"می دانم که سردردهایی وجود خواهد داشت": تهیه کنندگان مالیات برای فصل مالیاتی استرس زا دیگری آماده می شوند - همانطور که برخی گزارش می دهند در استخدام کارمندان مشکل دارند.

[ad_1] تنها چند هفته قبل از شروع فصل مالیات، شلوغ ترین زمان توماس اسکنلون در سال بود، و حسابدار کانکتیکات هنو

توسط HONARMANDKHABAR در 8 بهمن 1400
[ad_1]

تنها چند هفته قبل از شروع فصل مالیات، شلوغ ترین زمان توماس اسکنلون در سال بود، و حسابدار کانکتیکات هنوز دو جایگاه باز داشت که می خواست در شرکتش پر کند.

رئیس شرکت Borgida & Co. در منچستر، کانکس، قبلاً رزومه افراد بدون مدرک حسابداری را بررسی کرده بود که سرانجام یک نامزد شغلی برای نقش های اداری و حسابداری پیدا کرد.

آنها برای اوایل ژانویه یک مصاحبه شغلی ترتیب دادند و این آخرین مصاحبه ای است که از این زن شنیده شده است. او گفت: «هرچه او می‌خواست، می‌توانست داشته باشد - اگر ظاهر می‌شد و آن را می‌خواست.

اکنون اسکانلون و کارکنانش تعداد اظهارنامه های مالیاتی خود را در سال جاری محدود می کنند. آنها احتمالاً در سال جاری 1100 تا 1200 بازده دریافت خواهند کرد. او گفت که یکی دیگر از کارکنان شرکت اسکانلون را قادر می‌سازد تا 100 بازگشت اضافی را انجام دهد.

"داستان‌های تهیه‌کنندگان مالیاتی که قبلاً محدودیت‌هایی را برای بازده خود تعیین کرده‌اند، امسال نسبت به سال گذشته بسیار رایج‌تر است.

- نینا تروس، رابط مالیاتی و وکالت در انجمن ملی متخصصان مالیات

او گفت که خط کشی کار هوشمندانه ای بود. سرویس درآمد داخلی کم کار و عقب افتاده اذعان می کند که پنجره ارائه اظهارنامه مالیات بر درآمد ممکن است با تاخیر، خطوط تلفن از بین رفته و ناامیدی عمومی مختل شود.

اسکنلون افزود: «اگر پهنای باند ندارید، مردم را بیشتر ناامید کرده‌اید.

در Carthage، Mo.، مایک Zeiter از Zeiter Tax Services در حال افزایش تعداد بازگشت هایی است که در سال جاری رسیدگی خواهد کرد. او 350 دستگاه را آماده خواهد کرد، از 270 سال گذشته. اما مشتریانی که خواهان خدمات Zeiter بودند باید تا پایان سال 2021 به او اطلاع می دادند. Zeiter ممکن است بتواند مالیات افرادی را که بعداً درخواست های خود را دریافت می کنند انجام دهد، اما او گفت که احتمالاً باید درخواست تمدید را ارائه دهند.

مانند اسکانلون، زیتر نمی‌خواست فهرست مشتریانش از ظرفیتش بیشتر باشد. نه زمانی که او برای استخدام کارمندان مشکلات خودش را داشت. زایتر، که اکنون چهار کارمند تمام وقت به اضافه یک حسابدار پاره وقت دیگر دارد، گفت: «ما تحت تأثیر برخی چشم‌اندازها قرار گرفتیم.

قبل از رسیدن به آن نقطه، سه نامزد برای مصاحبه حاضر نشدند و یک نفر دیگر برای مصاحبه حاضر شد، اما Zeiter بعد از آن نتوانست با او تماس بگیرد. زیتر گفت که اگر کارمندان بیشتری داشت، شاید می‌توانست از پس بازگشت‌های بیشتری برآید.

نینا تروس، رابط مالیاتی و وکالت در انجمن ملی متخصصان مالیاتی، سازمانی با 3500 عضو، گفت که داستان های تهیه کنندگان مالیاتی که قبلاً محدودیت هایی را برای اظهارنامه خود تعیین کرده اند، امسال نسبت به سال گذشته بسیار رایج تر است. او گفت: "آنها در حال ضربه زدن به ظرفیت هستند، هیچ سوالی وجود ندارد."

ظرفیت کمتر برای کمک به مردم

وزارت خزانه داری و مقامات IRS هشدار می دهند که وقتی مردم اظهارنامه مالیاتی خود را ارائه کنند، ممکن است اوضاع دشوار شود. اما این احتمال وجود دارد که مالیات دهندگان قبل از اینکه مالیات خود را مرتب کنند و به دولت تسلیم کنند، ناامیدی پیدا کنند.

اگر بسیاری از آماده‌کنندگان به دلیل کمبود نیروی کار در کشور تحت فشار قرار بگیرند و در طول دو فصل مالیاتی طولانی‌مدت در طول همه‌گیری همه‌گیر فرسوده شوند، این ظرفیت کمتری برای کمک به مردم برای عبور از کد مالیاتی پیچیده‌تر است.

تروس گفت: "شما فقط با خستگی به آن نقطه استرس می رسید و احتمالاً به همین دلیل است که نسبت به سال گذشته بیشتر از آن می شنوید."

IRS انتظار دارد بیش از 160 میلیون اظهارنامه مالیاتی فردی در سال جاری باشد.

سوابق ژانویه آن نشان می دهد که نزدیک به 780000 نفر، از جمله حسابداران، وکلا و نمایندگان ثبت نام شده، مدارک شناسایی صادر شده توسط IRS برای ارائه اظهارنامه مالیاتی فدرال به عنوان یک حرفه ای از طرف شخصی داشتند. این در حالی است که در سال گذشته تقریباً 688000 نفر دارای مدارک شناسایی در همان نقطه بودند.

شرکت‌های تهیه مالیات خرده‌فروشی با ردپای ملی - و نرم‌افزاری که به میلیون‌ها مشتری امکان می‌دهد به راحتی به صورت آنلاین پرونده‌شان را تشکیل دهند - به نظر نمی‌رسد که فشاری مشابه شرکت‌های کوچک‌تر داشته باشند. آنها می گویند هیچ کاهشی در خدمات یا ظرفیت مشتری آنها وجود ندارد.

TurboTax INTU، + 1.92٪ لیزا گرین لوئیس، یک حسابدار و کارشناس TurboTax، می‌گوید: منابع و کارشناسان مالیاتی برای کمک به مشتریان برای ثبت مالیات‌های خود را دارد. او گفت که این شرکت در این فصل خدمات خود را به مشتریان پس از تحویل 50 میلیون بازده فردی به IRS و سایر مقامات مالیاتی در سال گذشته گسترش می دهد.

ما در H&R Block HRB، -0.50٪ این شرکت در بیانیه‌ای اعلام کرد که به طور کامل پرسنل و آماده ارائه کمک به صورت حضوری و مجازی در این فصل مالیاتی هستند.

اگر کسی برای یافتن یک تهیه کننده مالیاتی در سال جاری به زمان بیشتری نیاز داشته باشد، ممکن است ناراحت کننده باشد، زیرا برخی از آنها در حال حاضر به حداکثر رسیده اند. اما اگر خانواده‌ای کم‌درآمد برای گذران زندگی خود به بازپرداخت نیاز داشته باشند و به کمک آمادگی مالیاتی نیاز داشته باشند، مشکل بزرگ‌تری ایجاد می‌کند.

"IRS با سازمان هایی همکاری می کند که از طریق کمک های مالیاتی بر درآمد داوطلبانه و مشاوره مالیاتی برای سالمندان کمک مالیاتی رایگان ارائه می دهند.

IRS با مجموعه ای از سازمان ها برای ارائه برنامه های کمک مالیاتی رایگان از طریق کمک مالیات بر درآمد داوطلبانه (VITA) و مشاوره مالیاتی برای سالمندان (TCE) همکاری می کند. خانوارها اگر سالانه کمتر از 58000 دلار درآمد داشته باشند واجد شرایط VITA هستند و TCE برای افراد 60 سال به بالا مناسب است.

در سال 2019، برنامه ها با کمک بیش از 82000 داوطلب، 3.6 میلیون بازگشت را آماده کردند، اما طبق داده های IRS، برنامه ها در سال 2020 تقریباً یک میلیون بازگشت کمتر با 10،000 داوطلب کمتر آماده کردند.

تعداد اظهارنامه های مالیاتی تهیه شده در سال گذشته از این برنامه ها منتشر نشده است، اما لورا شرلر، مدیر ارشد تحرک اقتصادی و راه حل های شرکتی United Way، انتظار دارد که آنها با کاهش سال 2020 برابری کنند و امسال نیز سطوح پایین تری را پیش بینی می کند.

The United Way به استخدام و آموزش داوطلبان VITA کمک می کند و سایت های VITA را راه اندازی می کند. اما او خاطرنشان می کند که استخدام برای کمک مالیاتی حضوری در طول همه گیری دشوارتر است. "من مطمئن هستم که سایت های VITA تا آنجا که می توانند از نظر راه اندازی محتاط هستند. اما کار آماده سازی مالیات فردی مستلزم این است که شما پشت میز کسی بنشینید و مدارک او را تکمیل کنید.

ظرفیت کمتر برای کمک حضوری به افراد این امکان را می‌دهد که به تهیه‌کننده پولی یا آماده‌سازی مالیات آنلاین رایگان، مانند برنامه فایل رایگان IRS و خدمات آنلاین خود United Way مراجعه کنند.

شرلر خاطرنشان کرد: پس از ترکیبی از کمک از راه دور، حضوری و ترکیبی در سال گذشته، سایت‌های VITA تا حد امکان به فرمت حضوری بازمی‌گردند - اما خدمات آن‌ها به تعداد افرادی که سایت‌ها را اداره می‌کنند محدود می‌شود.

اگر کسی واقعاً تجربه VITA حضوری را می‌خواهد، من مردم را تشویق می‌کنم که زودتر یک قرار ملاقات بگذارند. تا آوریل منتظر نمانید."

مهلتی کوتاه از فصل مالیاتی گذشته

دیوید تولث، رئیس انجمن ملی نمایندگان ثبت نام شده و مدیر مشاوران مالیاتی Tolleth در هلمدل، نیوجرسی، گفت که تهیه کنندگان مالیات در تلاش هستند تا "زیاد بار وارد نشوند".

تولث گفت که او محدودیتی برای مشتریان قائل نیست - اما در مورد آنچه در آینده رخ می دهد خوشحال نیست. «من اصلاً منتظر آن نیستم. من می دانم که سردرد وجود خواهد داشت.» او گفت که این شامل مرتب کردن اخطارهای بالقوه نادرست IRS و رفت و برگشت با مشتریانی است که سعی می کنند هرگونه تاخیر بازپرداخت را توضیح دهند.

چارلز رتیگ، کمیسر IRS، بارها گفته است که آژانس با وجود محدودیت های بودجه و کارکنان، تمام تلاش خود را می کند. او این نکته را روز پنجشنبه تکرار کرد، زمانی که آژانس گفت که برخی از اخطارها را برای جلوگیری از سردرگمی مالیات دهندگان متوقف می کند.

رتیگ گفت: «کارمندان ما در طول همه‌گیری برای کمک به مالیات‌دهندگان و اصلاح موفقیت‌آمیز سیستم‌های ما، علیرغم کمبود بودجه مورد نیاز برای خدمت به مردم آمریکا، سخت و ساعات طولانی کار کرده‌اند.»

بنابراین این موضوع از هر طرف مشکل ساز بوده است، به خصوص با به تعویق افتادن مهلت های ثبت مالیات و پرداخت در سال 2020 و دوباره در سال 2021.

این مهلت به 15 ژوئیه 2020 موکول شد. سال گذشته، پس از اینکه مقررات مهم مالیاتی در قلب فصل به قانون تبدیل شد، مقامات این مهلت را به 17 می موکول کردند. تولث خط تیره ژوئیه 2020 را برای برقراری ارتباط با مشتریان و ثبت مالیات آنها "بدترین دوره دو هفته ای کار من" خواند.

سپس تمدیدها تا اکتبر آمدند. 15، 2020. سپس فصل مالیاتی سال گذشته شروع شد، و سپس تمدیدهای بیشتر. و پس از یک مهلت کوتاه، به فصل دیگری برمی‌گردد که از ژانویه آغاز شد. 24.

"بسیاری از مردم می گویند، "من حتی فصل گذشته مالیات را واقعاً تمام نکرده ام. تولث گفت: من هرگز فرصتی برای رفع فشار قبل از شروع مجدد نداشتم.


[ad_2]
https://20khababr.ir https://afkharebartar.ir https://akhabarebartar.ir https://andnews.ir https://avatefepak.ir https://baranmajale.ir https://behtaringam.ir https://daltek.ir https://elmitarin.ir https://fardayeashena.ir https://forbos.ir https://foxirani.ir https://gisoon.ir https://hodhodirani.ir https://iranisard.ir https://kahkashani.ir https://lasttimes.ir https://lilaki.ir https://livejame.ir https://magirani.ir https://majaleiranian.ir https://mervina.ir https://mineralnews.ir https://modirezard.ir https://momon.ir https://moniseh.ir https://nationaliran.ir https://netcrafti.ir https://news-single.ir https://newsexpress.ir https://newslife.ir https://newsspot.ir https://newsteen.ir https://nikmag.ir https://officemag.ir https://okaziyon.ir https://one-news.ir https://pandamag.ir https://parsroids.ir https://patris-fun.ir https://senatornews.ir https://seratmag.ir https://sibala.ir https://sohanian.ir https://sosokan.ir https://tazekhabari.ir https://technoirani.ir https://timesirani.ir https://yamorani.ir https://yandexkhabari.ir https://abdoosnews.ir https://zehnenoandinsh.ir https://abestanews.ir https://abtinnews.ir https://akhbarebartaaar.ir https://akhbaremaaaa.ir https://akhbareshomaaa.ir https://akhshijnews.ir https://atrinnews.ir https://atroticnews.ir https://atshnews.ir https://bashariatemrooz.ir https://dastesalamatt.ir https://dostemansalam.ir https://elementorsite.ir https://emrooztafahom.ir https://ensanedirooooooz.ir https://etelaresankhabar.ir https://examplenews.ir https://fardaalefba.ir https://gisooyekhabar.ir https://halohekayatha.ir https://hashtadonoh.ir https://hekayatfardayeemaaa.ir https://honarmandkhabar.ir https://istgaheshomareyek.ir https://ketabkhoooon.ir https://kimyagaaaar.ir https://markazeakhbar.ir https://masternewss.ir https://mohamadrezasite.ir https://morvarideasia.ir https://mramins.ir https://naserinews.ir https://nasermr.ir https://newsamins.ir https://newsatropat.ir https://newscenterals.ir https://newsmineral.ir https://newsouls.ir https://newspishgamannn.ir https://newssalam.ir https://newsshans.ir https://newsworlds.ir https://parinews.ir https://patris-music.ir https://poshtibannews.ir https://powernewss.ir https://recordejadid.ir https://salamnewws.ir https://23ncfst.ir/ https://amiran-carpet.ir/ https://armanenergytec.ir/ https://blogenews.ir/ https://blogkhoon.ir/ https://bvfars.ir/ https://charsounews.ir/ https://chsnews.ir/ https://dezfil.ir/ https://dmwebmaster.ir/ https://dota2news.ir/ https://erfanhd.ir/ https://etminan110.ir/ https://faratarazkhabar.ir/ https://farsgardi20.ir/ https://footynews.ir/ https://goto98.ir/ https://ilyarkhabar.ir/ https://ir2khabar.ir/ https://iranalmanac.ir/ https://irandaryafest.ir/ https://khabarehaft.ir/ https://khabarontime.ir/ https://lolsms.ir/ https://maadgig.ir/ https://masoudtb.ir/ https://mp3news.ir/ https://music-ha.ir/ https://nakhlestankhabar.ir/ https://newcharge.ir/ https://news-links.ir/ https://news180.ir/ https://pimn.ir/ https://prmf.ir/ https://pvnews.ir/ https://rejawnews.ir/ https://sahab-co.ir/ https://samanbarg.ir/ https://semanews.ir/ https://shirinonews.ir/ https://soheilesonghor.ir/ https://tacity.ir/ https://taktanews.ir/ https://tarabaranmag.ir/ https://telegram-persian.ir/ https://tfcenter.ir/ https://trika.ir/ https://velninews.ir/ https://vidnaz.ir/ https://wajnews.ir/ https://your-news.ir/ https://zangannews.ir/ https://2016downloadnew.ir/ https://paxsolomusic.ir/ https://daryamedia.ir/ https://andikakhabar.ir/ https://seo-pbn.ir/ https://ghezelwich.ir https://panaztebtabriz.ir https://shayna-net.ir https://kanooneslamshahr.ir https://raynuts.ir https://honare2.ir https://itsama.ir https://flingpet.ir https://foreverpro.ir https://fraeesi.ir https://gkhabar.ir https://18amlak.ir https://pooyesh-khabar.ir https://matsef.ir https://photo-land.ir https://tabarestan118.ir https://disachain.ir https://chikaapp.ir https://mahestan18.ir https://radyaabkala.ir https://c-civil.ir https://saeeed.ir https://copytops.ir https://modirsearch.ir https://shz1music.ir https://m-khosravi.ir https://iranhayashi.ir https://iranian-dress.ir https://gigblog.ir https://basitcg.ir https://mashhadhekmat.ir https://rahetamin.ir https://radolyamani.ir https://bnemati.ir https://face-wood.ir https://tourvare.ir https://centertasisat.ir https://bidarirafsanjan.ir https://namahaa.ir https://30pp.ir https://script-tabadol-link.ir https://simayesarbedar.ir https://pakdashtiha.ir https://rentacars.ir https://2019movies.ir https://ekar24.ir https://saber-ramezani.ir https://teb-saharsina.ir