خودرو تویوتا یاریس هاچبک رو از دیوار بخر!

برای اینکه ویندوز ۱۰ را نصب کنید، باید فایل نصب ویندوز ۱۰ روی دیسک یا فلش مموری بارگیری کرده و سپس آن را به رایانه متصل کنید. علاوه بر این، تویوتا یک نمایشگر سربالای رنگی ۱۰ اینچی را هم برای یاریس ارائه کرده است. این خودرو به شکل کاملا مهندسی شده و نوین نیز طراحی شده است و از دو عنصر بزرگی و کوچکی را با هم ترکیب کرده است به نحوی که در طراحی داخلی این خودرو فضای زیاد و در طراحی خارجی خودرویی با ابعاد فشرده شاهد هستیم. قدرت کلی این خودرو 116 اسب بخار است که زیاد نیست ، اما نمی توانید انتظار بیشتری از یک خودروی متقاطع بین شهری داشته باشید. کل بازده این خودرو 116 اسب بخار است ، زیاد نیست ، اما نمی توانید انتظار بیشتری از خودروی کراس اوور بین شهری داشته باشید. اما انتظار تمام شده و تویوتا آماده معرفی کراس اوور جدید یعنی یاریس است.

همچنین یک جنبش بدن لمسی بیشتر از آنچه که در GTI 208 دریافت می کنید، لازم است که ماشین را بین تغییرات جهت حرکت قرار دهد اما در مزایده مزرعه ماتا MX-5 نیز همینطور است. ویژگی ها و طراحی این Mercometer یک اقدام هوشمندانه برای تویوتا برای جذب خریداران بیشتر به نمایشگاه است ، زیرا همه از نگاه کنجکاوی C-HR خوششان نمی آید. اما در مورد آن بعداً بیشتر صحبت کنید. در مقایسه با یاریس اصلی ، کراس اوور آن بزرگتر است و فضای بیشتری برای سرنشینان وجود دارد. همچنین در مقایسه با یاریس اصلی ، کراس اوور بزرگتر است و فضای بیشتری برای سرنشینان وجود دارد. سوار شدن بر روی یاریس کراس بسیار آسان است و پشت درهای سخاوتمندانه یک فضای داخلی مرتب به سبک کاربردی وجود دارد. کراس Yaris همچنین از حالت رانندگی AWD (چهار چرخ محرک) پشتیبانی می کند که به یک موتور بنزینی 1.5 لیتری سه سیلندر جفت شده جفت می شود و در شرایط بارانی یا برفی قدرت قابل توجهی را به راننده می بخشد.

نه تعویضی در تعویض دنده وجود دارد و نه تعویض دنده های خشن – بار کامل به تنهایی موتور بنزینی سه سیلندر را به دور بالا می رساند که می تواند کمی ناراحت کننده باشد. طبق معمول زمان ، صفحه لمسی با ارتفاع نه اینچ در داشبورد وجود دارد که بر روی آن برنامه های مختلفی اجرا می شود ، از جمله ، البته ، ادغام گوشی های هوشمند – کاربر می تواند سطح شخصی تلفن هوشمند خود را از طریق Apple CarPlay یا Android Auto کار کند. برخورداری از کیفیت ساخت بالا، طراحی مناسب و جذابیتهای بصری همواره از نقاط قوت این محصول تویوتا بوده است؛ بااینحال کارخانه تویوتا مطابق معمول به فکر راههایی برای جلب رضایت همه اقشار خریداران است. تویوتا در ماه مارس قصد داشت از نمایشگاه متقاطع جدید در نمایشگاه خودرو ژنو رونمایی کند. اگرچه تویوتا یاریس کراس، کوچکترین کراس اوور این خودرو ساز ژاپنی در روز پنجشنبه رونمایی شد، قرار بود این مدل در ماه مارس و در نمایشگاه خودرو ژنو به معرض دید علاقه مندان گذاشته شود که به دلیل شروع همه گیری ویروس کرونا در اروپا، لغو شد.

هرکسی که به تویوتا یاریس کراس نزدیک شود به سختی این واقعیت را نادیده می گیرد که ژاپنی ها در نوع جدید خودروی کوچک خود از ویژگی های خاص کوهنوردی برخوردار شده اند. خریداران می توانند سفارش Yaris Cross را با چرخ های 18 اینچی و رنگ جدیدی به نام برنج طلایی با یک صندوق عقب برقی سفارش دهند که بارگیری و تخلیه را آسان می کند. خریداران می توانند Yaris Cross را با چرخ 18 اینچی سفارش دهند و با رنگ جدیدی به نام برنج طلایی با تنه برقی به راحتی بارگیری و تخلیه آن را انجام دهند. سهم فروش ۱۷ درصدی خودروهای برقی نشاندهندهی رشد ۹ درصدی آنها در مقایسه با مدتزمان مشابه در سال گذشته و رشد ۳ درصدی نسبت به جولای ۲۰۱۹ است. باوجود تغییرات ظاهری وقتی به بخش فنی خودرو میرسیم، متوجه میشویم که سایپا نتوانسته تغییر چشمگیری در محصول جدیدش ایجاد کند. در عین حال رانندگان خودروهایی را طلب می کنند که متمایز و خوش استایل باشند و انعطاف پذیری لازم را برای یک رانندگی لذت بخش داشته باشند. این اتفاق اما ممکن است کسانی که خواهان خرید یاریس هستند را دچار تردید کند که نسخهٔ هاچبک را انتخاب کنند یا کراساوور را.

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر