دکوراسیون مغازه کوچک – دکوراسیون داخلی مغازه 1400

طراحی نما مغازه باید نشانگر انواع محصولات فروشی مغازه، فضا داخلی مغازه باشد. معمولا جواهرآلات بعد از تست توسط مشتریان آغشته به انواع کرمها و لوسیونها میشوند. همچنین بهتر است اجناسی که نیاز به امتحان کردن یا سنجش جنس یا کارایی دارند در دسترس مشتری ها قرار بگیرند که آن ها بتوانند بدون نیاز به کمک فروشنده این اجناس را تست کنند. دکور مغازه باید برای مشتری و کاربران آرامش کافی در زمان خرید ایجاد کند علاوه بر آن که دسترسی به محصولات مطابق با نوع فعالیت ارائه شده برای کاربران و یا صاحب فروشگاه باید تعریف شده باشد. این امر می تواند با نوار های نورانی یا نور پردازی جدا بر روی اجناس و مدل های درون ویترین و جلوه بخشیدن به آن ها انجام شود. هنگام طراحی داخلی مغازه ها و فروشگاه های بزرگ بهتر است که محلی را برای استراحت و آسایش مشتریان یا همراهانشان به هنگام بازدید و خرید اجناس فروشگاه شما در نظر داشته باشید. برای چیدمان و دکوراسیون مغازه کوچک لباس فروشی زنانه، عوامل زیادی وجود دارد که باعث جذب مشتریان خانم می شود. فارغ از کوچک و یا بزرگ بود فضای داخلی مغازه، طراحی صحیح و جذاب ویترین بیرونی برای یک مغازه، از نکات حائز اهمیت در جذب مشتری می باشد.

برای نورپردازی داخلی مغازه می توانید از لامپ های LED استفاده نمایید همچنین بهتر است در فضای داخلی مغازه از آینه استفاده نمایید تا فضای مغازه بزرگ و دلبازتر به نظر برسد. ارائه فرصت های آموزشی مانند کاتالوگ های آموزشی برای کمک به مشتریان در یادگیری نحوه استفاده از دستگاه ها یا محصولات مرتبط، برند شما را متمایز می کند. ظاهر دکوراسیون طلافروشی اولین تجربهای است که مشتریان از فروشگاه بهدست میآورند. ساده ترین تعریفی که میتوان برای معماری داخلی ارائه کرد، این است که هنر معماری به معنی طراحی ساختمان ها و فضای بین آنها می باشد. استفاده از ستونهای بلند و ایوان های مرتفع یکی از اصلی ترین ویژگی های طراحی داخلی منازل ایرانی است و شما می توانید از فرش ایرانی و پرده های متناسب با آن برای تکمیل این سبک استفاده کنید. آیا می دانید این را از کجا متوجه می شوند؟ بخش ورودی دکوراسیون مغازه می تواند شامل 5 الی 15 قدم شود. از این روی به بخش راست مغازه، ” دیوار قدرت” اطلاق می گردد. این نمایگشرها ظاهری لوکس و مدرن به گالری میدهند. استفاده از آینه نیز باعث ایجاد ظاهری لوکس گالری میشود.

موسیقی باعث ایجاد انگیزه در میان کارمندان طلافروشی میشود. بنابراین ویترین طلافروشی باید به نحو مطلوب، جواهرات را به نمایش بگذارد. ویترین مغازه تنها مکان مناسب برای نمایش جواهرآلات نیست. رنگهای روشن برای نورپردازی بسیار روحیهبخش هستند. نورپردازی نقش مهمی در نمایش کالاها و دکوراسیون طلافروشی دارد. نمایشگرهای دیجیتال با کیفیت نیز گزینه خوبی برای نمایش جواهرآلات هستند. ویترین جذاب فروشگاه باعث جلب توجه سارقان نیز میشود. علاوهبراین باعث کاهش فضای مصرفی در داخل گالری و کاهش شلوغی فضای فروشگاه میشوند. بنابراین انتخاب رنگ مناسب برای برند گالری بسیار مهم است. برخی از عوامل مهم در ظاهر دکوراسیون طلافروشی در ادامه اشاره شده است. روشهای متفاوتی برای دزدی در فروشگاه طلافروشی وجود دارد. برای فروشندگانی که امنیت قویتر از این قفل میخواهند؛ قفل سنشن پلاس وجود دارد. ۱۰- باز هم سقف و این بار استفاده از سقف کناف در طراحی دکوراسیون مغازه که موجب منحصر به فرد شدن دیزاین داخلی شده است .

در واقع دیزاین مسیر حرکت مشتری باید متناسب با دیزاین مغازه باشد. عطر مناسب باعث جلب مشتری در فروشگاه میشود. این نکته بسیار آشکار است که گل فروشی و مکانی که در آن گل وجود دارد، به خودی خود از زیباترین محیط ها می باشد و از این جهت می تواند افراد زیادی را به خود جذب کند.به دلیل اینکه گل ها، عطر بسیار خوبی در فضا پخش می کنند و تنوع رنگی آن ها بسیار بالاست، به همین علت می توانند چشم هر بینندهای را به خود جذب کنند. توجه به عطر و موسیقی در طلافروشی از عوامل ایجاد اعتبار برای فروشگاه است. ساخت ظاهری زیبا از فروشگاه باعث جلب توجه عابران پیاده و افزایش اعتبار طلافروشی میشود. همچنین باعث جلب توجه به محصولاتی که نور لوستر روی آن میتابد؛ میشود. گروه پایا دکور , طراحی داخلی مغازه لباس بچه طراح و مجری تخصصی خدمات دکوراسیون مغازه الکتریکی در تهران و کرج با سالها سابقه اجرایی موفق و درخشان.شما سازنده و پدید آورنده ی کسب و کار خود هستید و به همین دلیل ضروری است تا به موارد مختلفی توجه داشته باشید که در نهایت بتوانید آن چه را که به لحاظ ظاهری و باطنی مرغوب و دلنشین است، به مشتریان خود ارائه دهید.

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر