کرم ضد لک و روشن کننده قوی درماتیپیک 30 میل – داروخانه سرمه دان

با توجه به اهمیت این موضوع، امروزه شرکت های تولید کننده در سراسر دنیا در تلاشند که محصولاتی را تولید نمایند که بتواند pH پوست را در حد متعادل ( 5/5 pH : ) نگه کرم ضد لک هیدروکینون دارد. استفاده از یک لایه بردار، ضد آفتاب و ضد لک با استفاده از یک محصول برای شما فراهم شده است.

با این حساب پیشنهاد میکنیم در کنار خرید یک بهترین کرم ضد لک ، حتماً بهترین کرم ضد آفتاب را هم خریداری کنید و در زمانهایی که بیرون از منزل هستید ضد آفتاب بزنید. با سلام پوست صورتم همیشه از پوست بدنم تیره تر بوده،این کرم به من کمک می کند پوست صورتم بدون بازگشت روشن یا همرنگ پوست بدنم شود؟ فرقی نمی کند کرم ایرانی باشد یا به عنوان بهترین کرم ضد لک گیاهی خارجی به شما فروخته شود.

اگر در طی روز استفاده می کنید بهتر از در معرض نور آفتاب قرار نگیرید؛ اما اگر کار شما به شکلی است که باید حتماً بیرون از منزل باشید بهتر است هر چهار ساعت یک بار کرم ضد لک شما تجدید شود. در خصوص لکه های ایجاد شده در اثر نور آفتاب نیز می توانید از کیت روشن کننده تراست در کنار ضد افتاب استفاده کنید.

هر چند کرم های ضد لک ایرانی موجود در بازار، به لحاظ کیفیت و اثربخشی بسیار خوب هستند با این حال، همچنان کرم های ضد لک خارجی به لحاظ کیفی در جایگاه بالاتری از کرم های ضد لک ایرانی قرار می گیرند که علت آن کیفیت مواد اولیه بالاتر این محصولات است و به طبع آن قیمت آن ها در مقایسه با نمونه های مشابه ایرانی بالاتر هم هست. با این مثال می توان نتیجه گرفت که هنوز صابون در تمام دنیا یک شوینده ایده ال و مناسب استفاده روزانه برای پوست به شمار می آید، هر فردی که از صابون استفاده می کند، میتواند از پن ها نیزاستفاده کند ولی مطمئنا استفاده از پن ها سلامتی پوست را هیچگاه بخطر نمی اندازد.از نکات قابل توجه در خصوص پن ها می توان به این مورد اشاره کرد که پن ها با دارا بودن اسیدیته متناسب با پوست می توانند خیلی بهتر مواد موثره را به درون پوست انتقال دهند، که این عامل اثرات درمانی پن ها را نسبت به صابون متمایز می کند.

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر