رسیدهای خود را ذخیره کنید! طرح بایدن برای آزمایش های رایگان و آسان برای کووید-19 بدون نسخه ممکن است چندان ساده نباشد

[ad_1]

رئیس جمهور جو بایدن می خواهد کیت های آزمایش خانگی COVID-19 را در زمستان امسال به طور گسترده در دسترس – و رایگان – قرار دهد، زیرا نوع Omicron در اقتصادی که در حال بازگشایی است ظاهر می شود.

بایدن روز پنجشنبه با افشای طرحی که شامل ضرب‌الاجل‌های سخت‌گیرانه‌تری برای آزمایش مسافران بین‌المللی وارد کشور می‌شود، گفت: «این زمستان می‌توانید در آسایش خانه‌تان به‌طور رایگان آزمایش کنید و آرامش خاطر داشته باشید».

رئیس جمهور گفت: شرکت های بیمه سلامت طبق برنامه ریزی های خود هزینه آزمایشات خانگی افراد را تقبل خواهند کرد. وی افزود که دولت آزمایشات را در مراکز صحی و کلینیک ها توزیع می کند تا افراد فاقد بیمه خصوصی نیز بتوانند آن را دریافت کنند.

کارشناسان بهداشت عمومی می گویند، اما هنوز سوالاتی درباره نحوه اجرای این طرح وجود دارد. آیا مشتریان باید ابتدا هزینه کیت های تست را بپردازند و بعداً بازپرداخت خود را دریافت کنند؟ یا می توانند با در دست داشتن کیت تست بدون باز کردن کیف پول خود از داروخانه خارج شوند؟

به گفته KFF، یک سازمان غیرانتفاعی که مسائل بهداشت ملی را مطالعه می کند، قیمت کیت های تست خانگی معمولاً از 7 دلار برای هر آزمایش (یا 14 دلار برای دو نفر) تا 38.99 دلار در هر آزمایش متغیر است. پرداخت منظم برای این آزمایش‌ها می‌تواند برای بسیاری از افراد بازدارنده باشد، حتی اگر چک بازپرداخت دیرتر بیاید.

KFF گفت: “اگر مصرف کننده بخواهد به طور منظم آزمایش کند، حتی ارزان ترین تست (14 دلار برای دو تست) که دو بار در هفته استفاده می شود، 728 دلار در سال خواهد بود، با فرض اینکه بتواند در این مقدار آزمایش انجام دهد.”

اریک اشنایدر، دکتر و معاون ارشد سیاست و تحقیق در صندوق مشترک المنافع، گفت که واقعیت های گران قیمت اثربخشی طرح بایدن را کاهش می دهد. وی با اشاره به اینکه تست های خانگی در کشورهای دیگر مانند انگلستان به طور گسترده به صورت رایگان یا با قیمت های پایین در دسترس است، گفت: ما در این کشور با قیمت گذاری مشکل داریم.

حتی اگر شرکت‌ها ماهانه 300 میلیون کیت تست بسازند، این کمتر از یک کیت تست در هر ماه برای همه در ایالات متحده است.

اگر پول را کنار بگذاریم، آیا کیت های آزمایشی کافی در خانه وجود خواهد داشت که در زمانی که زنجیره تامین از طرق مختلف تحت فشار است، در خانه استفاده شود؟ KFF خاطرنشان می کند، حتی اگر شرکت ها هر ماه 300 میلیون کیت تست تولید کنند، این کمتر از یک مجموعه تست در هر ماه برای هر فرد در ایالات متحده است.

«شیطان در جزئیات است. کارلوس دل ریو، استاد بیماری‌های عفونی در دانشکده پزشکی دانشگاه اموری، می‌گوید: ما باید درک کنیم که چگونه این اتفاق می‌افتد. دل ریو، MD، که همچنین معاون اجرایی دانشکده پزشکی Emory در سیستم بهداشت Grady است، گفت: “مانند هر کاری که در مراقبت های بهداشتی در آمریکا انجام می دهیم، آن را پیچیده می کنیم.”

این خبر برای کیف پول شما چه معنایی دارد؟ برای اطلاع از این موضوع در Personal Finance Daily ثبت نام کنید.

به گفته لیندزی داوسون، معاون مدیر KFF، مقامات بایدن اغلب در رابطه با آزمایش‌ها به «بازپرداخت» اشاره می‌کنند، بنابراین به نظر می‌رسد مصرف‌کنندگان هزینه‌های اولیه را متقبل خواهند شد. او نیز مانند دل ریو منتظر شنیدن بیشتر است.

او گفت: «تا جایی که مصرف‌کنندگان مجبور به بازیابی دلار از شرکت‌های بیمه شوند، مدتی برای مصرف‌کننده زمان می‌برد. آنها باید بدانند که فرصت دریافت پرداخت، نگهداری رسیدهای خود، تعیین روند بازپرداخت توسط بیمه گر خود را دارند “و البته قادر به تحمل هزینه ها” هستند.

روز جمعه، جف زینتز، هماهنگ‌کننده پاسخ کووید-19 کاخ سفید تأیید کرد که آمریکایی‌ها باید در مورد این بخش از طرح، رسیدهای خود را حفظ کنند.

وی گفت: “بیش از 150 میلیون آمریکایی دارای بیمه درمانی خصوصی می توانند رسیدهای آزمایش خانگی را مستقیماً در برنامه بیمه درمانی خود ارسال کنند تا بتوانند به داروخانه محلی خود مراجعه کنند، آنلاین سفارش دهند و سپس بازپرداخت دریافت کنند.” وی افزود: از این ماه تست رایگان برای افراد فاقد بیمه خصوصی ارائه می شود.

جن ساکی، سخنگوی کاخ سفید روز پنجشنبه گفت که جزئیات بیشتر در مورد برنامه بایدن هنوز ارائه نشده است، اما این اتفاق تا ماه آینده ممکن نیست.

او گفت: “ما انتظار داریم قوانین نهایی را برای این کار داشته باشیم و آن را در اواسط ژانویه اجرا کنیم، بنابراین من مشتاقانه منتظر جزئیات بیشتر در مورد نحوه کار و نحوه عملکرد آن در این بازه زمانی هستم.” ساکی گفت که مقامات وزارت بهداشت و خدمات انسانی و وزارت دارایی هنوز قوانینی را برای این ابتکار نوشته اند.

نمایندگان هر دو بخش بلافاصله به درخواست برای اظهار نظر پاسخ ندادند.

آیا بیمه در حال حاضر آزمایشات کووید-19 در خانه را پوشش می دهد؟

داوسون گفت: «در گذشته، بیمه‌گران خصوصی در بیشتر موارد مجبور به پوشش آزمایشات خانگی نبودند. یک مقام ارشد دولت بایدن در نشست مطبوعاتی روز چهارشنبه گفت: ابتکار جدید به صورت گذشته نگر برای آزمایش هایی که مصرف کنندگان قبلاً برای آن هزینه کرده اند اعمال نخواهد شد.

آزمایشات پزشکی لازم برای COVID-19 به طور کامل تحت پوشش بیمه است. بنابراین استثنا برای آزمایش‌های خانگی، حداقل قبل از آن، «زمانی که آزمایش توسط یک ارائه‌دهنده مراقبت‌های بهداشتی که فکر می‌کرد این آزمایش از نظر پزشکی مناسب است، دستور داده می‌شد»، طبق مراکز خدمات Medicare & Medicaid. داوسون گفت که این در مورد دریافت کنندگان Medicaid نیز صدق می کند.

اکنون باید دید قوانین جدید چه خواهد کرد – و بیمه‌گران چگونه با آنچه در پی خواهد آمد برخورد خواهند کرد.

به عنوان مثال، کارمندانی که از واکسینه شدن خودداری می کنند، حتی اگر محل کارشان ایجاب کند، از نظر تئوری در معرض خطر هزینه های آزمایش خود هستند، زیرا طبق نظر داغ اداره ایمنی، شرکت ها مجبور نیستند هزینه های مکرر برای آزمایش کارکنان بپردازند. و بهداشت حرفه ای یک قانون مورد مناقشه در مورد دستور واکسن. این قانون قرار بود در ژانویه اجرایی شود، اما در حال توقف است زیرا توسط گروهی از پرونده‌های ادغام شده در دادگاه تجدیدنظر ناحیه ششم ایالات متحده به چالش کشیده شده است.

داوسون گفت: به نظر نمی رسد برنامه های آزمایش خانگی گسترده این نیاز را برای غربالگری در محل کار تغییر دهد.

اما چه زمانی یک فرد واکسینه نشده برای زندگی عادی خود در خانه آزمایش می‌شود و چه زمانی برای رعایت آن در محل کار – و احتمالاً هزینه پرداخت؟ داوسون گفت که ممکن است باید توسط شرکت های بیمه تعیین شود.

دیوید آلن، سخنگوی American Health Insurance Plans، یک انجمن تجاری، گفت: «تست‌های تشخیصی بدون نسخه در خانه ابزار مهمی برای شناسایی عفونت‌های کووید و محدود کردن گسترش ویروس است. “در حالی که ما به همکاری با دولت در مبارزه با COVID-19 ادامه می دهیم، مطمئن خواهیم شد که تاثیر کامل این اقدامات بر بیماران، مصرف کنندگان و خانواده های سختکوش درک می شود.

آلن ادامه داد: «این تأثیر شامل اطمینان از دسترسی همه افراد به آزمایش‌های تشخیصی مقرون‌به‌صرفه در طول شرایط اضطراری بهداشت عمومی، عدم گسترش قیمت‌ها به آزمایش‌های بدون نسخه، محافظت از مصرف‌کنندگان در برابر حق بیمه‌های بالاتر، و قوانین واضح و روشن است. دستورالعمل‌ها اجازه می‌دهند که این امر به طور مؤثر اجرا شود.”

آیا کیت های آزمایش کووید-19 به اندازه کافی در خانه وجود دارد؟

کاخ سفید می گوید این کشور در حال حاضر چهار برابر بیشتر از آزمایش های انجام شده در پایان تابستان است. اشنایدر گفت که به نظر می رسد تحویل ها بهبود یافته است. با این حال، او اضافه کرد: «فکر نمی‌کنم تولیدکنندگان میلیون‌ها آزمایشی را تولید کنند که شما نیاز دارید تا به طور گسترده مورد استفاده قرار گیرند.

محققان KFF گفتند، اگر همه افراد 11 ساله و بالاتر دو بار در هفته آزمایش شوند، این کشور به 2.3 میلیارد آزمایش ماهانه نیاز خواهد داشت. به گفته محققان، اگر نیمی از کشور هفته ای یک بار آزمایش شود، کشور به 600 میلیون آزمایش در ماه نیاز خواهد داشت.

جان پیکاریک، رئیس RRD RRD گفت: با افزایش تقاضا، “ظرفیت به یکی از بزرگترین مشکلات برای تولیدکنندگان تبدیل شده است.”
+ 0.94٪
خدمات تجاری و راه حل های بازاریابی.

نمونه کارها Pecaric شامل راه حل های زنجیره تامین RRD است که به سازندگان کیت های تست COVID-19 در نصب و توزیع کمک می کند. واحد تجاری شرکت‌های بیشتری را برای کیت‌های آزمایشی دیده است که به کمک آنها می‌آیند.

او گفت: «زنجیره تامین برای شرکت‌هایی که خودشان مونتاژ داخلی کیت‌ها را مدیریت می‌کنند، حتی پیچیده‌تر از حد معمول شده است. تأخیر در بارگذاری و کمبود نیروی کار، پیچیدگی زنجیره تامین عادی را تشدید می‌کند و هزینه‌های ثابت می‌تواند بالا باشد، و کار با تامین‌کننده‌ای را که به راحتی می‌تواند افزایش یا کاهش دهد بسیار جذاب می‌کند.

سخنگوی آزمایشگاه Abbott ABT،
+ 1.47٪،
سازنده BinaxNOW، آزمایشی برای COVID-19 بدون نسخه، که به قیمت 23.99 دلار در CVS CVS به فروش می رسد،
+ 0.98٪،
می گوید شرکت برای این چالش آماده است.

تقاضا برای کیت تست قوی است، زیرا این آزمایش پرکاربردترین و تحقیق شده‌ترین آزمایش سریع آنتی ژن در ایالات متحده است، به همین دلیل است که Abbott تولید را در تابستان افزایش داد و اکنون بیش از 50 میلیون آزمایش در ماه انجام می‌دهد. او گفت که این شرکت با خرده‌فروشان، مدارس، دانشگاه‌ها، کارفرمایان و مقامات بهداشت عمومی کار می‌کند تا “اطمینان حاصل شود که آزمایش‌ها به جایی می‌رسند که بیشتر مورد نیاز است.”

Quidel Corporation QDEL،
+ 0.99٪،
سازنده تست کووید-19 OTC QuickVue At-Home (23.99 دلار در CVS) گفت کارکنانش “به طور خستگی ناپذیری تلاش می کنند تا ظرفیت تولید خود را تا پایان سال به 70 میلیون آزمایش در ماه افزایش دهند تا اطمینان حاصل شود که جوامع ما به تست های قابل دسترسی دسترسی دارند. کووید -19. ” این شرکت گفت که این تلاش های تولیدی شامل اجرای یک قرارداد 12 ماهه فدرال برای 100 میلیون آزمایش QuickVue است.

مانند سایر جنبه های طرح بایدن، داوسون در مورد اینکه آیا سازندگان تست خانگی عرضه کافی برای پاسخگویی به تقاضای مصرف کننده دارند یا خیر، سؤالاتی داشت. او گفت: «ما باید منتظر بمانیم و ببینیم.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر