من عاشق آب و هوای خنک و گردشگری هستم، اما نمی توانم در اوکلند بمانم – کجا می توانم در غرب ایالات متحده بازنشسته شوم؟

[ad_1]

من به یک مشاوره نیاز دارم من یک خانم مجرد رنگی هستم که می خواهم حدود 4 سال دیگر بازنشسته شوم. من آماده خرید خانه هستم، اما می خواهم زیر 700000 دلار بمانم، می خواهم در غرب بمانم (در حال حاضر در اوکلند، کالیفرنیا هستم، اما نمی توانم آن را بپردازم) و هوای خنک، فضای باز را دوست دارم. پیاده روی، محیطی امن و کمی فرهنگ… و به همین ترتیب.

اگر مجبورم کمی رانندگی کنم تا کمی تنوع داشته باشم، مشکلی ندارم.

آیا امکان دارد؟

دومینیک

دومینیک،

من هم مثل بقیه کنجکاو هستم که ببینم آیا کار در همه جا به اندازه کافی توسعه می یابد که قیمت مسکن را در منطقه خلیج فارس کاهش دهد.

اما بیایید فرض کنیم که اینطور نیست. شما می توانید چهار سال آینده را صرف افزایش پس انداز خود (شاید از طریق درآمد بیشتر) و در نتیجه بودجه مسکن خود کنید تا بتوانید در منطقه ای که می شناسید بمانید. شما می توانید انتظارات خود را در مورد فضای مورد نیاز خود یا میزان نزدیکی به حمل و نقل را کاهش دهید و این می تواند فرصت هایی را برای مسکن ارزان تر ایجاد کند.

یا همانطور که به نظر می رسد آماده انجام آن هستید، می توانید فراتر از منطقه خلیج نگاه کنید.

به طور کلی، این به معنای رفتن به سمت ساحل است، مگر اینکه بتوانید برف زیادی را در کوهستان تحمل کنید. در گذشته، من چندین شهر کالج در اورگان را پیشنهاد داده ام. ممکن است بخواهید در مورد کوروالیس و یوجین فکر کنید. اگر برای جستجوی جنوب غربی آماده هستید، سانتافه (پیشنهاد شده در اینجا) می تواند کار کند.

در اینجا چند پیشنهاد دیگر وجود دارد. مثل همیشه، قبل از اینکه کاملاً به آن علاقه مند شوید، مدتی را به عنوان یک محلی در آنجا بگذرانید.

اما قبل از شروع بررسی این گزینه‌ها، لطفاً داده‌های بازنشستگی خود را دوبار بررسی کنید، چه با کمک شرکتی که سرمایه‌گذاری شما را مدیریت می‌کند یا با این ماشین‌حساب، که با مشارکت MarketWatch ساخته شده است، که به شما امکان می‌دهد مفروضات مختلف را آزمایش کنید. محافظه کار باشید؛ بعد از 25 سال نمی خواهید غافلگیری های ناخوشایند داشته باشید.

یورکا، کالیفرنیا

گتی ایماژ / iStockphoto

اگر می خواهید در کالیفرنیا بمانید، Eureka – بزرگترین شهر ایالات متحده 101 بین سانفرانسیسکو و پورتلند – و بقیه شهرستان Humboldt را ببینید. رطوبت کم تابستان. برف هم نیست. میانگین حداکثر مقادیر از اواسط دهه 50 تا اواسط دهه 60 در طول سال متفاوت خواهد بود. شما توسط پارک های ملی و ایالتی Redwood و همچنین جنگل ها و پارک های دولتی دیگر احاطه خواهید شد. حدود نیمی از جمعیت شهرستان به نوعی درگیر هنر هستند.

Eureka که به خاطر معماری ویکتوریایی و فضای دوستدار حشیش معروف است، مقر این شهرستان است و 26000 عضو دارد. ترینیداد کوچک، در نیم ساعت شمال، آهنربایی برای بازنشستگان است. در مجموع، شهرستان هامبولت، یکی از بزرگترین شهرستان های ایالات متحده، حدود 135000 نفر جمعیت دارد.

این منطقه چیزی فراتر از کوه قتل، سریال ماری‌جوانای نتفلیکس است، اگرچه مشاغل کوچک زیادی در اینجا وجود دارد. این منطقه زمانی با چالش اقتصادی توسط جمعیت WFH و دیگران کشف شد و پیشنهادات نقدی برای مسکن رایج شد. شاخص بازارهای مسکن در حال ظهور WSJ / Realtor.com آن را در رتبه پانزدهم تابستان 2021 قرار داده است.

رشد بیشتری در راه است، تا حدی با تبدیل شدن دانشگاه ایالتی هومبولت به پلی تکنیک و تمرکز بر STEM، که احتمالاً اندازه آن دو برابر می شود. اقتصاد محلی ممکن است از کابل نوری زیردریایی Trans-Pacific که به خشکی در Eureka خواهد رسید، تقویت بیشتری دریافت کند. اما این می تواند به معنای انقباض بزرگتر در بازار مسکن باشد.

تجربه فرهنگی خود را در مرکز هنرهای نمایشی آرکلی، و همچنین کنسرت‌های فضای باز و مکان‌های موسیقی زنده دریافت خواهید کرد. در سفر مطالعاتی خود در برخی از نقاشی های دیواری اورکا قدم بزنید. و البته، در اینجا شما یک فرهنگ غذایی صنایع دستی قوی پیدا خواهید کرد.

باشه مالیات بله، این مالیات های دارایی وجود دارد که باید در نظر بگیرید. اما کالیفرنیا ممکن است کمی بیشتر از آن چیزی که فکر می کنید برای بزرگسالان دوست باشد. کالیفرنیا در میان 37 ایالتی است که از مزایای تامین اجتماعی مالیات نمی گیرد و مالیات بر دارایی ایالتی نیز وجود ندارد. شما قبلاً به مالیات بر فروش هنگفت ایالتی عادت کرده اید.

طبق گزارش Realtor.com که مانند MarketWatch متعلق به News Corp است، میانگین قیمت خانه های Eureka در بازار در جولای 2021، 392,000 دلار بود. میانگین در شهرستان کمی بالاتر است. در اینجا آنچه در بازار در حال حاضر در Eureka و در سراسر شهرستان وجود دارد.

ونکوور، واشنگتن

پارک 5 هکتاری استر شورت یک مکان تجمع عمومی در ونکوور، واش است.

با یک بازدید مهربانانه از ونکوور، ایالات متحده آمریکا دیدن کنید

این شهر با 190000 نفر جمعیت درست در آن سوی رودخانه پورتلند، اورگان و تمامی امکانات فرهنگی آن واقع شده است، اما میانگین قیمت مسکن حدود 100000 دلار کمتر است. چون در ایالت واشنگتن است، مالیات بر درآمد ایالتی وجود ندارد. هیچ مالیات بر فروش در اورگان وجود ندارد، بنابراین می توانید از این طریق استفاده کنید.

می‌توانید در پارک منطقه‌ای ویپل کریک به خانه نزدیک شوید یا به سمت دره رودخانه کلمبیا بروید. وقتی کوه ها تماس می گیرند، حدود 90 دقیقه تا کوه هود در اورگان یا کوه سنت هلن در واشنگتن فاصله است.

همچنین بیش از 90 دقیقه تا ساحل تیلاموک یا ساحل کانن در سواحل اورگان فاصله دارد. فقط یک هشدار: در حالی که خط ساحلی اورگان خیره کننده است، این سواحل شما با ماسه سفید و هوای گرم نیستند.

اگرچه پورتلند مرکز فرهنگی این منطقه متروی وسیع‌تر با جمعیت 2.4 میلیون نفری خواهد بود، اما همچنان پیشنهادات فرهنگی را در سمت شمالی رودخانه کلمبیا خواهید یافت. با آمفی تئاتر Sunlight Supply، در شمال ونکوور، ارکستر سمفونیک ونکوور و تئاتر Magenta، یک تئاتر عمومی شروع کنید.

می توانید میانگین اوج های زمستانی را در دهه 40 تا پایین 50 با حداقل برف (اما باران خواهید داشت) و متوسط ​​اوج تابستان در دهه 80 پایین انتظار داشته باشید.

این همان چیزی است که بازار مسکن در ونکوور به نظر می رسد، جایی که میانگین قیمت مسکن در ماه جولای حدود 440000 دلار بود. اما با توجه به بودجه خود، می توانید پورتلند را بپردازید.

گلنوود اسپرینگز، کلرادو

یکی از حمام های حرارتی عمومی در گلنوود اسپرینگز

گتی ایماژ

این نقشه وحشی من است: یک شهر کوهستانی تاریخی با 10000 نفر، نه یک انتخاب واضح تر مانند دنور. چشمه‌های گلن‌وود طبیعت را تامین می‌کند – نه فقط کوه‌ها و پیاده‌روی (شروع با دره گلن‌وود)، بلکه دو رودخانه برای رفتینگ و ماهیگیری و سپس چشمه‌های آب گرم.

اما در حالی که چشمه های گلن وود گردشگران را به خود جذب می کند، هنوز حس یک شهر را دارد، نه یک استراحتگاه. برای مثال، در اینجا Target و Walmart را خواهید یافت.

شما همچنین شاهد بارش برف سنگین خواهید بود، اما میانگین ارتفاعات زمستانی در این آب و هوای مرتفع صحرای آلپ به دهه 1930 می رسد. میانگین دمای تابستان به 80 می رسد.

اسکی بسیار خوبی دارید که بتوانید در طول روز به آن نزدیک شوید، اگر این کار زمستانی شماست – آسپن 45 دقیقه و ویل یک ساعت با شما فاصله دارند.

درست است که گلنوود اسپرینگز بیشتر برای فعالیت در فضای باز است تا فرهنگ بالا. در شرکت تئاتر سوپریس کالج کوهستانی کلرادو و در 13 مایلی کاربوندیل، شرکت تئاتر رودخانه تاندر، یک تئاتر خواهید دید. گلنوود اسپرینگز همچنین کنسرت های رایگان در فضای باز در تابستان دارد.

اگرچه در کوهستان، قله های تابستانی میانی به بالای دهه 80 می رسد. خیلی گرمه؟ میانگین ارتفاعات زمستانی بیش از 30 سال است.

برای زندگی در اینجا به بودجه زیادی برای مسکن نیاز دارید – طبق گفته Realtor.com، میانگین قیمت فهرست برای یک خانه حدود 654000 دلار است. و هر چه به آسپن نزدیکتر می شوید گران تر می شود (مثلاً میانگین هزینه مسکن در هنر کاربوندیل نزدیک به 1 میلیون دلار است). آیا به آپارتمان فکر می کنید؟ این چیزی است که در حال حاضر در بازار وجود دارد.

به سمت غرب، قیمت مسکن ارزان تر می شود. شما می توانید در عرض 75 دقیقه به Grand Junction (پیشنهاد شده در اینجا) برسید. کویر بیشتر، برف کمتر و ارزان تر است، اما پراکنده تر است.

دومینیک کجا باید بازنشسته شود؟ پیشنهادات خود را در قسمت نظرات بنویسید.

از ستون “کجا باید بازنشسته شوم” در MarketWatch

من زندگی در فضای باز در تمام طول سال را می خواهم – تابستان های خشک و بدون برف – با 4000 دلار در ماه. کجا باید بازنشسته شوم؟

من می خواهم به یک شهر پیاده، تاریخی، چهار فصل نقل مکان کنم و سالانه 30000 دلار بودجه داشته باشم – کجا بازنشسته شوم؟

ما می خواهیم در یک شهر کوچک زندگی کنیم که می توانیم دوچرخه سواری کنیم، پیاده روی و کایاک سواری کنیم – پس کجا می توانیم بازنشسته شویم؟

ما خانه ای به قیمت 250000 دلار می خواهیم در یک ساعت از کوه یا اقیانوس – کجا بازنشسته شویم؟

ما هوای معتدل می خواهیم و در یک ساعت از کوه و کمتر از سه ساعت تا ساحل زندگی می کنیم – کجا بازنشسته شویم؟

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر