چرا جاروبرقی روشن نمیشود ؟ 6 علت روشن نشدن جاروبرقی تعمیر vip

پیدا کردن دلیل ایجاد نوسان در مکش جاروبرقی به یک پاسخ منتهی نمی‌شود. بروز این مشکل دلایل متعددی دارد که در ادامه ما به مهمترین آن‌ها اشاره کوتاهی خواهیم داشت. مدل مشابهی توسط ملویل آر بیسل از گرندرپیدز، میشیگان در سال تعمیر جاروبرقی اصفهان ۱۸۷۶ ساخته شد، وی همچنین جارو نپتون را تولید می‌کرد.[۷] این شرکت بعداً جاروبرقی‌های قابل حمل را به مجموعه ابزار تمیز کردن خود اضافه کرد. خرده آشغال‌ها در یک کیسه گرد و غبار یا سیکلون جمع می‌شود تا بعداً دور ریخته شود.

معمولا زغال ها بر اساس کارکرد جاروبرقی خراب می شوند و به مرور زمان و با هر بار جرقه زدن کوتاه تر می شوند. زیرا در نهایت یکی از قسمت های جاروبرقی ممکن است به مشکل برخورده باشد. با کارکرد موتور های مکش در جاروبرقی های سطلی هوای داخل مخزن تخلیه شده و خلاء در مخزن ایجاد می شود که خلاء ایجاد شده باعت به وجود آمدن مکش در دستگاه می شود و رابطه مستقیم با ظرفیت مخزن دارد. جاروبرقی های سطلی انواع گوناگون با ظرفیت مخزن مختلف و کارایی متفاوت دارند لذا نسبت به نوع کاربری که از دستگاه انتظار داریم بهترین نوع جاروبرقی سطلی را انتخاب می کنیم بهترین جاروبرقی سطلی نسبت به محل مورد استفاده شما تعیین می‌گردد .

نمایندگی تعمیر جاروبرقی در محل

پس از بررسی دستگاه و قبل از تعمیرات، قیمت نهایی به صورت شفاف اطلاع رسانی خوهد شد. هر گونه شکستگی، ترک و درز در لوله جارو برقی موجب کاهش قدرت مکش دستگاه می شود. نگاهی به لوله ها و خرطومی داشته باشید شاید خرطومی پاره شده یا انتهای لوله آسیب دیده باشد. در صورت مواجهه با چنین مشکلی نیازی به خرید یک جاروبرقی تازه نیست. لوازم یدکی جاروبرقی ها به خصوص لوله ها و خرطومی جارو به صورت جداگانه به فروش می رسد.
وقتی موتور جاروبرقی هوا مکیده شده را به داخل خودش از فیلترهای مختلفی عبور خواهد کرد و بعد از دستگاه خارج می شود. تمام جاروبرقی های موجود در بازار حداقل از یک فیلتر هپا استفاده می کنند. فیلترهای دیگری نیز وجود دارند که به فیلترهای نانو، نانوسیلورها، فوم، سایکلون و میکرو فیلترها معروف هستند.

  • تا زمانی که جاروبرقی به خوبی نتواند تنفس کند نمیتوانید انتظار داشته باشید برایتان منزل را به خوبی تمیز کند.
  • بعضی از جاروبرقی ها برای کم و زیاد کردن دور موتور، ممکن است که از چند دکمه استفاده کنند.
  • البته لازم به ذکر است که استشمام بوی سوختگی و یا بود بد می تواند از دیگر نشانه های نیم سوز شدن موتور جاروبرقی باشد.
  • تعمیرکار در انتها ضمانت نامه رسمی نمایندگی تعمیر جاروبرقی تفال را به شما تقدیم می‌کند.

هر چیزی که این مسیر را مسدود کرده و یا اختلال ایجاد کند، منجر به کاهش مکش جاروبرقی می شود. به یاد داشته باشید که در بعضی از شرایط فن موتور به صورت نیم‌سوخته کار می‌کند که باید آن را تعمیر کرد. خوشبختانه این مسئله به خوبی قابل تشخیص است و پس از روشن کردن جارو برقی متوجه گرما ندادن فن می شوید.

تهران – بعد از چهار راه ملارد – صفادشت – شهرک صنعتی صفادشت – خیابان هفتم غربی – بعداز چهار راه دوم – پلاک 146/2

قطعا شما هم دوست دارید از افزایش قدرت مکش جاروبرقی لذت ببرید و خانه ای تمیز تر داشته باشید. یکی از مواردی که باید به عنوان علت خاک دادن جارو برقی در نظر بگیرید خراب شدن تسمه جاروبرقی است. اگر تسمه پارگی جزیی یا کلی داشته باشد، عملکرد جاروبرقی با مشکل مواجه می شود. این مشکل خود را به صورت بازپخش گرد و غبار و آشغال به بیرون از جاروبرقی بروز می دهد. دلیل این امر این است که با پاره شدن تسمه، قدرت جاروبرقی کاهش می یابد و مکندگی ضعیف می شود. تسمه یک قسمت حساس در جارو برقی است و تعمیر و یا تعویض آن باید حتما توسط یک تعمیرکار صورت بگیرد.

تعمیر جاروبرقی در جنوب تهران

یکی دیگر از علت‌های داغ کردن جاروبرقی، مسدود شدن فیلتر جاروبرقی در اثر تماس با گرد‌وغبار است. اگر این اتفاق بیفتد، فیلترها عملکرد اصلی خودشان را از دست می‌دهند. حتی احتمال این وجود دارد که روی کارکرد موتور تاثیر منفی بگذارد و باعث داغ شدن آن شود. شاید از اولین معایبی که می‌توان برای جاروبرقی پاکت دار در نظر گرفت هزینه‌های اضافی در هنگام پر شدن پاکت از گرد و غبار یا زباله است. حتی احتمال پارگی این پاکت‌ها نیز وجود دارد که تعویض آن را زودتر از آنچه که فکر می‌کنید، متحمل می‌سازد.

مشکل از مخزن جاروبرقی

خیلی اوقات هنگام استفاده از جاروبرقی، ممکن است که جسم بزرگ و حجیمی وارد لوله شود و لوله ها دچار گرفتگی شوند. اگر به مدت 3 دقیقه لوله کاملا مسدود شود، باعث می شود که گرما به بیش از حد تعیین شده برسد و در نتیجه جاروبرقی یکباره خاموش شود. در نتیجه باید لوله های دستگاه ( لوله تلسکوپی و لوله خرطومی ) را جدا کنید و هر گونه انسداد و گرفتگی را رفع کنید تا هوا به راحتی بتواند از لوله رد شود و مسیر هوا مسدود نباشد تا موتور گرم نشود. در هنگام تعویض پاکت جاروبرقی باید از نصب صحیح و کامل آن مطمئن شوید. در‌ غیر‌این‌صورت علاوه‌بر کاهش مکش جاروبرقی، امکان ورود گردوخاک به موتور، به میزان قابل‌توجه‌ای افزایش پیدا خواهد کرد.
اتصالات شل باعث می‌شوند قدرت مکش جاروبرقی شما تا حد زیادی از بین برود. بنابراین اطمینان حاصل کنید که ظرف گرد و غبار، شیلنگ، لوله و برس به درستی و hoover vacuum cleaner repair manual کاملاً به یکدیگر متصل شده باشند. اگر جاروبرقی مکش ندارد، اولین اقدام شما نباید مراجعه به تعمیرکار یا تماس با نمایندگی و خدمات پس از فروش باشد.

سید جواد حسینی کیا: مجلس به دنبال برخورد با شایعه سازان است

حال با یک نوار چسب کوچک مشخص کنید که تا این قسمت میتوانید سیم را به بیرون بکشید. لوله‌های رودی را مورد بررسی قرار دهید تا اگر زباله‌ای داخل‌شان گیر کرده و راه مکش را مسدود کرده باشند، آن‌ را خارج کنید. جاروبرقی‌ها اساسا پر سر و صدا هستند اما گاهی صدای بلند آن‌ها به شدت آزاردهنده می‌باشد و معمولا مربوط به دلایل زیر می‌باشد.

هزینه تعمیر جاروبرقی چقدر است؟

همچنین اگر دهانه کیسه (جا پاکتی) را به درستی نصب نکرده باشید، جاروبرقی مکش خوبی ندارد و تمام آشغال ها وارد فیلتر و موتور میشود. گاهی این اتفاق به دلیل یک سهل انگاری ساده در نصب لوله خرطومی به جارو برقی است و مشکل فنی وجود ندارد اما سوراخ شدن یا پارگی لوله خرطومی هم می‌تواند از دلایل بروز این مشکل باشد. پر شدن کیسه جاروبرقی اولین چیزی است که هنگام کم شدن مکش جاروبرقی به ذهن افراد می‌آید. این نکته درست است، زمانی که کیسه زباله جاروبرقی بیش از اندازه پر شود جاروبرقی توانایی مکندگی خود را از دست خواهد داد.

علت داغ شدن موتور جاروبرقی

اگر دوست دارید که طول عمر مفید دستگاه چند برابر شود حتما مسئله داغ کردن آن باید رفع شود. برای اینکه بهتر با این موضوع آشنا شوید، دلایل آن را به صورت اجمالی به شما خواهیم گفت. سرویس تعمیر جاروبرقی اصفهان تمیز نبودن فیلتر جارو نیز می‌توان علت خاک دادن جارو برقی باشد. این فیلترها هوای خروجی از جاروبرقی را از خود عبور می‌دهند و حجم بالایی از گردوغبار را به خود جذب می‌کنند.

برای بررسی، برق را قطع کنید، سپس جاروبرقی را برگردانید و پوشش تسمه روی سر برس را بردارید. داخل محفظه تسمه را نگاه کنید و اگر به نظر می رسد که تسمه آسیب دیده، ساییده شده یا خراب است، آن را تعویض کنید. پس اگر می بینید جاروبرقی گرد و خاک را به بیرون میدهد به دقت تمامی موارد فوق را برای کیسه ی آن مورد بررسی قرار دهید.
اکثر این فیلترها قابل شستشو و تعویض می باشند که باید هر چند مدت یکبار آن ها را تمیز کنید چون بر روی موتور و صدای جارو برقی تاثیر می گذارد. با فروشگاه ژینال همراه باشید تا شما را به یک متخصص جاروبرقی تبدیل کنیم. سلام بله .برای تعمیر جاروبرقی پارس خزر و سیم جمع کنش جارو برقیتون رو بفرستید تا درست کنیم. دستگاه جارو برقی یکی از لوازم پر مصرف خانه است به همین دلیل بیش تر از سایر لوازم دچار مشکل می گردد و نیاز به تعمیرات جاروبرقی پیدا می کند. شاید دلیل اینکه جاروبرقی مکش ندارد این باشد که غلتک آن مسدود شده است.

علت داغ شدن بدنه جاروبرقی ال جی

شما عزیزان می‌توانید برای ارتباط با کارشناسان تعمیر 24 از فرم ثبت سفارش آنلاین ما استفاده کنید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند. سلام اگر کلید برای حالت فرش کار نمیکند مشکل از کلید برد است . دلایل استفاده از دستگاه واکس زن کفش برقی در مقابل روش های سنتی آشنایی با دستگاهادامه مطلب… کارایی منحصر به فرد و طراحی خلاقانه دستگاه اسپری مکش آشنایی با دستگاهادامه مطلب… سوالات متداول در مورد استفاده از دستگاه کارواش خانگی آشنایی با دستگاهادامه مطلب…

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر