کرم لایه بردار AHA 10 درماتیپیک 30 میلی لیتر – داروخانه آنلاین مثبت سبز

این فعالیت از طریق ریزش سلول های پوستی پیر و مرده انجام می شود. این فعالیت باعث از بین رفتن باکتری های غیر ضروری و آسیب رسان پوست و از همه مهم تر ایجاد زیبایی ،طراوت و در نهایت جوانسازی پوست می شود. نکته مهم در استفاده از این کرمها، اجتناب از مصرف روی نواحی زخمی و آسیب دیده است. از لایه برداری مکانیکی پوست حساس اجتناب و فقط و فقط از کرم لایه بردار قوی برای لک صورت استفاده کنید.

کرم لایه بردار کدلی لایه بردار و پاک کننده عمقی پوست صورت می باشد. استفاده از کرم های مرطوب کننده و ضد آفتاب مناسب با نوع پوست در کنار این محصول توصیه می گردد. استفاده از محصولات شوینده و پاک کننده نظیر اسکراب علاوه تمیز نمودن پوست و نرمی و لطافت آن، موجب تاثیر پذیری بهتر محصولات مراقبتی و درمانی نظیر ضد چروک ها، ضد جوش و … کرم ضد چروک برای پوست چرب دارای ویژگی تنظیم کردن چربی پوست است.

برای دریافت بهترین نتیجه از مصرف کرم لایه بردار ملایم و ضدلک قوی جی پلار افراد دارای پوست های حساس می توانند یک شب درمیان و افراد غیر حساس هر شب از محصول استفاده نمایند. کرم لایه بردار پوست: این نوع کرم به لایه برداری پوست و رفع چین وچروک سطح کمک میکند. خواهد شد، به دلیل اینکه تمام عواملی که در سطح پوست، مانع رسیدن ترکیبات این محصولات به لایه های زیرین پوست می شدند ( مانند آلودگی، منافذ بسته، لایه های مرده و …)، برطرف شده و پوست برای نفوذ این ترکیبات کاملا آماده می شود. 4- وقتی اسکراب تمام شد، آن را برای مدت طولانی روی پوستتان نگذارید، زیرا پوست تان بسیار خشک و دچار خارش می شود.

بنابراین پوست خود را خوب بشویید. کلاژن خود در لایه میانی پوست (درم) قرار داشته و زمانیکه لایه بالایی (اپیدرم) برداشته شود، کرمهای لایهبردار AHA فرصت کار روی درم را پیدا میکنند و با تحریک تولید کلاژن و نابودی فیبرهای کلاژن قدیمی مسیر را برای ساخت کلاژنهای جدید هموار کنند. اسکراب ها محصولاتی هستند که سلول های مرده از سطح پوست و آلودگی را از منافذ پوست پاکسازی می نمایند.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از کرم لایه بردار کاسنی دیجی کالا ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر