سال جستجوی Google 2021: سهام AMC و GME، چک‌های Dogecoin و مشوق‌ها

[ad_1]

اگر سال 2020 سالی بود که مردم برای پرسیدن “چرا” به گوگل مراجعه کردند، زیرا جهان دچار یک بیماری همه گیر، حوادث آب و هوایی شدید و قرائت جهانی از مسابقه شد، به نظر می رسد سال 2021 سالی باشد که مردم به دنبال راه هایی برای تغییر “چرا” خود بودند. هنگامی که آنها به سمت بهبودی حرکت می کنند، به “چگونه” فعال می شوند. آنها عبارتند از:

“چگونه در مورد سهام بیاموزیم؟”

چگونه یک آژانس مسافرتی / فروشنده آمازون / راننده DoorDash شویم؟

بر اساس گزارش سالانه گوگل که در اوایل چهارشنبه منتشر شد، همه آن‌ها جزو پرتقاضاترین سؤالات «چگونه باید» در سال گذشته بودند، با «چگونه با خودم رفتار کنم؟» به بالاترین ارزش تمام دوران رسیده است. GOOGL، متعلق به Alphabet،
+ 2.87٪
غوطه ور شدن عمیق این موتور جستجو در موضوعات و سوالاتی که مردم در حدود 70 کشور در سال گذشته در گوگل جستجو کرده اند، به عنوان یک فهرست زیرکانه از بهترین اخبار سال 2021 و وسواس های مشترک – مانند افزایش میم ها و ارزهای دیجیتال، که عمدتاً برانگیخته شده است، عمل می کند. توسط سرمایه گذاران برای اولین بار، یا جنون دردناک NFLX نتفلیکس،
+ 2.10٪
بازی ماهی مرکب

آیا می خواهید اطلاعاتی در مورد همه اخباری که هر روز منتشر می شوند؟ برای خبرنامه روزانه ما باید بدانید ثبت نام کنید.

بهترین داستان‌های سال بر اساس جستجوهای گوگل شامل لاتاری Mega Millions است، پس از برنده شدن جکپات 1 میلیارد دلاری توسط شخصی در میشیگان، سومین جایزه بزرگ لاتاری در تاریخ ایالات متحده در ژانویه شد. رقابت سنای گرجستان، تاثیر طوفان آیدا، خروج سریع ایالات متحده از افغانستان و حکم کایل ریتنهاوس از بهترین اخبار سال جاری در ایالات متحده بودند و بسیاری از آنها در لیست اخبار تحت تعقیب جهان قرار گرفتند. . . خوب

این 10 بهترین جستجوی خبری در گوگل در ایالات متحده در سال 2021 بود:

 1. مگا میلیون ها

 2. سهام AMC

 3. بررسی محرک

 4. مسابقه سنای جورجیا

 5. GME

 6. دوج کوین

 7. طوفان آیدا

 8. جمله کایل ریتنهاوس

 9. افغانستان

 10. قیمت اتریوم

این 10 جستجوی برتر با گوگل در ایالات متحده است در سال 2021:

 1. NBA

 2. DMX

 3. گابی پتیتو

 4. کایل ریتن هاوس

 5. برایان لودری

 6. مگا میلیون ها

 7. سهام AMC

 8. بررسی محرک

 9. مسابقه سنای جورجیا

 10. بازی ماهی مرکب

توجه داشته باشید که هر دو سهام AMC AMC،
+ 7.82٪
و “سهام GME” GME،
+ 6.40٪
به همراه “Dogecoin” DOGEUSD در 10 خبر برتر سال گذشته در ایالات متحده و سراسر جهان قرار دارد
+ 1.27٪
و “قیمت اتریوم”. ETHUSD،
+ 1.75٪
دو جستجوی اول “از کجا بخریم” عبارت بودند از “از کجا بخریم دوج کوین؟” و “از کجا سکه شیبا بخریم؟” و “از کجا NFT بخریم؟” نیز در آنجا بود، زیرا توکن های غیرقابل جایگزین تبدیل به یک کالای داغ شدند – و همچنین تقلید از شنبه شب زنده. «چگونه Dogecoin را تلفظ می‌کنید؟» حتی در صدر جستارهای «چگونه تلفظ شود» قرار گرفت.

جای تعجب نیست که مطالعه اخیر Rover.com نشان داد که صاحبان حیوانات خانگی در واقع سگ های خود را Dodge و گربه های خود را بیت کوین می نامند. بیت کوین،
-0.12٪
به نظر می رسد که همه می خواهند به نوعی با کریپتو سروکار داشته باشند.

کسانی که می‌خواهند درباره دنیای گاه بی‌ثبات سهام میم‌ها بیشتر بیاموزند، می‌توانند ستون MemeMoney MarketWatch و ویدیوهای هفتگی MemeMarkets در YouTube را بررسی کنند. یا در اینجا با اخبار بازار ارزهای دیجیتال همراه باشید – ما شما را پوشش داده ایم.

در واقع، بسیاری از موضوعات مالی که MarketWatch در سال گذشته پوشش داده است، دوباره در فهرست پرجستجوترین گوگل برای سال 2021 ظاهر شده اند. با این حال، این موضوع نباید تعجب آور باشد زیرا جهان همچنان از عواقب انسانی و مالی کووید رنج می برد. 19 همه‌گیری، که مردم را با سؤالات زیادی در مورد بهترین راه‌ها برای ایجاد، محافظت و سرمایه‌گذاری پولشان مواجه کرد.

آیا می خواهید سرمایه گذار بهتری شوید؟ برای مجموعه نحوه سرمایه گذاری ما ثبت نام کنید.

چک‌های تشویقی کووید-۱۹ هم در جستجوهای خبری پیشرو جهانی و هم در ایالات متحده برای سال ظاهر می‌شوند، برای مثال، پس از امضای جو بایدن، رئیس‌جمهور منتخب، چک‌های تشویقی ۱۴۰۰ دلاری برای آمریکایی‌هایی که درآمدشان ۷۵ هزار دلار یا کمتر است. طرح نجات ایالات متحده در ماه مارس. این به دنبال پرداخت مستقیم 1200 دلاری و 600 دلاری به دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا بود. در حالی که برخی از افراد توانسته اند پول تشویقی را به پس انداز خود منتقل کنند، بسیاری از خانوارها هنوز گزارش می دهند که از چک برای اقلام اساسی استفاده می کنند.

محموله های بیماری همه گیر: 3 آمریکایی به MarketWatch می گویند که چک های تشویقی خود را چگونه خرج می کنند

این مشوق‌ها پیامدهای گسترده‌ای داشت: اقتصاددانان گفتند که پرداخت‌های محرک از سوی دو رئیس‌جمهور ممکن است در تحریک جهش فعلی تورم نقش داشته باشد، زیرا چک پول بیشتری برای خرج کردن به مصرف‌کنندگان می‌دهد.

در مورد هزینه ها، بهترین جستجوهای “از کجا خرید” برای سال عبارتند از Dogecoin، Shiba coin، SafeMoon رمز ارز، Sony’s SONY،
+ 3.11٪
پلی استیشن 5، مایکروسافت MSFT،
+ 2.68٪
ماسک صورت Xbox Series X و N95. در واقع، تقاضا برای کنسول‌های بازی مانند PS5 آنقدر زیاد است که فروشندگانی مانند Walmart WMT،
-0.32٪،
آمازون AMZN،
+ 2.80٪
و بهترین خرید BBY،
+ 1.93٪
تکمیل سهام را پشت دیوارهای پرداخت شده مشترکین قرار داده اند.

بیشتر بخوانید: آیا شما یک PS5 می خواهید؟ Walmart، Amazon و Best Buy می‌خواهند ابتدا مشترک شوید

که منجر به کمبود می شود: مشکلات زنجیره تامین مربوط به بیماری همه گیر و رشد تقاضا برای بسیاری از محصولات منجر به کمبود در طول سال شده است. پنج درخواست اول “کمبود” با رایج ترین گوگل شامل گاز، کلر، سس کچاپ، غذا و چیپس است.

گوگل همچنین پرتقاضاترین سؤالات مربوط به وام های دانشجویی را فهرست کرده است که شامل سؤالاتی در مورد زمان و اینکه آیا رئیس جمهور بایدن بدهی وام دانشجویی را خواهد بخشید یا خیر.

و برخی از دانش آموزان واقعاً امسال از بدهی خود رها شده اند. وزارت آموزش و پرورش بیش از 1.5 میلیارد دلار بدهی از وام گیرندگانی که توسط مدارس آنها کلاهبرداری شده اند و 5.8 میلیارد دلار وام به وام گیرندگان دارای معلولیت شدید پرداخت کرده است. برنامه تمدید بخشودگی وام خدمات عمومی همچنین می تواند به حدود 550000 معلم، پرستار و مددکار اجتماعی امکان دسترسی به بخشودگی بدهی دانش آموزان را بدهد.

ستون جدید Extra Credit را در MarketWatch دنبال کنید، یک بررسی هفتگی اخبار از طریق منشور بدهی، تا شما را در مورد بدهی های دانشجویی مطلع کند. آیا خودتان به دنبال رفع بدهی هستید؟ برای استفاده از برنامه بخشودگی وام خدمات عمومی، این راهنمای گام به گام را بخوانید.

مردم سراسر جهان نیز به دنبال واکسن کووید و کووید بودند که این همه گیری وارد دومین سال خود شد. دو مورد از محبوب‌ترین جستجوهای «نزدیک من» در ایالات متحده عبارتند از «واکسن کووید در نزدیکی من» و «تست کووید در نزدیکی من» که «تقویت‌کننده کووید نزدیک به من» در فهرست به‌عنوان سازمان جهانی بهداشت و مراکز بیماری‌ها ظاهر می‌شود. کنترل و پیشگیری، واکسن‌های تقویت‌کننده را در اواخر سال توصیه می‌کند، که عمدتاً به دلیل افزایش انواع خطرناک کووید مانند دلتا و اومیکرون است.

به روز رسانی روزانه در مورد ویروس کرونا موارد COVID-19، بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر و همچنین آخرین اخبار در مورد واکسن ها، تقویت کننده ها و دستورات واکسن را بررسی می کند. و اگر نگران بیرون رفتن یا ملاقات با خانواده خود برای تعطیلات هستید، در اینجا سه ​​راه برای محافظت از خود در برابر گزینه omicron آورده شده است.

در یکی دیگر از نشانه‌های شفابخش، گوگل اشاره می‌کند که علاقه به “واکسن‌های کووید” امسال رسماً از علاقه به “تست کووید” پیشی گرفته است، حتی با افزایش جستجو برای فیلم‌ها، بارها، برانچ‌ها، بوفه‌ها، بولینگ، آکواریوم‌ها و سایت‌های ماساژ “نزدیک من” با بازگشایی شهرها

پس از انتشار عکسی از سناتور ورمونت که در هنگام تحلیف بایدن تنها با دستکش‌هایش نشسته بود، می‌توان به «دستکش برنی سندرز» اشاره کرد. نمایش موفق نتفلیکس “Squid Game” – که به طور موقت تبدیل به پربیننده ترین نمایش در پلتفرم استریم تمام دوران شده است و برای نتفلیکس نزدیک به 900 میلیون دلار ارزش دارد – همچنین بر مم ها و لباس های هالووین غالب است. و یک کشتی کانتینری بزرگ که در ماه مارس در کانال سوئز به گل نشسته بود نیز به عنوان یکی از محبوب ترین میم های سال جاودانه شد.

مردم همچنین به دنبال راه‌های بیشتری برای کمک به دیگران بودند، مانند نحوه کمک به پناهندگان افغان که در صدر فهرست چگونه کمک کنیم، همراه با نحوه کمک به هند کووید، نحوه پذیرش کودکان، و نحوه کمک به کودکان. یتیمان و «چگونه کمک کنیم». یکی از اعضای خانواده مبتلا به افسردگی» یکی از پرطرفدارترین راه‌های کمک است.

گزارش کامل جستجوی سال 2021 گوگل را اینجا ببینید.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر