آیا می خواهید یک ارز دیجیتال برای امور خیریه اهدا کنید؟ ابتدا این 5 سوال را بپرسید

[ad_1]

سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال سال را با سودهای چشمگیر به پایان می رسانند و برخی ممکن است تعجب کنند که چگونه صورت حساب مالیاتی خود را به حداقل برسانند – اما بسیاری از یکی از این گزینه ها که می تواند جهان را به مکانی بهتر تبدیل کند، بی اطلاع هستند.

بر اساس مطالعه‌ای که تابستان گذشته توسط Fidelity Charitable، ارائه‌دهنده وجوه توصیه شده توسط اهداکنندگان، یک ابزار محبوب اهدای خیریه، انجام شد، بیش از نیمی (55٪) از سرمایه‌گذاران کریپتو گفتند که مطمئن نیستند که می‌توانند دارایی‌های رمزنگاری شده را به خیریه اهدا کنند. از بین آن دسته از سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال که ارزهای دیجیتال اهدا کرده اند، 44 درصد می گویند که این فرآیند چالش برانگیز است.

این ها آمار ناامیدکننده ای برای افرادی مانند آن کانلی، سرمایه گذار بلاک چین و نویسنده کتاب بیت کوین و آینده جمع آوری سرمایه: راهنمای مبتدیان برای کمک های مالی ارزهای دیجیتال است. او می گوید رمزارز یک “انقلاب چند سطحی” برای سازمان های بشردوستانه و غیرانتفاعی است زیرا انتقال وجوه را سریع تر، ایمن تر و ارزان تر می کند.

این امر به ویژه برای سازمان‌های بشردوستانه که در مکان‌هایی کار می‌کنند که سیستم‌های بانکی مناسبی ندارند یا در کشورهایی که دسترسی به منابع برای گروه‌های خاصی مانند زنان دشوار است، مفید است. به عنوان مثال، برنامه جهانی غذای سازمان ملل از فناوری بلاک چین استفاده می کند تا دریافت پول برای غذا را برای افرادی که در کمپ های پناهندگان زندگی می کنند آسان تر کند.

یکی از نمونه‌های مورد علاقه کانلی از یک موسسه خیریه ارز دیجیتال Code to Inspire است، یک مدرسه کدگذاری کامپیوتری برای دختران و زنان در افغانستان که کمک‌های ارزهای دیجیتال را می‌پذیرد و از آنها برای پرداخت به دانش‌آموزان برای کار کدگذاری استفاده می‌کند.

کانلی گفت: «این فرآیند را بسیار ارزان‌تر می‌کند و امکان انجام تراکنش‌های خرد را فراهم می‌کند، به گونه‌ای که لزوماً با کارت‌های اعتباری امکان‌پذیر نیست، و به سادگی به مردم این آزادی را می‌دهد که پول خود را به هر کجا که می‌خواهند، در همان جا اهدا کنند».

به گفته کانلی، ظهور ارزهای دیجیتال همچنین به این معنی است که مجموعه جدیدی از اهداکنندگان بالقوه بر روی ثروت نشسته اند که می تواند به نفع خیریه ها باشد.

«نسل‌هایی از ثروت هستند که از این به معنای واقعی کلمه در یک دهه به دست می‌آیند. اگر کسی حدود 55 دلار در اتر ICO سرمایه گذاری کرده بود [initial coin offering]او گفت: «آنها امروز میلیونر خواهند شد. “این یک جامعه بزرگ از مردم است که مایل به دادن هستند اما از آنها خواسته نمی شود.”

یک مثال اخیر هم وعده و هم چالش بشردوستانه ارزهای دیجیتال را نشان می دهد: یکی از بنیانگذاران اتریوم ETHUSD،
-0.45٪،
ویتالیک بوترین 1 میلیارد دلار به Shiba Inu SHIBUSD اهدا کرد
0.39
برای کاهش COVID-19 در هند در ماه مه، چند هفته پس از تبدیل شدن به جوانترین میلیاردر رمزنگاری شناخته شده جهان در سن 27 سالگی.

ارزش سکه پس از اعلام این خبر کاهش یافت و دو ماه بعد، بنیانگذار گروه کمکی که این کمک مالی را دریافت کرد، گفت که “تنها 20 میلیون دلار به دلیل مشکلات در تبدیل ارزهای دیجیتال و مطابقت با مقررات دولتی در هند بر روی دارایی ها استفاده شده است. آسوشیتدپرس گزارش داد.

سازمان‌های غیرانتفاعی معروف مانند ارتش رستگاری، Toys for Tots و Save the Children در حال حاضر کمک‌های ارزهای دیجیتال را می‌پذیرند.

به نظر می رسد اهدای ارزهای دیجیتال به طور فزاینده ای محبوب می شود. Crypto Giving Tuesday، یک کمپین جمع آوری کمک مالی که به موازات کمپین جمع آوری کمک های مالی بین المللی Giving Tuesday در 30 نوامبر اجرا شد، امسال 2.4 میلیون دلار کمک مالی به 1007 سازمان غیرانتفاعی جمع آوری کرد که از 120 سازمان غیرانتفاعی در سال 2020 افزایش داشت. سازمان دهندگان گفتند. اهدای سنتی سه شنبه حدود 2.7 میلیارد دلار در سال جاری جمع آوری کرد.

اگر شما یک سرمایه گذار ارزهای دیجیتال هستید و می خواهید برخی از دارایی های خود را اهدا کنید، در اینجا پنج سوال وجود دارد که ابتدا باید بپرسید:

کدام مؤسسات خیریه کمک های ارز دیجیتال را می پذیرند؟

کانلی گفت: برخی از مطالعات نشان می‌دهند که کمتر از 4 درصد از موسسات خیریه کمک‌های ارز دیجیتال را می‌پذیرند، اما این تعداد به سرعت در حال رشد است. سازمان‌های غیرانتفاعی معروف مانند ارتش رستگاری، Toys for Tots و Save the Children در حال حاضر آن را پذیرفته‌اند. Fidelity Charitable، بزرگ‌ترین ارائه‌دهنده وجوه کمک‌کننده در ایالات متحده، پذیرش بیت‌کوین را در سال 2015 آغاز کرد. امسال، 158 میلیون دلار دارایی ارز دیجیتال در پایان سپتامبر دریافت کرد که نسبت به مدت مشابه در سال 2020 افزایش 464 درصدی را نشان می‌دهد. د

یکی از راه‌های سریع برای یافتن سازمان‌های غیرانتفاعی که رمزارز را می‌پذیرند، از طریق پلتفرم‌هایی مانند The Giving Block و Every.org است که در اتصال اهداکنندگان ارز دیجیتال به مؤسسات خیریه و ساده‌سازی فرآیند اهدا تخصص دارند.

هشدار: تونی اومن، معاون رئیس جمهور و مشاور برنامه ریزی خیریه در Fidelity Charitable گفت: برخی از موسسات خیریه ممکن است نیاز به برون سپاری پردازش ارزهای دیجیتال داشته باشند و ممکن است برای این کار هزینه ای از اهداکننده دریافت کنند، بنابراین اهداکنندگان باید قبل از انجام این کار سوال کنند.

برای اهدای ارز دیجیتال چه نوع تخفیف مالیاتی می توانم دریافت کنم؟

اهدای یک ارز دیجیتال به طور بالقوه می تواند به اهداکنندگان تخفیف مالیاتی مضاعف بدهد: آنها می توانند از پرداخت مالیات بر عایدی سرمایه خودداری کنند و درآمد مشمول مالیات خود را کاهش دهند، زیرا می توانند ارزش کامل بازار ارز دیجیتال را کسر کنند.

Oommen به MarketWatch گفت، اما انتخاب دارایی های مناسب را فراموش نکنید. او گفت: «انتخاب دارایی‌هایی که بیشترین سود غیرقابل تحقق را دارند برای اهداء به حداکثر رساندن مزایای کسر مالیات و همچنین معافیت‌های مالیاتی منطقی است.»

وی افزود: نکته مهم در مورد محرومیت این است که چون درآمد هیچ گاه به اظهارنامه 1040 مودیان نمی رسد، مشمول محدودیت درآمد ناخالص تعدیلی نمی شود و خواه اهداکننده کسورات خود را بیان کند یا خیر، می تواند منفعت باشد.

آیا نیاز به دریافت ارزیابی از اهدای ارز دیجیتال خود دارم؟

سرویس درآمد داخلی، ارز دیجیتال را به عنوان دارایی طبقه بندی می کند و نه به عنوان اوراق بهادار عمومی. این بدان معناست که برای اهدای ارز دیجیتال به ارزش بیش از 5000 دلار، «قوانین مالیاتی تصریح می‌کند که اهداکننده باید یک ارزیابی مستقل و واجد شرایط شخص ثالث از ارزش ارز دیجیتال اهدایی دریافت کند تا اعتبار مالیاتی را که در اظهارنامه مالیاتی خود مطالبه می‌کند، توجیه کند. برای سال مالیاتی اهدایی، “اومن به MarketWatch گفت.

Oomman گفت که اهداکنندگان هنگام تصمیم گیری در مورد اهدای ارز دیجیتال به نوع دیگری از دارایی باید هزینه ارزش گذاری را در نظر بگیرند. به عنوان مثال، اهداکنندگان برای دریافت کسر مالیات نیازی به دریافت تخمینی برای اهدای اوراق بهادار قابل فروش ندارند.

مثالی از نحوه محاسبه آن: فرض کنید یک اهداکننده تصمیم می‌گیرد سهامی را که به صورت عمومی معامله می‌شود در مقابل بیت کوین BTCUSD اهدا کند،
+ 0.32٪.
هیچ هزینه ای برای اهدای سهام وجود ندارد، اما فرض کنید ارزش بیت کوین 600 دلار است. اومن می‌گوید: «بنابراین مقدار نسبی پس‌انداز مالیات بر عایدی سرمایه برای اهدا به بیت‌کوین باید بیشتر از ارزش ۶۰۰ دلاری باشد تا بیت‌کوین به سهام را توجیه کند.»

برای افرادی که با ارزهای دیجیتال درگیر هستند، واضح است که واقعاً به توانایی آن در ایجاد تفاوت اعتقاد دارند.


– آن کانلی، سرمایه گذار و نویسنده بلاک چین

بهترین زمان برای اهدای ارز دیجیتال چه زمانی است؟

عومن گفت: با اهدای یک ارز دیجیتالی که کمتر از 12 ماه مالک آن هستید، اشتباه نکنید.

اومن گفت: «اگرچه این مختص ارزهای دیجیتال نیست، اما بسیاری از سرمایه‌گذاران کریپتو سودهای کوتاه‌مدت قابل توجهی داشته‌اند و ممکن است به فکر اهدای ارزهای دیجیتالی باشند که کمتر از یک سال نگهداری می‌شوند. «مشکل این است که دارایی باید برای بلندمدت نگهداری شود تا اهداکننده بتواند برای ارزش کامل بازار منصفانه از مالیات خیریه کسر کند. اهدای دارایی های جاری ارزش گذاری شده محدود به ارزش کسر مبتنی بر هزینه است – به عبارت دیگر، ارزش اولیه دارایی قبل از افزایش ارزش آن.

همچنین این سوال وجود دارد که زمان مربوط به نوسانات ارزهای دیجیتال را در نظر بگیرید. اگرچه ارز دیجیتال 24/7 معامله می‌شود، اما سازمان غیرانتفاعی که کمک مالی را دریافت می‌کند فقط می‌تواند در یک روز کاری و در ساعات اداری، ارز دیجیتال را بفروشد.

اومن می‌گوید: «اگر شخصی با فشار دادن سکه‌ها به سبد آنلاین خیریه در اواخر جمعه، ارز دیجیتال خود را اهدا کند، تنها دوشنبه آینده می‌تواند فروخته شود و قیمت آن ممکن است در آخر هفته به شدت کاهش یابد، و به طور بالقوه بسیار کمتر از آنچه اهداکننده انتظار داشت، برای ماموریت خیریه باقی بماند. گفت.

سازمان غیرانتفاعی با ارز دیجیتال اهدایی چه خواهد کرد؟

اکثر سازمان‌های غیرانتفاعی معمولاً به محض دریافت ارز دیجیتال، آن را می‌فروشند. اما برخی از انجیلی‌های رمزپایه احساس بهتری نسبت به اهدای خود خواهند داشت، اگر بدانند که سازمان رمزارز را به عنوان سرمایه‌گذاری یا به این دلیل که می‌تواند ابزار مفیدی برای کمک به موسسه خیریه در ارائه خدمات خود، به عنوان مثال، برای پروژه‌های خارج از کشور باشد، حفظ می‌کند. اگر این مشکل برای اهداکننده است، باید قبل از اهدای کمک خود از خیریه سوال کند.

کانلی گفت: «برای افرادی که درگیر ارزهای دیجیتال هستند، واضح است که واقعاً به توانایی آن در ایجاد تفاوت اعتقاد دارند. اهداکنندگانی که ترجیح می‌دهند سازمان‌های غیرانتفاعی کمک‌های ارز دیجیتال خود را حفظ کنند، باید ابتدا بدانند که آیا خیریه «واقعاً روی ارز دیجیتال و تغییراتی که می‌تواند به همراه داشته باشد، وجود دارد، نه اینکه آن را به‌عنوان دارایی دیگری ببینند که می‌توانند بپذیرند.» تا کار خود را انجام دهند. “او افزود.[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum güvenilir mobil ödeme bozdurmamobil ödeme bozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesEntrümpelungsfirmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme