فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی لیفان

آریان یدک وارد کننده قطعات اصلی لیفان به صورت عمده بوده و قیمت هایی کاملا رقابتی برای کالاهای خود در مقایسه با سایر فروشگاه ها به شما پیشنهاد می دهد. کلیه قطعات اصلی این دسته در کارما یدک عرضه میگردند که عبارتند از: میل موجگیر (میل تعادل)، طبق، سیبک طبق، سیبک فرمان، دیسک چرخ، لنت، سیلندر ترمز، کمک فنر، فنر لول، میل ژامبون، قرقری فرمان، سرپلوس و … حداکثر سرعت مطمئنی که میتوان با آن تجربه کرد 160 کیلومتر در ساعت است. از نظر کیفیت نیز قطعاتی که در این فروشگاه عرضه میشوند دقیقا دارای کیفیت قطعات فابریک میباشد که از ابتدا بر روی خود به صورت فابریک نصب بوده است.

لیفان در ابتدا به عنوان یک تعمیرگاه موتور سیکلت با پرسنلی به تعداد 9 نفر تاسیس شد و در ادامه به عنوان مرکز تحقیقاتی اتصالات خودکار چونگ کینگ هونگدا شناخته میشد و سپس در سال 1997 به گروه صنعتی لیفان تغییر نام داد. همانطور که میدانید لوازم برقی خودرو نقش مهمی در کار کردن و سلامت خودروها دارند به همین دلیل تهیه لوازم برقی اورجینال و با کیفیت همیشه باید در اولویت کار قرار گیرد.

این خودرو نسبت به مدلهای قبلی خود، پیشرفتهای خوبی داشته و از قدرت موتوری بیشتری بهرهمند است. فیلترهای هوا و همچنین فیلترهای روغن از اجزای بسیار مهم اتومبیل شما هستند که نیاز به رسیدگی مداوم دارند زیرا هر قدر فیلتر هوا و فیلتر روغن تمیزتر باشد به همان نسبت هوا و روغن خودرو به شکل روانتری در موتور در جریان خواهند بود. لنت ترمز نیز یکی از قطعات مهم تمام ماشینها بوده به طوری که هر چند وقت یک بار باید توسط تعمیرکارهای خودرو مورد بررسی و حتی تعویض قرار گیرد. لیفان نام یکی از خودروسازان چینی است که از سال 1992 در چین شروع به تولید خودرو کرده است و امروزه در ایران محبوبیت زیادی پیدا کرده است.

خودروهایی مانند X60, X80, 860, لوازم یدکی لیفان 620 اصفهان 620 در داخل ایران موجود هستند. در این فروشگاه شما می توانید لوازم استوک لیفان 620 را با بهترین قیمت به راحتی تهیه کنید. بوده و به صورت کاملاً اورجینال و با کیفیت بالا عرضه میگردد. عوض شدن هوای داخل خودرو به کمک سیستمهای تهویه پرقدرت و باکیفیت یکی از آپشنهای مورد علاقه همه رانندگان میباشد به همین دلیل همیشه به دنبال بهترین قطعات برای این قسمت از خودروی خود هستند قطعات سیستم تهویه از جمله انواع لوازم یدکی لیفان است که توسط فروشگاه مدیران قطعات عرضه میگردد. استفاده از دو رنگ خاکستری و بژ موجب شده است که راننده به محض ورود به داخل خودرو حس خوبی داشته باشد.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد لوازم یدکی لیفان 620 مشهد لطفا از سایت ما دیدن کنید.

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر