پوشش سقف حیاط خلوت ارزان :: سارین پوش

پروپیلن گلیکول یک ماده مصنوعی و نوعی الکل کوچک و کاملا محلول در آب می باشد که یک ماده معمول در محصولات آرایشی و مراقبت شخصی است که از فرآیند هیدراتاسیون پروپیلن اکسید مشتق شده از فرآوردههای نفت خام حاصل می شود. به عنوان یک حلال مشترک انعطاف پذیر برای محلول های سفارشی به خوبی کار می کند. بعد از تحقیقات انجام شده توسط کارشناسان فنی ایمن صنعت از نمونه های موجود در بازار مشخص شد که ضخامت کم ورق در این نوع تولیدات باعث بروز بسیاری از مشکلات شده که کار را برای همکاران نصاب و مصرف کننده نهایی مشکل می سازد از جمله این مشکلات حالت شکلاتی شدن رول کرکره بعد از جمع شدن کامل رول می باشد که این مشکل با استفاده از ورق گالوانیزه با ضخامت ۱mm و سختی st12 در شرکت ایمن صنعت رفع شده است . در فرمولاسیون محصولات آرایشی، فروش پروپیلن کربنات جهت استفاده در محصولاتی مثل انواع رژ لب، انواع سایه چشم ، ریمل ها و بخصوص فرمولاسیون محصولات پاک کننده پوست مصرف می شود. هرچه نسبت حلالهای با نقطه جوش بالا در فرمولاسیون آرایشی بیشتر باشد، سرعت خشک شدن کندتر خواهد بود. بنابراین، خرید پروپیلن کربنات به عنوان مایع شفاف، بیبو، که دارای نقطه ذوب 48.8- درجه سانتیگراد و نقطه جوش 242 درجه سانتیگراد میباشد.

پلی کربنات خرید بعلاوه، نقطه جوش بالای کربنات پروپیلن 464 درجه فارنهایت (240 درجه سانتیگراد) است. این مکانیزم همیشه با حفرهزایی ذرات میراکننده (ظهور فضاهای خالی) است که انرژی را نیز جذب میکند. این محصول در آب و تترا کلراید کربن حل میشود، و یک حلال قطبی فوقالعاده عالی نیز محسوب میشود. PC در فرمولاسیون های پوشش برای جایگزینی حلالهایی مانند NMP ، متیلن کلراید ، استون ، حلالهای معطر و سایر حلالها با نوسانات بالاتر و پروفیل های خطرناک تر استفاده می شود. خرید پروپیلن کربنات (PC) جزء خرید مواد اولیه آرایشی و بهداشتی به عنوان یک حلال، به حل شدن یا تعلیق سایر مواد در فرمولاسیون بدون تغییر شیمیایی سایر مواد کمک میکند. خرید پروپیلن کربنات (PC) به عنوان یک افزودنی غیر مستقیم غذایی در اداره غذا و دارو به تأیید رسیده است. خرید پروپیلن کربنات، همچنین به عنوان کربنات پروپیلن حلقوی شناخته میشود، یک استر کربنات است که از پروپیلن گلیکول گرفته میشود.

فروش پروپیلن کربنات در محصولات گرید آرایشی و بهداشتی و مراقبت شخصی، در درجه اول تحت عنوان یک پایه حلال عمل می کند. در دماهای پایین، واحد کامپیوتر میتواند با گردش حلال پایینتر عمل کند، نیاز به انرژی کمتری و سرمایه کمتری نسبت به فرآیندهای رقابتی دارد. فرآیند حلال Fluor یک فرآیند حلال در یخچال است و در دماهای کم (10 تا 20 درجه فارنهایت) کار میکند، که دارای چندین مزیت است. امروزه با وجود تنوع بسیار زیاد در نورهای مصنوعی، نه تنها از اهمیت نور آفتاب به علت خواص معجزه آسای آن کاسته نشده است بلکه در معماری مدرن بهره گیری هر چه بیش تر از نور طبیعی همواره یکی از مهمترین عوامل در طراحی و معماری در ساختمانها بوده و هست. تنوع رنگ این ورق، قابلیت سایه پذیری و عبور نور آن را به میزان ۳۵تا ۸۲درصد امکانپذیر مینماید که از نظر طراحی و هماهنگی با رنگ سایر مصالح از گستردگی خاص برخوردار میباشد. پلی کربنات از خانواده پلیمرهای ترموپلاستیک است؛ و به گستردگی در زمینه های قالب سازی و تغییرات حرارتی کاربرد دارد.

قیمت آن متغیر میباشد. نصب و فروش ورق پلی کربنات سقفی و دیواری اروپایی و ایرانی / پلی کربنات نوعی پلاستیک شفاف و سخت است و از خانواده ی پلیمرهای ترموپلاستیک میباشند . پلاستیک های پلی کربنات (PC) یک ترموپلاستیک آمورف به طور طبیعی شفاف است. سقف های متحرک، همان سقف های ثابتی هستند که از جنس شیشه، پلی کربنات و فلز ساخته می شوند اما بر روی آن ها بازوهای متحرک و موتوری که قابلیت حرکت این بازوها را دارد، قرار می گیرد. گوشی های تمام فلز امروزه زیاد معمول نیستند؛ شاید لازم باشد به یک یا دو نسل قبل گوشی هایی همچون HTC 10 و هوواوی P10 برگردید تا مثال های خوبی از گوشی های فلزی با کیفیت ببینید. با توجه به ضخامت تیغه های کرکره پلی کربنات قیمت آن متغیر میباشد. این ویژگی مقاومت كششى بالای آن است. دیدارنیوز: امروزه کرکره برقی برای کاربردهای مختلف نصب میشود و مورد استفاده قرار میگیرد، ولی اولین و اصلیترین کاربرد کرکره برقی، کرکره برقی مغازه است. بعلاوه، از حلالهایی مانند پروپیلن کربنات برای رقیق کردن فرمولاسیون و کاهنده ویسکوزیته محصول استفاده میشود.

پلی کربنات طرح دار
اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از پلی کربنات شانی دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر