مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج چگونه انجام پذیر است ؟

همچنین جالب است بدانید که مرکز استان یوکان، شهر وایت هورس، به عنوان شهری با کمترین میزان آلودگی هوا در جهان است که در سال 2013 میلادی، این رکورد را در کتاب رکوردهای جهانی گینس به نام خود ثبت کرده است. در حقیقت فرصت های شغلی در استان یوکان کانادا برای تمامی نیروهای کار خارجی، به عنوان گزینه ای جذاب محسوب می شود. درباره کار در یوکان، مهاجرت به کانادا از طریق تخصص و مهاجرت به کانادا از طریق تخصص شغلی در استان مهاجرت به کانادا قسطی های کانادا بخوانید. چرا که اکثر فرصت های شغلی در این استان کانادایی بلند مدت و پایدار هستند. در صورتی که با درخواست شما موافقت شود، از کلیه امکاناتی که یک کانادایی می تواند داشته باشد برخوردار خواهید بود. یوکان یک موسسه آموزشی بعد از متوسطه، به نام کالج یوکان دارد که در وایتهورس قرار دارد. کالج یوکان همچنین عضو دانشگاه آرکتیک، شبکه بین المللی موسسات آموزش عالی در سراسر منطقه قطب شمال است.

راه های قانونی و راحتتری برای مهاجرت در دسترس است.
اما یکی از دوره های ارائه شده در دانشگاه یوکان و در سطح تحصیلات تکمیلی، کارشناسی ارشد مدیریت دولتی است. این شهر با اینکه انگلیسی زبان است، اما دانستن زبان فرانسوی برای انجام کارهای اداری به شما کمک خواهد کرد. یوکان به دلیل داشتن مردمی خون گرم و مهمان دوست، با داشتن تعداد زیادی از داوطلبانی که مشتاق کمک به تازه واردان هستند، به خوبی شناخته شده است. تنها موسسه آموزش عالی در استان یوکان کانادا، دانشگاه یوکان است. همانطور که بیان شد تنها راه ارتباطی متقاضی و سفارت، ایمیلی است که فرد در هنگام پر کردم فرم های ثبت نام وارد می کند. راه های قانونی و راحتتری برای مهاجرت در دسترس است. روش های مختلفی برای مهاجرت سرمایه گذاران و کارآفرینان خارجی به یوکان کانادا در نظر گرفته شده است. در این مطلب قصد داریم تا به طور کامل به معرفی روش های مهاجرت به یوکان کانادا و موضوعات مرتبط با آن بپردازیم.

شگفتی حقیقی آبشار نیاگارا در این است که چه طور طبیعت می تواند بر روحیه سودجویی پرزرق و برق که در قسمت کانادایی کمتر از مرز آمریکایی این آبشار مشهود است، غلبه کند. با توجه به این موضوع که استان یوکان از نظام آموزشی بسیار با کیفیت کانادا بهره می برد، شهروندان کانادایی و افراد دارای اقامت دائم کانادا می توانند در این منطقه از کانادا و تا دوره دبیرستان، به رایگان در مدارس دولتی تحصیل نمایند. این موسسه آموزشی دارای برنامه های آموزشی با اعتبار مدارک دانشگاهی در رشته های هنر، علوم و مطالعات شمالی و همچنین برنامه هایی در مدیریت منابع تجدید پذیر و آموزش ماموران محیط زیست دارد.

مجموعا 11 دانشگاه در میان دانشگاه های کانادا وجود دارد که مدارک دوره های حرفه ای معماری آنها مورد تایید CACB می باشد. خدماتی برای کمک به حل مشکلات و ادغام مهاجران در زندگی اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و سیاسی جامعه آنها وجود دارد. دولت کانادا به آنها در این امر کمک می­کند و کمترین مبلغ پیش پرداخت برای آنها در نظر گرفته می­شود. به علاوه، این منطقه با داشتن جمعیتی در حدود 30 هزار نفر، نیاز شدیدی به نیروهای کاری ماهر و نیمه ماهر دارد. چه برنامه ها و خدمات حمایتی در یوکان در دسترس قرار دارد؟ یا روش های مبتنی بر سرمایه داری مانند روش خود حمایتی یا خود اتکایی اقدام نمایند. یکی از روش های محبوب برای مهاجرت به یوکان کانادا، مهاجرت از طریق اسپانسرشیپ کانادا است. که از طریق فعالیت اقتصادی قانونی توسط متقاضی و یا همسر متقاضی (در صورت همراهی با متقاضی) به دست آمده باشد.

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر