12 بطری کریسمس برای همه در لیست شما

[ad_1]

تعطیلات نیاز به نان تست دارد. یک دوجین نان تست درست کنید.

بله، اینها 12 بطری سالانه کریسمس ما هستند – یک سنت برای یک جرعه آخر هفته که در آن چند پیشنهاد هدیه (یا اگر ترجیح می دهید، بطری هایی که به خودتان بدهید) ارائه می دهیم. مانند همیشه، ما سعی می کنیم انواع نوشیدنی ها – الکل، شراب و آبجو – را با هر قیمتی پوشش دهیم. برخی از انتخاب های ما در طبیعت جشن و خوشبوی این زمان از سال انجام می شود، اما برخی دیگر بطری هایی هستند که ارزش خود را در سراسر تقویم ثابت می کنند.

البته لازم نیست به این لیست بسنده کنید. به 12 بطری انتخاب کریسمس ما در سال های 2020، 2019، 2018، 2017، 2016، 2015، 2014، 2013 و 2012 فکر کنید.

اوه، و تعطیلات مبارک!

لیکور ترش

با حسن نیت از Little Gem PR

بطری قرمز

ما عاشق ترشک، نوشیدنی جامائیکایی با طعم هیبیسکوس و ادویه هستیم که در تعطیلات مورد علاقه است. اما لیکور ترشک با افزودن یک ضربه الکلی این ایده را دو چندان می کند. و به همین دلیل است که ما عاشق سورل (32.99 دلار) هستیم، یک لیکور قرمز – رنگ آن نیز بسیار فصلی است – که با بسیاری از مواد ویژه ارسال شده از سراسر جهان، از جمله هیبیسکوس مراکشی، میخک برزیلی و زنجبیل نیجریه ای ساخته شده است.

کامرون دیاز، یکی از بنیانگذاران برند شراب آوالین

با حسن نیت از روابط عمومی KLG

بطری سبز (همچنین به عنوان بطری کامرون دیاز شناخته می شود)

در این مورد، ما در مورد رنگ (همیشه در تعطیلات محبوب) صحبت نمی کنیم، بلکه در مورد ایده “سبز” – یعنی آگاهی از سیاره صحبت می کنیم. آوالین، لیبل شراب، یکی از بنیانگذاران بازیگر و کارآفرین کامرون دیاز، این را به عنوان بخشی از ماموریت خود دارد. بطری های آن “خالص” در نظر گرفته می شوند، به این معنی که آنها از انگورهای ارگانیک و بدون رنگ، کنسانتره یا قندهای غیر ضروری ساخته شده اند. Pinot Noir (26 دلار) آخرین پیشنهاد این برچسب است، اما اگر به دنبال چیزی مناسب تر برای هدیه هستید، سه بسته شراب فرانسوی Le Perfect Evening (84 دلار) را در نظر بگیرید.

مد طلایی

کندال میلز

بطری طلایی

مانند بطری سبز، طلای ما در مورد رنگ نیست. در عوض، آن طلا به عنوان نمادی از تجمل است – در این مورد یک کوکتل بطری است که به یک افراطی لذیذ (و گران قیمت) کشیده شده است. Gold Fashioned (150 دلار) که توسط متصدی بار و تولید کننده مشروب برنده جایزه رابرت هاینز ساخته شده است، از مد افتاده است، اما در این مورد با بهترین مواد تشکیل شده است. ویسکی که وارد آن می شود ترکیبی از بوربن 8 ساله و چاودار 5 ساله است. تلخ شامل ترکیبی از ادویه ها و رایحه هایی مانند کاکائو اکوادوری، پوست پرتقال سویا و ریشه دارچین وحشی از کوه های آلپ فرانسه است. و شیرینی آن از طریق شکر از مالاوی می آید. به طور خلاصه، این کوکتل معمولی نیست.

ویسکی با ادویه زنجبیل

ویسکی اشتباه فهمیده شده

بطری زنجبیل

زنجبیل یکی از مواد تشکیل دهنده بسیاری از دستور العمل های کریسمس است، اما اکنون می توانید آن را به شکل الکل مصرف کنید – به ویژه ویسکی ادویه دار زنجبیلی توسط اشتباه گرفته شده (32.99 دلار). این برچسب به درستی آن را به عنوان یک جرعه از “ویسکی به جلو” – لیکور نه خیلی شیرین – با “ظرفیت ظریف زنجبیلی” توصیف می کند که “گرمای کمی در پشت کام باقی می گذارد.” می توان آن را به صورت خالص یا روی یخ میل کرد، اما در هر کوکتلی که به ویسکی نیاز دارد نیز به خوبی کار می کند.

بطری کلاس آزول روز مردگان

کلاس ارواح آزول

بطری مکزیکی

Clase Azul بطری‌های تکیلا و مزکال می‌سازد که به خودی خود آثار هنری هستند – شگفتی‌های سرامیکی که پس از مدت‌ها پس از لذت بردن از مایع داخل، ارزش نمایش دارند. اما گاهی اوقات یک دستگاه تقطیر مکزیکی پا را فراتر می گذارد: نسخه محدود او Día de Muertos 1 میلی لیتری تکیلا (750 دلار)، یک بطری تمام سیاه و تزئین شده که برای جشن گرفتن تعطیلاتی به نام «روز مردگان» طراحی شده است. دکانتر مخصوص آن نیز بیهوده نیست – پیچیده، بالغ (بیش از 14 ماه)، یک جزئی، تولید شده از یک منطقه کوهستانی کوچک است.

کتاب هنر کوکتل ژاپنی.

با حسن نیت از Hanna Lee Communications

بطری ژاپنی (آه، کتاب)

محبوبیت ویسکی ژاپنی در سال های اخیر در ایالات متحده افزایش یافته است. و همچنین بارهای کوکتل به سبک ژاپنی که هنر ترکیب شناسی را به سطح جدیدی از پیچیدگی می برد. یکی از معروف ترین این موسسات نوشیدنی کاتانا کیتن نیویورک است که توسط ماساهیرو اوروشیدو اداره می شود. اکنون اوروشیدو و نویسنده باسابقه مایکل آنستندیگ برای کتاب “هنر کوکتل ژاپنی” (18.60 دلار در آمازون) با یکدیگر همکاری کرده اند، که ایده ای عالی از رویکرد منحصر به فرد و دقیق این کشور در تهیه کوکتل به شما می دهد.

قهوه آهسته و کم Hochstadter، قدیمی

با حسن نیت از Hanna Lee Communications

بطری قهوه

البته، شما همیشه می توانید یک پوند از نوشیدنی مورد علاقه اش یا یک کارت هدیه به کافه های زنجیره ای مورد علاقه عاشق قهوه بخرید. اما ما می توانیم Hochstadter’s Slow & Low Coffee Old-Fashioned را ارائه دهیم (26.99 دلار). همانطور که از نام آن پیداست، این در اصل یک کوکتل بطری است – قدیمی، که با چاودار درست می شود، که کمی قهوه خوشمزه به مخلوط اضافه می کند. نوشیدنی مورد استفاده مخلوطی از قهوه از اتیوپی، گواتمالا و پرو است که توسط Intelligentsia Coffee ارائه شده است.

جین چای کاروان کویت اسپریتس

مارگارت پاتیلو

بطری چای

ما در مورد یک فنجان چای صحبت نمی کنیم، بلکه در مورد چای به عنوان طعم دهنده در یک روح درجه یک صحبت می کنیم – Cara Spirits’ Caravan Tea Gin (46.99 دلار) که با چایی به همین نام ساخته می شود که دارای یک طعم متمایز و دودی تولید کننده کالیفرنیا محصولات گیاهی دیگری مانند هل و فلفل بلند را به جین اضافه می کند. اما نت کلاسیک جین عرعر را نیز دریافت خواهید کرد. در مجموع، یک نیش وسوسه انگیز.

لیکور سیب Journeyman OCG

با حسن نیت از Sazerac

بطری سیب

البته سیب پاییز است تا زمستان. اما ما لیکور سیب Journeyman OCG (15.99 دلار) را به عنوان یک جرعه عالی حتی در گرمای تابستان توصیه می کنیم. طعم آن مانند سیب تازه از مزرعه است، اما با مستی (تهیه شده با چاودار نارس از یک پرورش دهنده میشیگان). جای تعجب نیست که این برچسب پرفروش است. (به هر حال، OCG به معنای نیکی کشور قدیمی است – نام مستعاری که قطعاً مناسب است!).

ودکا زیر

با حسن نیت از SheGrown Media

بطری روسی

وقتی صحبت از ارواح روسیه می شود، طبیعتاً به ودکا فکر می کنیم. اما Zyr (27.99 دلار) در کلاس خود در میان ودکاهای غول اروپای شرقی این کشور قرار دارد. تهیه شده از گندم زمستانه و چاودار بدون GMO، پنج بار تقطیر می شود و چیزی که برند آن را “طعم فوق العاده خالص” توصیف می کند. علاوه بر این، مانع از این نمی شود که با آب فیلتر شده طبیعی ساخته شده از نزدیک مرز فنلاند ساخته شده باشد. ما حتی به خود زحمت نمی دهیم این را با کوکتل مخلوط کنیم – به تنهایی بسیار خوشمزه و خنک است.

تستر آبجو شلافی Stout Bout

با حسن نیت از Jasper Paul PR و بازاریابی

بطری (های) آبجو

چیزی در تنومند وجود دارد که از فصل زمستان صحبت می کند – این یک نوشیدنی غنی و تیره است که وقتی هوا سردتر می شود طعم بسیار خوبی دارد. اما بیش از یک سبک تنومند وجود دارد. اگر بخواهیم این نکته را برجسته کنیم، آبجوسازی صنایع دستی Schlafly Beer در سنت لوئیس با یک نمونه زمستانی از 12 بسته، Stout Bout (17.99 دلار) عرضه شد. بطری های جامد شکلات مکزیکی، شیر وانیلی استات، کارامل شور و بلغور جو دوسر گنجانده شده است که هر کدام بسیار خوشمزه هستند. نیازی به گفتن نیست که نمونه‌بردار روشی عالی برای ارائه نوفیت‌های آبجو کرافت به سبک است.

مجموعه ای از نسخه های ویژه Diageo برای سال 2021، از جمله Lagavulin 26 ساله (سمت چپ)

با حسن نیت از Diageo

بطری دودی (و فوق العاده گران قیمت).

اگر به دنبال اسکاچ با کمی ذغال سنگ نارس هستید – یعنی کیفیت خاکی و دودی متمایز مرتبط با تک مالت در منطقه Isle – به سختی می توانید بهتر از یکی از کارخانه های تقطیر Lagavulin کار کنید. اما اگر Lagavulin را می‌خواهید که در سطوح مختلف ارائه می‌شود (انجیر برشته و کره زنبق همراه با دود را در نظر بگیرید) – و کیف پولی برای پرداخت دارید – بطری نسخه محدود 26 ساله (2399.99 دلار) را انتخاب کنید که به تازگی تولید شده است. به عنوان بخشی از مجموعه سالانه نسخه های ویژه Diageo از مجموعه ارواح منتشر شده است. اما اگر نمی‌خواهید دو هزار برای ویسکی خرج کنید، این مجموعه شامل بطری‌هایی است که از 114.99 دلار شروع می‌شود – همچنین یک Lagavulin 12 ساله با قیمت 149.99 دلار وجود دارد.

بوکر بوربن

لطفا ضرب کنید

(پاداش) بطری تمام آمریکایی

بله 13شما بطری در این مورد، این یک آمریکایی خوب قدیمی است – بوکر، برچسبی که در بوربن کلاسیک تخصص دارد، اما با درجه خاصی از ظرافت ساخته شده است (و با استحکام بریده نشده عرضه می شود – معمولاً بیش از 120 اثبات). بوکر بوربن «استاندارد» ندارد. در عوض، هر سه ماه یک بار، این برچسب، بخشی از خانواده Beam، نسخه جدیدی را ارائه می دهد. دومی، Noe Strangers Batch (89.99 دلار)، به تقطیر اصلی افسانه ای Beam Booker Noe و تمایل او به دوست یابی از غریبه ها ادای احترام می کند. به خاطر رایحه وانیل و ادویه های قهوه ای و طعم شیرینش قابل توجه است.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر