با گسترش omicron 3، روشی که در برابر COVID-19 واکسینه نشده اید، می تواند در سال 2022 به شما آسیب مالی برساند.

[ad_1]

تقریباً 15٪ از بزرگسالان در آمریکا حتی یک واکسن ضد کووید-19 نداشته اند، و بررسی ها نشان می دهد که افراد پرهیز شامل گروهی هستند که به طور مداوم به شدت ضربه می زنند.

همچنان اخبار منتشر می شود مبنی بر اینکه این بخش از مردم اگر زودتر نباشد، با پیامدهای مالی شدید بالقوه برای انتخابات سال آینده مواجه خواهند شد.

در اوایل این هفته، Kroger KR،
-2.44٪،
زنجیره خواربار فروشی ملی اعلام کرده است که در سال آینده به مزایای خاصی برای کارگران واکسینه نشده پایان خواهد داد. Google GOOG،
-1.41٪
CNBC این هفته گزارش داد که کارگران واکسینه نشده ممکن است با مرخصی بدون حقوق و پایان دادن به واکسن مواجه شوند.

هرکسی که توسط غول فناوری در سال 2022 اخراج شود به تعدادی از کارکنان بیمارستان، کارمندان خطوط هوایی، کارمندان بخش دولتی – مانند کارمندان ناحیه مدرسه، مربی فوتبال، معاون کلانتر – و دیگرانی می‌پیوندد که امسال به دلیل امتناع از کار اخراج شده‌اند.

بر اساس تحقیقات فعلی بنیاد خانواده کایزر، تعداد افرادی که برای واکسیناسیون ناخواسته نیستند، در حال کاهش است. از ماه نوامبر، 3 درصد گفتند که فقط در صورت لزوم این کار را انجام خواهند داد که این رقم در چند ماه گذشته ثابت بوده است. نظرسنجی نشان داد که از آنجایی که جمعیت منتظر و تماشاگر کاهش یافته است، افرادی که می گویند «قطعاً ضربه نخواهند خورد» بین 12 تا 16 درصد قرار دارند.

در این مرحله از همه‌گیری، افرادی که متقاعد می‌شوند واکسن را دریافت کنند، احتمالاً باید آن را از کسی که قبلاً به آن اعتماد دارند، مانند یک دوست نزدیک، اقوام یا پزشک بشنوند.

یک مطالعه می گوید که آنها مکالمات صمیمانه شخصی را بسیار بیشتر از پول انجام می دهند. اما هنگامی که این گفتگوها اتفاق می افتد، در اینجا برخی از ملاحظات مالی وجود دارد که باید در نظر بگیرید:

1. از دست دادن شغل و احتمالاً مزایای بیکاری

یک قانون فدرال، شرکت‌های بخش خصوصی با حداقل 100 کارمند را ملزم می‌کند که کارکنانی داشته باشند که واکسینه شده یا به طور منظم آزمایش شده باشند. اما حکم اداره ایمنی و بهداشت شغلی وزارت کار (OSHA) در دادگاه بسته شده و بازداشت شده است. دعواها همچنین حول قواعد دستوری واکسن مربوط به کارکنان بهداشتی و پیمانکاران فدرال است.

اما ناظران حقوقی خاطرنشان می‌کنند که این موارد حول یک سوال بزرگ می‌چرخند: آیا دولت فدرال این قدرت را دارد که به کسب‌وکارها بگوید که واکسن‌ها را درخواست کنند؟

در حال حاضر، به نظر می رسد که پاسخ مثبت است.

آنها افزودند، کارفرمایانی که تصمیم گرفته اند به تنهایی الزامات واکسن را معرفی کنند، در حالی که استثنائاتی برای اعتقادات مذهبی یا شرایط پزشکی قائل هستند، در برابر چالش های قانونی مقاومت کرده اند.

بر اساس گزارش CNBC، گوگل گفت که کارگران تا 18 ژانویه فرصت دارند مدرکی مبنی بر واکسیناسیون نشان دهند یا برای معافیت درخواست دهند. اگر این اتفاق نیفتد، طبق گزارش‌ها، کارمندان Google ابتدا در مرخصی با حقوق قرار می‌گیرند، سپس در مرخصی بدون حقوق قرار می‌گیرند و در نهایت از کار اخراج خواهند شد.

همانطور که قبلاً گفتیم، الزامات واکسیناسیون ما یکی از مهم ترین راه هایی است که می توانیم نیروی کار خود را ایمن نگه داریم و خدمات خود را در حال اجرا نگه داریم.»


– سخنگوی گوگل

سخنگوی گوگل به MarketWatch گفت: «همانطور که قبلاً گفتیم، الزامات واکسیناسیون ما یکی از مهم ترین راه هایی است که می توانیم نیروی کار خود را ایمن نگه داریم و خدمات خود را حفظ کنیم. ما متعهد هستیم که هر کاری که می توانیم انجام دهیم تا به کارمندانی که می توانند واکسینه شوند کمک کنیم و قاطعانه پشت سیاست واکسیناسیون خود ایستاده ایم.»

مطالعات نشان می‌دهد که تعداد کارفرمایان با واکسن مورد نیاز خود در حال افزایش است، اما تحقیقات نشان می‌دهد که هنوز بسیاری از آن‌ها به مبارزات دادگاه بر سر قوانین فدرال بستگی دارد. به عنوان مثال، بر اساس مطالعه اخیر انجمن مدیریت منابع انسانی، یک سازمان حرفه ای، 75 درصد از کارمندان گفتند که اگر قوانین OSHA اجرایی نشود، نیازی به آنها نخواهد بود.

یک مطالعه جداگانه از شرکت مشاوره منابع انسانی Willis Towers Watson WLTW،
-0.12٪
گفت که تنها 3 درصد از شرکت‌هایی که دارای شرایط واکسیناسیون هستند، شاهد جهش در استعفا بوده‌اند. افرادی که ترک کرده اند یا اخراج شده اند نیز ممکن است مزایای بیکاری را از دست بدهند.

برخی از وکلای کار و کار گفتند، وقتی کارگران به دلیل عدم رعایت قوانین شرکت – از جمله سیاست‌های مربوط به واکسن یا ماسک – اخراج می‌شوند، معمولاً نمی‌توانند مزایای بیکاری را از دولت دریافت کنند.

ایالت های جمهوری خواه در آیووا، تنسی، فلوریدا و کانزاس می گویند که ساکنان همچنان می توانند در صورت از دست دادن شغل خود بیمه بیکاری دریافت کنند زیرا شرایط واکسیناسیون در محل کار را برآورده نمی کنند.

اما جستجوی شغل بعدی در برخی مواقع دشوارتر می شود، به خصوص زمانی که برخی افراد وضعیت واکسیناسیون خود را در رزومه و پروفایل لینکدین خود فاش می کنند.

بر اساس برخی مطالعات، حتی با کمبود نیروی انسانی، حداقل برخی از مدیران استخدامی چشمان خود را برای افرادی که بلافاصله بیرون می روند و می گویند واکسینه شده اند، باز نگه می دارند.

2. برای هزینه های مراقبت های بهداشتی بیشتر بپردازید

کارشناسان می گویند که شرکت های بیمه سلامت نمی توانند نرخ های متفاوتی را بسته به وضعیت واکسیناسیون دریافت کنند. آنها می گویند، اما کارفرمایان ممکن است هزینه های اضافی را برای افرادی که واکسینه نشده باقی می مانند اعمال کنند.

به عنوان مثال، این شرکت در این هفته تأیید کرد، کارگران واکسینه نشده در طرح سلامت کروگر از سال آینده شروع به دریافت هزینه ماهانه 50 دلاری خواهند کرد. کروگر همچنین گفت که کارگران در صورت ابتلا به ویروس دیگر نمی توانند از مرخصی استحقاقی اضطراری استفاده کنند.

هزینه اضافی 50 دلاری شرکت را در ردیف سایر کارفرمایان قرار می دهد، مانند دلتا ایر لاین DAL،
+ 2.12٪،
که هزینه های اضافی را برآورد می کنند. افزایش قیمت 200 دلاری دلتا در ماه نوامبر آغاز می شود. (این حرکت باعث افزایش سطح واکسیناسیون شرکت شد.)

اگرچه ممکن است بیمه‌گران بر اساس وضعیت واکسیناسیون، حق بیمه‌های متفاوتی دریافت نکنند، ممکن است تصمیم بگیرند که بخش کامل درمان کووید-19 را نگیرند – و این همان کاری است که بسیاری انجام داده‌اند.

بسیاری از بیمه‌گران از تقسیم هزینه‌های درمان و بستری در بیمارستان در مراحل اولیه همه‌گیری قبل از رایج شدن واکسن‌ها خودداری کرده‌اند. به گفته محققان بنیاد خانواده کایزر، از آنجایی که این تغییر کرده است، بسیاری از الزامات اشتراک هزینه کنار گذاشته شده اند.

آنها گفتند که بیش از 90 درصد از بزرگترین شرکت های بیمه در هر ایالت، تا این ماه، اگر زودتر نباشد، از اشتراک هزینه ها خودداری کرده اند.

3. پرداخت احتمالی آزمایش کووید-19

پس از میلیون ها آزمایش برای COVID-19، این روش به بخشی عادی از زندگی تبدیل شده است. با این حال، آنچه ممکن است شوک‌کننده باشد این است که شرکت‌های بیمه نباید این آزمایش را در شرایطی که یک موضوع ضروری پزشکی نیست پوشش دهند. کارشناسان می گویند که یکی از سناریوهایی که در آن اعمال می شود، آزمایش منظم برای شروع است.

قانون مبارزه OSHA به وضوح نشان می دهد که شرکت ها ملزم به پرداخت هزینه برای آزمایش نیستند. اگر این قانون اجرایی شود و شرکت ها این کار را انجام دهند نه برای معاینات منظم پرداخت کنید، یا بر دوش کارگر یا بیمه‌گر سلامتی آنها خواهد بود.

این مقررات گرمای زیادی را به خود اختصاص داده است – و این چرخش نیز از این قاعده مستثنی نیست. یکی از سازمان ها آن را “اشتباه” گذاشتن هزینه برای کارگران، اما برخی دیگر گفتند که هدف کلی تشویق واکسیناسیون را برآورده می کند.

در اوایل ماه دسامبر، رئیس جمهور جو بایدن گفت که شرکت های بیمه سلامت به مردم برای کیت های تست COVID-19 که بدون نسخه خریداری می کنند، هزینه بازپرداخت می کنند. بخشی از برنامه رئیس جمهور تلاش برای مهار عفونت ها بدون توسل به مسدود کردن است.

جزئیات بیشتر در مورد قوانین در ژانویه انتظار می رود. لیندزی داوسون، دستیار مدیر بنیاد خانواده کایزر، گفت که تعیین اینکه آیا، چه زمانی و چگونه آزمایشات محل کار را جدا کنند، می تواند به عهده بیمه گذاران باشد.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر