خرید محصولات آرایشی

 

بررسی: URBAN DECAY THE ULTIMATE PAIR 1993 (LIPSTICK AND LIP PENCIL)

20 دسامبر 2018

من این Urban Decay The Ultimate Pair 1993  خرید محصولات آرایشی  را به عنوان هدیه آسترید دوست داشتنی در ابتدای سال جاری دریافت کردم ، اما من برای ماه های سردتر صرفه جویی می کردم ، زیرا رنگ برای این فصل مناسب است. باید بگویم که من فقط Urban Decay’s Primer Potion و به تازگی اسپری All Nighter Setting را امتحان کردم ، اما این مجموعه من نیز واقعاً لذت بردم ، بنابراین دوست دارم برخی دیگر از محصولات آنها را امتحان کنم.

 

 

 

 

بسته بندی

 

این مجموعه شامل مداد لب و رژ لب متناسب است. این در یک جعبه قرار می گیرد و من معتقدم که این مجموعه ها همیشه در فصل تعطیلات هستند ، من مطمئن نیستم که آنها در محدوده معمول نیز هستند. من نمی دانم قیمت این مجموعه چقدر است ، اما مطمئناً مقرون به صرفه تر از خرید هر محصول به صورت جداگانه است. قیمت رژ لب ها حدود 20 یورو و مدادهای لب حدود 17 یورو است.

 

بسته بندی خط لب به رنگ محصول است و کاملاً دقیق است. دارای جزئیات نقره ای است. رژ لب دارای بسته بندی براق و تفریحی با ته طلایی است. این یک طراحی شیک ، ساده و در عین حال تا حدودی لوکس است. توجه به جزئیات نیز خوب است ، یک طرح برجسته UD روی رژ لب.

 

 

 

 

فرمول

 

مداد لب فرمولی صاف دارد که به زیبایی خامه ای است و مانند رویا روی لب ها می لغزد. من فکر می کنم فقط به اندازه کافی خامه ای است که راحت تر به کار می رود و روی لب نمی کشد ، اما همه جا هم حرکت نمی کند. این یک فرمول کمی خلوص است ، اما هرچند بار که از آن عبور کنید مات می شود و رنگ مات دارد.

 

 

 

 

 

 

 

رژلب بسیار فرمول کرمی مناسبی است که با چنین سهولتی روی لب ها می لغزد. این رنگ مطمئناً بیشتر از مداد لب رنگی است و به شما نتیجه خوبی در رنگ می دهد ، اما هنوز هم نشانه ای از شفافیت در آن وجود دارد ، بنابراین من یک ظاهر مات نیستم ، که من ترجیح می دهم. من معمولاً چند بار می روم تا لب ها را یکنواخت کنم. این می گوید که باید پایان آن مات باشد ، اما این قطعاً خامه ای است و به هیچ وجه مات نیست. بعد از مدتی سایش ، کمی براقیت از دست می رود ، اما هنوز چیزی نیست که من آن را مات مناسب بخوانم.

 

 

 

 

 

 

 

 

رنگ

 

رنگ مداد لب و رژ لب کاملاً مطابقت دارد اما از نظر تن کاملاً یکسان نیستند. مداد لب تقریباً گرمتر از مسی است که رنگ آن کمی گرمتر است در حالی که رژ لب کمی تیره و قهوه ای تر است. این یک قهوه ای گرم است که فریاد دهه 90 را می زند و سایه مناسبی برای پاییز است. من نشانه ای از پایه آجر در آن پیدا کردم ، کمی مسی ، اما همچنین دارای رنگ قرمز. اگر چند کت بزنید ، به نظر می رسد تیره تر به نظر می رسد ، به خصوص در مورد رژ لب این مورد بیشتر است. روی من معمولاً کاملاً تیره به نظر می رسد ، روی من قهوه ای متوسط ​​است.

 

 

 

 

 

مقایسه

 

MAC Velvet Teddy – این روشن ترین قهوه ای است. این رنگ بیشتر به رنگ قهوه ای صورتی است و تقریباً می تواند به عنوان سایه ای برهنه در رنگ پوست متوسط ​​دیده شود.

رژ لب Choco Latte Avon Mark Plump It – این رنگ نیز گرمتر است و دارای پایه گرم صورتی کمی هلویی است. سبکتر هم هست.

 

کرم رژ لب مات NYX Soft Berlin – تیره ترین قهوه ای که باز هم آن پایه گرم را دارد ، اما به دلیل رنگ و شکل مناسب آن شباهت بیشتری دارد. فقط خیلی گرم و کمی تاریک است.

 

کارایی

 

مداد لب می تواند روی لب های من کمی خشک شود ، زیرا فرمول مات مناسبی است. قدرت ماندگاری خوبی دارد. ماندگاری رژ لب به اندازه مداد لب نیست اما روی لبهای خشک شده من خوب می چسبد. با این حال ، سایه کاملاً تیره است ، بنابراین این قطعاً بهترین فرمول ضد ضربه برای چنین رنگی نیست. اما بسیار راحت است که من آن را به عنوان یک امتیاز بزرگ در نظر می گیرم ، اگر رژ لب مات می خواهید ، فقط آن را دریافت نکنید. من متوجه می شوم که هر دو مانند اکثر این محصولات از بین می روند و ابتدا در لبه داخلی لب ناپدید می شوند.

 

 

 

روی Pinterest پین بزنید

من انتخاب رنگ آن محصولات را دوست دارم ، قهوه ای ها یکی از موارد مورد علاقه من است ، مخصوصاً برای پاییز. این یکی در حال حاضر کمی تاریک است ، اما من همیشه می توانم آن را آشکار کنم. مداد لب مات مناسب است ، فرمول صاف بسیار خوبی دارد و برای طرح ریزی مناسب است ، اما من به تنهایی نمی پوشم ، زیرا شخصاً برای من خیلی خشک شده است. رژ لب دارای فرمول خامه ای دوست داشتنی است که می تواند به صورت خالص استفاده شود و یا برای حالت مات تر ایجاد شود. من با این دو محصول مشکلی ندارم ، قطعاً کیفیت خوبی دارند. طراحی نیز بسیار زیبا است. اما همانطور که گفته شد ، من اعتقاد راسخ دارم که می توانید محصولات لب با کیفیت را در محدوده داروخانه ها نیز پیدا کنید. این به شما بستگی دارد که می خواهید برای چه چیزی هزینه کنید.

Avtor Adjusting Beauty ob 14:55

اشتراک گذاری:

OZNAKE: AB ، BROWN ، LIP PENCIL ، LIPSTICK ، REVIEW ، URBAN DECAY

 

خرید لوازم ارایشی—ok-uni

خرید لوازم آرایش—–ok uni

خرید لوازم آرایشی—-ok uni

خرید لوازم آرایشی اصل—–ok-uni

 

خرید لوازم آرایشی بهداشتی—-ok uni

 

لوازم آرایشی——ok uni

 

خرید محصولات آرایشی—-ok uni

 

ارايشي———ok umi

 

 

خریدلوازم آرایشی—–ok-uni

 

محصولات آرایشی اصلی——ok-uni

 

خرید محصولات آرایشی بهداشتی—-ok uni

 

————————————————————————————

بهترین فروشگاه لوازم ارایشی در تهران—-ok-uni

 

خرید لوازم آرایشی اصل عمده——-

 

خرید لوازم آرایشی ارزان   —-ok

 

بهترین فروشگاه لوازم ارایشی در تهران

 

لوازم آرایشی دخترانه  —ok

 

لوازم ارایشی مارک—ok

 

لیست لوازم آرایشی

 

فروش عمده لوازم آرایشی و بهداشتی

 

فروشگاه های معتبر لوازم آرایشی در تهران

 

فروشگاه های معروف لوازم آرایشی

 

بهترین فروشگاه اینترنتی لوازم ارایشی در تهران

 

خرید عمده لوازم آرایشی اصل

 

بهترین مکان برای خرید عمده لوازم آرایشی

 

اسم لوازم آرایشی های معروف

 

سایت های معتبر خرید لوازم آرایشی

 

لیست فروشندگان لوازم آرایشی بهداشتی

 

خرید لوازم آرایشی اصل—-ok

 

سایت های معتبر خرید لوازم آرایشی نی نی سایت

 

خرید لوازم آرایشی ارزان

 

خرید و فروش لوازم آرایشی

 

بهترین فروشگاه لوازم ارایشی در تهران

 

سایت مو تن رو

 

سایت خانومی لوازم آرایشی

 

سایت زنونه لوازم آرایشی

 

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر