من می‌خواهم وام مسکن خود را مجدداً تأمین مالی کنم، اما در آستانه 70 سالگی هستم. آیا تأمین مالی مجدد در طول عمر من منطقی است؟

[ad_1]

امیدوارم بتوانید به من در درک این موضوع کمک کنید. من 69 ساله هستم و در پایان ماه 70 ساله می شوم. به من وام بازپرداخت نقدی پیشنهاد شده است و باید تصمیم بگیرم که وام 15 ساله یا 30 ساله بگیرم. بدیهی است که بدهی ماهانه من برای وام 15 ساله بیشتر خواهد بود.

من ممکن است آنقدر زندگی نکنم – احتمالاً نمی توانم – آنقدر زندگی کنم که بتوانم 11 سال باقی مانده از وام مسکن فعلی خود را بپردازم یا حتی آن را بپردازم. من دیابتی هستم، ناتوانی های دیگر را ذکر نکنم. وام دهنده سن من را می داند، اما انتخاب با من است.

من معمولاً فرض می کنم که ورثه یک نفر باید بر اساس وصیت نامه با این موضوع برخورد کنند، اما به نظر من وارثی ندارم. مجرد هستم، تا به حال ازدواج نکرده ام و فرزندی ندارم. مادرم فوت کرده و پدرم 97 سال سن دارد. او با یک زن زندگی می کند، اما آنها ترجیح دادند ازدواج نکنند.

من و برادرم از سال 1990 از هم جدا شدیم. من قصد ندارم چیز ارزشمندی برای او وصیت کنم – او مدت زیادی مرا با مرگ مادرمان ربود، به جز این واقعیت که من واقعاً چیز با ارزش خاصی ندارم. من نمی خواهم او را به حال خود رها کنم. او 67 سال دارد و چه کسی می‌داند وقتی بمیرد زنده می‌ماند یا نه. سپس خواهرزاده ام، تنها فرزند او، که من به سختی او را می شناسم، وجود دارد. او از زمانی که بالغ شده است هرگز سعی در اصلاح این واقعیت نداشته است. او 38 سال سن دارد، ازدواج نکرده و فرزندی ندارد. من 33 یا بیشتر پسر عموی دوم دارم، اما نزدیک به 30 سال است که با معدودی که تا به حال دیده ام رابطه نداشته ام.

درد و رنج من نسبت به برادر و خواهرزاده ام نباید بر تعهد من مبنی بر ترک وصیت نامه غلبه کند. بالاخره آنها خون من هستند و از نظر عاطفی به هیچ سازمان غیرانتفاعی وابسته نیستم. من دوستان صمیمی دارم که از سال 1954 تا 1966 با آنها آشنا شدم، اما دوستان مهم دیگری نداشتم.

در ضمن، من حدود 33000 دلار بابت وام مسکن فعلی خود بدهکارم. لطفاً 30000 دلاری را که قصد دارم برای بهبود خانه استفاده کنم بپردازید. ارزیابی لغو شد، اما واحدهای هم اندازه در آپارتمان من بین 285000 تا 315000 دلار فروخته شد. من در حومه لس آنجلس زندگی می کنم. اقساط ماهانه فعلی 458 دلار با احتساب مالیات دارایی با نرخ بهره 5.25 درصد است. پرداخت جدید 531 دلار در 3.28٪ است. با توجه به نرخ‌های تامین مالی جدید برای همه تبلیغات، تفاوت زیادی نیست، اما نسبت بدهی من به درآمد خوب نیست.

“وقتی من بمیرم، چه کسی با موجودی پرداخت نشده گیر می کند؟” آیا وام دهنده آن را پیشنهاد می کند؟

در حال حاضر، تنها درآمد “واقعی” من تامین اجتماعی است و پدرم ماهانه 900 دلار از یک حساب تراست برای من ارسال می کند. من قصد دارم سال آینده سر کار برگردم زیرا از ذهنم خسته شده است، اما این ربطی به وام ندارد. بازپرداخت وام 30 ساله مستهلک شده شامل هزینه های بسته شدن، مالیات های پیش پرداخت و بیش از 17000 دلار بدهی معوق علاوه بر باقیمانده وام مسکن و وجه نقد خواهد بود.

وقتی من می میرم، چه کسی با موجودی پرداخت نشده گیر می کند؟ آیا طلبکار آن را می گیرد؟ آیا کسی نباید با هر مشکلی برخورد کند یا اگر فروخته شد، موجودی آن را دریافت کند؟ راست میگم فرقی نمیکنه وام 15 ساله بگیرم یا 30 ساله چون قبل از بازپرداخت هر کدوم میتونم بمیرم؟

از آنجایی که وام برنامه ریزی شده به طور قابل توجهی کمتر از ارزش خانه است، آیا انواع دیگری از مشکلات وجود دارد که هر یک از وراث من باید با آن مقابله کنند؟ البته ممکن است زلزله دیگری هم بیفتد، اما اگر فاجعه غیرقابل پیش‌بینی رخ ندهد یا بدهی‌های معوقه داشته باشم، اگر وصیت نامه‌ای نگذارم، طبق قانون چه کسی می‌تواند مجبور به مقابله با مشکل شود؟

در دسترس شما،

تامین مالی مجدد دختر طلایی

Big Move یک ستون MarketWatch است که پیچیدگی‌های املاک را از جستجوی یک خانه جدید تا درخواست وام مسکن بررسی می‌کند.

آیا در مورد خرید یا فروش خانه سوالی دارید؟ می خواهید بدانید حرکت بعدی شما کجا باید باشد؟ به Jacob Passy در TheBigMove@marketwatch.com ایمیل بزنید.

ری فاینانس عزیز،

می خواهم با سوال شما در مورد طول مدت وام شروع کنم، زیرا نگران هستم که تفاوت بین وام 15 ساله و وام 30 ساله را دست کم بگیرید.

می دانید که قسط ماهانه برای وام 15 ساله بالاتر است – این درست است. اما ممکن است حتی بیشتر از آنچه تصور می کنید باشد (مگر اینکه وام دهنده قبلاً تفاوت را نشان داده باشد.) به عنوان مثال، برای وام مسکن 30 ساله 100000 دلاری با نرخ بهره 3٪، پرداخت ماهانه تقریباً 422 دلار خواهد بود. اگر همان وام 15 ساله بود، پرداخت ماهانه حدود 691 دلار بود.

برای تاکید، اقساط ماهانه وام مسکن 15 ساله حدود 64 درصد بیشتر است. اغلب مردم جذب وام های 15 ساله کوتاه مدت می شوند زیرا در بلندمدت سود آنها را ذخیره می کند. اما برای فردی با درآمد ثابت، این تفاوت در پرداخت ماهانه می تواند تفاوت زیادی ایجاد کند.

پرداخت ماهانه وام 15 ساله حدود 64 درصد بیشتر از وام 30 ساله است.

همانطور که خودتان گفتید، مشخص نیست که آیا آنقدر عمر خواهید کرد که به هر حال بازپرداخت وام را ببینید. بنابراین بعید است که پس انداز بلندمدت از کوتاه مدت ارزشش را داشته باشد. شما اکنون متکی به حمایت مالی پدرتان هستید، اما آیا این وضعیت پس از مرگ او ادامه خواهد داشت؟ در غیر این صورت، دوباره پرداخت ماهانه بالاتر وام 15 ساله می تواند ناگهان کاملاً غیرقابل تحمل شود.

برای کسی که وقتی می میرد خانه را می گیرد، مهم نیست که وام مسکن 15 یا 30 ساله در مورد تسویه بدهی باشد. در واقع وقتی ما می میریم، هنوز باید بدهی مسکن ما پرداخت شود.

در مورد شما، به نظر می رسد که یا وصیت نامه ندارید یا مشخص نکرده اید که چه کسی باید دارایی شما را در زمان مرگ به ارث ببرد. اکثر ایالت ها برای تعیین اینکه چه کسی واجد شرایط وراثت است، از همسر و فرزندان و سپس نوه ها، فرآیندی را دنبال می کنند. در مواردی که هیچ یک از این افراد در اطراف نباشند، دولت سایر بستگان از جمله خواهر و برادر، خواهرزاده و برادرزاده را در نظر می گیرد. دولت می تواند خود ملک را به ارث ببرد.

اگر بدون وصیت بمیرید و دولت وارث قانونی ملک را تعیین نکند، از نظر تئوری وام دهنده یا سرویس دهنده شما خانه را برای پوشش وام منع می کند. اگر یک وارث شناسایی شده باشد یا شما نام یکی از آنها را داشته باشید، اکثر ایالت ها قوانینی برای محافظت از حقوق آنها در مورد خانه دارند. هنگامی که شما بمیرید، وارثان شما عنوان خانه را به ارث می برند، اما نه رهن آن را. وام مسکن اغلب شامل یک بند سلب حق است که مستلزم بازپرداخت وام در صورت فروش خانه است – زیرا در این صورت مالکیت منتقل می شود.

زمانی که انتقال مالکیت از طریق ارث باشد، قوانین معمولاً از وارث حمایت می کنند. آنها می توانند وام مسکن را بگیرند و به پرداخت ادامه دهند. در برخی موارد، آنها می توانند وام مسکن را به نام خود منتقل کنند یا می توانند خانه را برای بازپرداخت وام بفروشند و درآمد حاصل از آن را دریافت کنند.

هنگام در نظر گرفتن وراث، آزادانه به چیزی بیش از خویشاوندان خونی فکر کنید.

اگر می توانم کمی جلوتر بروم، به شما توصیه می کنم که تجدید نظر کنید چه کسی شایستگی دریافت ارث شما را دارد. طبیعتاً، اکثر ما به این فکر می کنیم که دارایی های دنیوی خود را به خویشاوندان خونی بسپاریم – اما به نظر من تعریف خانواده گسترده تر از این است. برادرت برایت اندوه آورد و تو می گویی که تقریباً هیچ ارتباطی با خواهرزاده ات نداری.

به نظر می رسد شما دوستان زیادی دارید که با آنها رابطه غنی دارید. البته ممکن است ذاتاً رمانتیک نباشند، اما مطمئنم که این دوستان شادی و آرامش را وارد زندگی شما می کنند. این افراد خانواده منتخب شما هستند و مستحق تمام حقوق و امتیازاتی هستند که معمولاً برای پیوندهای خونی محفوظ است. در واقع شما می توانید دارایی خود را به یک دوست و نه یکی از اعضای خانواده وصیت کنید.

شاید دوستان شما علاقه ای به ارث بردن آپارتمان شما نداشته باشند، اما من با آنها صحبت می کنم تا ببینم نظر آنها در مورد چنین هدیه ای چیست. شاید آنها خودشان فرزند یا بستگان دیگری داشته باشند که می توانند از ارث بردن خانه (یا ارزش مالی آن ملک) بهره مند شوند.

شما برای نگهداری از خانه خود سخت کار کرده اید و باید احساس راحتی کنید که بدانید پس از مرگ به کسی که از او مراقبت می کنید می رسد. هر کسی را که به عنوان جانشین خود تعیین می کنید، او را از برنامه های خود مطلع کنید. به این ترتیب، مرگ شما شوکی نخواهد بود و آنها ممکن است برای انجام وظایف مختلفی که همراه با ارث است، احساس آمادگی کنند.

با ارسال ایمیل سوالات خود، موافقت می کنید که آنها به صورت ناشناس در MarketWatch منتشر شوند. با ارسال داستان خود به Dow Jones & Company، ناشر MarketWatch، می‌دانید و موافقت می‌کنید که ما ممکن است از داستان شما یا نسخه‌های آن در همه رسانه‌ها و پلتفرم‌ها، از جمله از طریق اشخاص ثالث استفاده کنیم..

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر