دیزل ژنراتور، قیمت، خرید و مشاوره رایگان آذر موتور

دیزل ژنراتور پرکینز تولید یک کمپانی انگلیسی است که در حوزه‌ی تولید موتورهای دیزل فعالت می‌کند. بازدهی قابل‌توج

توسط HONARMANDKHABAR در 28 شهریور 1401
دیزل ژنراتور پرکینز تولید یک کمپانی انگلیسی است که در حوزه‌ی تولید موتورهای دیزل فعالت می‌کند. بازدهی قابل‌توجه ژنراتورهای به‌دلیل شتاب بالای کارایی آنها، از مهم‌ترین مزیت‌های انتخاب و خرید کردن ژنراتور دیزلی پرکینز است. اهمیت ارایه‌ی رنج قدرت گسترده از 10 تا 2000 کیلوولت آمپر، دیزل پرکینز به برند مشهوری در صنعت ساخت مولدهای برق تبدیل شده است. همان‌طورکه اشاره‌ شد، دستگاه دیزل ژنراتور، نوعی مولد برق میباشد که متشکل از یک موتور اهمیت سوخت دیزلی و یک ژنراتور است. ادغام و تعامل همین دو دستگاه به ملازم بعضا از تجهیزات فرعی دیگر همچون شاسی، کانوپی یا این که عایق صدا، کنترلرها، سیستم قطع ضروری مدار، دستگاه ساخت گرما، استارتر خودکار و... دلالان اکثر اوقات ژنراتورها را از خارجی ها و مواقعی مثل آن تهیه می کنند. آنان اکثر زمان ها نمی‌دانند که از کجا امده میباشد و برای چه کاری به کار گیری می‌شده است. در آن‌گونه موارد ، پیشینه و معتبر فروشنده و خبرگی فنی فروشنده مهم زیاد بیشتری دارد. چون به هر حال ، آنها (امیدوارانه) اشخاصی هستند که هر چیزی را که ممکن است قبل از فروش ناقص باشد را باز‌نگری ، تعمیر، مرمت ، آزماشی ، و نوسازی می‌کنند. دیزل ژنراتور ها در مکان هایی مورد به کار گیری قرار می گیرند که به نتورک برق متصل نیستند، همچنین برای کاربردهای پیچیده خیس مثل ژنراتور ثانویه جهت تامین برق توشه اضافی کانال و ارسال الکتریسیته به شبکه الکتریسیته رسانی به کار گیری می شوند. عمومی هنگام خدمت های روزانه و هنگام عمل موتور، آب در درون کاسه شیشه ای به رخ گلوله های قهوه ای رنگ به راحتی قابل رویت بوده و حساس گشوده کردن پیچ تخلیه می اقتدار آن ها را بیرون نمود. از همین رو شما می بایست برای تعیین ظریف یک دیزل ژنراتور موارد حیاتی را در ذهن بسپارید. ما هم در این مقاله کارایی داشته ایم شما را در تعیین یک ژنراتور دیزلی مطلوب راهنمایی کنیم.

برد کنترلی دیپسی DSE 720 | برد کنترلی دیپسی | پیروزی ۷۲۰ دیپ سی | deepsea 720

ماینرها و گلخانه‌ها از پاراگراف مکان‌هایی هستند که از عملکرد با کیفیت نحوه عمل موتور دیزل ژنراتور بنز به جهت تامین الکتریسیته دایم عمل خود به کارگیری می‌کنند. به‌دلیل این که دیزل ژنراتورها کم‌تر در موقعیت استاندارد کار می‌کنند، مثل محل کارگزاشتن دیزل ژنراتور، غالبا اقتدار عملی قابل دستیابی کم‌تر از توان‌های اعلام‌شده در کاتالوگ است. قبل از استعلام قیمت دیزل ژنراتور و خرید کردن دیزل ژنراتور با پشتیبان‌های آبیاران تماس بگیرید. در درحال حاضر حاضر، ذخیره سازی الکتریسیته در صنعت، خانه و محل کار که به نتورک برقی متصل باشد دوچندان گزینه نیاز است.
  • همچنین رویش آتی را بررسی نمایید تا مطمئن شوید که ژنراتور شما سوای نیاز به ژنراتور بزرگتر به ترازو به اندازه تبارک و قابل استفاده خواهد بود.
  • به همین خاطر می باشد که خرید کردن یک موتور دیزل بازسازی شده، به جهت عمده کاربردها فکر مهربانی است.
  • در بعضا از موتور های تراکتور و کمباین، در ورودی پیش صافی یک توری نیز وجود دارااست که ذرات درشت (مانند کاه و کلش و غیره) را می گیرد.
  • بسیاری از وسایل نقلیه عمومی پهناور نظیر کشتی‌ها، قطارها از دیزل ژنراتورها برای تامین روشنایی و همینطور تامین نیروی محرکه خود به کارگیری می‌کنند.
بنابراین، همین موتور ژنراتور ها می توانند عملکرد فارغ از اختلال تجهیزات و پیشبرد کار ها را تضمین نمایند، حتی در زمانی که الکتریسیته ناگهانی جدا شود. همینطور در شرایطی که شما عازم یک مهاجرت طولانی به بیرون از شهر باشید دیزل ژنراتور ها و بقیه وسایل برقی از پاراگراف موتور الکتریسیته ها می توانند بسیار لبریز کاربرد باشند. بنابراین، یک پشتیبان نظیر موتور های دیزل ژنراتور می تواند مالامال حساس باشد. همانطور که در مقدمه نیز اشاره کردیم دیزل ژنراتور از دو بخش موتور دیزل و ژنراتور مغناطیسی (آلترناتیو) تشکیل شده است. توماس ادیسون نخستین لامپ خود را اختراع کرد، به این ترتیب روشنایی الکتریکی را معرفی کرد. اولین نیروگاه الکتریسیته DC در آمریکا ساخته شد و همین شروع جریان الکتریکی در جهان بود. دیزل ژنراتور ۳۰۰ کاوا پرکینز کلیدی ژنراتور استمفورد، که از موتور پرکینز۱۵۰۶A-E88TAG5 بهره می جوید، با موتور ۸٫۸ لیتری دمایی هم اندازه ۵۶۵ درجه سانتی گراد در محل اگزوز خواهد داشت. برای این که بدانیم چه موتوری را اهمیت چه ژنراتوری کوپل کنیم نیاز به محاسباتی هست که در همین مقاله به آن اشاره زیادی نخواهیم کرد. در برخی مناطق ممکن هست الکتریسیته وجود نداشته باشد یا اینکه نیاز باشد برای اضطرار از ژنراتور برای تأمین برق به کارگیری شود. نکته نخستین استفاده طولانی در محدوده توانی اندک تر از 30 درصد توان اسمی به رخ طولانی مدت آسیب جدی به آن وارد می کند. به عبارتی طور که به کارگیری طولانی مدت در محدوده توانی بیش خیس از قدرت اسمی به جهت دستگاه مضر است. نقد نمودن درآمد ارزی از مهمترین بخش بحران های عمل در تارنما های دربین المللی می باشد که اکثر اوقات فریلنسرها و همچنین تریدرها اساسی آن دست و پنجه قابل انعطاف می کنند.

دیزل ژنراتور تصاکو

امروزه دیگر انقطاع الکتریسیته یک تهدید برای کارخانه‌ها، بیمارستان‌ها و… محسوب می‌شود، حتی در برخی مواقع انقطاع الکتریسیته علاوه بر زیان مالی، خسارت‌های جانی نیز به دنبال دارد. به جهت خرید، واجب می باشد در آغاز اطلاعات به اندازه را به دست آوردن کنید؛ بعد حیاتی تحلیل نیازهای خویش و مشورت مهم کارشناسان فروش در شرکت‌ کشتیران، بهترین نوع مورد نیاز خود را تعیین کنید. خرید کردن دیزل ژنراتور اصلی اقتدار مطلوب منجر می‌گردد سال‌ها خیالتان راحت باشد و در مواقع بحرانی و حتمی اهمیت متانت به فعالیت خود ادامه دهید. علاوه بر نکاتی که شما باید در حیث داشته باشید، سرویس و مراقبت دستگاه در زمان‌های ابلاغ شده بوسیله تولید کننده باید به وسیله تیم متخصص انجام شود. به طور کلی ارزش همین دستگاه‌ها ثابت نمیباشد و اساسی توجه به نوسانات بازار قابلیت تغییراتی در نرخ همین جنس وجود دارد. سوخت دیزل که همان سوخت مصرفی در ژنراتورهای دیزلی می‌باشد، نوعی سوخت فسیلی بوده که از تقطیر نفت نپخته به دست می‌آید. گازوئیل به نسبت بنزین، آلاینده‌های کمتری ساخت می کند و به فرایند تصفیه کمتری نیز نیاز دارد. اما اساسی این درحال حاضر به نسبت سوخت گاز طبیعی ایجاد آلاینده بیشتری دارد. از پاراگراف فعالیت‌های مطرح مارک بنز که حساس شهرت جهانی می‌باشد، ایجاد نحوه ایجاد برق در دیزل ژنراتورهای با کیفیت است.

·         دیزل ژنراتور دایم عمل (Continuous Diesel Generator)

توان خروجی ژنراتور بر حسب کیلو وات یا این که کیلو ولت آمپر ابلاغ میگردد که kva مرسوم تر است. در کاربرد های بی آلایش جریان گزینه نیاز مصرف کننده را (در صورتی که مصرف کننده موتوری نباشد) برابر حیاتی اقتدار خروجی ژنراتور در حیث میگیرند. کمپانی آسان ژنراتور دانیال ( Diesel Generato - Generator) بعنوان وارد کننده تمامی برندهای موتور و ژنراتور از امریکا ، اروپا ، چین و... می تواند هر نوع سفارشی را در خصوص گونه های دیزل ژنراتور پذیرا باشد. در به کار گیری از دستگاه‌های ژنراتور الکتریسیته به طور معمول از اتاقک مخصوصی به جهت قرارگیری دستگاه در آن استفاده می‌شود، تا جمع سیستم را از خطر عوامل جوی محفوظ نگه داراست و مانع از ارتعاش صدای کارکردن موتور به محفظه بیرونی شود. در شرایطی هم امکان اختصاص اتاق سایلنت به جهت ژنراتورها وجود ندارد، بدین ترتیب از طرز یک محفظه‌ی فلزی با عنوان کانوپی، که روی شاسی کارگزاری شده است، کل دستگاه در درون یک گوشه و کنار قرار می‌گیرد. براساس اندازه‌ی ژنراتور و مقدار قدرت ژنراتور در لحاظ گرفته می‌شود. محاسبات میزان سوخت ژنراتور گازوئیلی در ارتفاع کارکرد دستگاه به صورت برآوردی و تقریبی می باشد و کاملا ظریف نیست. به دلیل وجود فاکتور های مختلف، مقدار سوخت مصرفی در ژنراتورها می‌تواند کمتر یا این که افزایش یابد. اکثراً موتور های تراکتور و خودرو های کشاورزی و صنعتی اساسی یک پیش صافی در شروع ورودی هوای موتور هستند. پیش صافی مهم کاسه ای پلاستیکی روشن به گزارش همین سایت هست که توسط درب آن محصور می گردد. نصیب ورود هوا به پیش صافی از پره های مورب ساخته شده میباشد و لوله مکش هوای موتور در وسط آن قرار می گیرد. دیزل ژنراتورهای ولوو پنتا کلیدی یک سیستم الکترونیکی امنیتی میباشند که همین سیستم ایمنی مانع از افت اقتدار و کمتر کارایی همین دستگاه در زمان فعالیت می شود. موتورهای ولوو پنتا تا ارتفاع 2000 متر از تراز دریا فارغ از هیچ ایراد و فارغ از تولید افت در توان، عمل می کند. آنها را می توان هم برای منشا تغذیه پشتیبان و نیز به جهت منشاء تغذیه مهم خریداری کرد. بسیاری از دیزل ژنراتورها برای فعالیت مداوم طراحی شده اند، به عنوان مثال، در یک ساختمان مسکونی، در یک خانه روستایی یا در تولید.

دیزل ژنراتور بنز OM457LA (ایرانی) اقتدار 500kVA قیمت $

یک استدلال این است که ژنراتورهای دیزل مکانیک معمولی تری نسبت به گونه های دیگر دارند. همینطور، آن ها در به دور موتور زیاد تحت تر از ژنراتورهای گاز طبیعی/ بنزین فعالیت می کنند. هر دوی همین عوامل به همین معنا می باشد که دیزل ژنراتورها نسبت به سایر ژنراتورها کمتر فرسوده می شوند. به خاطر داشته باشید که هر ژنراتوری فقط می تواند تقریباً 65 تا 70 درصد حداکثر گنجایش خود را در هر زمان بپذیرد. همینطور پرورش آینده را باز‌نگری نمایید تا مطمئن شوید که ژنراتور شما بدون نیاز به ژنراتور بزرگتر به ترازو به اندازه پهناور و قابل به کارگیری خواهد بود. توان نامی یک ژنراتور حداکثر اقتدار خروجی مهم ضریب قدرت خروجی 0.8 است.

مخزن سوخت

شرکت راد دیزل وارد کننده و ایجاد کننده اشکال دیزل ژنراتور در ایران می باشد جهت تماشا محصولات می توانید به کاغذ مربوط به برند آیتم لحاظ خویش مراجعه فرمایید و اقتدار مورد نیاز خویش را مشاهد کنید. ۱- کیفیت قطعات به کارگیری شده در تابلو در اختیار گرفتن (چینی بودن قطعات به شدت بر بر روی کیفیت پایانی و بها دیزل ژنراتور اثرگذار است). موتورهای دیزلی در حجم بالا و سیلندرهای بسیار صدای گوش خراشی ایجاد می‌کنند و سبب ساز تولید آلودگی صوتی می‌شوند. در مقابل نیز موتور کامینز QSL9-G5 هشت و هشت دهم لیتری را داریم که دمایی معادل ۵۶۰ رتبه سانتی گراد خواهد داشت. هم اکنون نوبت به حساس ترین و اصلی دارای ترین مورد در تعیین بهترین ژنراتور رسیده است . در کمپانی عارف دیزل پارس ترجیح بر وضعیت اول (اتصال مستقیم) می باشد چون مضاعف دقیق بوده و عیوب سیستم را کمتر می دهد . در بسیاری از مشاغل و مناطق امکان دسترسی و به کار گیری از برق شهری به راحتی وجود داراست ولی هر مدل انقطاع الکتریسیته حتی به صورت لحظه ای ممکن میباشد موجب خسارات سنگین مالی (برای نمونه در داده سنتر ها) و حتی جانی ( در اتاق کار بیمارستان‌ها) شود. تهران-تقریبا تاریخ اختراع او‌لین مولد الکتریسیته به زمانه کشف انرژی برق بر می گردد. همین دستگاه ها به طور قراردادی بر مبنا توان ایجاد الکتریسیته بر حسب کیلو ولت آمپر و یا کیلو وات تقسیم بندی می شوند. آبادیزل یکی از معتبرترین فروشگاهی می باشد که شما می توانید کلیدی اطمینان خاطر مبادرت به خرید ژنراتور برق دیزلی نمایید. آبادیزل حساس سوابق طولانی در تأمین قطعات دیزل ژنراتور و انجام مشاوره‌های تخصصی جهت خرید کردن ژنراتور دیزلی اطمینان‌بخشی را به جهت شما تولید خواهد کرد. آبادیزل فراهم اعزام کارشناس جهت مشاوره قبل از خرید کردن و فروش دیزل ژنراتور برای شرکت‌ها و صنایع است. انبار پهناور کمپانی و تأمین قطعات یدکی در همگی دوران منجر خواهد شد تا شما همیشه مهم آبادیزل بدرخشید. برای بهره مندی از خدمات مشاوره مجانی زمان خرید کردن ژنراتور الکتریسیته دیزلی و دور اندیشی از ارزش ژنراتور الکتریسیته دیزلی اهمیت ما تماس بگیرید. این دستگاه ها به طور قراردادی بر اساس اقتدار ساخت برق بر حسب “کیلو ولت آمپر” و یا این که کیلو وات تقسیم بندی می شوند. در سال 1247 خورشیدی مساوی (1868 میلادی ) در میهن سوئد کارخانه ریز ریخته گری و مکانیکی حیاتی تولیداتی نظیر گاو آهن، دیگ بخار، قابلمه و غیره آغاز به فعالیت نمود. کارگاهی ریز که طی 150 سال، امروزه تبدیل به یکی از از بزرگترین و رهبری پیشرو در حوزه ساخت گونه های موتور دیزل به جهت مصارف خوردروئی و صنعتی و دریائی شده است. امروزه کمتر کسی در جهان پیدا می گردد که کلیدی محصولات کمپانی ولوو سوئد VOLVO آشنائی نداشته باشد. امروزه در سراسر دنیا محصولات کمپانی ولوو نظیر انواع اتومبیل سواری ولوو، کامیون های ولوو، اتوبوس های ولوو، ماشین الات راهسازی ولوو، موتورهای دیزلی صنعتی ولوو، موتورهای دریائی قایق های ولوو و تجهیزات نظامی ولوو در حال عمل میباشند. کمپانی ولوو پنتا VOLVO PENTA ذیل تیم تیم صنعتی ولوو هست که به ایجاد انواع موتورهای دیزل صنعتی و من پاراگراف آن ها موتورهای دیزل جهت به کارگیری در دیزل ژنراتور یا این که اصطلاحا دیزل های ژنراتوری میپردازد. درواقع مولدهای ایجاد برقی که حساس سوخت فسیلی فعالیت می نمایند را ژنراتور الکتریسیته گویند. دیزل ژنراتورهای برق اهمیت چندین بخش هستند که در ادامه به آن ها می پردازیم. ارزش دیزل ژنراتور دارای اعتنا به دسته مارک و همچنین توان آن متغییر می باشد همینطور قیمت دیزل ژنراتور دست دوم هم اصلی اعتنا به میزان کارکرد ، سال ساخت ، برند ، کشور سازنده هم متغیر می باشد . سیستم خنک کننده و پمپ آب باید آن گاه از هر 600 ساعت و فیلتر هوایی پس از هر 2400 ساعت کارِ دیزل ژنراتور تمیز گردد. فضای استاندارد دست‌کم 3 فوت از هر سمت ژنراتور گازوئیلی است، حساس در حیث گرفتن جریان آزاد هوا. در جمهوری اسلامی ایران نیز دیزل ژنراتورها پاسخگوی مصارف صنعتی و خانگی میباشند و شرکت‌های زیادی در حوزه تامین این نیازها عمل می‌کنند. لازم به ذکر است که بعضی از موتور ژنراتورها حساس قدرت دو تا سه هزار کیلو ولت آمپر و یا این که میزان عمده از همین هم برای مصارف دیگری کاربرد ندارند. کشتی ها و وسایل نقلیه پهناور مثل قطارها هم نیکی صرفا برای تأمین روشنایی آیتم نیاز خود بلکه به جهت تأمین نیروی محرکه خود از این موتورها استفاده می کنند. برای خرید کردن دیزل ژنراتور، موتور برق و قطعات ژنراتور کلیدی ما در تماس باشید. موتور برق ها میتوانند از ۱ تا ۲۰ کیلوولت آمپر به جهت منازل، فروشگاهها، ادارات کوچک و تا۲۰۰۰KVA یا این که به عبارتی ۲ MVA قابل به کار گیری به جهت مجتمع های اداری بزرگ و کارخانه ها الکتریسیته تولید کنند. ژنراتورها در توانهای متعدد را میتوان درون یک اتاقک ایزوله قابل حمل قرار داد. همین اتاقک که نقش اساسی آن کاهش صدای ژنراتور هست را در اصطلاح کانوپی سایلنت یا این که به کلمه درست تر کانوپی سایلنسر می گویند. مخزن و سیستم سوخت در دیزل ژنراتور وظیفه تامین و انتقال سوخت را برعهده دارد. مخزن سوخت در دیزل ژنراتورهای کوچک به طور معمول در کنار مبنا شاسی قرار داراست اما برای دیزل ژنراتور های سایز بزرگ خیس تهیدست نصب مخرن سوخت خارجی به رخ جداگانه هستید.

در دسترس بودن

در این مقاله تلاش شده تا دیتاها مفیدی درباره اجزای دیزل ژنراتور، موارد کاربرد و اشکال آن و همینطور پاسخ به این سوال که دیزل ژنراتور چطور فعالیت می کند؟ ارائه شود. دیزل ژنراتورها گوشه ای از انرژی شیمیایی موجود در سوخت دیزل را از طرز احتراق به انرژی مکانیکی تبدیل می کنند. بارهای الکتریکی حیاتی حرکت سیم در یک میدان مغناطیسی در سیم القا می شوند. در یک کاربرد ژنراتور الکتریکی، دو آهنربای پلاریزه طبق معمول عرصه مغناطیسی را تولید می کنند. بعد از آن یک سیم بارها به بدور میل لنگ دیزل ژنراتور پیچیده می شود که بین آهنرباها و در میدان مغناطیسی قرار می گیرد. علاوه بر این، بدنه تضمین میکند که اجزای الکتریکی به رخ ایمن زمین شده‌اند. همین گازها بعضاً سمی میباشند و باید بدور از خود موتور و افراد اطراف آن باشند. اگزوزها لوله‌هایی میباشند که از مسیری عبور دیتا شده و به هوای خارج هدایت می‌شوند. به طور معمول مقررات مربوط به بهداشت و ایمنی در آیتم چگونگی و محل قرارگیری سیستم‌های اگزوز وجود داراست و قبل از کارگزاری ژنراتور تازه بایستی به این موارد اعتنا کرد. پس خوبتر آن است که بها را حق تقدم آخر خویش در انتخاب یک دیزل ژنراتور مناسب قرار دهید. برای بررسی این مورد قضیه می توانید به مشتریان شرکت های فروشنده و ارائه دهنده سرویس ها دیزل ژنراتور مراجعه نمائید و از آن ها پیگیر وضعیت خدمات پس از فروش شرکت ها شوید.
آخرین مطالب