من در 50 سالگی بازنشسته شدم، در 53 سالگی به سر کار برگشتم، و سپس یک مشکل پزشکی مرا بیکار کرد: “چیزی به نام مبلغ مطمئن وجود ندارد. [retirement] پول

[ad_1]

همیشه گفته ام 50 سالگی بازنشسته می شوم، از 16 سالگی کار و پس انداز کرده ام. بازنشستگی بدون مدیکر و تامین اجتماعی چیز ترسناکی است. در نهایت بازنشسته شدم و سپس به سر کار برگشتم. در 53 سالگی یک کار پاره وقت با حقوق مناسب برای ساعت ها شروع کردم، اما خیلی حوصله ام سر رفته بود. و بعد زنگ زندگی من به صدا درآمد.

من مشکلات پزشکی جدی داشتم. آنقدر مهم که وقتی توانستم به سر کار برگردم، مرا رها کردند چون فکر نمی‌کردند از پس روند کار بربیایم. احتمالاً حق داشتند. هیچ کس به اندازه کافی با مشکلات سلامتی من راحت نبود که مرا استخدام کند. درخواست معلولیت دادم، اما رد شدم. من درخواست تجدید نظر کردم و در حالی که در بخش مراقبت ویژه بودم رد شکایت را دریافت کردم. من دوباره درخواست دادم و رد شدم زیرا آنها فکر نمی کردند چیزی از درخواست اولیه من تغییر کرده است.

حدس می‌زنم می‌توانید تصور کنید اکنون پس‌انداز من چقدر است. من با مجازات بازنشستگی پیش از موعد گرفتم، زیرا به درآمد نیاز داشتم. 4000 دلار در ماه روی نسخه های من تأثیر نمی گذارد.

همه باید بدانند که چیزی به نام مقدار مشخصی پول برای بازنشستگی کنار گذاشته نمی شود. زندگی در یک چشم به هم زدن تمام زندگی شما اتفاق می افتد و هر چیزی که برای آن تلاش کرده اید ممکن است ناپدید شود.

نگاه کن: من 68 ساله هستم، شوهرم بیماری لاعلاجی دارد و دارایی 3 میلیون دلاری او به پسرش می رسد. من می خواهم بقیه روزهایم را در سفر بگذرانم – آیا پول کافی خواهم داشت؟

خواننده محترم

من معمولاً فقط نامه هایی با سؤالات در مورد این ستون ارائه می دهم، اما یادداشت شما برای سایر خوانندگان آنقدر مهم بود که مجبور شدم به آنها پاسخ دهم – و اجازه دهم دیگران آنچه را که شما به اشتراک گذاشته اید ببینند.

خیلی متاسفم که اینو تجربه کردی تمایل به بازنشستگی پیش از موعد اساساً اشتباه نیست – بنابراین بسیاری از مردم می خواهند این کار را انجام دهند، به خصوص پس از چندین دهه کار. اما بدون برنامه ریزی مناسب، این امر می تواند منجر به ناامیدی شود، به خصوص اگر شرایط اضطراری ایجاد شود.

لندون تان، یک برنامه ریز مالی معتبر گفت: “بازنشستگی پیش از موعد برای بسیاری از مردم رویایی است که به حقیقت می پیوندد.” اما این سال‌های بیکاری تقریباً بیش از هر شاخص دیگری که هنگام برنامه‌ریزی مالی تغییر می‌دهیم، شانس بازنشستگی موفق را کاهش می‌دهد.

بازنشستگی پیش از موعد به این معنی است که سال های بیشتری وجود دارد که باید از نظر مالی پوشش دهید، و این به پول نیاز دارد – بسیاری از آنها. زمانی که قصد دارید زودتر بازنشسته شوید، این سال‌های اضافی باید در نظر گرفته شود – در دوران بازنشستگی، اما اگر بیشتر از حد انتظار عمر می‌کنید، در پشت سر نیز در نظر گرفته شود.

گلن داونینگ، یک برنامه ریز مالی معتبر و موسس CameronDowning، گفت: “بازنشستگان امروزی انتظار دارند دارایی های انباشته آنها 10 تا 20 سال بیشتر از قبل برای آنها کار کند.” «صدسالگی دیگر چیز نادری نیست. برای اینکه این امر با موفقیت اتفاق بیفتد، باید دارایی های بیشتری وجود داشته باشد – دقیقاً مانند آن. «همه باید آماده باشند که بیشتر از آنچه انتظار می رود زندگی کنند تا پولشان بیشتر از آنها عمر نکند، که می تواند دلهره آور باشد.

این سال‌های از دست رفته می‌توانند بر مزایای تأمین اجتماعی شما نیز تأثیر بگذارند، که بسیاری از آمریکایی‌های مسن‌تر برای بیشتر درآمد بازنشستگی خود به آن متکی هستند. افرادی که پیش از موعد بازنشسته می شوند باید ایده روشنی از آنچه در آینده از تامین اجتماعی انتظار دارند داشته باشند و چگونه برنامه های آنها می تواند بر این انتظارات تأثیر بگذارد.

ترک نیروی کار همچنین به معنای از دست دادن احتمالی مشارکت در یک طرح سلامت گروهی است، و من فکر می‌کنم با قاطعیت می‌توان گفت که همه‌گیری نشان داده است که بیمه سلامت در مواقع سخت چقدر می‌تواند حیاتی باشد.

کاملا حق با شماست: بازنشستگی قبل از مدیکر ترسناک است. مراقبت های بهداشتی حتی بدون شرایط اضطراری گران است. همه وقتی رویای رها کردن 50 سالگی خود را دارند این هزینه را در نظر نمی گیرند، اما اگر در هنگام بازنشستگی بیمه مناسبی نداشته باشند، می توانند به سرعت بودجه بازنشستگی خود را منفجر کنند – یا خود را در موقعیت بسیار خطرناکی قرار دهند. این سال‌ها زمانی که شرایط مدیکر برای اکثر آمریکایی‌ها تنها در سن 65 سالگی شروع می‌شود، می‌تواند طولانی باشد. و همچنین مراقبت طولانی مدت را در نظر نمی گیرد که هزینه ای کاملاً متفاوت است. به خانه های سالمندان، ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در منزل و تجهیزات پزشکی لازم برای فعالیت های روزانه فکر کنید.

از دست ندهید: امسال زود بازنشسته شوید؟ اکنون قبل از مهلت روز شنبه، برنامه های قانون مراقبت مقرون به صرفه را بررسی کنید

بسیار دشوار است که بدانید چقدر برای پس انداز برای بازنشستگی کافی است. چیزی به نام شماره “ایمن” قبل از بازنشستگی وجود ندارد، اما چند دستورالعمل وجود دارد که می توانید برای یافتن امنیت در دوران پیری از آنها پیروی کنید.

بخشی از این معادله به شرایط شخصی مربوط می شود: معمولاً چقدر در زندگی خود قبل از بازنشستگی هزینه می کنید، چقدر انتظار دارید برای بازنشستگی هزینه کنید، عوامل مالی مختلف مانند مالیات و هزینه های مسکن و آب و برق و غیره. و همانطور که تجربه کرده اید – و به دقت به دیگران یادآوری می کنید – موارد اضطراری غیر منتظره بزرگ می توانند به طور مطلق هر نوع امنیت مالی را از بین ببرند.

عامل دیگر آن چیزی است که در سنین بالا در دسترس شماست. بعد از مدتی به این موضوع می رسم به این امید که بتواند به شما یا سایر افراد در شرایط مشابه کمک کند.

یک مطالعه اخیر نشان داد که بازنشستگان تمایل دارند بر روی تغییرات کوتاه مدت تمرکز کنند، که می تواند آنها را برای آینده آماده نکند. بر اساس مطالعه ای که توسط انجمن آکچوئرها انجام شده است، بسیاری از بازنشستگان به سادگی با این شرایط اضطراری کنار می آیند. این سازمان دریافت که بیش از هفت نفر از هر 10 بازنشسته به این فکر کرده اند که زندگی آنها در دهه های آینده چگونه تغییر خواهد کرد، اما تنها 27 درصد از نظر مالی برای آن آمادگی دارند.

بیش از نیمی از بازنشستگان در این نظرسنجی گفتند که نمی توانند بیش از 25000 دلار برای شرایط اضطراری غیرمنتظره بدون به خطر انداختن امنیت بازنشستگی خود بپردازند. بیش از نیمی از پاسخ دهندگان سیاه پوست و اسپانیایی تبار گفتند که نمی توانند 10000 دلار برای یک شوک مالی خرج کنند.

آنا راپاپورت، یکی از اعضای برنامه بازیگری و بازنشستگی مؤسسه تحقیقاتی انجمن اکچوئری، می‌گوید: «دنیای اطراف شما می‌تواند خیلی سریع تغییر کند، و شما باید برای تغییر آماده باشید و با تغییرات مقابله کنید. او گفت که آمریکایی‌ها اغلب برای تحولاتی که زندگی می‌تواند قبل از همه‌گیری ایجاد کند برنامه‌ریزی نمی‌کردند، و این امر لزوماً از آن زمان تاکنون تغییر نکرده است. زمین لرزه ها قبلا وجود داشت و چشم انداز فقط کمی تغییر کرد.

به ستون MarketWatch مراجعه کنید هک های بازنشستگی برای راهنمایی های مفید برای سفر خود به پس انداز بازنشستگی

ولی تو تنها نیستی. بسیاری از مردم قبل از بازنشستگی و در حین بازنشستگی در شرایط سختی قرار گرفته‌اند، همه‌گیری یا عدم همه‌گیری. ممکن است شما از قبل خسته شده باشید، اما این بازنشسته مراحلی را که در زمان از دست دادن شغل خود در 58 سالگی انجام داد را به اشتراک گذاشته است. او 18 ماه به دنبال شغل دیگری بود تا اینکه شغلی را با کاهش 40 درصدی قبول کرد و مجبور شد تا زمانی که رسماً به طور رسمی ضعیف تر زندگی کند. در سن 64 سالگی بازنشسته می شود. این سبک زندگی شامل گرفتن هم اتاقی، خرید برخی از وسایل خانه در فروشگاه دلار و برنامه ریزی افراطی برای وعده های غذایی بود. او در مورد بازنشستگی خود اکنون می گوید.

اگر شرایط پزشکی شما اجازه می دهد، آیا می توانید یک شغل پاره وقت داشته باشید یا راه هایی برای کسب درآمد در حین کار از خانه پیدا کنید؟ یا می توانید محل زندگی خود را کاهش دهید یا هم اتاقی بگیرید؟

من می دانم که شما هیچ پیشنهادی نخواسته اید، و من مطمئن هستم که در حال حاضر تمام تلاش خود را می کنید تا راحت زندگی کنید، اما منابع زیادی وجود دارد که اگر قبلاً این کار را نکرده اید، ممکن است بخواهید در نظر بگیرید.

آیا درباره مزایای دولتی مانند کمک به مسکن، گرمایش یا خواربار فروشی تحقیق کرده اید؟ بسیاری از برنامه های فدرال و ایالتی برای سالمندانی که نیاز به کمک مالی دارند وجود دارد – نه فقط بیمه امنیتی تکمیلی و Medicaid، اگرچه، البته، آنها معروف ترین هستند.

AARP فهرستی از منابع تفکیک شده بر اساس کشور ایجاد کرده است و خدمات خاص خود را دارد، مانند کمک به افرادی که در سن 50 سالگی و بالاتر به سر کار بازگردند. GoFundMe همچنین فهرستی از کمک های مالی برای آمریکایی های مسن دارد. این شامل گزینه هایی برای مسکن، غذا، دارو و بازگشت به نیروی کار است. ایالت ها، و گاهی اوقات حتی شهرها، بخش ها و خدماتی دارند که به مسائل مربوط به سالمندی اختصاص داده شده اند که می توانید با آنها تماس بگیرید. کمک وجود دارد، حتی اگر پیدا کردن آن برای شما آسان نباشد.

من برای شما بهترین ها را آرزو میکنم.

خوانندگان: آیا پیشنهادی برای این خواننده دارید؟ آنها را در نظرات زیر اضافه کنید.

در مورد پس انداز بازنشستگی خود سوالی دارید؟ به ما ایمیل بزنید HelpMeRetire@marketwatch.com

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر