من و همسرم 50 سال سن داریم. ما خانه خود را در سال 2008 از دست دادیم، ورشکست شدیم و در نهایت خانه دیگری خریدیم. ما 200000 دلار به ارث خواهیم برد. چگونه آن را سرمایه گذاری کنیم؟

[ad_1]

من و همسرم سالهاست که از نظر مالی با هم درگیر هستیم. او معلول است و من منبع اصلی درآمد خانواده مان هستم. من 59 سال دارم و همسرم 58 سال دارد.

در طول بحران مسکن در سال 2008، اوضاع بدتر شد و ما خانه خود را از دست دادیم. ما سه سال در یک آپارتمان زندگی کردیم و سعی کردیم از این فاجعه مالی نجات پیدا کنیم.

در سال 2014 موفق شدیم خانه فعلی خود را بخریم، اما پیش پرداخت قابل توجهی داشتیم و مجبور شدیم بقیه را از طریق یک وام دهنده خصوصی (شخصی) با سود 8 درصد تامین کنیم. قسط اولیه 50000 دلار بود (ما برای پس انداز سخت تلاش کردیم) و 105000 دلار تأمین مالی کردیم.

این کار تا سال 2015 به خوبی پیش رفت، زمانی که شغلم را از دست دادم و اعلام ورشکستگی کردم. کل ورشکستگی را پرداخت کردیم و فروردین امسال آزاد شدیم. این باعث شد نتوانیم خانه خود را مجدداً تأمین مالی کنیم.

چون وام مسکن خصوصی داشتیم، خانه خود را مشمول ورشکستگی نکردیم و به پرداخت ادامه دادیم. ما هیچ بدهی دیگری نداریم و درآمد سالانه خانوار 98500 دلاری داریم. من شش سال است که در کار فعلی خود هستم و قصد دارم در اینجا بازنشسته شوم (خدا نکند).

«باز هم، این یک نعمت بزرگ برای خانواده من است. من می خواهم انتخاب درستی داشته باشم. قصد دارم تا 65 سالگی کار کنم.

خوشبختانه، ارزش خانه افزایش یافته است و در حال حاضر 205000 دلار ارزش دارد. متأسفانه، مبارزات مالی ما همچنان ما را به چالش می کشد و ما فقط 40000 دلار در 401 (k) خود کنار گذاشته ایم.

اخیراً یکی از بستگان نزدیک فوت کرد و تمام دارایی خود را برای من و برادران و خواهرانم به ارزش حدود یک میلیون دلار باقی گذاشت. من سه خواهر و یک برادر دارم.

زمانی که عمارت مستقر شد، انتظار داریم هر کدام حدود 200000 دلار دریافت کنیم. عموی من سال ها کار کرد، پس انداز کرد و سبک زندگی مقرون به صرفه ای داشت و من می خواهم به این هدیه احترام بگذارم و عاقلانه از آن استفاده کنم.

اکنون سؤال این است: آیا باید خانه خود را بپردازم (82000 دلار باقی مانده در وام مسکن) و بقیه دوران بازنشستگی خود را سرمایه گذاری کنم یا باید کل مبلغ را سرمایه گذاری کنم و سعی کنم خانه خود را مجدداً تأمین مالی کنم؟ به من گفته شد که پس از ورشکستگی ممکن است دو سال طول بکشد.

باز هم این یک نعمت بزرگ برای خانواده من است. من می خواهم انتخاب درستی داشته باشم. من قصد دارم تا 65 سالگی کار کنم و حداکثر 401 (k) خود را طی پنج سال آینده پرداخت خواهم کرد.

مبارک اما گیج

مبارکه عزیز

نامه شما به من امید می دهد.

امیدوارم که اندیشمندانه و روایت آرام شما از این بحران‌های مختلف مالی به دیگران کمک کند که هرگز تسلیم نشوند، حتی اگر احتمالات مخالف آنها باشد. من عزم شما را برای ادامه دادن، پس انداز کردن و شروع دوباره تحسین می کنم. شما و میلیون‌ها آمریکایی باید از صفر شروع می‌کردید. آفرین!

این تصمیم داغ من است: وام مسکن خود را بازپرداخت کنید، به خصوص که وام با سود 8 درصد دارید (هر چه زودتر از شر این بار خلاص شوید، بهتر است). 401 (k) خود را به حداکثر برسانید. و بگذار حداقل 6 ماه را در صندوق اضطراری سپری کنید اگر رویدادهای پزشکی یا مالی پیش بینی نشده دیگری دارید.

نکته اخطار برای دیگران: اگر ارث شما را زودتر دریافت کرده بودید ممکن بود به خطر بیفتد. فاستر سوئیفت گفت: «اجماع عمومی بین دادگاه‌ها این است که پولی که از یک بدهکار از حساب POD در 180 روز پس از تشکیل پرونده ورشکستگی دریافت می‌شود، نباید به عنوان دارایی دارایی در نظر گرفته شود».

همانطور که برای شما، 40000 دلار یک مقدار متوسط ​​در 401 (k) شما برای طول عمر شما است. اما Lorraine Elle، مدیر اجرایی و مشاور ارشد مالی Better Money Decisions، یک شرکت مشاوره مالی در نزدیکی آلبوکرکی، می‌گوید: «هرگز برای پس‌انداز برای بازنشستگی دیر نیست. 200000 دلار سود غیرمنتظره ای است و حق دارد به ارزش این هدیه احترام بگذارد.

“هدف این است که هزینه های ماهانه خود را به حداقل برسانید و سهم بازنشستگی سالانه خود را به حداکثر برسانید.”

گرگ مک براید، تحلیلگر ارشد مالی در Bankrate.com، ایجاد Roth IRA را برای خود و همسرتان توصیه می کند. با حداکثر 7000 دلار برای هر یک – که شامل 1000 دلار کمک برای هر یک از شما می شود – در سال جاری و آینده مشارکت کنید. او گفت: “در کوتاه مدت، هر یک از شما یک Roth IRA به ارزش 14000 دلار خواهید داشت.”

آیا از طریق کارفرمای خود بیمه درمانی دارید؟ آیا طرحی با کسر فرانشیز با حساب پس انداز سلامت یک گزینه است؟ مک براید افزود: «در این صورت، می‌توانید 7300 دلار به اضافه 1000 دلار اضافی را برای جبران در سال 2022 کنار بگذارید، که افزایش می‌یابد و می‌تواند بدون مالیات برای هزینه‌های مراقبت‌های بهداشتی آتی استفاده شود».

هدف این است که هزینه های ماهانه خود را به حداقل برسانید، سهم بازنشستگی سالانه خود را به حداکثر برسانید، و یک بالشتک پولی مطمئن داشته باشید. او می‌گوید: «سعی کنید هزینه‌های فعلی مراقبت‌های بهداشتی را از جیب خود بپردازید – این صندوق اضطراری کامل را به خاطر بسپارید – تا پول HSA بتواند رشد کند و ترکیب شود تا در سال‌های بعدی شما استفاده شود.

سبک زندگی ساده در دوران بازنشستگی

Elle همچنین پیشنهاد می کند تا 67 سال کار کنید تا امنیت اجتماعی خود را به حداکثر برسانید. “مسکن پولی نه تنها به شما امکان می دهد در حساب های بازنشستگی بیشتر پس انداز کنید… بلکه به شما امکان می دهد در دوران بازنشستگی سبک زندگی متوسطی داشته باشید. او گفت: «در صورتی که مجبور نباشید برای مسکن هزینه کنید، مزایای تأمین اجتماعی بسیار مهم است.

هدف گذاری قسمت سرگرم کننده است. 120000 دلار باقیمانده باید در کل حساب مشمول مالیات سرمایه گذاری شود. سپس هر سال مقداری از پول را بردارید و به Roth IRA کمک کنید. این پول پس از پنج سال برای برداشت بدون مالیات در دسترس خواهد بود و رشد، بهره و سود سهام نیز در صورت برداشت از مالیات معاف خواهند بود.

لئونارد سی رایت، CFP و رئیس فعلی موسسه حسابداران رسمی آمریکا، همچنین مزایای پس‌انداز تهاجمی را در طرح 401 (k) شما توصیه می‌کند. «اگر سرمایه‌گذاری شما در 10 سال آینده 7 درصد در سال تخمین زده شود، 120000 دلار به علاوه 40000 دلار می‌تواند به 320000 دلار افزایش یابد.

«این یک هدیه فوق‌العاده در مواقع ضروری است – بدون ذکر تأثیر پس‌انداز در پنج سال آینده با درآمد دلخواه‌تر. یک برنامه مالی به وضوح آرامش شما را راهنمایی می کند. “عزم شما شما را عقب نگه می دارد!” چشم انداز، ارزش ها و اهداف. من فکر می کنم شما بهتر از آن هستید که اعتراف می کنید.”

به انضباط و صبری که تاکنون نشان داده اید ادامه دهید و بازنشستگی متواضعانه، سالم و شادی را دنبال کنید.

می‌توانید در مورد مسائل مالی و اخلاقی مرتبط با ویروس کرونا به آدرس qfottrell@marketwatch.com به The Moneyist ایمیل بزنید و کوئنتین فوترل را دنبال کنید. توییتر.

فیس بوک خصوصی Moneyist را بررسی کنید گروهی که در آن به دنبال پاسخی برای سخت ترین مشکلات مالی در زندگی هستیم. خوانندگان با انواع و اقسام دوراهی ها برای من می نویسند. سوالات خود را ارسال کنید، به من بگویید در مورد چه چیزی می خواهید بیشتر بدانید، یا آخرین ستون های Moneyist را بسنجید.

پول گرا پشیمان است که نمی تواند به سوالات به صورت جداگانه پاسخ دهد.

اطلاعات بیشتر از کوئنتین فوترل:

• لطفا کمک کنید! برادرم 20000 دلار وام دانشجویی به نام پدرم بدون رضایت او گرفت. پدر و مادرم از اقدام خودداری می کنند
• «دایی در هنگام مرگ به حساب های بانکی پدرم دسترسی پیدا کرد»: کلید خانه، کامیون، کیف پول و مدارک شخصی را هم گرفت. چه می توانیم بکنیم؟
• خانه ام را فروختم تا به بالای شوهرم بروم. حالا او حتی نام من را در سند نمی گذارد. چه گزینه هایی دارم؟
• «من یک حامی مغرور و واکسینه نشده ترامپ هستم. دو تا از خواهر و برادرهایم یک دهه است که با من صحبت نکرده اند. آیا باید با ۷ میلیون دلار اموالم را قطع کنم؟[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر