در حالی که وال استریت برای عدم رشد مشترکین نتفلیکس آماده می شود، برخی می خواهند که این شرکت شمارش را متوقف کند

[ad_1]

شرکت نتفلیکس برای «به بالا نگاه نکن»، طنزی در مورد تغییرات آب و هوایی که بزرگترین موفقیت تا کنون برای جاه طلبی های سینمایی او بوده است، از رکوردی بیننده برخوردار است، اما گزارش درآمد آتی او نگرانی هایی را در مورد حرکت سهام ایجاد می کند، که بهترین آن است که به شرح زیر است. به پایین نگاه نکن.

حداقل یکی از تحلیلگران وال استریت، داگ آنموث از جی پی مورگان، زمانی که نتفلیکس درآمدهای سه ماهه چهارم را در 20 ژانویه گزارش داد، انتظار ارقام زشتی را داشت. او انتظار دارد 6.25 میلیون اضافه شود – بیش از 2 میلیون از 8.5 میلیونی که Netflix NFLX،
+ 1.25٪
و تحلیلگران سه ماه پیش پیش بینی کرده بودند. طبق گفته FactSet، این پیش‌بینی به تحلیلگران کمک کرد تا میانگین پیش‌بینی مشترکان نتفلیکس کمتر از پیش‌بینی نتفلیکس باشد و از 8.63 میلیون قبلی به 8.41 میلیون برسد.

بیشتر بخوانید: تحلیلگر هشدار می دهد که نتفلیکس ممکن است ۲ میلیون مشترک کمتر از حد انتظار داشته باشد

نتفلیکس ممکن است روز جمعه زمانی که افزایش قیمت در ایالات متحده و کانادا را برای دومین بار در طول همه‌گیری کووید-19 اعلام کرد، دستش را کج کرد. طرح استاندارد ایالات متحده از 13.99 دلار به 15.49 دلار در ماه افزایش می یابد، با طرح پایه از 8.99 دلار به 9.99 دلار و طرح Premium از 17.99 دلار به 19.99 دلار افزایش می یابد. در کانادا، طرح استاندارد از 14.99 دلار کانادا به 16.49 دلار کانادا افزایش می یابد.

سهام نتفلیکس معمولاً پس از هر گزارش درآمد سه ماهه براساس اضافه شدن مشترکین و پیش‌بینی شرکت برای مشترکین جدید حرکت می‌کند، زیرا به طور کلی بهترین فشارسنج فروش و رشد درآمد آینده برای یک سرویس پخش مبتنی بر اشتراک در نظر گرفته می‌شود. معرفی قیمت‌های جدید می‌تواند هر گونه ناامیدی از کاهش رشد مشترکین را جبران کند و سهام نتفلیکس پس از رونمایی از قیمت‌های جدید در بعدازظهر جمعه جهش کرد.

با این حال، وال استریت ایده های دیگری در مورد چگونگی جلوگیری از بی ثباتی بر اساس رشد مشترک دارد. حداقل دو تحلیلگر اخیراً پیشنهاد کرده اند که نتفلیکس به طور کامل از گزارش رشد مشترکان کناره گیری کرده است، زیرا وسواس با اضافه کردن اشتراک خالص می تواند فصلی را تحت الشعاع قرار دهد که انتظار می رود نتفلیکس پیش بینی درآمد و سود خود شرکت را برآورده کند یا از آن فراتر رود.

با توجه به ترس وال استریت مبنی بر اینکه نتفلیکس به 4Q: 21 شبکه استریم جهانی پولی 8.5 میلیونی نرسد، ما معتقدیم که زمان آن رسیده است که این شرکت به طور کامل به تعویق انداختن این شاخص را که در روزهای جوانی خدمات مفید بود، اما از آن زمان بیشتر شده است، در نظر بگیرد. مونس کرسپی می‌گوید: «باری است تا سود». برایان جی. تحلیلگر هاردت. وایت در یادداشتی در 10 ژانویه نوشت.

کانان ونکاتشوار، تحلیلگر بارکلیز، در یادداشتی در 12 ژانویه گفت: قابلیت اطمینان داده های مشترکین، مانند دانلود برنامه ها و کاربران فعال، برای پیش بینی اشتراک های نتفلیکس ممکن است به دلیل بی طرفی زمینه کمتر مفید باشد..

نظر: وقتی شرایط سخت می شود، اپل اعداد خود را پنهان می کند

مهمترین بخش این زمینه، اضافه شدن طیف وسیعی از خدمات پخش جدید از غول های رسانه ای مانند Apple Inc است. AAPL، شرکت والت دیزنی DIS، AT&T Co. T، Amazon.com Inc. AMZN، Comcast Corp. CMCSA و ViacomCBS Inc. VIAC. در یادداشتی در 13 ژانویه، مایکل ناتانسون از MoffettNathanson معتقد است که دو بازیکن اخیر در بازار بازی‌های ویدیویی، Comcast’s Peacock و CBS’s Paramount +، در سه ماهه چهارم بیشترین تعداد خالص اضافه شده را در ایالات متحده منتشر خواهند کرد.

با این حال، او پیش بینی می کند که نتفلیکس در سه ماهه چهارم 8.6 میلیون مشترک اضافه خواهد کرد که کمتر از 9.6 میلیون پیش بینی قبلی است.

ناتانسون نوشت: “ما معتقدیم که در سال 2022 هنوز فشار بیشتری برای کاهش وجود دارد و قیمت هدف خود را با 5 دلار به 460 دلار کاهش می دهیم.” «به عبارت دیگر، به بالا نگاه نکنید، به پایین نگاه کنید.

نتفلیکس در مورد معیارهای درآمدی که قصد دارد گزارش خود را ادامه دهد، اظهار نظر نکرد.

انتظار چه چیزی

سود: به طور متوسط، تحلیلگران انتظار دارند نتفلیکس درآمد 83 سنت به ازای هر سهم را گزارش کند که 1.74 دلار کاهش می یابد. یک سال پیش به اشتراک بگذارید مدیران نتفلیکس درآمد هر سهم را در ماه اکتبر 80 سنت پیش بینی کردند، در حالی که هشدار دادند که سودآوری تحت تأثیر موجی از برنامه های جدید قرار می گیرد که نتفلیکس در حال ثبت هزینه ها با شروع پخش محتوا است.

برآورد شرکت کنندگان – یک پلتفرم جمع سپاری که رتبه بندی را از تحلیلگران وال استریت و همچنین تحلیلگران خرید، مدیران صندوق، مدیران شرکت ها، دانشمندان و دیگران جمع آوری می کند – به همان اندازه خوش بین هستند و میانگین درآمد هر سهم را 84 پیش بینی می کنند.

درآمد: به طور متوسط، تحلیلگران انتظار دارند نتفلیکس 7.71 میلیارد دلار درآمد سه ماهه چهارم را گزارش کند که نسبت به 6.44 میلیارد دلار در سال گذشته افزایش یافته است. نتفلیکس درآمد 7.71 میلیارد دلاری را تخمین می زند و کارمندان Estimize نیز میانگین 7.71 میلیارد دلار را پیش بینی کرده اند.

حرکت سهام: سهام نتفلیکس در 12 ماه گذشته 5.5 درصد افزایش یافته است، در حالی که S&P 500 SPX 24 درصد افزایش یافته است. سهام نتفلیکس از آخرین اعلام نتایج سه ماهه این شرکت 17 درصد کاهش یافته است.

آنچه تحلیلگران می گویند

علیرغم برخی دست دادن ها بر سر اشتراک های جدید شبکه نتفلیکس، به لطف تعداد زیادی فیلم جدید و نمایش های تلویزیونی در سه ماهه چهارم، خوش بینی در مورد درآمد و سود همچنان قوی است. نگاه نکن به رکورد 152.3 میلیون ساعت در یک هفته (27 دسامبر تا 2 ژانویه) تماشا شد و نتفلیکس اعلام کرد که این فیلم دومین فیلم پربیننده در این سرویس است که انتظار می رود حضور گسترده ای در این حلقه داشته باشد. جوایز امسال با فیلم‌هایی چون «قدرت سگ»، «دختر گمشده» و «تیک، تیک… بوم» اهدا شد. این سرویس پخش همچنین فصل های جدیدی از نمایش های محبوب جادوگر، امیلی در پاریس و کبرا کای را در طول سه ماهه راه اندازی کرد.

چه ارزشی برای استریم کردن دارد؟ چرا نتفلیکس بهترین هدف پخش برای ژانویه نیست؟

هارد وایت، تحلیلگر مونه کرسپی، می نویسد: «ما معتقدیم محتوای اصلی منتشر شده توسط نتفلیکس در 4Q: 21 بی سابقه بود و ما معتقدیم که تعامل قوی را تشویق می کند.

وایت انتظار دارد که شرکت به پیش بینی درآمد سه ماهه چهارم خود به 7.74 میلیارد دلار و سود 90 سنت برای هر سهم نزدیک شود. برای سه ماهه اول جاری، شرکت او فروش 8.06 میلیارد دلاری را پیش‌بینی کرده است که 13 درصد نسبت به سال قبل افزایش یافته و سود هر سهم 3.12 دلار است. تحلیلگران شرکت‌کننده در نظرسنجی FactSet به ترتیب 8.14 میلیارد دلار و 3.46 دلار پیش‌بینی کردند.

انتظار می رود محتوای قدرتمند به نتفلیکس کمک کند تا پایگاه مشترکین خود را حفظ کند، هدفی مهم در مواجهه با رقابت جدید. تحلیلگران Evercore ISI اخیراً نوشتند که نظرسنجی های ثبت شده در ایالات متحده، آلمان و فرانسه به آنها اعتماد به محبوبیت نتفلیکس در بین مشترکین داده است و آنها رتبه بهتر و قیمت هدف 710 دلار را برای هر سهم حفظ کرده اند.

نمونه ای از 1600 نفر در ایالات متحده نشان داد که دو سوم از نتفلیکس در 12 ماه گذشته استفاده کرده اند – که با ضریب نفوذ بالای رکورد در ماه اوت قابل مقایسه است – و 61٪ گفتند که از این سرویس “بسیار/بسیار راضی” بودند که 5٪ افزایش داشت. از سه ماهه قبل. . با این حال، یک نفر از هر پنج گفت که “بسیار / بسیار محتمل است که در سه ماه آینده تسلیم شود”، که نشانه احتمالی نفوذ به ایالات متحده است، که به بلوغ نزدیکتر است.

از دست ندهید: خدمات استریم در سال 2022 چه چیزی به ارمغان خواهد آورد؟ در اینجا 5 روند برای تماشا وجود دارد

همه تحلیلگران کمبود نتفلیکس را پیش بینی نمی کنند. اسکات دی ویت، تحلیلگر استیفل گفت که انتظار دارد بیش از 10 میلیون مشترک جدید در سه ماهه چهارم داشته باشد زیرا نتفلیکس “محتوای اصلی جذاب را با موفقیت عرضه می کند، نفوذ بین المللی خود را گسترش می دهد و وارد یک دوره فصلی مطلوب برای اضافه کردن زیرنویس می شود.”

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر