کار من با ایلینوی تمام شد! من می خواهم به یک شهر کوچک در یک ایالت همسایه بازنشسته شوم – پس کجا بروم؟

[ad_1]

من به دنبال حال و هوای یک شهر کوچک هستم، با زمینی باز در اطرافش و شاید یک بدنه آبی در نزدیکی آن. همیشه گفته ام که ایده آل من آب جلوست و درختان پشت سر. من نمی توانم خیلی از خانواده غرب حومه شیکاگو دور باشم، اما کار من با ایلینوی تمام شده است! مهم نیست چند منطقه قرمز دارید، شیکاگو به هر کسی که بخواهد رای می دهد و همه ما باید با آن موافق باشیم.

من در گذشته خیلی جابجا شده‌ام و می‌دانم پس از زندگی در جورجیا و ویرجینیا نمی‌خواهم رطوبت شدید در جنوب وجود داشته باشد. من در صحرای جنوب غربی زندگی می کردم و پشه و رطوبت کم را دوست نداشتم، اما هوا خیلی گرم است و برای تغییر فصل کافی نیست.

بنابراین پس از جستجوی زیاد و نیاز به نزدیک بودن به خانواده، به آیووا، ایندیانا و ویسکانسین روی آوردم. من یک شهر کوچک را 15000 نفر یا کمتر تعریف می کنم و دوست دارم مرکز شهر با مکان هایی برای غذا خوردن داشته باشد. او به دنبال یک منطقه فوق لیبرال نیست. محدوده قیمت من 250000 دلار یا کمتر است.

وقتی جستجو را انجام می دهم ابزار “کجا بازنشسته شویم”.، همیشه روی رطوبت متوسط ​​در تابستان و 10 تا 25 اینچ برف در زمستان – با دمای زمستان حدود 30 کلیک کنید.

با تشکر! من از نظر شما قدردانی می کنم.

سیندی

سیندی عزیز

شما می‌توانید تمام مناطق قرمز رنگی را که می‌خواهید داشته باشید، اما وقتی اکثریت جمعیت ایالت در شیکاگو و اطراف آن زندگی می‌کنند و رأی می‌دهند… خب، سیستم اینطوری کار می‌کند.

ولی تو میخوای بری بیرون این خوب است و خوشحالم که ابزار ما را پیدا کردید. من مطمئن هستم که شما می دانید که فضای موجود در آب ارزان نیست. و یافتن جایی در ویسکانسین که در هر زمستان بیش از 2 فوت برف نباشد، سخت است. ایندیانا امکان پذیرتر است، اما معامله این است که وقتی برای دیدن خانواده خود می روید باید با ترافیک بین ایالتی شیکاگو مبارزه کنید.

همانطور که گزینه های خود را در نظر می گیرید، لطفاً به دقت در مورد چگونگی ساختن زندگی جدید خود فکر کنید. حیف خواهد شد اگر با رانندگی به مکان بزرگتری برای پزشکان، دوستان، فعالیت های گروهی، حتی خواربارفروشی بروید. بنابراین لیست خود و باز بودن آن برای افراد تازه وارد را قبل از انجام تعهد بررسی کنید.

در نهایت، مراقب شهرهای کوچک (و شهرستان‌ها) باشید که راکد هستند. متأسفانه تعداد زیادی وجود دارد. یک روز باید این خانه را بفروشی.

خواندن: انتخاب مکانی برای بازنشستگی چیزی فراتر از مالیات کم است – از این 5 اشتباه پرهزینه اجتناب کنید

در اینجا پیشنهاداتی برای کمک به شما برای شروع در هر یک از این سه ایالت وجود دارد.

ایندیانا

دریاچه شفر، مونتیسلو، هند.

با یک بازدید مهربانانه از ایندیانا دیدن کنید

وقتی از ابزار بازنشستگی برای جستجوی هر سه ایالت استفاده کردم، منطقه اطراف لافایت برای من اولین بار بود. (مطابق با 100٪ برای یک سیاست متعادل تر – آبی باریک در انتخابات ریاست جمهوری 2020 – و همچنین قیمت متوسط ​​خانه زیر 250000 دلار، رطوبت متوسط ​​و بارش برف از 10 اینچ تا 25 اینچ.) اما لافایت با حدود 73000 روح بسیار بزرگ است. و وست لافایت کوچکتر، خانه دانشگاه پردو، نه تنها هنوز خیلی بزرگ است، بلکه در محدوده قیمتی شما نیز کم خواهد بود. اما اگر این منطقه را دوست دارید، بقیه شهرستان تیپکانو را بررسی کنید.

ابزار بازنشستگی همچنین مناطقی در اطراف Logansport (17000 نفر) و Frankfort (16000) را پیشنهاد می کند که محافظه کارانه تر هستند اما در غیر این صورت معیارهای شما را برآورده می کنند و کمتر از چهار ساعت با خانواده فاصله دارند.

اما من با مونتیسلو، شهری با 5200 نفر جمعیت در دریاچه های شفر و فریمن، و حدود سه ساعت به خانواده می روم. شهرستان وایت بسیار محافظه کار است و ایندیانا بیچ، یک پارک تفریحی با، بله، ساحل، برای منطقه وسیع تر جذاب است. اما می توانید بدون قطار از دریاچه لذت ببرید.

وقتی به بیش از آنچه در Monticello می توانید پیدا کنید نیاز دارید، Lafayette بزرگ 30 مایل دورتر است. اگر می‌خواهید مصالحه کنید، بروکستون تقریباً نیمی از راه لافایت بزرگ است، اما به مراتب کوچک‌تر است و آب شما موتس کریک در انتهای جنوبی شهر خواهد بود.

یک جایگزین می تواند Chesterton باشد که 14000 نفر دارد و در انتهای شرقی “منطقه” قرار دارد، همانطور که بخشی از ایندیانای شیکاگو نامیده می شود. تنها دو ساعت با خانواده فاصله دارد، تا حدی به این دلیل که رانندگی تقریباً به طور کامل بین ایالتی است. پورتر کانتی در سال 2020 قرمز شد. وقتی می‌خواهید برای تفریح ​​به شیکاگو بروید، می‌توانید از ایستگاه Dune Park که تنها چند مایل دورتر است، با قطار ساحل جنوبی بروید.

چسترتون درست در جنوب پارک ملی ایندیانا دنز در دریاچه میشیگان و در غرب مناطق طبیعی دیگر قرار دارد – اما برف با جلوه دریاچه به معنای سفیدتر از مونتیسلو (و بیشتر از هدف شما) است. و گرانتر است، اگرچه در حال حاضر در بازار خریدار است.

در اینجا آنچه در بازار در حال حاضر در Monticello وجود دارد، با استفاده از تبلیغات در Realtor.com (که مانند MarketWatch متعلق به News Corp است) است. میانگین قیمت فهرست در اکتبر 2021 226000 دلار بود. این بازار در چسترتون است که میانگین قیمت فهرست 304900 دلار بود.

آیووا

باستان شناسی عتیقه، که فروشگاه اصلی آن در LeClerc، آیووا است، پایگاه نمایش تلویزیونی American Pickers است. رتبه دوم در نشویل، تنسی است.

گتی ایماژ

داونپورت و شهرستان اسکات، بخشی از منطقه چهار شهر، ابزار Where to Retire را اجرا می کنند. درست در سراسر می سی سی پی از ایلینوی است و هر سال به طور متوسط ​​26 اینچ برف می بارید، بسیار نزدیک به آنچه می خواهید. همچنین کمی گرمتر از ویسکانسین است. در حالی که داونپورت برای شما خیلی بزرگ است (بیش از 100000 نفر)، LeClaire، در یک پیچ در می سی سی پی، ممکن است یک گزینه باشد.

این شهر که کمتر از 15 مایلی از داونپورت فاصله دارد، به سرعت در حال رشد است، اما هنوز کمتر از 5000 نفر جمعیت دارد. ممکن است LeClaire را به عنوان خانه باستان شناسی باستانی، فروشگاهی که در پشت برنامه تلویزیونی American Pickers قرار دارد، بشناسید. اینجا زادگاه بوفالو بیل است. در همین نزدیکی مکان های زمستانی محبوب برای عقاب های طاس قرار دارد.

یکی دیگر از چیزهایی که او به خاطر آن مشهور است: طناب کشی با پورت بایرون، ایلینوی، در آن سوی رودخانه. طناب از یک طرف به طرف دیگر کشیده می شود، اما، نه، بازنده ها در واقع به آب نمی افتند.

هر سال، ساکنان LeClerc، آیووا، و پورت بایرون، ایلینویز، سعی می کنند با یک بازی حماسی طناب کشی در سراسر رودخانه می سی سی پی تعیین کنند که چه کسی بهتر است. عکس: عرب ویلیامز برای وال استریت ژورنال

این شهر بیشتر از آنچه انتظار دارید مسافران یک روزه را جذب می کند، اما این بدان معناست که شما انتخاب بیشتری از رستوران دارید.

اگر LeClaire آن شهر کوچکی را که می‌خواهید ندارد، به الدریج با نزدیک به 7000 نفر و شمال داونپورت نگاهی بیندازید. با این حال، منطقه اطراف بیشتر زمین کشاورزی است تا جنگل. تاکید بر تمرکز کشاورزی، سطل غلات در مرکز است.

هر دو شهر کوچک با 1280 هکتار مساحت و درختان بسیار نزدیک به پارک کانتی اسکات هستند. شهرستان اسکات در سال 2020 با اختلاف نسبتاً کمی آبی شد.

قیمت مسکن ممکن است شما را شگفت زده کند. در اینجا چیزی است که در حال حاضر در Le Claire به فروش می رسد، جایی که میانگین قیمت لیست در ماه اکتبر 319,900 دلار بود، و در Eldridge، با میانگین قیمت فهرست 305,000 دلار.

اگر هیچ کدام درست نیست، به رانندگی به سمت شهر آیووا ادامه دهید، که حدود 2 ساعت از ماشین خانواده شما فاصله دارد. خانه دانشگاه آیووا در لیست مکان های عالی برای زندگی در رتبه بالایی قرار دارد و من آن را اینجا پیشنهاد کردم. با توجه به اینکه بر اساس معیارهای شما بیش از حد بزرگ است، به دنبال یک مکان جذاب بین آن و داونپورت باشید.

ویسکانسین

خانه Dousman که زمانی یک هتل در انتهای راه آهن در Prairie du Chien، ویسکانسین بود، اکنون به یک فضای رویداد تبدیل شده است.

گتی ایماژ

من در تلاشم تا جایی پیدا کنم که زیر سقف برفی مورد نظر بیفتد.

ابزار بازنشستگی، شهرستان Winnebago (منطقه اطراف Oshkosh) را سه ساعت مستقیم در شمال فرض می کند، و شما یک اسکله دریایی و همچنین 3 فوت برف خواهید دید. (Fond du Lac در جنوب کوچکتر است و ممکن است مناسب تر باشد، اما 43000 نفر کم نیستند.) دریاچه های زیادی در اطراف این منطقه وجود دارد، بنابراین ممکن است ارزش کاوش را داشته باشد.

من مسیر جنوب را دنبال کردم و به ادگرتون رسیدم، شهری که کمی بزرگتر از مونتیسلو و بیشتر در شهرستان راک (که در سال 2020 آبی شد). یکی از جاذبه‌ها دریاچه کوشکوننگ است، دریاچه‌ای به مساحت 10595 هکتار که عمق آن بیش از 7 فوت نیست. یک امتیاز بزرگ این است که Edgerton تنها 75 دقیقه با خانواده شما فاصله دارد.

هشدار: میانگین ارتفاعات زمستانی زیر صفر خواهد بود و می توانید روی 3 فوت برف حساب کنید. شما همچنین حدود نیم ساعت با ماشین از مدیسون فاصله دارید که می تواند قیمت ها را افزایش دهد. در واقع، طبق گفته Realtor، میانگین قیمت فهرست در ماه اکتبر 275000 دلار بود.

یک گزینه مقرون به صرفه تر می تواند Prairie du Chien با اندازه های مشابه، در بلوف های روی رودخانه می سی سی پی و فراتر از رودخانه ویسکانسین از جنگل جنگلی Wyalusing باشد. اما این منطقه محافظه کارتر 3 ساعت و نیم با خانواده فاصله دارد و زمان مشابهی دارد.

در اینجا چیزی است که در حال حاضر در بازار در Edgerton و Prairie du Chien وجود دارد.

خوانندگان، سیندی کجا باید بازنشسته شود؟ پیشنهادات خود را در بخش نظرات زیر در میان بگذارید.

از ستون “کجا باید بازنشسته شوم” در Marketwatch

من می خواهم به یک شهر پیاده، تاریخی، چهار فصل نقل مکان کنم و سالانه 30000 دلار بودجه داشته باشم – کجا بازنشسته شوم؟

ما می خواهیم در یک شهر کوچک زندگی کنیم که می توانیم دوچرخه سواری کنیم، پیاده روی و کایاک سواری کنیم – پس کجا می توانیم بازنشسته شویم؟

من می خواهم ایالت نیویورک را ترک کنم و برای چهار فصل به یک شهر روستایی بازنشسته شوم – کجا بروم؟

ما مسیحیان محافظه کار هستیم که به دنبال مدینه فاضله خود هستیم: یک شهر کوچک دوستانه، امن و در دسترس. کجا بازنشسته شویم؟

ما می خواهیم به یک شهر کوچک کوهستانی با 18000 دلار در سال بازنشسته شویم – کجا برویم؟

ما می خواهیم در “منطقه ای مانند برکشایر، اما گرمتر” بازنشسته شویم – کجا برویم؟

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum güvenilir mobil ödeme bozdurmamobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma