آیا تعادل کار و زندگی فقط یک خیال است؟ سال آینده زندگی بیشتری را به زندگی خود وارد کنید

[ad_1]

آیا آماده هستید که تعادل کار و زندگی را در سال 2022 کنترل کنید؟ من می پرسم زیرا علیرغم افزایش چشمگیر کار از خانه در طول همه گیری، بسیاری از کارمندان و افراد خوداشتغال بیش از همیشه احساس استرس می کنند.

لیندسی پولاک، مشاور محل کار می نویسد که «از کارمندان و رهبران در تمام سطوح در همه صنایع می شنود که چگونه فرسودگی شغلی، اضطراب و افسردگی بالاتری را تجربه می کنند، و چگونه کارفرمایان درخواست های بیشتر و بیشتری از کارکنان برای وقفه در سلامت روان دریافت می کنند. پولاک معتقد است که سلامت روان در محیط کار خواهد بود بر عنوان HR برای سال 2022

و در بررسی اخیر McKinsey & Co. یکی از مدیران اجرایی درباره روندهای سال 2022 گفت: «اولویت دادن به تعادل بین کار و زندگی در همه صنایع، از جمله صنایعی که معمولاً خصمانه یا غارتگر نیروی کار بوده اند، تأثیری اساسی بر اقتصاد خواهد داشت.»

برای برخی، تعادل کار و زندگی یک خیال است

البته، برای بسیاری از کارمندان سطح پایین و کارگران کلیدی که بیش از یک شغل کار می کنند و به ندرت از تجمل کار در خانه برخوردار هستند، ایجاد تعادل بین کار و زندگی تقریبا غیرممکن است. بر اساس آخرین مطالعه در مورد رفاه انجمن روانشناسی آمریکا، دستمزد پایین عامل اصلی استرس در محل کار است و به دنبال آن ساعات طولانی و کمبود فرصت برای پیشرفت است.

با این حال، برای برخی، همه‌گیری باعث بهبود تعادل بین کار و زندگی شده است. یک نظرسنجی اخیر از 1010 کارمند ایالات متحده توسط شرکت صورتحساب Skynova نشان داد که 83٪ از مردم معتقدند که در حال حاضر تعادل مثبت کار و زندگی دارند.

جنیفر گراهام، توسعه‌دهنده وب در Skynova می‌گوید: «ما شگفت زده شدیم که متوجه شدیم این درصد به همان اندازه است. اما بسیاری از شرکت ها سیاست های جدیدی را برای کمک به مبارزه با استعفا و جابجایی کارمندان معرفی کرده اند. این مشوق های جدید به تعادل بین کار و زندگی که در مطالعه ما می بینیم کمک کرده است.

دلیل خوش بینی

واضح است که تعادل کار و زندگی در طول همه‌گیری بسته به کار، شرایط شخصی و بسیاری از عوامل دیگر به طور قابل‌توجهی متفاوت بود. به نقل از چارلز دیکنز: “این بهترین زمان ها بود، این بدترین زمان ها بود.”

همچنین ببینید: اگر کارفرمای شما واقعاً می خواهد بهترین کارگران را استخدام کند، در اینجا 4 راه اثبات شده برای موفقیت آورده شده است

و با این حال، علیرغم چالش‌های جاری، به‌عنوان یک مربی که در کمک به افرادی با مشاغل شغلی دوم و کشف مجدد تخصص دارد، فکر می‌کنم دلیلی برای خوش‌بینی برای حرکت رو به جلو وجود دارد.

به دلیل همه گیری، شرکت های بیشتری از انعطاف پذیری پذیرفته اند. و از آنجایی که کارفرمایان از پر کردن مشاغل خالی و حفظ کارگران ناامید هستند – رکورد 4.4 میلیون آمریکایی شغل خود را در ماه سپتامبر ترک کردند – احتمالاً قدرت بیشتری برای مذاکره در مورد تعادل بین کار و زندگی بهتر از آنچه برای مدت طولانی داشته اید خواهید داشت.

سه گام برای بهبود تعادل کار و زندگی در سال 2022

بنابراین، چه می خواهید شغل خود را تغییر دهید یا موقعیت فعلی یا سرمایه گذاری کارآفرینی خود را کم استرس تر کنید، در اینجا سه ​​مرحله وجود دارد که به شما کمک می کند تا تعادل کار و زندگی خود را در سال آینده بهبود بخشید:

1. اولویت های خود را در کار / زندگی تعیین کنید. تا زمانی که هرگز به آن دست یابید بر تعادل کامل، اولین قدم این است که لیست خواسته ها و نیازهای خود را روشن کنید. این لیست برای همه متفاوت خواهد بود، بنابراین مطمئن شوید که اولویت های شما را منعکس می کند.

معمولاً تعدادی مؤلفه وجود دارد که بر تعادل کار / زندگی تأثیر می گذارد. از جمله عوامل شناسایی شده در مطالعه Skynova عبارتند از: ارائه یک برنامه منعطف، زمان بیشتر برای خانواده و سرگرمی ها، نداشتن اضافه کاری، توانایی استراحت در طول روز کاری، و توانایی صرف زمان کافی برای استراحت بدون احساس گناه در مورد آن. گرفت.

همانطور که در مورد اولویت های خود فکر می کنید، ممکن است متوجه شوید که آنها با افزایش سن تغییر کرده اند.

خواندن: ما به دفتر برمی گردیم، اما کارگران زیاد نمی مانند مگر اینکه رئیس این مهارت شماره 1 را یاد بگیرد.

در مطالعه Skynova، 67٪ از بومیان، زمان با خانواده را مهم ترین جنبه تعادل کار و زندگی سالم ارزیابی کردند، در مقابل 61٪ از نسل X و 59٪ از نسل هزاره. اما وقتی نوبت به فرصت استراحت رسید، فقط 48 درصد از رونق‌ها گفتند که این مهم است، در مقایسه با 58 درصد از نسل X و 56 درصد از نسل هزاره.

بنابراین، از خود بپرسید که اکنون چه چیزی برای شما مهم است: آیا باید تمام وقت از خانه کار کنم؟ آیا من زمان بیشتری برای استراحت می خواهم؟ آیا اگر بتوانم زمانی را برای ورزش در طول روز کاری صرف کنم، خوشحالتر خواهم بود؟ تنها پس از تأیید درایورهای خاص خود می توانید از بهترین راه حل ها مطلع شوید.

2. روی چه چیزی تمرکز کنید شما کنترل. به راحتی می توان کارفرما یا مشتریان خواستار خود را به خاطر چالش های کار/زندگی سرزنش کرد. اما در واقعیت، شما ممکن است بیش از آنچه فکر می‌کنید بر تعادل کار و زندگی خود کنترل داشته باشید.

اگر انجام دهید واقعا آیا باید به ایمیل های کاری در شب پاسخ دهید یا زمانی را در تعطیلات بگذرانید؟ با گذشت زمان، این رفتار می تواند به یک عادت خود ویرانگر تبدیل شود. با این حال، طبق مطالعه‌ای که توسط شرکت جهانی کارکنان رابرت هاف انجام شد، ۶۸ درصد از متخصصانی که در طول همه‌گیری به تنظیم از راه دور روی آوردند، می‌گویند که آخر هفته‌ها کار می‌کنند.

ویلتون، مشاور شغلی مستقر در کانکتیکات و موسس باشگاه 4 شغل، کاترین، گفت: “یک راه حل سریع برای آسان کردن کار / زندگی این است که در نظر بگیرید که چگونه وقت خود را صرف می کنید، روی اولویت ها تمرکز می کنید و چیزهای غیر ضروری را حذف می کنید.” (به گفته سولمان، چهار شغلی که باید ایجاد شوند، مشاغل، فرزندان، والدین سالخورده و خانواده هستند).

سولمن گفت: «لیست کارهای ما معمولاً مملو از کارهایی است که ممکن است انجام آنها در یک دنیای عالی خوب باشد، اما در زندگی ناقص ما نمی گنجد. بهتر است روی دو یا سه چیز قابل دستیابی تحت کنترل خود تمرکز کنید.

3. قبل از ادامه، راه هایی را برای بهبود وضعیت فعلی خود بررسی کنید. با توجه به بازار کار داغ، قابل درک است که آیا برای یافتن یک شغل جدید یا راه اندازی یک تجارت آماده هستید. اما ابتدا ممکن است بخواهید برای بهبود وضعیت فعلی خود تلاش کنید.

و در اینجا می توانید روی صندلی راننده باشید. بسیاری از کارفرمایان در حال حاضر به دنبال راه هایی برای حفظ کارکنان هستند. نظرسنجی اخیر لینکدین نشان داد که نرخ ارتقای شغلی در ایالات متحده در حال افزایش است، روندی که 9 درصد بیشتر از مدت مشابه سال گذشته است.

اگر بخواهید تعادل بین کار و زندگی بهتری داشته باشید، ممکن است از مزایای دیگری که کارفرمای شما ارائه می دهد شگفت زده شوید.

یک مطالعه جدید از گروه منابع انسانی SHRM نشان داد که 42٪ از سازمان های مورد بررسی گزینه های جدید یا اضافی را برای کار از راه دور یا انعطاف پذیری برای کاهش گردش مالی معرفی کرده اند.

در ادامه بخوانید: 5 حرکت مالی که باید قبل از 31 دسامبر انجام دهید

بنابراین، به این فکر کنید که دوست دارید کدام اجزای کارتان تغییر کند و با مدیر خود صحبت کنید. سپس، اگر کارفرمای شما از حرکت امتناع کند، ممکن است سال 2022 زمان کناره گیری شما باشد.

نانسی کولامر، ام اس، یک مربی نیمه بازنشسته، سخنران و نویسنده کتاب «دومین شغل شغلی: 50+ راه برای به دست آوردن علایق در دوران نیمه بازنشستگی» است. هم اکنون می توانید کتاب کار رایگان او “25 راه برای کمک به شما در شناسایی اقدام دوم عالی” را در وب سایت او در MyLifestyleCareer.com دانلود کنید (و همچنین دو بار خبرنامه رایگان او را دریافت خواهید کرد).

این مقاله با اجازه از NextAvenue.org, © 2021 Twin Cities Public Television, Inc. تمامی حقوق محفوظ است.

اطلاعات بیشتر از Next Avenue:

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر