چگونه به والدین خود در سازماندهی امور مالی خود کمک کنید

[ad_1]

من و همسرم مانند بسیاری از افرادی که در دوره رشد کودک هستند، شاهد حرکت والدینمان از استقلال کامل به زندگی کمکی بودیم. ما سپاسگزار بودیم که در لحظات کلیدی آنها تصمیمات دشوار را خودشان، بدون تذکر ما اتخاذ کردند. این تصمیمات شامل زمان رها کردن خانه خانوادگی به نفع انتقال به جامعه بازنشستگی با مراقبت مستمر، زمان رها کردن خودرو و گواهینامه رانندگی و زمان رفتن به زندگی تحت حمایت است.

بخوانید: زودتر با والدین خود در مورد برنامه های بازنشستگی خود صحبت کنید

والدین ما افرادی سازمان یافته و واقع بین بودند که به ما اعتماد داشتند تا زمانی که از مرحله ای به مرحله دیگر می رفتند، به شیوه های مهمتری برای آنها عمل کنیم. به دلیل شناخت آنها از آنچه می توانند و نمی توانند انجام دهند، توانسته اند این انتقال ها را آسان کنند.

در زیر پنج دسته از مراحلی که آنها انجام داده اند، گاهی اوقات با کمک ما، فهرست شده است. این مراحل از دارایی های آنها تا زمانی که زنده بودند محافظت می کرد و تضمین می کرد که تمام دارایی های آنها پس از مرگشان حساب می شود. علاوه بر این، اقدامات آنها باعث شد که پس از مرگ آنها، عوارض و نزاع های احتمالی خانوادگی به حداقل برسد.

هر کدام اسناد کلیدی برنامه ریزی دارایی را معرفی می کنند: یک وصیت نامه، امانت زندگی قابل فسخ با یکی از ما به عنوان امین، یک وکالت مالی بلندمدت که تعیین می کند یکی از ما به نمایندگی از آنها در امور تجاری اقدام کند، و اراده زنده و اختیار پایدار وکیل سلامت با استفاده از آنها به عنوان پایه، آنها مطمئن شدند که حساب های آنها به درستی عنوان شده است، بنابراین آنها را در اعتماد نگه می دارند.

چند کلمه در مورد امانت های قابل فسخ: برای اکثر افراد، هدف اصلی این امانت ها اجتناب از نیاز به وصیت دارایی است. من مراحل وصیت نامه را طی نکرده ام، اما وکلا می گویند که باید تا حد امکان از آن اجتناب کنم. من مراحل بستن املاک سه پدر و مادر مورد اعتماد را طی کردم و خیلی راحت پیش رفت. استدلال متقابل: ایجاد اعتماد هزینه‌ای دارد و می‌تواند چالشی برای کشف مجدد همه دارایی‌ها به‌گونه‌ای که متعلق به تراست باشد یا شناسایی اعتماد به عنوان ذینفع طرح‌های بیمه باشد. به ویژه، عملکرد بانک ها می تواند مشکل ساز باشد. برای کار، به درجه خاصی از سازماندهی و پشتکار نیاز دارد.

آنچه در زیر می آید فهرستی از وظایفی است که در هر نقطه انتقال اصلی باید مرور شود. بسیاری از مراحل زیر باید زمانی شروع شوند که والدین کاملا مستقل باشند. اگر تا زمانی که والدینشان وارد خانه کمکی یا مراقبت‌های مشابه در منزل شده‌اند به آنها مراجعه نکرده‌اند، ساعت در حال تیک‌ک‌کردن است و وقت آن است که آنها را به پایان برسانیم.

آیا برای شروع به کار آماده هستید؟ اول، این موجودی دارایی است:

 • با فهرستی از همه دارایی ها، نحوه عنوان آنها و محل ذخیره سوابق شروع می شود. مثلاً سند خانه کجاست و عنوان خانه چیست؟

 • گسترده فکر کنید بله، حساب کارگزاری یک دارایی است. اما جریان بازنشستگی ماهانه و پرداخت های مستمری و همچنین مزایای ارائه شده توسط بیمه تامین اجتماعی، مدیکر و طرح های بیمه با حمایت کارفرما نیز همینطور است.

 • بدانید که آیا گاوصندوق وجود دارد و حاوی چه چیزی است. به یک کودک بزرگسال اشاره کنید تا به جعبه دسترسی داشته باشد. همانطور که والدین بزرگتر می شوند، اگر اقدامات دیگری برای ایمن نگه داشتن آن می توان انجام داد، آن را ببندید. بعد از فوت پدرشوهرم، گاوصندوق را باز کردیم و کتابی با چک های مسافرتی باقیمانده پیدا کردیم. پدر و مادر همسرم سال هاست که سفر نرفته اند. خوشبختانه بانکدار امضای همسرم را به عنوان پیمانکار پذیرفت و به این ترتیب پول به حساب مادرش واریز شد.

 • ماشین ها چه نام دارند؟ عنوان انتقال بر مرگ، آنها را از وصیت نامه حفظ می کند. برخی از ایالت ها تنها با نشان دادن گواهی فوت اجازه انتقال مالکیت همسر را می دهند.

 • اگر والدین یک گاوصندوق یا کمد بایگانی قفل شده دارند، بدانید کلید کجاست یا ترکیب آن چیست.

 • بدانید کجا می توانید رمز عبور برای دسترسی به حساب های آنلاین پیدا کنید.

 • بدانید که نماینده بیمه آنها برای همه نوع بیمه کیست. اگر از خانه به خانه بازنشستگی یا آپارتمان زندگی کمکی نقل مکان کنند، به بیمه مستاجر نیاز خواهند داشت.

دوم، فهرستی از بدهی ها وجود دارد:

 • فهرستی از تمام تعهدات، از جمله مبالغ سررسید و برنامه پرداخت تهیه کنید.

 • اگر والدینتان برای حفظ وضعیت مالی خود مشکل دارند، پرداخت ها را زیر نظر بگیرید تا مطمئن شوید که به موقع پرداخت می شوند.

سوم، در نظر بگیرید که چه اقداماتی باید انجام دهید تا بتوانید از طرف والدین خود اقدام کنید:

 • بررسی کنید که چگونه حساب‌های بانکی و سرمایه‌گذاری عنوان می‌شوند، از جمله اینکه آیا می‌توان فرزندی را به عنوان مالک مشترک یا بدون مالکیت مشترک به انجام تجارت اختصاص داد. پدر همسرم وقتی مشخص شد که مادرش در صورت مرگ او نمی تواند تجارت کند، نام او را به حساب های بانکی و سرمایه گذاری اضافه کرد. پس از مرگ او، این اقدام احتیاطی بسیار ارزشمند بود.

 • تعریفی دریافت کنید تا بتوانید با تامین اجتماعی تجارت کنید. بر اساس نیازهای والدین سطوح مختلفی از تعیین وجود دارد. همسرم مصمم بود که بتواند هر کاری برای مادرش انجام دهد، از جمله دریافت ودیعه مستقیم او، چون مادرش ناتوان به حساب می آمد.

 • همین امر در مورد مدیکر سنتی، از جمله برنامه‌های دارویی Medigap یا Part D، یا – اگر آنها به این مسیر رفتند – طرح مزیت مدیکر آنها نیز صدق می‌کند. در نظر بگیرید که آیا کارت تخفیف برای داروهایی مانند GoodRx قیمت های بهتری نسبت به طرح قسمت D ارائه می دهد یا خیر.

 • بدانید اسناد مهم از جمله شناسنامه، گواهی فوت، گواهی ازدواج، کارت تامین اجتماعی، گذرنامه، حکم طلاق و اسناد فرزندخواندگی در کجا ذخیره می شود.

 • برای بحث در مورد مزایای کارمندان با کارفرمایان سابق و انجام تجارت در زمینه بازنشستگی و بیمه درمانی، قرار ملاقاتی بگیرید.

 • در فرم‌های HIPAA که به همه پزشکان و بیمارستان‌ها ارسال شده است، نامی دریافت کنید تا بتوانید در مورد مسائل پزشکی والدین خود صحبت کنید. برای ایمن بودن، از وکیل خود بخواهید در صورتی که ارائه دهنده خاصی درخواست نکرده یا آن را از دست بدهد، یک سند کلی تهیه کند.

 • هر ارائه دهنده به نسخه هایی از وصیت نامه و یک وکالت نامه دائمی برای مراقبت های بهداشتی نیاز دارد. اطمینان حاصل کنید که همه خواهران و برادران در مورد خواسته های والدین خود همانطور که در وصیت نامه آمده است یکسان هستند.

 • در نهایت برای خرید کارت های اعتباری به نام خود اقدام کردیم که برای خرید مایحتاج والدین خود استفاده می کردیم. به عنوان مثال، وقتی از داروخانه برای سفارش های پستی استفاده می کنید، کارت اعتباری راحت است. صورت‌حساب‌های کارت اعتباری، پیگیری هزینه‌های والدین را برای ما آسان‌تر کرده است.

 • اگر حساب‌های والدینتان را مدیریت می‌کنید، همه نامه‌های تجاری را به آدرس خانه خود دریافت کنید. این امر از گم شدن نامه یا نگرانی های غیر ضروری والدین جلوگیری می کند. پس از ورود به شرایط کمکی، تمام نامه های مادرم به جز کارت های تبریک و نامه های دوستان و خانواده را دریافت کردم.

 • وقتی والدین شما دیگر رانندگی نمی کنند، گواهینامه رانندگی خود را رها کنید و کارت شناسایی دولتی بگیرید. در اوهایو، جایی که ما زندگی می کنیم، برای ارسال اظهارنامه مالیاتی بر درآمد خود به گواهینامه رانندگی یا شماره شناسایی ایالات متحده نیاز دارید.

چهارم، برای محافظت از دارایی های والدین خود اقداماتی را انجام دهید:

 • هر گونه کارت اعتباری یا صورتحساب غیر ضروری را لغو کنید. چه کارت هایی در کیف پول آنها باقی مانده است که سال ها از آنها استفاده نمی شود؟

 • اگر به وام جدید نیاز ندارید، با دفاتر اعتباری تماس بگیرید تا اعتبار آنها را مسدود کنند. این باید به صورت جداگانه برای هر یک از سه شرکت اصلی رتبه بندی اعتباری انجام شود. این امر خطر سرقت هویت و کلاهبرداری قبل و بعد از مرگ را کاهش می دهد.

 • همه کسرهای خودکار از حساب های بانکی والدین خود را بررسی کنید تا مطمئن شوید که همه آنها هنوز واجد شرایط هستند.

 • اگر والدین هنوز حساب‌های خود را مدیریت می‌کنند، دسترسی الکترونیکی به حساب‌های تأیید اعتبار و کارت‌های اعتباری را در نظر بگیرید تا مطمئن شوید که فریب نمی‌خورند.

 • اگر صورت‌حساب‌های آن‌ها را پرداخت می‌کنید و حساب جاری آن‌ها را مدیریت می‌کنید، روشی را برای ردیابی جریان نقدی خود تنظیم کنید. من از Quicken استفاده کردم که مستند کردن نحوه خرج کردن پول را آسان تر کرد.

 • کسانی که شماره تامین اجتماعی شما را می بینند به حداقل برسانید. تقریباً هر فرم اطلاعات بیمار برای مطب پزشکان یا مراکز درمانی به آن نیاز دارد. هیچ یک از آنها به آن نیاز ندارند. آن را خالی بگذارید.

در نهایت، مطمئن شوید که برای دوره پس از مرگ والدین خود آماده هستید:

 • با انتظارات آنها برای تدارکات تشییع جنازه آشنا شوید. همچنین، بدانید که برای هرگونه هماهنگی قبلی با چه کسی تماس بگیرید و سوابق در کجا ذخیره می شوند. مطمئن شوید که همه اعضای خانواده در یک صفحه هستند. یک وکیل می تواند سندی تهیه کند که نشان دهد چه کسی مسئول ترتیبات تشییع جنازه است، این ترتیبات باید چگونه باشد و چگونه باید پرداخت شود.

 • تعیین نام‌های ذینفع را برای همه مزایای کارفرما، حساب‌های بازنشستگی و بیمه عمر بررسی کنید. بعد از فوت والدین اول دوباره آنها را بررسی کنید.

 • پدر همسرم ما را به ملاقات با وکیل و مشاور مالی آنها برد تا قبل از اینکه نیاز داشته باشیم با آنها ملاقات کنیم. این راه را برای ما هموار کرد که تنها برویم.

 • اگر چندین وراث وجود دارد، فهرستی از اقلام احساسی خانواده و اینکه چه کسی باید آنها را دریافت کند، تهیه کنید. بهتر است آنها را به عنوان بخشی از هر برش توزیع کنید.

این ستون در ابتدا در Humble Dollar ظاهر شد و با مجوز مجدداً منتشر شد.

هوارد رولدر، مدیر عامل سابق یک بیمارستان دولتی، پس از بیش از 30 سال مدیریت بیمارستان، پیش از موعد بازنشسته می شود. او پس از بازنشستگی در چندین هیئت غیرانتفاعی خدمت کرد. در ماه مه 1994، او – به همراه پنج نفر دیگر – روی جلد مجله مالی شخصی کیپلینگر برای مقاله ای با عنوان “رازهای موفقیت سرمایه گذاری من” قرار گرفت.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر