مشاوره بازاریابی تخصصی و حرفه ای (VIP) مطابق با جدیدترین متد ارائه شده در دنیا

پس از طی این مرحله دشوار و معرفی محصول به بازار، باید آن را مرتب کرد و مورد ارزیابی قرار داد و تغییرات لازم را در آن اعمال کرد. پس از تعیین موقعیت مطلوب، شرکت باید کار طراحی و معرفی محصول جدید را آغاز کند. طراحی استراتژی های بازاریابی: طراحی و اجرای استراتژی های تمایز و تثبیت موقعیت محصول در بازار هدف قدم بعدی است. پس از تقسیم بازار به بخش های گوناگون و ارزیابی هر یک، شرکت قسمت هایی از بازار را به عنوان هدف خود انتخاب می کند. توزیع: در اینجا برنامه روند فروش های اخیر و توسعه اصلی توزیع بیان می شود. از طرفی با تبلور و رشد و توسعه بنگاه های صادرات محور طی چند دهه اخیر موضوع توسعه برند اهمیت پیدا کرده است و موجب گردیده تا مدیران نگاهی راهبردی و دارایی محور به برند داشته باشند و آن را به عنوان یکی از دارایی ها معنوی به شمار آورند و باور کنند که کسب در آمد و سود از برند موضوعی رویایی و غیر قابل دست یافتنی نیست. برند (Brand) را همگان به نام و عنوان تجاری میشناسندکه تعریف آن را در نظام بازرگانی،” شناسهی محصول یا خدمات عرضه شده ” مشاور بازاریابی رشت آوردهاند.

یک نام تجاری قوی می تواند در سراسر کسب و کار از منابع انسانی تا توسعه محصول و البته سهم بازار و جذب مشتری ارزش خلق کند، به همین علت سرمایه گذاری در نامهای تجاری و توسعه آن به عنوان یک اولویت استراتژیک در خیلی از شرکت ها در حال افزایش است. مشاور بازریابی مارکتینگ چه کاری انجام می دهد؟ یکی از مهم ترین نکاتی که در خدمات مشاوره فروش اینترنتی متوجه می شوید این است که در حال حاضر شرکت شما با چه چالشهایی روبرو است؛ همچنین مشاور فروش به شما می گوید مهمترین مشکلات که در اولویت قرار دارند چه چیزهایی هستند و قرار است با حل آنها به چه نتایجی دست پیدا کنید. بررسی محصول: در اینجا بروی محصول و برنامه فروش محصول؛ قیمت و حاشیه ناخالص سود بررسی انجام می گیرد. رقابت: در اینجا برنامه رقبای اصلی و استراتژی های آنها، با عنایت به کیفیت و قیمت محصول، سیستم توزیع و برنامه های ترویج فروش مطرح می شود. جلسات مشاوره بازاریابی حضوری و غیر حضوری می تواند از ۳۰ دقیقه تا ۹۰ دقیقه انجام پذیرد. باید توجه داشت که توسعه و ارتقای برند کار ساده ای نیست ، البته تولید آن چندان سخت نیست بلکه پرورش و ترویج آن کاری دشوار است از این رو خلق یک برند نیاز به نبوغ ، ایمان و پشتکار دارد .

بازاریابی چریکی علاوه بر خلاقیت نیازمند دانستن و فراگیری اصولی مربوط به این شیوه جذاب بازاریابی است بنابراین هیچ گاه یک مدیر نباید خود را از آموزش بازاریابی چریکی بی نیاز ببیند بلکه باید قواعد آن را بداند. از نظر درآمد فروش باید تعدادی از کالا را که می تواند بفروشد و متوسط قیمت خالص آن را نشان دهد. قیمت: حساس ترین عنصر بازاریابی، عبارت است از مبالغی که مشتریان در قبال تحویل گرفتن محصول پرداخت می کنند. داشتن درک و تصور کافی از استراتژی و تاکتیک (استراتژی یک برنامه عملیاتی است که دارای هدف مشخصی است و تاکتیک یک عمل مشخصی است که بخشی از اجرای استراتژی است). همانگونه که اشاره شد آمیخته بازاریابی مجموعه ای از ابزار بازاریابی است که سازمان با استفاده از آن ها سعی در تحقق اهداف خود در بازار هدف دارد. این تغییرات در هر مرحله از چرخه عمر محصول مورد نیاز است. برنامه ریز در اینجا اندازه بازار و بخش های آن را طی چند سال گذشته بیان می کند؛ برنامه، نیاز های مشتریان را بررسی کرده و عوامل تاثیرگذار در خرید مشتریان را مطرح می نماید. کنترل: آخرین بخش برنامه ریزی کنترل می باشد. اما در واقع برندسازی باید بامدیریت و پشتیبانی همه جانبه سیستماتیک در طرح جامع راهبردی سازمان گنجانده شود و برنامه ای بلند مدت برای توسعه آن تدوین گردد.

ما می توانیم به شما کمک کنیم تا با فعالیتهای مارکتینگ، درزمینه برند سازی کسب و کارتان، راه اندازی محصولات، توسعه سبد محصول و شرکت در نمایشگاه ها، ایجاد بازارهای جدید و فعالیتهای مارکتینگ و فروش بالا، موفق شوید. بودجه: برنامه های عملیاتی به مدیر امکان می دهد که بودجه خود را تنظیم نموده و بطور اصولی، سود یا زیان کار خود را مطرح کند. معمولاً اهداف و بودجه برای یک ماه یا یک فصل تنظیم می شود و مدیریت سطوح بالاتر، عملکرد ماه یا فصل را با بودجه و اهداف تعیین شده مقایسه کرده، میزان مو فقیت یا عدم موفقیت را مشخص می کند. این تقسم بندی را می توان بر مبنای نوع مشتری، ملاک های مطرح برای مشتری(مانند قیمت به هنگام خرید) و نظایر این ها انجام داد. از طرفی به دلیل علاقه مردم به هنرهای اصیل ایرانی در اصفهان میتوان آیندهای روشن برای کسب و کارهای اینترنتی این استان پیش بینی کرد. هدف از این کار این است که مدیران بتوانند زمینه های مهمی را که روی سازمان اثر می گذارند، پیش بینی کنند.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد مشاور بازاریابی گیلان لطفا از صفحه ما بخواهید.

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر