نظر: سهام در آینده نزدیک با رقابتی از سوی DAO مبتنی بر بلاک چین مواجه خواهند شد

[ad_1]

کار من روی ارزهای دیجیتال فضایی به من کمک کرد تا بفهمم ارزهای دیجیتال، بلاک چین و قراردادهای هوشمند در حال ایجاد یک کلاس کامل از دارایی ها با ساختارهای انگیزشی جدید هستند. آنها از طریق سازمان های مستقل غیرمتمرکز (DAO) استفاده می شوند.

اما قبل از اینکه به DAO برسم، بیایید در مورد دسته فعلی ارزهای دیجیتال و اینکه چرا باید از 95٪ آنها اجتناب کنید صحبت کنیم.

دوستانی که در چند سال گذشته درگیر ارزهای دیجیتال بوده اند، معتقدند قوانین قدیمی اقتصاد دیگر اعمال نمی شود. اگرچه من یک بیت کوین صدای بیت کوین BTCUSD بودم،
+ 1.87٪
مؤمن و صاحب از سال 2013، من با آنها موافق نیستم.

در اینجا قانونی وجود دارد که تغییر نمی کند: جستجو برای چیزی کافی نیست. این چیز باید کمیاب باشد تا ارزش داشته باشد. به عنوان مثال، هوا تقاضای بی پایانی دارد، اما ارزش کمی دارد زیرا بیشتر مردم فقط با تنفس هوای اطراف خود به آن دست می یابند.

به همین دلیل است که تا حدودی، بیش از 95 درصد از دسته کنونی 15000 ارز دیجیتال معامله شده در نزدیک به 500 صرافی احمقانه یا تقلبی هستند. برای روشن شدن، تقریباً همه ارزهای دیجیتال احمقانه به صفر می‌رسند و همه ارزهای دیجیتال تقلبی به صفر می‌رسند. این امر حدود 5 درصد از دسته فعلی ارزهای رمزپایه را باقی می‌گذارد که در نهایت همچنان ارزش خواهند داشت و احتمالاً در سال‌های آینده ارزش آن‌ها افزایش خواهد یافت.

من انتظار دارم که کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) طی چند هفته یا ماه آینده نامه های فسخ و معافیت را برای بنیانگذاران هزاران ارز دیجیتال ارسال کند. هر ارز رمزنگاری شده یا توکنی که سازندگان برای آن توکن‌هایی از بنیانگذار دریافت کرده‌اند یا هر مزیت دیگری را دریافت کرده‌اند، زمانی که SEC آنها را بررسی می‌کند، به عنوان اوراق بهادار طبقه‌بندی می‌شود. اگر بنیانگذاران مزایای اقتصادی و / یا مالی دریافت کرده باشند اما از ابتدا در SEC ثبت نام نکرده باشند، احتمالاً مقررات را نقض می کنند.

کریپتو شکستن

حدس می‌زنم SEC به اکثر آنها مهلت می‌دهد تا ثبت نام کنند و بسیاری از خوب‌ها و بسیاری از بدها در نهایت به عنوان اوراق بهادار ثبت می‌شوند. اما با توسعه این فرآیند حتی برای بهترین ارزهای دیجیتال دردسر زیادی وجود خواهد داشت. به طور کلی، من نسبت به ارزهای دیجیتال در کوتاه مدت / میان مدت به دلیل این خطر و به دلیل شلوغ بودن بازار کریپتو محتاط هستم.

همانطور که برای ایجاد یک ارز دیجیتال برای پاکسازی زباله‌های فضایی کار می‌کردیم، مطمئن شدیم که SKTL همانطور که توسط SEC تعریف شده «امنیتی» نیست. به عنوان مثال، هیچ یک از «توکن های بنیانگذاران» یا سایر مزایای مالی برای سازندگان وجود ندارد.

تقریباً تمام 15000 ارز دیجیتال در حال حاضر دارای مالکیت بزرگی در اختیار هر یک از سازندگان مربوطه هستند. از سوی دیگر، توکن‌های SKTL از طریق هوا به 100000 نفر اول با تلفن همراه در ایالات متحده یا کانادا که در صفحه ثبت نام SKTL Airdrop ثبت نام می‌کنند، تحویل داده می‌شود، با همین مبلغ برای کمک‌های مالی پاکسازی زباله‌های فضایی و به همان میزان رزرو شده است. با گسترش اقتصاد فضایی با پرتاب های جدید ماهواره ها و فضانوردان.

اینجاست که این مشوق ها و ساختارهای سازمانی جدید که توسط DAO مجاز شده اند ظاهر می شوند. یکی از دلایلی که تلاش برای همدلی به عنوان یک تحلیلگر بسیار مهم است این است که اگر می‌خواهید اقتصاد و بازارهای مالی را درک کنید، باید انگیزه‌ها را درک کنید. و ایجاد مشوق‌های جدیدی که بر روی شبکه بلاک چین باز قراردادهای هوشمند ساخته شده‌اند، جایی است که رمزارز – یا دقیق‌تر بلاک چین و قراردادهای هوشمندی که بلاک چین اجازه می‌دهد – همه چیز را تغییر می‌دهد.

در حالی که ارز دیجیتال از وجود تراکنش‌های مستقل و ناشناس توزیع ناامیدکننده جلوگیری می‌کرد، سه دسته اصلی مالی وجود داشت: دارایی (صاحب صاحبان سهام)، وام دهی (اوراق قرضه) و مالیات.

یعنی اگر در هر زمان دیگری از تاریخ بشریت پول داشتید و نمی خواستید آن را فقط زیر تشک خود بگذارید یا چیزی با آن خریدید یا به کسی قرض دادید یا مجبور شدید آن را به او بدهید. دولت.

اگر ملکی را در یک کسب و کار خریداری کرده اید، می خواهید که جریان نقدی خود را افزایش دهد تا در طول زمان پول بیشتری برای شما ایجاد کند. اگر به کسب‌وکاری وام داده‌اید، می‌خواهید حداقل جریان نقدی کافی برای بازپرداخت با بهره در طول زمان ایجاد کند. و اگر آن را به دولت بفرستید، به این معنی است که بیشتر آن هدر می‌رود یا در راه‌های فاسد استفاده می‌شود، و ما امیدواریم که یک یا دو پنی از هر دلار واقعاً حمایت یا منفعتی برای جامعه ایجاد کند.

محرک اقتصاد

اما ناگهان، مانند SKTLs Space Crypto ما، مشوق‌ها به جریان‌های نقدی یا پرداخت‌های بهره مربوط نمی‌شوند (مالیات‌ها ناپدید نمی‌شوند). برای ایجاد ارزش برای ارز دیجیتال SKTL، اقتصاد فضایی باید رشد کند، زباله های فضایی باید پاکسازی شوند و مردم باید بپذیرند که یک ارز رمزنگاری شفاف و باز می تواند از انگیزه سود مردم برای انجام امور اجتماعی استفاده کند. من در مورد همه اینها در مصاحبه اخیر رادیویی صحبت کردم که می توانید از اینجا گوش دهید.

مثال دیگری از نحوه ایجاد این محرک های جدید توسط ارزهای دیجیتال از توکن های هلیوم می آید. توکن هلیوم مردم را تشویق می کند تا به ساخت شبکه 5G کمک کنند. این کار با اتصال یک واحد حفاری هلیوم، به نام هات اسپات، به شبکه وای فای خانگی یا تجاری شما انجام می شود. هنگامی که به شبکه Wi-Fi خود متصل می شوید، هنگامی که شبکه با گره شما صحبت می کند یا زمانی که شخصی از داده های گره شما استفاده می کند، جایزه دریافت می کنید. این سیستم تشویقی به این معنی است که هلیوم یک شبکه 5G ایجاد کرده است که در آن کاربران نهایی گره‌ها را برای اجرای شبکه 5G تنظیم می‌کنند به جای اینکه شرکت‌های بی‌سیم خودشان این کار را انجام دهند. در واقع، Dish Network با هلیوم همکاری کرده است تا به Dish کمک کند تا به توده بحرانی گره های 5G برسد.

در طول تاریخ بشر، انگیزه های اقتصادی به آرامی از بربریت به کوچ نشینی و مبادله نمک با طلا به ارزهای کنترل شده مرکزی برای ارزهای دیجیتال تبدیل شده است. و این به خودی خود هیجان انگیز است – ما در آخرین انقلاب اقتصادی اساسی در ارز زندگی می کنیم. و این فقط انقلاب ارزی نیست. این انقلاب انگیزشی است و این همان جایی است که اکنون بسیاری از احتمالات پنهان شده است.

DAO بر اساس بلاک چین

در 20 سال آینده، این ساختارها و انگیزه های سازمانی جدید که در طول زمان باعث ایجاد ثروت می شوند، اهمیت مالکیت سهام و اوراق قرضه را کاهش می دهند. آنهایی که مبتنی بر بلاک چین DAO هستند با ساختارهای سازمانی سنتی شرکتی و غیرانتفاعی رقابت خواهند کرد.

وقتی می گوییم نباید تغییراتی را که ارزهای دیجیتال، بلاک چین و قراردادهای هوشمند برای جامعه و اقتصاد ما ایجاد می کنند، دست کم بگیریم، منظورم این است. فرصت‌های سرمایه‌گذاری برای به دست آوردن پول زیادی در سال‌ها و دهه‌های آینده به‌وجود آمده‌اند، زیرا راه‌هایی برای تبدیل جهان به مکان بهتری برای سود ارائه می‌کنیم. اما به یاد داشته باشید که در بسیاری از ارزهای رمزنگاری شده درد و زیان زیادی در این راه وجود خواهد داشت.

کودی ویلارد ستون نویس MarketWatch و سردبیر Revolution Investing است. ویلارد یا شرکت سرمایه گذاری او ممکن است دارای اوراق بهادار فهرست شده در این ستون باشند یا قصد نگهداری آن را داشته باشند.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر