کنسرت کاران می گویند: در این شغل بازنشستگی وجود ندارد

[ad_1]

دین راینر باورش سخت است که کسی فکر کند که کنسرت های مبتنی بر اپلیکیشن می توانند برای بازنشستگی پس انداز کنند.

این مرد 60 ساله که برای Uber UBER تحویل می دهد، “امروز به یک خنده خوب نیاز داشتم.”
-4.97٪
یتس وقتی در مورد برنامه های بازنشستگی اش پرسیده شد، گفت. “بابت آن تشکر می کنم.”

Rainer تخمین می زند که او به طور متوسط ​​حدود 14 دلار در ساعت درآمد داشته است، و حدود 35 ساعت در هفته به اورلاندو، فلوریدا، قبل از اینکه اخیراً به بیرمنگام، آلاباما نقل مکان کند. او با اشاره به چندین نکته، هزینه سوخت بالا و پرداخت پایه 2 دلاری برای تحویل از زمان شروع حمل در مارس 2021، گفت: “ممکن است کمتر باشد، اما هرگز بالاتر نیست.”

او گفت: «دو دلار به من دادند تا بمیرم. بنابراین، راینر گفت که احتمالاً باید «12 ساعت کامل در روز کار کند، اوبر به هر نوع پول اضافی برای سرمایه گذاری اجازه می دهد. [an] جمهوری اسلامی ایران.”

تجربه او تا حد زیادی مطابق با یافته های گزارشی است که توسط Pew Charitable Trusts در پاییز منتشر شد، که نشان می دهد اکثر کارگران کنسرت و غیرسنتی پس انداز کمی برای بازنشستگی دارند. در حالی که نظرسنجی Pew از حدود 1000 کارگر نشان داد که بزرگترین مانع عدم دسترسی به وسایل نقلیه پس انداز بازنشستگی است، دو سوم از پاسخ دهندگان گفتند که نیازهای فوری و شرایط اضطراری نیز مانع از پس انداز آنها برای بازنشستگی می شود.

یک نظرسنجی دیگر Pew در سال گذشته با بیش از 1300 مهماندار کنسرت نشان داد که اکثر آنها به صورت پاره وقت کار می کنند یا درآمد خود را تکمیل می کنند. اما تقریباً یک سوم از پاسخ دهندگان، یا 31 درصد، به کار کنسرت به عنوان منبع اصلی درآمد خود متکی هستند – به این معنی که ممکن است گزینه های دیگری برای پس انداز بازنشستگی نداشته باشند.

همچنین ببینید: از نگرش نسبت به کارگران کنسرت گرفته تا شفافیت شوراها، اقتصاد مبتنی بر برنامه می تواند دستخوش تغییرات کلیدی شود.

چنین موردی در مورد خیابان استرفانی است. جاست، 57 ساله، شرکت Lyft LYFT،
-2.13٪
راننده در منطقه لس آنجلس. او که سابقاً یک مشاور املاک بوده است، می گوید که هرگز شغلی نداشته است که بتواند برای بازنشستگی پس انداز کند. حالا او به دنبال ایجاد تفاوت است.

او گفت: “در این تجارت هیچ بازنشستگی وجود ندارد.” “تا زمانی که قبض های خود را پرداخت می کنید و زندگی می کنید، هیچ چیز اضافی وجود ندارد، و چیزی برای پس انداز برای بازنشستگی وجود ندارد.”

بنابراین او گفت که در حال گذراندن یک برنامه خدمات استخدامی در دره سان فرناندو است، روی رزومه خود کار می کند و به فکر شرکت در کلاس های آموزشی است.

او درباره کنسرت گفت: در حال حاضر این یک پیشنهاد بازنده است.

در حالی که کارگران در کنسرت های مبتنی بر اپلیکیشن باید مالیات هایی بپردازند که به تامین مالی تامین اجتماعی کمک می کند – در واقع آنها 12.4٪، دو برابر کسانی که کارفرما دارند، پرداخت می کنند، زیرا آنها همچنین باید برای بخشی که کارفرمایان معمولا ارائه می دهند – مزایای بازنشستگی را بپردازند. آنها ممکن است دریافت کنند احتمالاً به دلایل مختلف باید بیشتر از سایرین تکمیل شوند. کارشناسان می گویند از یک طرف بسیاری از کارگران کنسرت دستمزد کمتری دریافت می کنند.

بخوانید: دریافت کنندگان تامین اجتماعی افزایش زیادی پیدا می کنند، اما آنها نیز عقب مانده اند

علاوه بر این، برخی از کنسرت‌کنندگان ممکن است از این که باید مالیات خوداشتغالی را ثبت کنند، آگاه نباشند، زیرا تا این سال، شرکت‌هایی مانند Uber، DoorDash Inc. خط تیره،
-7.75٪
کارولین بروکنر، استاد مالیات در دانشگاه آمریکایی واشنگتن دی سی گفت و دیگران ملزم به ارائه فرم های مالیاتی 1099-K به کارگران نبودند مگر اینکه درآمد حداقل 20000 دلار در سال و 200 تراکنش داشته باشند. بر اساس قوانین جدید، که بخشی از طرح نجات ایالات متحده بود و از اول ژانویه اجرایی شد، شرکت ها اکنون باید 1099 را برای کارگرانی که حداقل 600 دلار در سال درآمد دارند، بفرستند.

بروکنر که در مورد اقتصاد کنسرت ها تحقیق می کند، می گوید: «اگر کار دیگری انجام ندهیم، مهم ترین کاری که می توانیم انجام دهیم این است که مردم را متقاعد کنیم که مالیات خوداشتغالی خود را بپردازند. تامین اجتماعی ساده ترین راه برای تسهیل برخی پس انداز های بازنشستگی است.

حتی اگر کارگران کنسرت مالیات خود را بپردازند و بنابراین به تامین اجتماعی و مدیکر پرداخت کنند، برخی از کارشناسان نسبت به عواقب بلندمدت عدم کنار گذاشتن پول اضافی برای میلیون ها کارگر مستقل برای بازنشستگی هشدار می دهند.

ترزا گیلاردوچی، اقتصاددان کار، کارشناس بازنشستگی و استاد دانشگاه نیویورک دانشگاه نیویورک، می گوید: «بر اساس تحقیقات ما، کشوری پر از افراد مسن خواهیم داشت که هیچ چیزی برای تکمیل درآمد تأمین اجتماعی آنها وجود ندارد. «تا زمانی که به 62 سالگی برسند، فقط امنیت اجتماعی برای تکیه خواهند داشت و سطح زندگی آنها پایین می آید.

او گفت که با رشد اقتصاد مبتنی بر برنامه کنسرت – و سایر کارهای مستقل – طبقه متوسطی را متصور است که وقتی زمان بازنشستگی فرا می رسد، “از فقر متحرک یا نزدیک به فقر” خواهد بود، بنابراین او مدت ها پیشنهاد کرده است. یک طرح بازنشستگی فدرال برای همه کارگران.

گیلاردوچی همچنین به “دایره باطل” در اقتصاد امروز اشاره کرد: در حالی که شرکت های کنسرت به افرادی متکی هستند که ممکن است درآمد کافی برای پس انداز بازنشستگی نداشته باشند، برخی از افراد به دلیل نداشتن پول کافی پس انداز برای کار در اقتصاد کنسرت بازنشسته می شوند.

برخی دیگر از کارشناسان می گویند که تصمیمات احتمالی بازنشستگی می تواند توسط شرکت های بزرگ کنسرت تسهیل شود، علیرغم اینکه آنها کارگران خود را مجری مستقل می دانند. دیوید جان، مشاور ارشد سیاستگذاری AARP، گفت که اگر از یک پلتفرم فناوری مانند اپلیکیشن موبایل به عنوان راهی برای کمک به افراد برای ردیابی درآمدشان استفاده شود، می‌توان از آن به عنوان راهی برای پس‌انداز برای دوران بازنشستگی نیز استفاده کرد.

به گفته دان دانان، مدیر اجرایی موسسه ملی امنیت بازنشستگی، هرگونه چنین سیستمی که توسط شرکت های کنسرت یا شخص ثالث پشتیبانی می شود، مفید خواهد بود. وی گفت: کارگران در صورت دسترسی به برنامه های بازنشستگی در محل کار، باید 16 بار دیگر برای بازنشستگی پس انداز کنند.

Uber، Lyft، DoorDash و سایر شرکت‌های کنسرت برای مزایای قابل حملی که به اعتقاد آن‌ها تامین مالی می‌شود و به کارگران اجازه می‌دهد بین پلتفرم‌های مختلف حرکت کنند و امکان دسترسی به مزایایی مانند حساب‌های بازنشستگی فردی را فراهم می‌کنند، فشار آورده‌اند. برای مثال، در ماساچوست، شرکت‌های کنسرت از لایحه‌ای حمایت می‌کنند که مزایای قابل حمل را برای رانندگان مبتنی بر برنامه ایجاد می‌کند.

برای اطلاعات بیشتر: ائتلاف ماساچوست برای مبارزه با Uber، Lyft و اجتناب از نتیجه کار کنسرت در کالیفرنیا راه اندازی شده است

سخنگوی Lyft گفت که این شرکت “در حال کار با رهبران در سراسر کشور برای به روز رسانی قوانین کار است تا به ما اجازه دهد مزایا و حمایت های بیشتری را برای رانندگان ارائه دهیم.” به طور مشابه، سخنگوی اوبر حمایت شرکتش از مزایای قابل حمل را تایید کرد.

به همین ترتیب، اما نه لزوماً به عنوان تأیید کمپین مزایای قابل حمل شرکت، AARP در حال بررسی حساب‌های بازنشستگی است که «با شما همراه هستند». وی افزود: چه کسی کارگر غیرقابل پیش بینی باشد یا نباشد، “هر بار که به یک کارفرما ملحق می شوید، اطلاعات خود را ارائه می دهید و ترتیبی می دهید که بخشی از درآمد خود به این برنامه پس انداز بازنشستگی اختصاص یابد.”

گیلاردوچی، یک اقتصاددان کار، گفت: “شما به مزایای قابل حمل با پول نیاز دارید.”

دیگران همچنین تغییرات سیاستی بیشتری را پیشنهاد می کنند تا اطمینان حاصل شود که اجراکنندگان کنسرت پس انداز بازنشستگی کافی دارند.

مت راتلج، دانشیار اقتصاد در کالج بوستون که تحقیقاتش بر نتایج بازار کار برای کارگران مسن‌تر متمرکز است، می‌گوید: «قابلیت حمل و نقل ممکن است به اندازه کافی بلندپروازانه نباشد. این سیستم یک سیستم دولتی از پس‌اندازهای بازنشستگی فردی را برای سرمایه‌گذاری در صندوق‌های شاخص پیشنهاد می‌کند. برخی از ایالت ها، مانند اورگان، کالیفرنیا و ایلینوی، گزینه های مشابهی را برای کارمندان بخش خصوصی که کارفرمایان آنها برنامه های بازنشستگی ارائه نمی دهند، ارائه می دهند.

او گفت: “شما می خواهید مردم بتوانند برای بازنشستگی پس انداز کنند، مهم نیست چه شغلی دارند.” “شما می توانید این کار را به راحتی تامین اجتماعی انجام دهید، با این فرصت که بیشتر از آنچه می توانید از طریق تامین اجتماعی پس انداز کنید بدون اینکه امنیت را که تامین اجتماعی به ما می دهد قربانی کنید.”

در همین حال، DoorDash در حال تبلیغ همکاری با لیگ ملی شهر در وب سایتی به نام GoalUp است که سال گذشته راه اندازی شد. این ماژول های آنلاین برای ارائه دهندگان DoorDash در مورد موضوعات مالی، که شامل بازنشستگی، بودجه بندی، سرمایه گذاری و موارد دیگر می شود، فراهم می کند.

سی ریچاردسون، نایب رئیس لیگ ملی شهر گفت، در حالی که ابتکار لیگ ملی شهر در ابتدا برای کمک به سیاه‌پوستان و سایر کارگران اقلیت DoorDash طراحی شده بود، این طرح گسترش یافته است تا به همه تامین‌کنندگان این شرکت ارائه شود. ماریا ری، رئیس مشارکت های استراتژیک و سیاست های نوآوری در DoorDash، گفت که این شرکت ایمیل ها و یادآوری هایی را در برنامه برای همه کارکنان تحویل در ایالات متحده ارسال می کند که ممکن است بخواهند از GoalUp استفاده کنند. او گفت که حدود 6000 داشر از بیش از 1 میلیون کارمند این شرکت از زمان راه اندازی آن در پاییز از این پورتال استفاده کرده اند.

برای اطلاعات بیشتر: سه نشانه که شما آماده بازنشستگی هستید

“ما سخت کار می کنیم تا کمک کنیم [Dashers] ری گفت تا از سود خود استفاده کنند و برای نسل‌ها ثروت بسازند و محصولات و مشارکت‌هایی را ارائه دهند که به Dashers کمک می‌کند پول خود را ذخیره کنند.

ابتکار GoalUp کاملاً اطلاعاتی است و ممکن است برای افرادی مانند Sky Strawbridge، یک کارمند 51 ساله DoorDash در منطقه ساکرامنتو که حدود 30 ساعت در هفته کار می کند مفید باشد. او می گوید که حدود 25 دلار در ساعت درآمد دارد و “می تواند با کمی نظم و انضباط درصدی را کنار بگذارد (و احتمالاً باید…”

اما یک راننده DoorDash در مسا، آریزونا، که خواست نامش فاش نشود، گفت که به طور متوسط ​​بین 600 تا 1000 دلار درآمد دارد، حدود 30 تا 40 ساعت در هفته تحویل می دهد و به سختی پول اضافی دریافت می کند. اگر این کار را انجام دهد، در صورتی که مجبور شود ماشین تقریباً 18 ساله خود را تعمیر کند، آن را کنار می گذارد. بدون او، او قادر به زایمان نخواهد بود.

او در سن 47 سالگی، سال‌های زیادی تا بازنشستگی فرصت دارد، اما او گفت: «تقریباً به این موضوع نگاه می‌کنم.

“وقتی آن زمان فرا می رسد، من خیلی به هم ریخته ام. من هیچ پس انداز ندارم، واقعا ندارم.»

توضیح: این داستان برای شناسایی منبع نظرسنجی از بیش از 1000 کارمند در کنسرت هایی مانند Pew Charitable Trusts به روز شده است، نه زیرمجموعه Pew Research Center.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر