با جدید ترین و بهترین کرم پودر های جهان آشنا شوید

انتخاب پایه آرایش مناسب چین و چروک، خطوط، لکهها و در کل عیوب پوستی را میپوشاند و مهم است که محصولی با فرمولاسیون حرفهای خریداری شود. کرم پودر باید متناسب با رنگ پوست انتخاب شود. فون مایع که رایجترین و محبوبترین شکل کرم پودر است، زیرا استفاده از آن آسان است و پوشش طبیعی به پوست و بدن میدهد این کرمها معمولاٌ برای پوستهای نرمال و خشک مناسب هستند و افرادی که پوست چرب دارند باید از نوع بدون چربی (Oil Free) آن استفاده کنند.

کرم پودر مایع به صورت پمپی یا تیوپی عرضه میشود. مدل کرمی یک گزینه عالی محسوب میشود و برای استفاده روزانه ایدهآل است. این روغن سرشار از ویتامین E حاوی ۸۰ درصد اسیدهای چرب است که باعث حفظ سلامت و طراوت پوست میشود. یکی از کرم های پر فروش و پر طرفدار برند فلورمار ، کرم پودر مات مخملی فلورمار است که با فرمولاسیون ویژه خود و بافت نرمی که دارد علاوه بر اینکه باعث پوشانده شدن عالی پوست می گردد ، به خوبی پوست را مرطوب کرده و سفتی طبیعی پوست را تأمین می کند.

در فروشگاه سوارو این محصولات با بهترین قیمت و کیفیت به فروش میرسند و شما میتوانید با خیال راحت خرید خود را انجام دهید. با خرید پنکک Air Mat شما با یک تیر چند نشان زدهاید: یک ماتکننده، مرطوبکننده و ضد لک را با هزینه یک محصول خریدهاید. با ما تا پایان این مطالب همراه باشید تا ضمن آشنایی با موارد گفته شده، راهنماییهای لازم برای خرید کرم پودر را هم آموزش ببینید. کرم پودر مایع، هم برای آرایش روزمره و هم برای آرایش شب و مواقعی که میخواهید جلوهی تازهای به صورت خود بدهید مناسب است.

از کرم پودر میتوانید به صورت روزانه هم استفاده کنید. 2. مقدار مناسبی کرم پودر روی صورت بمالید و اگر پوشش کم می خواهید، کرم را با انگشت و برای پوشش بیشتر از اسفنج یا پد استفاده کنید و از وسط شروع و به اطراف و در همه جای پوست کرم پودر را محو کنید. اگرچه برخی از کرم پودرها سری اسفنجی همراه دارند اما توصیه میکنیم از براش مخصوص برای پخش کرم پودر استفاده کنید.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با قیمت کرم پودر 50 میل لدورا وب سایت خود باشید.

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر