بست چهارپیچ

بست چهارپیچ طبق معمول دو مجموعه برای خرید کردن داربست مبادرت می نماید که تیم اولیه پیمانکاران حرفه‌ای می

توسط HONARMANDKHABAR در 27 آذر 1401

بست چهارپیچ

طبق معمول دو مجموعه برای خرید کردن داربست مبادرت می نماید که تیم اولیه پیمانکاران حرفه‌ای میباشند و مجموعه دوم اشخاصی میباشند که به فکر استعمال از داربست اجاره ای به عنوان کسب درآمد هستند. این دو گروه بایستی بست داربست را به عنوان یکی از متعلقات با تعیین نمایند و در ادامه خوا هیم گفت که می بایست به چه نکاتی اعتنا کنند:

تنوع در طراحی در حیث گرفته شده برای بست ها

این احتمالا او‌لین و مهمترین فاکتور تاثیرگذار در خرید کردن بست داربست می باشد که هم ویژگی‌های فنی و هم خصوصیت های ساختاری آن‌ها را زیر اثر گذاری قرار می دهد.

مثلاً در بندهای پیشین اشاره کردیم که به جهت این بست ها نوع های تک و دو پیچ و همینطور چهار پیچ در حیث گرفته شده که محل بکارگیری هر کدام از آنان مهم یکدیگر متعدد است.

ضمن این‌که طراحی بست گردان و بست h نسبت به مدل های دیگر گوناگون بوده و این به پیمانکاران در پیاده‌سازی داربست های گوناگون امداد می کند.

پس در وهله اولیه همین طراحی را در نظر بگیرید تا به امداد آن ها قابلیت تغییر تحول زاویه داربست را داشته باشید

وزن بست داربست و کالا آن ها کمپانی های تولید کننده بست داربست یا ایجاد کننده اتصالات داربست به جهت ساخت متعلقات داربست ها مثل بست داربست از چدن داکتیل استفاده می کنند.

چدن داکتیل یک دسته آلیاژ دوچندان محکم از آهن می باشد که مقاومت کششی بسیار بالایی دارا‌هستند و توانایی تحمل وزن آن بالاست. در ضمن دارای توجه به تغییراتی که در اندازه بست های به وجود می آید، تغییراتی در وزن آنها نیز صورت می دهد که طبیعتاً میزان انتخاب ما محسوب می شوند.

این مورد قضیه می تواند وزن نهایی داربست و در عاقبت میزان باربری آن را نیز پایین تاثیر قرار دهد.

طراحی داربست را در حیث بگیرید

در حین اجرای داربست در پروژه های ساخت و ساز ممکن می باشد تغییرات مختلفی در جهت قرار گیری لوله ها به وجود بیاورید که برای بستن آن‌ها به یکدیگر باید از یک گونه بست خاص استعمال کنید.

مثلاً در برخی موارد استفاده از بست دو پیچ کفایت می‌کند، البته در بعضی از پروژه ها بایستی از بست گردان چهارپیچ به کارگیری شود تا به‌خوبی فضا را پوشش دهد. همین یعنی شما در هنگام خرید کردن بست می بایست به شکل دقیق بدانید که به دنبال چه محصولی می باشید و قرار می باشد که چه کاری به جهت شما انجام دهد.

ارزش بست داربست

فاکتور اهمیت دیگری که احتمالاً در جریان خرید بست داربست به آن اعتنا می‌کنید، ارزش پیشنهاد شده از طرف شرکت ها فروشنده است.

طبیعتاً همین قیمت‌گذاری بر مبنای فاکتورهای متفاوتی مثل کالا بدنه و میزان آن ها شکل می گیرد.

در کنار آن می بایست موارد دیگری نظیر دسته طراحی صورت گرفته برای بست و همینطور صورت در حیث گرفته شده به جهت آن را در حیث بگیریم که طبیعتاً به تعیین ما کمک می کند.

بها کشور‌ایران بست داربست را در جدول قیمت ها ثبت کرده ایم. بها بست داربست دست دوم اصلی بست جدید تفاوت دارد. در تیم مدرن سازان به تیتر یک مجموعه فنی و دارای سابقه در تولید تجهیزات قالب بندی و اجرای بتن ریزی سازه این اطمینان را به شما می دهیم که بهترین بست های داربست را دارای بهترین کیفیت می توانید از مجموعه ما بخرید.

صرفا به اندازه میباشد اساسی کارشناسان ما تماس بگیرید تا داده ها دقیق و فنی محصولات را در اختیار شما قرار دهند.

bast-darbast.com