نظر: یک مدیر صندوق اوراق قرضه برنده 5 درس در مورد چگونگی هدایت بازار اوراق قرضه در حالی که فدرال رزرو برای افزایش نرخ بهره آماده می شود ارائه می دهد.

[ad_1]

برای کمک به شما در حرکت در این آب های متلاطم، ارزش دارد با مدیر اوراق قرضه که می داند چگونه بازی را انجام دهد ثبت نام کنید. به کن اورچارد، مدیر پورتفولیوی در صندوق سرمایه گذاری چندبخشی جهانی T. Rowe Price PRSNX فکر کنید،
-0.09٪.

او نه تنها یک کارنامه عالی دارد که به ما می گوید فضا را به خوبی می شناسد. مأموریت صندوق Go Everywhere او به این معنی است که او می تواند درس ها و بینش هایی را در مورد سرمایه گذاری با درآمد ثابت از سراسر جهان به اشتراک بگذارد – برای کسانی که می خواهند از فرصت های سرمایه گذاری در خارج از کشور استفاده کنند. در غیر این صورت، شما می توانید به سادگی صاحب صندوق او شوید.

“ارزان با کمان بالا نمی آید.”


– باغ کن،

من اخیراً با Orchard آشنا شدم تا یک درس سریع در مورد سرمایه گذاری در اوراق قرضه در این زمان های دشوار داشته باشم، و در اینجا پنج درس کلیدی در مورد چگونگی شکست دادن بازارها با سرمایه گذاری با درآمد ثابت آورده شده است.

1) روندها را با یک تصویر بزرگ شناسایی کنید و آنها را برای شما کارساز کنید

این دشوارتر از آن است که به نظر می رسد، زیرا به عنوان ژنرال، سرمایه گذاران اغلب جنگ آخر را به راه می اندازند. مطمئنم من تنها کسی نیستم که به یاد می‌آورم که مردم با کوتاه کردن الفبای GOOGL پول زیادی از دست دادند.
+ 0.34٪
پس از آن که در سال 2004 عمومی شد، زیرا بخش فناوری چند سال قبل از آن منفجر شده بود.

اکنون سرمایه گذاران و اقتصاددانان همین اشتباه را در مورد تورم مرتکب می شوند. با توجه به اینکه کاهش تورم در دهه گذشته یک معمای نگران کننده بوده است، بسیاری از اقتصاددانان با رضایت پیش بینی کرده اند که تورم در حدود یک سال آینده کاهش خواهد یافت.

ارچارد می گوید چنین شانسی وجود ندارد. او می گوید تورم برای مدت طولانی تری بالاتر خواهد ماند. به خاطر سابقه صندوقش ارزش شنیدن او را دارد. به گفته مورنینگ استار، در سه سال گذشته سالانه 4.6 واحد درصد از گروه صندوق اوراق قرضه جهانی جلوتر است. این صندوق با میزان مشابهی از شاخص جهانی اوراق قرضه مورنینگ استار جلوتر است.

Orchard تخمین می زند که تورم در ایالات متحده طی پنج سال آینده به 3 تا 4 درصد در سال خواهد رسید و سایر اقتصادهای توسعه یافته نیز شاهد روند مشابهی خواهند بود. چرا؟ این فقط در مورد مشکلات کوتاه مدت افزایش تقاضای مبتنی بر تقاضا و همه مشکلات در زنجیره تامین نیست. به عقب برگردید و خواهید دید که بسیاری از نیروهای کلان که قیمت ها را پایین آورده اند در حال ناپدید شدن هستند.

جهانی شدن عالی بود. این به نیروی کار ارزان خارجی اجازه داد تا قیمت کالاها را کاهش دهد. اورچارد می گوید، اما با افزایش تنش های ژئوپلیتیکی، ما فراتر از اوج جهانی شدن هستیم. بسیاری از شرکت ها در حال انتقال کارخانه ها به ایالات متحده هستند

در مرحله بعد، پیری جمعیت اغلب به عنوان یک روند بزرگ نامیده می شود که قیمت ها را کاهش می دهد زیرا افراد مسن کمتر خرید می کنند. اما اکنون همین روند پیری افراد مسن را مجبور به ترک نیروی کار در تعداد زیادی می کند. این امر بازارهای کار را سفت می کند و بر افزایش دستمزدها فشار می آورد. اورچارد گفت: «ما انتظار داریم که رشد دستمزدها نسبتاً ثابت بماند، زیرا بازارهای کار تقریباً در هر نقطه از جهان کاهش خواهند یافت.

سوم، افزایش بهره وری در شرکت ها را در نظر بگیرید. آنها باید به مهار افزایش قیمت کمک کنند. این امر بدیهی به نظر می رسد زیرا شرکت ها هزینه های سرمایه را بسیار افزایش می دهند. هزینه های فناوری و تجهیزات صرفه جویی بیشتر به شرکت ها کمک می کند تا به ازای هر کارگر بیشتر تولید کنند. این افزایش بهره وری فشار بر شرکت ها را برای انتقال افزایش هزینه به مشتریان کاهش می دهد. Orchard می گوید، اما توسعه آن مدتی طول می کشد. در همین حال، این افزایش هزینه‌های سرمایه‌ای موجب تحریک تقاضا شده و فشار بیشتری بر قیمت‌ها وارد کرده است.

اورچارد می‌گوید بسیاری از اقتصاددانان پیش‌بینی تورم را اشتباه می‌گیرند، زیرا مدل‌های آن‌ها بیش از حد بر بازگشت ساده به میانگین تکیه می‌کنند – راه دیگری برای بیان اینکه آنها جنگ آخر را به راه انداخته‌اند (هنوز بر کاهش تورم متمرکز است).

بنابراین چگونه می توانید با درآمد ثابت در دوره تورم آینده درآمد کسب کنید؟ اوراق قرضه خود مربوط به تورم به نام اوراق بهادار محافظت شده از تورم (TIPS) در ایالات متحده. این اوراق پرداخت های قابل تنظیمی را ارائه می دهند که با افزایش تورم افزایش می یابد. صندوق او این ابزارها را در ایالات متحده، آلمان، کانادا، بریتانیا و ژاپن دارد. صندوق او خرید آنها را در بهار 2020 آغاز کرد و به ساخت این موقعیت ها ادامه می دهد.

2) جایی باشید که جک می رود، نه جایی که هست

این ماکت معروف هاکی بزرگ وین گرتسکی اغلب توسط مدیران سرمایه‌گذاری به عنوان درسی برای تفکر آینده نقل می‌شود. اکنون Orchard این را در بازارهای اوراق قرضه اعمال می کند.

برخلاف فدرال رزرو در ایالات متحده، بسیاری از بانک های مرکزی در مکان هایی مانند شیلی، مکزیک و اروپای مرکزی و شرقی در حال حاضر نرخ های بهره را به شدت افزایش می دهند. این امر باعث وحشت سرمایه گذاران با درآمد ثابت و ساکنان اوراق قرضه شد. دلیل آن این است که افزایش نرخ بهره بانک مرکزی معمولا به اوراق قرضه آسیب می زند. قیمت اوراق باید کاهش یابد تا بازدهی اوراق قرضه همگام با افزایش نرخ بهره اعمال شده توسط بانک های مرکزی باشد.

به عنوان مثال، بازده اوراق قرضه 10 ساله در شیلی را در نظر بگیرید. آنها به 5.8٪ افزایش یافت – بسیار جذاب تر از بازده 1.43٪ ارائه شده توسط اوراق قرضه 10 ساله TMUBMUSD10Y،
1,495٪
در ایالات متحده در همین موضوع، صندوق Orchard دارای اوراق قرضه صادر شده توسط دولت های مکزیک و جمهوری چک، طبق آخرین اسناد این صندوق است.

همه اینها شرط هایی است که خسارت ناشی از چرخه های افزایش نرخ بهره بانک مرکزی در این کشورها عمدتاً از قبل محاسبه شده است، که نشان می دهد شرایط تنها زمانی بهبود می یابد که این ترس ها کاهش یابد. در این سناریو قیمت این اوراق افزایش خواهد یافت. “شما نمی توانید با بازی در محیط کلان فعلی درآمد کسب کنید. شما باید بدانید که این بازار در شش ماه آینده به چه چیزی فکر می کند. اورچارد می‌گوید: «جایی که پول در می‌آوری در آن شیفت‌ها است.

3) در مقابل جمعیت شرط بندی کنید

بسیاری از مردم جذب ارزش سرمایه گذاری در یک سبک بحث برانگیز در تئوری می شوند. اما پس از آن، آنها برای خرید اوراق قرضه یا سهام در شرکت‌هایی که با ابهام یا پیچیدگی زیادی احاطه شده‌اند، با مشکل مواجه می‌شوند – همان چیزهایی که باعث می‌شوند این دارایی‌ها در وهله اول سودآور به نظر برسند. Orchard می گوید: آنها باید یاد بگیرند که “ارزان با کمان بالا نمی آید.” این یک یادآوری خوب است.

اگر منتظر رفع مشکلات باشید، تخفیف ها از بین خواهند رفت. او گفت: «شما باید به عنوان یک سرمایه گذار ریسک کنید.

برای Orchard در حال حاضر، این به معنای خرید اوراق قرضه از شرکت‌هایی در بخش مشکل دار املاک و مستغلات چین است. او از نگرانی در مورد ورشکستگی پس از یک حباب بخش که توسعه دهندگان را مجبور به قرض گرفتن پول زیادی برای ساختن بیش از حد کرده است، عذاب می دهد.

اورچارد گفت: «بسیاری از بی ثباتی و عدم اطمینان وجود داشت. او معتقد است که دولت چین مشوق ها و تغییرات نظارتی کافی در این بخش برای حمایت از شرکت های مشکل دار در منطقه ارائه خواهد کرد. او از پیشنهاد نام شرکت‌های املاکی که بیشتر ترجیح می‌دهد خودداری می‌کند.

4) مالکیت بدهی بانک های مرکزی قدیمی

بسیاری از کشورهای در حال توسعه در سراسر جهان شبیه کشورهای قبلی آمریکایی و اروپایی هستند زیرا بانک های مرکزی آنها به تسهیل کمی (QE) متوسل نشده اند. تحت QE، بانک های مرکزی مقادیر زیادی از بدهی های دولتی را خریداری می کنند تا نرخ بهره را پایین نگه دارند و پول را به اقتصاد تزریق کنند. این امر بازده بدهی دولت را سرکوب می کند و اغلب بازدهی را در کشورهایی که از QE استفاده می کنند منفی می کند.

اما برای مثال در مالزی که QE را به نفع سیاست پولی سنتی‌تر رد می‌کند، چنین نیست. اوراق قرضه بلند بازدهی 4.4% دارند، در حالی که تورم حدود 2% تا 2.5% است، بنابراین شما بازدهی واقعی 2% تا 2.5% دریافت می کنید. ما دوست داریم به دنبال کشورهایی باشیم که شبیه کشورهای توسعه یافته 30 یا 40 سال پیش هستند. مثال دیگر اسرائیل است.

5) متواضع باشید

شما هر تراکنش را به درستی اجرا نمی کنید. بهتر است به جای تمرکز بر اشتباهاتی که حواس تان را پرت می کند و مانع از پیشرفت شما می شود، این را بپذیرید و ادامه دهید. اگر متوجه شدید که این اتفاق برای شما رخ می دهد – و همه ما آنجا بوده ایم – صفحه نمایش را خاموش کنید و استراحت کنید تا بتوانید از نظر ذهنی دوباره جمع شوید. او گفت: “شما نمی توانید هر بار این کار را درست انجام دهید.”

مایکل براش ستون نویس MarketWatch است. در زمان انتشار، او مالک GOOGL بود. Brush GOOGL را در خبرنامه Brush Up on Stocks خود ارائه کرد. او را در توییتر @mbrushstocks دنبال کنید

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر