خرید کرم ضد آفتاب از معتبرترین برندها – بانه گالری

یک دفاع کامل، این چیزی است که بهترین کرم ضد آفتاب موجود در بازار برای بدن انجام می دهد. روش مصرف: ابتدا قبل از مصرف روزانه از این محصول تست حساسیت را انجام دهید تا از عدم بروز حساسیت در برابر مواد موجود در کرم اطمینان پیدا کنید. بهترین کرم ضد آفتاب موجود در بازار علاوه بر ایجاد سد محافظتی قوی در برابر آفتاب، می تواند به عنوان پایه ی آرایش هم مورد استفاده قرار گیرد و به یاد داشته باشید که باید هر روز از این محصول استفاده کنید و حداقل 30 دقیقه قبل از خروج از منزل و قرار گیری در معرض آفتاب آن را بر روی پوست خود بمالید و همین طور در صورت تعریق زیاد، آن را تجدید کرم ضد آفتاب گارنیر نی نی سایت نمایید.

برای استفاده از این کرم ضد آفتاب کافیست تا پوست را با مقدار کافی از کرم 20 دقیقه قبل از قرار گرفتن در معرض نور آفتاب بپوشانید و برای نتیجه بهتر از مصرف این محصول، هر 2 ساعت یک بار یک لایه جدید از کرم را روی پوست خود بکشید.

روش استفاده: مقدار کافی از کرم را 15 دقیقه قبل از تماس با اشعه خورشید روی پوست خود بمالید و هر 2 الی 4 ساعت تکرار کنید. در حالت کلی اشعه خورشید دارای سه طیف A، B و C است که خوشبختانه طیف آخر آن از جو رد نمی شود و اولین لایه دفاعی ما در برابر مضرات نور آفتاب می باشند. علاوه بر این، موارد حائز اهمیت دیگری نیز وجود دارد که در هنگام خرید ضد آفتاب باید به آن توجه کنید.

مثلا چشمهای ما با وجود کرم هم هنوز در معرض آسیب قرار دارند. حتی در روز های کاملا ابری که گمان می کنید در معرض هیچونه تابشی از سمت خورشید قرار ندارید. ولی لایه برداری بیش از حد، باعث ایجاد پارگی های میکروسکوپی سطح خارجی پوست و التهاب و تحریک پذیری آن می شود.

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر