17 US states, DC, فایل طرح دعوی در دادگاه در برابر تهمت مدیر جدید ویزا سیاست جهانی دانش آموزان

با توجه به گزارش های اخیر از دانشجو و بازدیدکننده تبادل برنامه (SEVP) وجود دارد 1,94,556, هندی, دانش آموزان ثب

توسط HONARMANDKHABAR در 24 تیر 1399
Trump administration, COVID-19 pandemic, US new visa policy, US new visa rule,US students visa, ICE, SEVP, nonimmigrant students,M-1 visas, F1 visa, foreign students in US, global students in USبا توجه به گزارش های اخیر از دانشجو و بازدیدکننده تبادل برنامه (SEVP) وجود دارد 1,94,556, هندی, دانش آموزان ثبت نام شده در موسسات مختلف علمی در ایالات متحده در ماه ژانویه است. (رویترز عکس)

به عنوان بسیاری از 17 ایالت آمریکا و ناحیه کلمبیا واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر تهمت و دولت جدید سیاست ویزا برای دانشجویان بین المللی آن را "بی رحمانه ناگهانی و غیر قانونی اقدام به اخراج آنها در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

در جولای 6, سفارش آمریکا مهاجرت و گمرک (ICE) اعلام کرد که غیرمهاجرتی دانش آموزان با F-1 و M-1 ویزای تحصیل در مدارس عامل کاملا آنلاین و یا در نظر گرفتن تنها دوره های آنلاین نمی شود مجاز به باقی می ماند در ایالات متحده است.

اخبار مرتبط

طرح دعوی در دادگاه در دادگاه منطقه ای ایالات متحده در ماساچوست در برابر وزارت امنیت داخلی (DHS) و یخ, به دنبال دستور به توقف کل حکومت از رفتن به اثر. این چالش ها چه 18 وکلای فراخوان عمومی دولت فدرال را "بی رحمانه ناگهانی و غیر قانونی اقدام به اخراج دانشجویان بین المللی در میان همه گیر است که ساخته از مرگ و اختلال در سراسر ایالات متحده".

این تغییرات همچنین حد بسیاری از دانش آموزان در به طور معمول عامل مدارس از مصرف بیش از یک کلاس و یا اعتباری سه ساعت آنلاین به منظور باقی می ماند در کشور است. در 2018-2019 سال تحصیلی وجود دارد بیش از 10 لاخ دانشجویان بین المللی در ایالات متحده است.

با توجه به گزارش های اخیر از دانشجو و بازدیدکننده تبادل برنامه (SEVP) وجود دارد 1,94,556, هندی, دانش آموزان ثبت نام شده در موسسات مختلف علمی در ایالات متحده در ماه ژانویه است. ایالات متحده که در زمینه مشترک طرح دعوی در دادگاه در حال کلرادو, کانکتیکات, دلاور, ایلینوی, مریلند, ماساچوست, میشیگان, مینه سوتا, Nevada, New Jersey, New Mexico, اورگان, پنسیلوانیا, رود آیلند, ورمونت, ویرجینیا و ویسکانسین.

ماساچوست دادستان کل Maura هیلی که رهبری ائتلافی از 18 به طور کلی وکیل در پر کردن طرح دعوی در دادگاه در بیانیه ای ادعا کرد که برگ برنده دولت حتی تلاش برای توضیح این اساس برای این "بی معنی" حکومت که نیروهای مدارس به انتخاب بین نگه داشتن خود را دانشجویان بین المللی ثبت نام کرده و حفاظت از سلامت و ایمنی خود دانشگاه.

"ماساچوست است خانه را به هزاران نفر از دانشجویان بین المللی را که ارزشمند کمک به ما موسسات آموزشی جوامع و اقتصاد است. ما در حال بدست گرفتن این اقدام به مطمئن شوید که آنها می تواند همچنان به زندگی می کنند و یاد بگیرند که در این کشور" او گفت:.

طرح دعوی در دادگاه واصل شده است روز بعد از دانشگاه هاروارد و موسسه تکنولوژی ماساچوست واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر یخ آخرین حکومت است که بارها دانشجویان بین المللی از اقامت در ایالات متحده, مگر اینکه آنها حضور حداقل یک فرد در دوره.

آن چالش های ناگهانی تغییر سیاست توسط یخ برای معکوس ارشاد صادر شده در مارس 13 که به رسمیت شناخته شده COVID-19 اضطراری برای بهداشت عمومی در ارائه انعطاف پذیری برای مدارس و مجاز دانشجویان بین المللی با F-1 و M-1 ویزا برای شرکت در کلاسهای آنلاین برای مدت زمان اضطراری است.

طرح دعوی در دادگاه نیز مدعی است که قانون جدید تحمیل اقتصادی قابل توجهی آسیب precluding هزاران نفر از دانشجویان بین المللی از آمدن به و ساکن در آمریکا و پیدا کردن کار در زمینه هایی مانند علم و تکنولوژی و بیوتکنولوژی بهداشت و درمان کسب و کار و سرمایه گذاری و آموزش و پرورش و کمک به اقتصاد به طور کلی.

ماساچوست میزبان ده ها هزار نفر از دانشجویان بین المللی در هر سال — در حال حاضر وجود دارد 77,000 با فعال ویزای دانشجویی — و آنها تخمین زده می شود به بیش از 3.2 میلیارد دلار به اقتصاد در هر سال. دولت نیز به 92 خصوصی کالج ها و دانشگاه ها و عمل 29 موسسات آموزش عالی — 15 کامیونیتی کالج ها نه دانشگاههای دولتی و پنج دانشگاه جداگانه از دانشگاه ماساچوست سیستم.

طرح دعوی در دادگاه نیز شامل 40 اعلامیه از انواع موسسات تحت تاثیر این قانون جدید از جمله شمال شرقی دانشگاه تافتز دانشگاه, دانشگاه, ماساچوست, دانشگاه بوستون, ماساچوست کالج ایالت ماساچوست دانشگاه, انجمن مستقل دانشگاه ماساچوست در میان دیگران.

در کالیفرنیا هفت بین المللی دانشجویان تحصیلات تکمیلی — شش اتباع چینی و آلمانی — واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال در منطقه مرکزی کالیفرنیا. "یخ در سیاست خارجی نیاز به دانش آموزان به شرکت در کلاس های حضوری حتی در جایی که خود دانشگاه تعیین کرده اند که برای انجام این کار هزینه زندگی و خطر اندازد دانشگاه و جامعه در همراهی با قضاوت از کارشناسان بهداشت عمومی و رفتار آنها را به عنوان آلت برای رئیس جمهور با انگیزه های سیاسی تصمیم گیری است.

"این آخرین در یک سری از اقدامات غیر منطقی است که تعمیق بحران همه گیر در کشور ما می آید و آن را به عنوان جای تعجب نیست که زندگی در معرض تهدید در وهله اول کسانی هستند که از مهاجران قانونی تحصیل در اینجا به کمک مولد در اینجا و خارج از کشور گفت:" علامت گذاری Rosenbaum, کارگردانی, دادستان عمومی و مشاور فرصت تحت قانون پروژه.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب