16 کشته و طوفان Amphan batters, بنگلادش, هند

در بنگلادش حداقل شش نفر کشته در Patuakhali, ستخیرا, پیرجپور, بهلا و Barguna به عنوان طوفان Amphan بسته بندی با

توسط HONARMANDKHABAR در 31 اردیبهشت 1399

در بنگلادش حداقل شش نفر کشته در Patuakhali, ستخیرا, پیرجپور, بهلا و Barguna به عنوان طوفان Amphan بسته بندی بادها gusting تا به 160kph با مته سوراخ کردن در مناطق ساحلی و محلی دولت و نمایندگان گفت.

در میان مرگ و میر گزارش شده و تا پنج شنبه شب یک زن که در ستخیرا یک درخت فرو ریخت و او با توجه به بالا-سرعت بادها به گفته معاون کمیسر SM مصطفی کمال.

پرجمعیت هند در ایالت بنگال در زمان فشار از طوفان Amphan که barrelled از خلیج بنگال با gusting بادها تا 185 کیلومتر در ساعت و یک موج طوفان در حدود پنج متر است.

West Bengal وزیر Mamata بانرجی گفت: حداقل 10 نفر کشته شده بود در این ایالت و دو منطقه شده است به طور کامل از ضرب و شتم توسط یکی از قوی ترین طوفان به آمار منطقه در چند سال گذشته به رادیو فردا.

"منطقه پس از منطقه را ویران شده است. ارتباطات مختل," بانرجی گفت:, و اضافه کرد که اگر چه از 500000 نفر شده بود تخلیه کردند مقامات دولت تا به حال به طور کامل پیش بینی شدت طوفان است.

با باران ادامه دارد, او گفت: سخت ترین بازدید مناطق نمی شد فورا در دسترس است. مقامات فدرال گفت که آنها تنها می تواند یک ارزیابی مناسب از تخریب در روز پنج شنبه صبح.

"ما رو بیشتر آسیب و ویرانی از CoVID-19," بانرجی گفت: با اشاره به بیماری های ناشی از رمان coronavirus که تا کنون به کشته شدن 250 نفر در دولت است.

در غرب بنگال در شهر کلکته بادهای قوی روبترقی ماشین و قطع درختان و برق لهستانی. بخش هایی از این شهر را در تاریکی فرو برد.

یک مقام رسمی در مجاور Hooghly منطقه گفت: هزاران گل خانه هایشان آسیب دیده توسط مواج باد.

در بنگلادش مقامات منتقل شده بود به حدود 2.4 میلیون نفر به بیش از 15000 پناهگاه طوفان این هفته است. مقامات همچنین گفته اند که آنها تا به حال صدها Rohingya پناهندگان میانمار زندگی در سیل مستعد جزیره در خلیج بنگال به پناهگاه.

اما مقامات گفت: آنها می ترسید که ایستاده محصولات می تواند آسیب دیده و دستگاه های زیادی از زمین های حاصلخیز در پرجمعیت کشور شسته.

"خوشبختانه برداشت برنج محصول تقریبا تکمیل شده است. هنوز هم آن را می تواند ترک یک دنباله از تخریب" Mizanur Rahman Khan, یک مقام ارشد در بنگلادش وزارت کشاورزی گفت: عصر ایران.

شدید وزش تندباد و باران جامعی تغذیه ياوه زیادی از منطقه ساحلی در بنگلادش به تاریکی در روز چهارشنبه. بیش از یک میلیون مصرف کننده در حداقل 17 های برق رسانی روستایی هیئت مدیره از دست داده اند و برق است. جدای از این, تقریبا 40,000 مشتریان از غرب منطقه برق شرکت توزیع گذاشته شده اند بدون برق.

طوفان اغلب خمیر بخش هایی از شرق هند و بنگلادش بین آوریل و دسامبر اغلب وادار به تخلیه ده ها هزار نفر و باعث آسیب گسترده.

موج و جزر و مد بالا

افزایش آب را از طریق شکست سدهای اطراف یک جزیره در بنگلادش Noakhali منطقه, از بین بردن بیش از 500 خانه های محلی رسمی Rezaul Karim گفت.

"ما می تواند جلوگیری از تلفات به مردم منتقل شدند به طوفان مراکز قبلا" کریم گفت.

سدهای نیز نقض در غرب بنگال را Sundarbans دلتا که در آن آب و هوا مقامات گفته بود خروش شلاق طوفان می تواند سیل زده تا 15 متر داخلی.

محیط زیست شکننده منطقه مسکونی در هند-بنگلادش مرز است بهترین و شناخته شده برای ضخیم جنگل های حرا که در حال بحرانی زیستگاه ببر و به حدود 4 میلیون نفر در هند.

در Sundarbans' Ghoramara جزیره ساکن Sanjib ساغر گفت: چند سدهای اطراف شهرک های آسیب دیده شده است و برخی از جاری شدن سیل آغاز شده بود.

"بسیاری از خانه ها آسیب دیده اند" او به رویترز گفت از طریق تلفن.

Anamitra Anurag Danda, یک عضو ارشد در بنیاد تحقیقات آبزرور فکر می کنم تانک که به طور گسترده مورد مطالعه قرار Sundarbans گفت که سدهای در سراسر منطقه ممکن است نقض شده است.

"گردباد موج همزمان با ماه جدید جزر و مد بالا. آن است که ویرانی در کمربند ساحلی," او گفت:.

با جزئیات از رویترزtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب