فعالیت کتاب فروشی ها در هفته دفاع مقدس

مهدی رمضانی معاون توسعه کتابخانه و ترویج کتاب با اشاره به چهلمین سال دفاع مقدس گفت: کتاب روانشناسی جامعه امروز ما از همه جنبه ها خصوصاً در حوزه فرهنگی است. او در یک لحظه حساس است. توسعه سریع فرهنگی از یک سو و تهاجم و جنگ فرهنگی – رسانه های دشمن ، همراه با جنگ اقتصادی از سوی دیگر ، می کوشند شکاف نسلی را برطرف کنند و ارزش ها ، آرمان ها و ریشه های انقلاب و دفاع مقدس را کاهش دهند ، به ویژه در میان نسل جوان ما.

وی افزود: هرچه از جنگ هشت ساله و دفاع مقدس دور می شویم کتاب روانشناسی، نیاز به مطالعه و تحلیل از زوایای مختلف افزایش می یابد. این جنگ بخشی از تاریخ کشور ما و دانستن اینکه این چیست و چرا برای همه نسل ها در این منطقه مرزی ضروری است ، محسوب می شود.

دانلود کتاب روانشناسی شخصیت pdf

محافظت مقدس حماسه ای برای همه سنین است
رمضانی با اشاره به اهمیت دوران دفاع مقدس دانلود کتاب روانشناسی شخصیت pdf در تاریخ ایران کتاب روانشناسی، یادآور شد: برای ما دوران حفاظت مقدس چیزی از گذشته تلقی نمی شود بلکه زمان باقی مانده در تاریخ برای همه زمان ها است. ملت ایران با تمام ارزشهای دینی ، ملی و انقلابی خود ماندگارترین نتیجه خود را به معنای واژه زیبا و طولانی دانلود کتاب روانشناسی شخصیت pdf اعتماد به نفس در این واقعه جدی نشان داده است.

وی ادامه داد: در این جنگ نابرابر ، کشور ما با کشوری روبرو شد که دانلود کتاب روانشناسی شخصیت pdf علی رغم بهره مندی از پشتیبانی سیاسی ، مالی و نظامی نیروهای منطقه ای و فرامنطقه ای ، شکست خورد و ایران در پرتو قدرت ایمان و اراده پیروزمندانه زمینه این جنگ باعث شد ما باور کنیم که می توانیم.

دانلود کتاب روانشناسی pdf

کتاب روانشناسی رمضانی با تأکید بر “اعتماد به نفس” به عنوان دستاورد بزرگ دوران دفاع مقدس گفت: دانلود کتاب روانشناسی pdf امروز “اعتماد به نفس” دستاورد ماندگار دوران دفاع مقدس است و مأموریت ملت تحقق ، حفظ و حراست از این دستاورد ارزشمند در زمینه های مختلف علمی ، فرهنگی و نظامی است. و مناطق دیگر. .. Е.

وی افزود: مروری بر رشادت ها دانلود کتاب روانشناسی pdf و دلاوری های رزمندگان در روزهای حماسی دفاع از جهان در برابر تهدیدات خارجی در احیای هویت جوانان امروز ، درک بهتر اهداف و آرمان ها ، استقرار و تداوم انقلاب اسلامی ، شناخت توانایی ها م effectiveثر است. ، خصومت و الگوی جوانان ». بنابراین لازم است که دانلود کتاب روانشناسی pdf این میراث ارزشمند در ذهن ملت ایران باقی بماند و از آفت تحریفات در امان بماند.

دانلود بهترین کتاب های روانشناسی

دانلود بهترین کتاب های روانشناسی پیشوایی کتابخانه های عمومی کشور به افتخار مقدسات مقدس
معاون توسعه کتابخانه و ترویج کتاب در بخشی دیگر از کتاب روانشناسی سخنان خود با اشاره به تلاش های بنیاد کتابخانه های عمومی کشور برای گرامیداشت سالروز دفاع مقدس گفت: بنیاد کتابخانه های عمومی کشور همیشه پیشگام در انجام برنامه های مختلف متمرکز بر دفاع مقدس دانلود بهترین کتاب های روانشناسی؛ عضویت رایگان در خانواده های معظم شهدا ، جانبازان و ایثارگران ، نامگذاری بسیاری از کتابخانه های عمومی با نام مقدس شهدا در هر منطقه ، ایجاد کتابخانه های عمومی و درج نمادهای ایثار و شهادت و تصاویر شهدا در کتابخانه های عمومی ، ایجاد بانک اطلاعاتی دانلود بهترین کتاب های روانشناسی شهدای شاغل در این نهاد ، بزرگداشت شهدا خانواده های شهدا و کارمندان م institutionsسسات استانی و کنفرانس هایی در این زمینه ، بزرگداشت نویسندگان در حوزه دفاع مقدس ، برگزاری دو جلسه کنگره کتاب مقدس شعر ، نشان دادن بهترین آثار منتشر شده در این منطقه ، در حمایت از جشنواره سال دفاع مقدس ، طراحی پوسترهای مقدماتی کتاب با عنوان این کتاب ها (مدل های 1 و 2 و خاکریزهای کاغذی) ، معرفی کتاب های محافظ مقدس در طراحی کتاب خوان قمری ، ایجاد تبلیغات مطالب و معرفی آنها به فضای مجازی ، اجرای برنامه های مختلف فرهنگی در موضوع محافظت مقدس در کتابخانه های عمومی ، از جمله جلسات مطالعه ، جلسات انتقادی ، افتتاحیه ، مسابقات فرهنگی ، شب های شعر و غیره در هفته دفاع مقدس ، سالروز آزادسازی هورامشهر ، روز شهید و … از جمله اقداماتی است که این نهاد برای تحقق دین و انجام وظیفه خود در این زمینه انجام داده است. ای

بهترین کتاب های روانشناسی شخصیت

رمضانی همچنین بهترین کتاب های روانشناسی شخصیت بر اهمیت برگزاری باشکوه چهلمین سال دفاع مقدس کتاب روانشناسی تأکید کرد: ما در چهلمین سال دفاع مقدس هستیم. چهل سال از سالهای حماسه و قهرمانانه حفاظت از تمامیت ارضی ، آرمان ها ، اعتقادات ، ارزش ها و فرهنگ کشورمانبهترین کتاب های روانشناسی شخصیت می گذرد. ما می دانیم که عدد چهل در مدرسه ما یک عدد مقدس است و تکامل را نشان می دهد. چهلمین سال دفاع مقدس نیز بلوغ و بلوغ فلسفه مقاومت و پایداری در اهداف والای انقلاب و نظام اسلامی را بهترین کتاب های روانشناسی شخصیت نشان می دهد.

وی افزود: طی چهل سال گذشته ، فرهنگ حفاظت مقدس و روحیه مقاومت ، منشأ بسیاری از برکات و دستاوردها بوده است.

سایت ایران پیپر

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر