نظر: کارگران جوان تعجب می کنند: “از چه زمانی باید پس انداز را برای بازنشستگی شروع کنم؟”

[ad_1]

وقتی همه‌گیری اقتصاد آمریکا را در هم شکست، نسل Z تازه وارد نیروی کار شده بود. برای بسیاری از کارگران، به ویژه جوانان، پس انداز برای بازنشستگی اولویت اول نبود.

ما اکنون در زمانی هستیم که بسیاری از مردم توانسته اند تا حدی ثبات مالی را احیا کنند، اما کارگران جوان هنوز ده ها سال از بهره مندی از مزایای برنامه ریزی بازنشستگی فاصله دارند. اگر آنها تمرکز خود را بر عادت های مالی مثبت و چشم انداز بلندمدت خود از دست داده باشند، قابل درک است. حقیقت این است که تعداد آنها زیاد نیست. تحقیقات ما نشان می‌دهد که کارگران نسل Z احتمالاً از منابع مختلف، از جمله متخصصان مالی، ابزارهای سلف‌سرویس و منابع دیجیتال، کمک‌های مالی دریافت می‌کنند.

اگر به نظر شما شبیه است، ممکن است در مورد اینکه از کجا بهتر 401 (k) خود را شروع کنید، سؤالاتی داشته باشید. حتی اگر در حین خواندن این مطلب شلوار جین تنگ می پوشید، باز هم شما را به خواندن تشویق می کنم. ممکن است شما نسل Z نباشید، اما بسیاری از این ملاحظات برای هر کسی که می‌خواهد 401 (k) آنها از اهداف بازنشستگی حمایت کند، مهم هستند.

چقدر باید کمک کنم؟

اولویت های مالی رقابتی گاهی اوقات کار را برای اولویت بندی 401 (k) دشوار می کند. بدهی کارت اعتباری، وام های دانشجویی، و پس انداز اضطراری ممکن است ضروری تر از پس انداز برای دوران بازنشستگی در دوران جوانی به نظر برسد. با این حال، Gen Z با چالش چندوظیفه ای مقابله می کند. ما دریافتیم که تقریباً نیمی از پاسخ دهندگان نسل Z (47٪) می خواهند 401 (k) مشارکت خود را افزایش دهند.

یک حرکت هوشمندانه این است که زود شروع کنید. پس انداز بخشی از حقوق خود در دهه 20 سالگی می تواند به شما کمک کند که بعداً از پرداخت بیشتر به 401 (k) خود جلوگیری کنید، زیرا ممکن است با مسئولیت های مالی بیشتری مانند وام مسکن و مراقبت از کودکان روبرو شوید. نرخ مشارکت 10-15٪ یک هدف عالی است، حتی اگر نتوانید از درب به آن برسید. با افزایش درآمد، نرخ پس انداز خود را افزایش دهید. تنها 1 یا 2 درصد در هر سال می تواند تفاوت زیادی در زمان ایجاد کند.

خواندن: مراحل نقدینگی: در اینجا وضعیت مالی شما در دهه 20 سالگی چگونه باید باشد

کجا سرمایه گذاری کنیم؟

اکثر طرح های 401 (k) طیف وسیعی از فرصت های سرمایه گذاری را ارائه می دهند. بدون راهنمایی، تلاش برای انتخاب مناسب می‌تواند باعث شود شما احساس غمگینی کنید. نیمی از شرکت کنندگان نسل Z در مطالعه ما می گویند که نمی دانند چه سرمایه گذاری هایی را برای بازنشستگی انتخاب کنند. در این مرحله، کارگران در هر سنی می توانند کشته شوند. اگر احساس «فلج تحلیل» دارید، کمی روانشناسی می تواند کمک کند.

فلج می تواند ناشی از نگرانی در مورد تصمیم گیری اشتباه باشد، بنابراین چند قدم برای غلبه بر آن در نظر بگیرید. ابتدا احساس اضطراب خود را بشناسید. سپس سعی کنید دیدگاهی در مورد مشکل پیدا کنید. می توانید مطمئن باشید که برای کارگران جوان بسیار مهمتر است که به طور منظم به حساب بازنشستگی خود کمک مالی کنند تا اینکه سرمایه گذاری “عالی” را انتخاب کنند. اگر ده‌ها سال با بازنشستگی فاصله دارید، این فرصت را دارید که انواع مختلف سرمایه‌گذاری و زمان را برای بهبودی از بی‌ثباتی بازار بررسی کنید، همانطور که در طول همه‌گیری دیدیم.

یکی دیگر از موانع احتمالی ژنرال Z، فقدان فرصت های بازنشستگی است که ارزش های آنها را منعکس می کند. طبق مطالعه ما، نسل Z نسبت به نسل های قدیمی تر به مطالعه سرمایه گذاری های زیست محیطی، اجتماعی و مدیریتی (ESG) علاقه بیشتری دارد. اگر به نظر می رسد که شما و این گزینه ها از طریق طرح شما در دسترس نیستند، مطمئن شوید که این طرح یک حساب کارگزاری خودگردان را نیز به شما ارائه می دهد که می تواند به شما امکان دسترسی به طیف وسیع تری از سرمایه گذاری ها را بدهد تا به تنظیم بیشتر پورتفولیوی شما کمک کند.

خواندن: سرمایه گذاری اخلاقی بسیار ساده تر از آن چیزی است که فکر می کنید: 4 راه برای تامین مالی دوران بازنشستگی و به حداقل رساندن آسیب برای بشریت

چگونه می توانم بالای 401 (k) خود بمانم؟

راه های زیادی وجود دارد که می توانید در برنامه ریزی بازنشستگی به خودتان کمک کنید. به عنوان مثال، ماشین حساب های پس انداز آنلاین به طور گسترده در دسترس هستند، معمولاً دقیقاً در وب سایت 401 (k) شما. می توانید از یکی برای تعیین هدف بازنشستگی و تعیین اینکه آیا در راه هستید استفاده کنید. سپس یک یادآوری ساده و مکرر را به لیست یا تقویم خود اضافه کنید. یک قرار سه ماهه برای بررسی مجدد با 401 (k) خود بگیرید.

علیرغم ابزارهای موجود، مطالعه ما نشان داد که 31٪ از شرکت کنندگان Gen Z برای ماندن در بالای 401 (k) تلاش کردند. این ممکن است دلهره آور به نظر برسد، اما اینطور نیست. نسل Z ممکن است به 401 (k) خود اطمینان نداشته باشند، اما آنها به طور قابل توجهی خودپسند و مشتاق یادگیری هستند. تقریباً دو سوم از شرکت کنندگان Gen Z می گویند که وضعیت مالی آنها نیاز به مشاوره حرفه ای دارد و آنها مایلند ترکیبی از توصیه های رایانه ای (33٪) و توصیه های انسانی (60٪) را برای مقابله با نگرانی های خود دنبال کنند.

گذراندن مدتی با منابع فراوان بازنشستگی در دسترس و جستجوی مشاوره حرفه ای می تواند به ژنرال زرز (و همه ما!) در ایجاد اعتماد به نفس مالی، سواد و عادات سالم کمک کند.

نتیجه ساده است: بهترین راه برای سرمایه گذاری در دوران بازنشستگی این است که تازه شروع کنید.

کاترین گلادی مدیر عامل و رئیس خدمات مالی محل کار شواب است.

اطلاعات موجود در اینجا متعلق به Schwab Retirement Plan Services Inc است. (SRPS) و فقط برای اهداف اطلاعاتی است. هیچ یک از اطلاعات توصیه ای از SRPS نیست. این اطلاعات برای ارائه مشاوره مالیاتی، حقوقی یا سرمایه گذاری در نظر گرفته نشده است. لطفاً با حسابدار یا مشاور سرمایه گذاری خود در مورد نحوه اعمال این موضوع در شرایط خاص خود مشورت کنید. SRPS مناسب بودن یا ارزش بالقوه یک سرمایه گذاری یا منبع اطلاعات را تضمین نمی کند. برخی از اطلاعات ارائه شده در اینجا ممکن است تغییر کند. هیچ یک از اطلاعات موجود در اینجا را نمی توان بدون رضایت صریح کتبی SRPS و شرکت های وابسته به آن کپی، انتقال، انتقال، افشا یا استفاده کرد.

Workplace Financial Services یک شرکت تجاری است که محصولات و خدمات را از طریق Schwab Retirement Plan Services, Inc. ارائه می دهد. خدمات برنامه ریزی سهام شواب؛ و تصمیمات انطباق Schwab Retirement Plan Services, Inc. نگهداری سوابق و خدمات مرتبط با طرح های بازنشستگی را ارائه می دهد. Schwab Stock Plan Services بخشی از Charles Schwab & Co., Inc. است که خدماتی را برای طرح های جبران سهام و راه حل های کارگزاری برای مشتریان شرکتی ارائه می دهد. Compliance Solutions شامل خدمات کارگزاری تعیین شده Schwab (DBS)، بخشی از Charles Schwab & Co., Inc. و Schwab Compliance Technologies, Inc. (SchwabCT). DBS راه حل های کارگزاری را برای مشتریان شرکتی ارائه می دهد که فعالیت های کارکنان خود را با اوراق بهادار نظارت می کنند. SchwabCT راه حل های فناوری را برای مشتریان شرکتی ارائه می دهد تا به تسهیل اجرای برنامه انطباق با فناوری آنها کمک کند. Schwab Retirement Plan Services, Inc., Schwab Compliance Technologies, Inc., و Charles Schwab & Co., Inc. (عضو SIPC، www.sipc.org) احزاب جداگانه اما مرتبط هستند و هر یک از شرکت های تابعه The Charles Schwab Corporation هستند. 1221-1FRH

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر