مرکز مشاوره طلاق تلفنی و آنلاین و حضوری

برای اولین بار انجام تستهای ازدواج در مراکز کانون مانند مرکز مشاوره ازدواج اکسیر انجام میگیرد و شما بطور دقیق با میزان تطابق معیارهایتان با همسرتان آشنا میشوید. برای مثال مهندسین محترمی که در مراکز هسته ای کشورمان مشغول به فعالیت هستند یا عزیزانی که در کارخانجات مواد سمی و شیمیایی کار می کنند و در معرض اختلالات ژنتیکی قرار دارند. مشاور خوب در پیروزی می گوید که فرد خودشیفته در اینکه با دیگران و احساسات و عواطف آنها همدلی کند دچار ضعف می باشد. مشاوره ازدواج سبکی از روان درمانی است که در آن به بررسی آمادگی زوجین برای ازدواج پرداخته و این امکان را فراهم می کند تا زوجین یکدیگر را بهتر بشناسند و با شناخت درست از یکدیگر بتوانند رابطه سالم و پایدار و در عین حال رضایت بخشی با هم داشته باشند. اختلاف در الگوهای باوری زوجین، اختلاف سلیقه و تفاوت ارزشها، ناتوانی در تحقق خواستهها، اختلالات روانی و شخصیتی از عمده دلایل طلاق زوجین است و به علت نبود آموزش مناسب جوانان برای ازدواج اغلب زوجین مهارت حل تعارضات را نمیدانند و با مشکلات عمیقی مواجه میشوند. همچنین بروز اختلالات کژکاری جنسی نیز با بالا رفتن سن نمایان می شود که موجبات نارضایتی جنسی میان زوجین را فراهم می کند.

مشاوره ازدواج تلفنی رایگان
بعدها فهمیدم که او بسیاری از قدم­هایی که در این مقاله یاد خواهید گرفت را دنبال کرده تا با من آشنا شود و ازدواج کند. با ایده­آل سازی به خودتان اجازه می­دهید در مورد مردی که می­خواهید، خیال پردازی و رویاپردازی کنید. برای آشنا شدن و ازدواج با یک شخص موفق و سعادتمند، شما باید خودتان یک شخص موفق و سعادتمند شوید. در همان حال که روی خودتان کار می­کنید و خودتان را بهبود می­بخشید، بر اساس قانون جذب، همان مردی را که می­خواهید به زندگی­تان جذب می­کنید. سه روز بعد، این مرد چنان وارد زندگی­اش شد که گویا دقیقا از روی یک کاتالوگ سفارش داده شده است! تنها چیزی که مهم است این است که به کجا می­روید.» هر زمانی که بخواهید می­توانید روی قسمت­هایی از گذشته­تان خط بکشید و تصمیم بگیرید که آینده­تان از گذشته متفاوت شود. شما می­توانید تصمیم بگیرید که در دنیای خارج همان شخص فوق العاده­ای شوید که درون­تان وجو د دارد. از آن مهم تر، مشاور ازدواج می تواند به شما کمک کند تا متوجه شوید چه قدر از شناختی که کسب کرده اید درست است و چقدر از آن نیازمند اصلاح. اما مشاوره طلاق با آموزش افراد در مورد نحوه پیشرفت سالم بعد از پایان ازدواج آنها کار می کند.

به عنوان مثال، دوست من، دایان، پس از یک طلاق ناراحت کننده و چند ماه تنهایی، این توصیه­ی من را پذیرفت و نشست و ویژگی­های مردی را که می­خواست نوشت. مشاوره قبل از طلاق از جهات مختلفی قابل استفاده است. سوال هایی که در تست مشاوره قبل از ازدواج مطرح می شود. زنان مجرد، بیوه و مطلقه بسیاری که خیلی از آنها سال­ها بود که تنها بودند در مدت کمی بعد از اینکه شروع به استفاده از این ایده­ها کردند، با مرد ایده­آل­شان آشنا شدند و طولی نکشید که ازدواج کردند و بعد از آن نیز با خوشبختی به زندگی ادامه دادند. از طرف دیگر، هر زنی که تاکنون به این توصیه­ی من عمل کرده و ویژگی­های مرد ایده­آلش را نوشته، در مدت کوتاهی، شخص کاملا مناسبی را پیدا کرده است. در این زمان بود که با بانوی رویاهایم آشنا شدم و ازدواج کردم. اما واقعیت این است که شما حقیقتا فرد خوبی هستید. و آنچه را که دیگران انجام داده­اند، شما نیز می­توانید به خوبی انجام دهید.

مشاوره ازدواج فولادشهر هر ساله صدها هزار و حتی میلیون­ها زن با هر سن و سال و هر پیشینه­ای، با مرد ایده­آل­شان آشنا می­شوند و ازدواج می­کنند و شما هم می­توانید این کار را بکنید. در بسیاری از موارد متوجه شده­ام که بزرگترین مانع برای آشنا شدن و ازدواج با مرد ایده­ال­شان این است که در عمق وجودشان احساس بی­لیاقتی می­کنند. به علت تجربه­های کودکی، به ویژه سرزنش یا بدرفتاری والدین و تجربیات ناخوشایند دوران رشد و برقراری اولین رابطه، این زنان احساس می­کنند به اندازه کافی خوب نیستند یا به اندازه­ی کافی لیاقت ندارند که با کسی که واقعا مورد علاقه­شان هست، خوشبخت بشوند. اولین گام برای آشنا شدن و ازدواج با مرد دلخواهتان این است: مشخص کنید دقیقا چه خصوصیاتی را در یک مرد می­خواهید. امروزه دختران و پسران جوان در آستانه ی ازدواج با بهره گیری از خدمات مشاوره ازدواج می توانند با گامهای راسخ تر و آرامش و اطمینان بیشتری در راه پرپیچ و خم ازدواج و تشکیل خانواده گام نهند و در نهایت در این امر موفق باشند.

مشاوره ازدواج ارومیهاگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد مشاوره ازدواج رایگان لطفا به بازدید از وب سایت ما.

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر