نظر: سقوط زنجیره تامین در واقع خبر خوبی است – به این 3 دلیل

[ad_1]

به نظر می رسد زنجیره تامین پاسخ اصلی به هر آنچه در جهان امروز اشتباه است باشد. این به این دلیل است که زنجیره تامین نشان دهنده نحوه اتصال جهان – از ایده تا محصول تا مصرف کننده است.

این فاجعه در زنجیره تامین واقعی است. خدا را شکر.

روانشناسی انسان، همراه با تمام سیستم هایی که ما طراحی کرده ایم، سیگنال های مهم را زمانی که دائمی و شخصی باشند، تشخیص می دهد.

بعد چی؟ سپس می توانیم توجه خود را به حل این مشکلات معطوف کنیم. در اینجا نحوه انجام این کار آمده است.

از زنجیره تامین بهینه سازی شده به شبکه های منطقه ای سوئیچ کنید

این روزها تهیه کالا از آسیا سخت است. فرقی نمی کند کشتی های کانتینری منتظر ورود به بنادر لس آنجلس و لانگ بیچ باشند یا رانندگان کامیون برای تخلیه کانتینرها در حیاط صف بکشند. تعرفه ها و تعلیق تولید تلفن همراه برای مقررات دولتی انرژی، هزینه ها و عدم قطعیت را به عرضه از چین اضافه کرده است. کشورهای جنوب آسیا در تلاش برای پر کردن شکاف هستند زیرا موج کارگران به کووید آلوده شده اند.

پیش‌بینی می‌شود که بر اساس شاخص رقابت‌پذیری تولید دیلویت در سال 2016، اهمیت فزاینده فناوری، تولید را از کشورهای کم‌هزینه به سمت مشاغلی با نیروی کار دیجیتال محور هدایت کند. کووید دریافت دیجیتال را تسریع می کند.

کووید همچنین به شرکت‌ها با جایگزین‌هایی که در شبکه‌های عرضه آنها تعبیه شده بود پاداش داد. همانطور که یک شرکت آمریکایی در سال 2021، زمانی که مجبور شد محفظه های حمام فایبرگلاس را از سایت های تولیدی آسیایی به مشتریان ساخت و ساز و بازسازی در ایالات متحده دریافت کند، حمل و نقل هوایی جایگزین گرانی برای آب بود. مکزیک و مهارت‌های پشتیبانی از تولید دیجیتال در ایالات متحده و کانادا به این کشور اجازه داده است که ساختار تولید خود را برای عرضه بازار آمریکا بازسازی کند و در عین حال هزینه‌ها را در یک راستا نگه دارد. همچنین شامل تعدادی گزینه حمل و نقل زمینی و آبی برای بهینه سازی جایگزین ها برای تکمیل، بسته بندی و ذخیره محصولات می شود.

در آینده، انتظار داشته باشید که شرکت‌ها بیشتر به تامین‌کنندگان در کشورهای کم‌هزینه نزدیک متکی باشند و گزینه‌های حمل‌ونقل کوتاه‌تر و انعطاف‌پذیرتر را بررسی کنند، زیرا آنها به دنبال کاهش ریسک و هزینه هستند.

شرکت ها همچنین در حال تغییر روش همکاری خود هستند. Aviat Networks AVNW،
-0.09٪،
شرکت فناوری ارتباطات، تولید خود را به یک تامین کننده با ردپایی در چندین قاره برون سپاری کرد. طی چند سال گذشته، این مشارکت منعطف باعث شده تا عرضه در واکنش به شرایط آب و هوایی شدید، تعرفه ها و پویایی عرضه نیروی کار حرکت کند.

انتظار داشته باشید که خریداران و تامین کنندگان بیشتر و بیشتر در تجربه فیزیکی و دیجیتالی شریک شوند تا به طور یکپارچه تر به بازارها خدمت کنند و از قراردادهای عرضه با حجم بالا، کم هزینه و محدود فاصله بگیرند.

تغییر از تامین کنندگان ارزان به شبکه های شریک منطقه ای مزیت دیگری نیز دارد: سازگاری با محیط زیست. شرکت Yale Climate Connections در ماه آگوست اعلام کرد که حمل و نقل بین المللی مسئول 3 درصد از گازهای گلخانه ای جهانی است – بیش از هواپیماها. تغییر به شبکه های تامین منطقه ای به شرکت ها امکان می دهد بین کامیون ها، راه آهن و آبراه های کوتاه تر جابجا شوند.

با 85 درصد از تأثیرات زیست محیطی شرکت در زنجیره تأمین، شرکت ها با ردیابی تأثیر تأمین کنندگان و مشتریان خود به عنوان بخشی از موقعیت زیست محیطی خود به علاقه سرمایه گذاران به ESG پاسخ می دهند. لاجیتک بین المللی LOGI،
-1.89٪

آرام،
-0.26٪
در 9 سپتامبر اعلام کرد که رویکرد مثبت اقلیمی را اتخاذ می کند و به ردپای کربن آن در سراسر زنجیره ارزش خود، از جمله انتشار غیرمستقیم، رسیدگی می کند. هدف امسال دستیابی به بی‌طرفی کربن، تمرکز شرکت بر انتشار صفر خالص تا سال 2030 و سپس مثبت بودن برای آب و هوا است.

کسب و کارها در حال افزایش نظارت بر زنجیره تامین هستند

با نگاهی به ماه مارس 2020، Accenture گزارش داد که 71 درصد از شرکت‌هایی که مورد بررسی قرار گرفتند، برای بیش از سه هفته هیچ برنامه اضطراری نداشتند. یک بیماری همه گیر جهانی طول کشید تا مشکلات مربوط به ارتباطات مستقر در زیرساخت های تولید جهانی را به ما نشان دهد.

زنجیره‌های تامین یکپارچه و بهینه‌سازی شده ما به قدری خوب کار می‌کردند که مدیریت این فعالیت‌های حیاتی تجاری می‌تواند دو سطح پایین‌تر از مدیر عامل و دور از دید اتاق هیئت مدیره باشد.

درام در زنجیره تامین و اختلال در تجارت همه گیر نشان داده است که درک زنجیره تامین بخشی جدایی ناپذیر از نظارت بر ریسک شرکت است. شوراها شروع به گنجاندن تخصص در زنجیره تامین و همچنین امنیت سایبری و تحول دیجیتال در ماتریس های جدید استخدام خود کرده اند. کمیته های حسابرسی و ریسک در چرخه های بازنگری خود بر روی زنجیره تامین کار می کنند.

اما نظارت هیئت نظارت بر زنجیره تامین بیش از کاهش ریسک تبدیل کالاها از اجزای تولید به ارزش برای مشتریان است. زنجیره‌های تامین بینش‌های تجاری ارزشمندی از اهرم‌ها گرفته تا سودآوری یک شرکت و نیازهای مشتریانش را ارائه می‌دهند.

همانطور که گزینه های داده های حسگر، دوربین و اینترنت اشیا در دسترس تر می شوند، اطلاعات زنجیره تامین یکپارچه برای یک کسب و کار بالاتر از شاخص های عملکرد کلیدی مدیریت (KPI) می شود. با اطلاعات دقیق، شفاف و به موقع در مورد عناصر هزینه خدمات به بخش های مختلف مشتریان، کمیته های جبران خسارت و سرمایه انسانی در هیئت مدیره نحوه ارتقای ارتباطات سریع در فروش، بازاریابی، تولید و تدارکات شرکت و همچنین مشوق ها را در نظر خواهند گرفت. کارایی در آنها بررسی‌های برنامه استراتژیک شامل داده‌های یکپارچه از زنجیره تامین شرکت خواهد بود، زیرا هیئت‌ها پیامدهای موضوعاتی از فناوری تا مدیریت استعداد را بررسی می‌کنند.

بیداری مصرف کنندگان

در مارس 2020، مصرف‌کنندگان به سرعت زنجیره‌های تامین غذای کارآمد، انباشته شدن کاغذ توالت، غذاهای فاسد شدنی و ضدعفونی‌کننده‌های دست را تحریف کردند. ما دفاتر خانگی را در اتاق خواب های رایگان راه اندازی کرده ایم و قیمت چوب را به شدت افزایش داده ایم. ما فهمیدیم که در ماشین های ما نیمه هادی وجود دارد و در ماه اوت از کمبود اسباب بازی های تعطیلات وحشت کردیم.

زمان آن فرا رسیده است که مصرف کنندگان متوجه شوند که ما زنجیره تامین را مخدوش می کنیم و از آن رنج می بریم.

مشارکت مصرف‌کننده نیروی قدرتمندی در شکل‌دهی مجدد زنجیره‌های تامین است.

مصرف گرایی آگاهانه پس از فروپاشی Rana Plaza در بنگلادش در سال 2013 به فرهنگ واژگان صنعت مد پیوست. خشم مصرف کنندگان نسبت به ایمنی و شرایط کار، که منجر به کشته شدن بیش از 1100 کارگر در لباس شد، منجر به اتحاد برای ایمنی در محل کار در بنگلادش (عمدتاً آمریکایی) شد. برندها) که گزارش می دهند نیمی از بیش از 650 کارخانه تمام تحریم های ایمنی را طی پنج سال تکمیل کرده اند و 80 درصد باقی مانده تکمیل شده است. 220 برند دیگر، عمدتاً از اتحادیه اروپا، نتایج مشابهی را با نظارت بر بیش از 1600 کارخانه از طریق توافقنامه ایمنی ساختمان و آتش سوزی بنگلادش گزارش کردند.

علاوه بر تأثیر بر ایمنی و دستمزد در محل کار، آگاهی مصرف کننده به نوآوری در بخش مد و زنجیره تأمین آن دامن می زند. خرده فروشان سنتی کالاهای بازسازی شده را آزمایش کرده اند، پلتفرم هایی مانند Tradesy برای کالاهای نرم لوکس استفاده شده به بازارهای آنلاین تکیه کرده اند و مشاغلی مانند Rent the Runway با جایگزین های لوکس برای مالکیت لباس ظهور کرده اند.

COVID-19 قبلاً رفتار مصرف کننده هنگام خرید را تغییر داده است. نوآوری کسب و کار را در تحویل تا آخرین مایل پرورش می دهد. آیا سال 2022 سالی خواهد بود که در آن ما مصرف‌کنندگان نه تنها چیزهای بیشتری را سریع‌تر دریافت می‌کنیم، بلکه متعجب می‌شویم که واقعاً به چه مقدار نیاز داریم؟

بیتس لیلو در چهار شرکت Fortune 100 سمت‌های ارشدی در عملیات، امور مالی و استراتژی داشته است. او اکنون مدیر اجرایی یک اقامتگاه است و زنجیره تامین جهانی را به دانشجویان فارغ‌التحصیل در مدرسه کسب و کار Neeley در فورت ورث تگزاس آموزش می‌دهد.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر