خرید کتاب برنامه نویسی زبان اصلی

کتاب Star Trio همزمان با ماه مبارک رمضان پنجمین سالگرد تولد خود خرید کتاب برنامه نویسی زبان اصلی را در جوار حرم مطهر رضوی در مشهد جشن می گیرد.
کافه های کتاب بیشتر شبیه کافه ها شده اند / کتابفروشی ستاره ها 5 ساله است
به گزارش خبرنگار خبرگزاری كتاب ایران (ایبنا) در خراسان رضوی ، وی می گوید از نوجوانی علاقه مند به مطالعه كتابهای داستانی و ادبی گرفته تا تاریخ و فلسفه بوده است. اما هر چه پیرتر می شود ، وسواس بیشتری در انتخاب کتاب برای خواندن پیدا می کند. حالا خرید کتاب برنامه نویسی زبان اصلی سلیقه او برای مطالعه کتاب مشخص بود و از طرف دیگر این علاقه به حدی افزایش یافته بود که تصمیم گرفت شغل کتابفروشی manybooks را انتخاب کند.

رضا فضائلی متولد سال 1365 است و تحصیلات حوزوی دارد. وی پس از 5 سال کار در یک کتابفروشی ، در زمینه اجتماعی احساس مسئولیت می کند ، در همین راستا کتابفروشی خود را ایجاد کرد تا با ایده هایی که در ذهن دارد انگیزه ای برای نوجوانان و جوانان برای ترویج فرهنگ کتاب خوانی باشد.

فاضلی امسال ، در ماه مبارک رمضان ، پنجمین سالگرد تأسیس کتابفروشی خود خرید کتاب برنامه نویسی زبان اصلی، کتاب تریا ستاره ها ، واقع در خیابان آیت الله شیرازی ، نزدیک حرم مطهر را که قدیمی ها می گفتند (بالا کایابان) جشن گرفت. مکانی که خرید کتاب برنامه نویسی زبان اصلی نه تنها محلی برای فروش کتاب بلکه برنامه های ویژه ای است که اجرا کرده است ، توانسته است مخاطبان زیادی از تبلت ها را به خود جلب کند.

ولادت امام حسن محتبا (ع) و نیمه ماه مبارک رمضان سالگرد خرید کتاب برنامه نویسی زبان اصلی ایجاد کتاب سه ستاره بود. یک کتابفروشی 60 متری که در سال 1995 افتتاح شد و از همان ابتدا با ایده در نظر گرفتن محلی برای مطالعه و آشنایی عموم bookboon مردم با کتاب ها ، سال گذشته بالکن 50 متری به این مشکل اختصاص داده شد یک فروشگاه 40 متری به کتابفروشی اضافه شد که نشان داد در آن سالها مخاطب را به خود جلب می کند.

کافه های کتاب بیشتر شبیه کافه ها شده اند
رضا فضائلی در مصاحبه با خبرنگار ایبنا با تأکید بر اینکه خرید کتاب برنامه نویسی زبان اصلی کتاب ستاره ها فقط یک کتابفروشی نیست ، بلکه مکانی دوستانه برای گفتگو است ، گفت: “از زمانی که تصمیم گرفتم کتاب فروشی ایجاد کنم ، به دنبال خرید کتاب برنامه نویسی زبان اصلی پول و هدف اصلی خود نبودم. ایجاد مکانی برای گفتگو است. این در مورد موضوعات کتابهای مختلف با حضور علاقه مندان از اقشار مختلف دانلود کتاب عاشقانه خارجی و با هر سلیقه ای بود.

وی ادامه می دهد: “به همین دلیل عنوان کافه را برای کتابفروشی انتخاب نکردم ، زیرا فکر می کنم” کتاب ستاره ها “نام بهتری بود ، زیرا خرید کتاب برنامه نویسی زبان اصلی اولویت من همیشه کتاب است ، و دوم یا حتی سوم ، ارائه نوشیدنی های ساده مانند خرید کتاب برنامه نویسی زبان اصلی چای ، چای ، قهوه ، شربت است. ما با غذاهای عجیب و غریب مخاطب را سرگرم نمی کنیم.

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر