شوتینگ زباله شهر قرچک

در هفته دولت به خارج از محدوده شوتینگ زباله قانونی شهر انتقال خواهد یافت
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی استان تهران ؛ یکی از اعضای شورای اسلامی شهر قرچک از افتتاح مکان جدیدی برای تخلیه زباله در شهر قرچک در خارج شوتینگ زباله از محدوده قانونی این شهر خبر داد.
محمد عظیمی با بیان اینکه این شلیک زباله به مناسبت هفته دولت طی روزهای آینده افتتاح می شود ، گفت: تجمع زباله در شهر و بوی تعفن ناشی از آن باعث آزار شهروندان و تهدید سلامتی آنها می شود.
وی ادامه داد: تجمع حشرات و حیوانات موذی مانند موش ها شوتینگ زباله و دسترسی آنها به خانه های مسکونی موضوع دیگری بود که آسایش شهروندان را تحت الشعاع قرار داد.
یکی از اعضای شورای اسلامی استان تهران به حضور فرماندار شهرستان قرچک در روزهای اخیر و بازدید از سایت جدید جمع آوری زباله اشاره کرد و توضیح داد: شوتینگ زباله در روزهای گذشته بازدید از همکاران از محل شورای شهر قرچک و شهردار آینده این مکان آماده افتتاح و بهره برداری خواهد بود.
وی در پایان خاطرنشان کرد: زباله برداری جدید شوتینگ زباله با اعتباری بالغ بر 40 میلیارد ریال و با فاصله نسبتاً مناسب از منطقه مسکونی و شهر احداث شده است.
ضایعات شلیک شده
راهنمای خرید وانت زباله
تیراندازی سیستمی در ساختمان های بلند ، شوتینگ زباله مجتمع های مسکونی شلوغ یا هتل ها است که در آن ساکنان به جای استفاده از زباله به صورت جداگانه و هر روز به سطل زباله های شهرداری ، آنها فقط آن را از یک کانتینر نصب می کنند. کف یا واحد خود را رها کنید. این مجموعه ، متشکل از یک تعریف ساده از لوله ضخیم ، چندین دریچه در هر طبقه ، یک مجرای شوتینگ زباله تصفیه هوا و یک محفظه بزرگ در انتها برای جمع آوری زباله ، یکی از اساسی ترین مشکلات این نوع حل را حل کرده است. ساختمانها . فرض کنید در ساعات جمع آوری زباله ، در یک ساختمان غول پیکر ، ده ها نفر رفت و آمد می کنند ، صرف نظر از زمان و انرژی که از دست می دهند ، از مقدار قابل شوتینگ زباله توجهی سرمایه برای جابجایی آسانسور استفاده می شود و از طرف دیگر وجود شیرابه احتمالی یا بوی زباله باعث تمیز شدن آسانسور و پله ها می شود. اگرچه در برخی از مجتمع ها ، شخصی به جمع آوری شوتینگ زباله و دفع زباله ها در طول شب اختصاص داده شده است ، اما می توان زباله ها را راهی آسان ، بدون درد ، مقرون به صرفه و تمیز برای دفع زباله ها دانست.

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر