لیفت شقیقه چگونه انجام میشود؟

کسانی که به صورت ارثی در پوست شقیقه و گوشههای ابروی خود افتادگی دارند. کسانی که تنها به دلیل عوامل ارثی دچار افتادگی در پوست شقیقه خود شده اند هم گزینه مناسبی برای انجام جراحی لیفت شقیقه هستند. 7. افرادی که با افزایش سن بافت ناحیه شقیقه و دم ابروها دچار افتادگی می شود. در واقع لیفتی شقیقه ، یک روش ظریف و در عین حال قدرتمند هست که چشم ها رو جذابتر و زیباتر می کنه و باعث میشه تا ابروها شکلی زیباتر و جوان تر داشته باشند. بعد از اینکه این خارها دقیقا درون بافت پوست قرار گرفتند ، متخصص میتونه اندوتاین رو به اندازه نیاز بشکه تا پوست و بافت های زیر آن ، سر جای خود برگردند و سفت و محکم بشن. همچنین موجب کاهش چین و چروک های اطراف چشم شده و افتادگی پلک کمتر می شود، ازین رو چشم هایی که حالت خسته و خوابیده دارند بازتر شده و چهره جوان تر به نظر خواهد رسید.

8. افرادی که انتهای ابروی آنها دچار افتادگی شده و بر روی پلک بالایی فشار وارد می کند. یکی از علل اصلی افتادگی شقیقه و قسمت بیرونی ابروها، افزایش سن میباشد. یکی از ناحیه هایی که بسیار به لاغر نشان دادن چهره این افراد به چشم می آید شقیقه ها هستند. روش دیگر استفاده از دستگاه آمریکایی ترماژ سی پی تی است که یکی از قوی ترین دستگاه های روز دنیا برای انجام لیفت چشم بدون هیچ گونه عوارضی است و در یک جلسه به راحتی انجام می شود. در جراحی لیفت شقیقه به دلیل کوتاه بودن برش ها نیازی به کوتاهی موی سر نیست و هم چنین هیچ گونه آسیبی به ریشه و فولیکول موی سر وارد نمی شود، پس افراد به هیچ عنوان دچار ریزش مو نمی شوند. بخیههای حاصل از این جراحی بعد از گذشت ۷ روز از انجام آن کشیده میشوند، اما به دلیل پنهان بودن بخیهها بین نقطه رویش موها، افراد میتوانند پیش از کشیدن بخیهها نیز در محل کار خود حاضر شوند.

1. وجود بی حسی در ناحیه پیشانی بعد از جراحی وجود دارد که پس از مدتی برطرف می شود. کسانی که احتیاجی به لیفت ابرو ندارند و تنها هدف آنها بالا کشیدن دم ابروها است، می توانند جراحی لیفت شقیقه انجام دهند. معمولا لیفت صورت زمانی انجام میشود که کنارههای ابروها یا چشمان شما در اثر افزایش سن افتادگی پیدا کرده یا چروک خورده باشد. برای افرادی که نیاز به کشیده شدن زیاد پوست ندارند تنها می توان از روش لیفت پوست شقیقه استفاده کرد البته در صورتی که میزان چین و چروک ها زیاد باشد این روش مناسب نیست و بهتر از روش های دیگری که توضیح داده شده استفاده شود. نخ های لیفتینگ مونو در واقع نوعی از نخ های pdo می باشند که برای از بین بردن چین و چروک دور چشم ، گوشه لب ، چشم و خطوط پیشانی به کار برده میشوند . بدلیل آزاد سازی در فاسیای عمقی تمپورال ریسک ریزش مو و یا خونریزی در این روش بسیار اندک است و پوست آزاد شده با نخ های قابل جذب طویل الجذب به فاسیای تمپورال تثبیت می شود و با گذشت زمان و تشکیل بافت اسکار لیفت ماندگار و موثری در ناحیه شقیقه و انتهای ابرو ایجاد می شود.

1. ایجاد تورم، کبودی و درد بعد از جراحی لیفت شقیقه کاملا طبیعی است و با مصرف آنتی بیوتیک ها و مسکن های تجویز شده توسط پزشک، قابل کنترل است. عمل لیفت شقیقه به صورت بی هوشی کامل و بی حسی موضعی قابل انجام است و نیاز به یک الی دو ساعت زمان دارد که در صورت انتخاب بیهوشی، فرد باید 8 ساعت قبل از جراحی ناشتا باشد و از چند روز قبل از جراحی هم از مصرف داروهای ضد انعقاد خون پرهیز کند. قیمت لیفت شقیقه در این کلینیک بسیار مناسب بوده و همواره نتایجی جذاب را برای شما به ارمغان میآورد. احتمال خارش و عفونتهای ناشی از جراحی بسیار پایین است. در نتیجه می توان گفت این جراحی تنها برای زیبایی نیست و افرادی که افزایش سن آنها موجب افتادگی ابروها و ایجاد چین و چروک در گوشه های چشم شان شده می توانند بعنوان یک گزینه مناسب برای جوان سازی پوست صورت انتخاب کنند. جراح به شما خواهد گفت که چگونه از پانسمان مراقبت کنید. جراح از طریق این برش، بافت های زیرین را جمع می کند و سپس به سمت بالا می کشد تا قسمت بیرونی ابرو بالا برود و چین و چروک های اطراف چشم صاف شوند.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد لیفت شقیقه گرگان لطفا از صفحه ما بخواهید.

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر