گل تبریک جشن تولد؛ بهانه ای برای ابراز عشق

انتخاب و خرید گل تبریک جشن تولد بهانه ای برای ابراز عشق و دوست داشتن است. جشن تولد جزو مناسبت هایی است که هر ساله در زاد روز تولد عزیزانمان برگزار می کنیم. عشق را نثار وجودشان می کنیم و از بودنشان در کنارمان تشکر می کنیم.

چه هدیه ای زیبا تر گل برای ابراز این عشق و علاقه می شناسید؟

گل تبریک جشن تولد باید به گونه ای باشد که عشق و دوست داشتن پایدار را به طرف مقابل نشان دهد. گل رز قرمز، میخک، مریم و… این ویژگی را دارند.

گل آرایی گل تبریک جشن تولد به سبک های مختلف مانند سبد گل، باکس گل، دسته گل و… دیزاین می شود. می توانید گل ها را با متریال های مصنوعی فانتزی و حتی خوراکی ها تزیین کنید. بادکنک، ریسه های نوری و رنگی، شکلات و… می تواند انتخاب شما برای دیزاین بهتر باشد.

گل تبریک تولد، گل برای گل

گاهی اوقات تشکر از وجود افرادی که در زندگی مان حضور دارند کار ساده ‌ایست. به خودمان و طرف مقابل یادآور می شویم که وجود آن ها در زندگی مان نعمت بزرگی است.

هر ساله زاد روز تولد عزیزانمان را جشن می‌گیریم. هدیه ای را به رسم شادی و قدردانی از وجود شان به آن ها تقدیم می ‌کنیم.

هدیه های بسیار متنوعی برای تبریک روز تولد وجود دارد. تنها هدیه ای که به تنهایی می تواند گویای عشق و احساس شادی شما باشد گل تبریک جشن تولد است.

بله درست است، گل هدیه ای منحصر به فرد و بی نظیر است. انتخاب و خرید گل تبریک جشن تولد برای  هدیه هر کسی را شاد و مسرور می کند. گل های رنگارنگ با رایحه های ناب و شیرین پیام تبریک شما را تقدیم می کنند. گل ها این روز را برایتان بیاد ماندنی تر می کنند.

برای تولد عزیزانی مانند مادر، پدر، همسر، خواهر، برادر، فرزندان می تواند گل بهترین هدیه برای تبریک باشد. گل می تواند یادآور وجود زیبای آن ها و بیان احساس شادی شما باشد.

سبک و نوع گل آرایی گل تبریک جشن تولد با توجه به موقعیت تفاوت دارد. برای موقعیت های خاص باید گل های خاص را انتخاب کنید.

انتخاب گل تبریک تولد با توجه به موقعیت

نفس برگزاری جشن تولد و تقدیم گل جشن تبریک تولد یادآور دوست داشتن و عشق ما به طرف مقابل است. بنابراین باید گل هایی را انتخاب کنید که نماد عشق و دوستی باشند.

1) گل رز: اولین انتخاب هر فردی برای تبریک تولد گل رز مخصوصا رز هلندی است. نمادی از علاقه، عشق و شوق نسبت به طرف مقابل است، به ویژه اگر گل رز قرمز را انتخاب کنید. یک انتخاب لوکس و لاکچری محسوب می ‌شود.

گل تبریک

2) گل داوودی: نمادی از وفاداری در عشق و دوست داشتن است.

3) گل ارکیده: خاص، بی نظیر، خیره کننده و نمادی از عشق ناب و خالص است.

4) گل مریم: ظاهر آن لطیف و رایحه ای بهشتی دارد. یک انتخاب هوشمندانه برای گل آرایی گل تبریک جشن تولد است.

5) گل نرگس: نمادی از دوستی پاک، پایدار و ابدی است.

6) گل میخک: نماد دوست داشتن است. گلی قابل تحسین و لطیف است.

در کنار گل های ذکر شده می توانید از گل های دیگر نیز استفاده کنید. گل هایی که رنگ های شادی دارند را برای هدیه دادن انتخاب کنید.

راهنمای انتخاب گل تبریک جشن تولد

اگر می خواهید گل تبریک جشن تولد را به همسر خود تقدیم کنید گل رز قرمز را به عنوان گل اصلی در نظر بگیرید. این گل نماد یک عشق ابدی است. برای ابراز عشق و دوست داشتن بهترین انتخاب است.

دو نوع موقعیت برای تبریک تولد وجود دارد:

تولد نزدیکان درجه یک: والدین، خواهر و برادر، همسر و فرزندان را شامل می شود. برای انتخاب و خرید گل تبریک جشن تولد آزاد هستید هر نوع سبکی را انتخاب کنید، به ویژه اگر گل رز قرمز باشد.

نزدیکان درجه سه، همکاران و آشنایان: اگر قصد دارید برای تولد همکار، دوست، رئیس و.. گل تبریک را به عنوان شادباش هدیه دهید بهتر است گل های خاصی را انتخاب کنید. گل هایی مانند لیلیوم، آنتوریوم، ژربرا، زنبق و… را سفارش دهید.

این پیشنهاد خطاب به آقایان است، اگر نام همسر شما نام یک گل است در کنار آن رز قرمز استفاده کنید. به طور مثال اگر نام همسر شما مریم است گل مریم را در کنار رز قرمز دیزاین کنید.

در زمان خرید گل تبریک جشن تولد زیباترین گل ها و سبک های گل آرایی را انتخاب کنید. 

گل تبریک

چیدمان گل تبریک جشن تولد؛ برای تمام سلیقه ها

دسته گل: یک سبک کلاسیک اما بسیار زیبا و دوست داشتنی است. دسته گل شما می‌ تواند از یک نوع گل یا ترکیبی از چند گل با طیف های رنگی شاد و دوست داشتنی باشد. خانم ها دوست دارند دسته گل را بلافاصله در گلدان بگذارند.

باکس گل: باکس گل تبریک جشن تولد ایده ای مدرن و جدید برای هدیه تولد است. این سبک از گل آرایی بین زوج ‌های جوان بسیار محبوب است. گل رز با تناژ های متنوع یک انتخاب تقریباً ثابت در باکس گل است. ظاهر آن به قدری زیباست که توصیه می کنیم برای یک بار هم که شده آن را به کسی که دوستش دارید هدیه بدهید.

سبد گل تبریک تولد: گل های متنوع در یک سبد حصیری یا چوبی ایده ای ناب است. گل ها را در تناژ های روشن و شاد انتخاب کنید تا در کنار یکدیگر به شکل فوق العاده ای جذاب باشند. سبد گل در سایز کوچک و متوسط بسیار ایده‌آل است.

گل تبریک جشن تولد نوزاد: تزیین گل برای جشن تولد نوزاد را به شکل گهواره گل آرایی می کنند. گل ها را در جعبه ای که به شکل گهواره است دیزاین می ‌کنند. معمولا از گل های بسیار متنوع و رنگارنگ استفاده می کنند. زیبایی گهواره گل به ترکیب رنگ ‌های شاد آن وابسته است.

دیزاین گل تبریک تولد

دسته گل، سبد یا باکس هر کدام را که انتخاب کرده اید باید در شان شما و طرف مقابل باشد. گل تبریک جشن تولد نه آنقدر کوچک باشد که به چشم نیاید و نه آنقدر بزرگ که تصور گل برای همایش به ذهن بیاید.

با استفاده از متریال های مصنوعی گل تبریک جشن تولد را زیباتر و گیراتر کنید. روبان، کاغذ های رنگی، باکس های فانتزی، بادکنک های شفاف و اکلیل دار و… انتخاب های مناسبی هستند. اگر با سلیقه شما همخوانی دارد می توانید از ریسه های نوری و چشمک زن استفاده کنید.

مواد خوراکی لوکس در کنار گل تبریک ‌تولد می تواند هدیه را دلنشین تر کند. قرار دادن شکلات های توپی، شکلات های تلخ و شیرینی های فانتزی در سبد گل یک پیشنهاد ویژه است. اگر می خواهید باکس گل انتخاب کنید باکس های کشویی را سفارش دهید.

از گلفروش بخواهید آلبوم تصویر را در اختیارتان قرار دهد. اگر با دقت انتخاب کنید قطعا زیباترین و رویایی ترین شب خواهد شد.

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر