بهترین سریال های خارجی از نظر بینندگان [ آپدیت 2021 ]

همچنان سریال مصطفی کیایی این قابلیت را دارد تا بهعنوان نمونهای مثالزدنی در تلفیق الگوهای عامهپسند و مسائل اجتماعی موردبحث قرار بگیرد. کرگدن یک سریال اکشن اجتماعی است که هماکنون در شبکه نمایش خانگی در حال پخش است. داستان سریال Thirteen Reasons Why روایت گر زندگی دختری جوان به نام هانا بیکر است که بعد از خودکشی 13 نوار را ضبط میکند و در آن دلایل مرگ خود را به طور واضح بیان میکند. خلاصه داستان: کلهپزی که عشقش به تیم استقلال را با هیچچیز دیگری عوض نمیکند دختری دارد که خواستگارش پرسپولیسی است و این ماجرا کافی است که پدر دختر با این وصلت مخالفت کند. سرگذشت ندیمه تاریکی یک جامعه را به زیبایی به نمایش می گذارد و مسیر درستی را در حال طی کردن است. خلاصه داستان: دوستان و همراهان گرامی فعلا خلاصه ای برای میدان سرخ منتشر نشده بزودی با پخش قسمت اول درج خواهد شد.شما می توانید با تماشای فیلم و سریال های جدید اوقات زیبایی را سپری کنید با ما همراه باشید مووی لند… فصل سوم سریال توئین پیکس در سال 2017 به روی آنتن رفت و در قالب 18 قسمت پخش شد تا پرونده این سریال بسته شود. مشکلات مدیری با برادران آقاگلیان (تهیهکنندگان ثابت کارهای مدیری) و قهر بازیگران و عدم توانایی نویسندگان در جمعکردن سروته قصه با آن همه شخصیت متنوع باعث افت مجموعه شد و در نهایت سریال با پخش قسمت ۱۰۲ ناتمام ماند.

استقبال عمومی از سریال بهاندازهای بود که حتی در میانه راه پخش هم بینندگان تازهای شروع به تماشای آن کردند. سریال قهوه تلخ آیتم طنزی تاریخی بود در سه فصل ۲۶ قسمتی تولید شد، سریالی که تا نیمههای راه خوب و جذاب پیش میرفت و همه رکوردها را پشت سر میگذاشت تا اینکه از در میانههای راه از لحاظ مضمونی به تکرار افتاد و پخش قسمتهای تازه و اهدای جوایز تبلیغاتیاش با تأخیر مواجه شد. اگر به مجموعههای ترسناک و ترکیب شده با دورههای زمانی خاص علاقه دارید این سریال بینظیر است از داستان واقعی دو کشتی بریتانیایی در فصل اول که سعی دارند به قطب شما سفر کنند تا ورود به فرهنگ غنی ژاپن و مخلوط آن به یک اعتقاد خاص اتفاقاتی است که در 2 فصل این مجموعه تا به حال به آن پرداخته شده است و امیدوارم این مجموعه تا 10 فصل ادامه پیدا کند. سریال دادخواست ها همه چیز را برای بهترین شدن دارد و حتی سه فصل اول خود را فوق العاده پشت سر میگذارد ولی بعد از آن با خلا ایده رو به رو میشود هر چند در کل این سریال را میتوان یک اثر خوش ساخت و باکلاس دانست که برای علاقه مندان به مد تا حد زیادی توصیه میشود.

خلاصه داستان فصل سوم: در پایان یک شب پرماجرا، آتیلا (رئیس یک باند) از بالای یکی از ساختمانهای تهران بهپایین پرتاب شده و به قتل میرسد. بعداً قرار شد تا فرار از زندان به صورت یک مینیسریال ۱۴ قسمتی ساخته بشود، امّا این امر محقق نشد. پرنگ، پسر ویدا (صاحب مزون) در یک درگیری به زندان میافتد. مانکن یک ملودرام اجتماعی است که به نابرابری اقتصادی طبقههای مختلف جامعه و تقابل افراد توانمند نسبت به طبقات کمدرآمد جامعه میپردازد. فیلم زاپاس یکی از بهترین فیلمهای ایرانی سال 95 و نهمین فیلم پرفروش سال 1395 است، این فیلم از اتمسفر خوبی برخوردار است و جزو آن دسته فیلمهای کمدی است که از آن خسته نمیشوید و البته کمی به معنای طنز نیز وفادار بوده است و در عمق حرفهایش نکات اجتماعی نیز بیان میکند. این سریال با دنبال کردن زندگی دو شخصیت اصلی، یعنی دو سرباز رومی، یعنی “لوسیوس وُرنیوس” Vorenus و “تایتیس پولو” Pullo، که زندگی آنها با حوادث کلیدی داستان در هم تنیده است، به پیش میرود و شکل میگیرد.

ژاله او را که مشکل مالی دارد، برای کار به شرکتی که خودش در آنجا بهعنوان گرافیست مشغول به کار است، معرفی میکند. پس از فصل یک و دو درگیریهای مالی میان عوامل سریال بالا گرفت و در نهایت تهیهکننده ترجیح داد داستان فصل یک و دو را بدون پایانبندی رها کند و در فصل سوم داستانی کاملاً جداگانه را در پیش بگیرد. پس تصمیم میگیرد شهرزاد را که نامزد فرهاد است بهعنوان زن دوم برای قباد بگیرد… سریال اقتباسی از معروفترین رمان جین استین و روایت اتفاقات جامعه انگلیس و روابط ادمهایی از طبقات مختلف است. از تدوین و موسیقی تا نحوهی معرفی موقعیتها و حوادث مختلف. نیما که عقیده دارد چنین دورهای وجود ندارد، برای اثبات حرف خود دختر جوان را همراهی میکند تا اینکه متوجه میشود حق با دختر جوان است و دورهای وجود دارد که تخت پادشاهی در تهران قرار داشته اما در هیچ کتابی از این دوره نقل نشده است. تهیهکنندگان و سرمایهگذاران سینما نیز کمکم متوجه پتانسیل بالای این سیستم نوپا شدند و ساخت تولیدات منحصر به این شبکه رونق فراوانی گرفت. جدیدترین سریال های سینما و تلویزیون با لینک مستقیم و دانلود رایگان و قانونی با کیفیت عالی از رسانه تصویری آپ مدیا دریافت کنید.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با دانلود فیلم چشمان کاملا بسته وب سایت خود باشید.

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر