2 کشته و 8 زخمی در کارولینای جنوبی کلوپ شبانه عکسبرداری: کلانتر

Greenville, جولای 5 یک تیراندازی در کارولینای جنوبی کلوپ شبانه دو نفر کشته و هشت مجروح و یک کلانتر رسمی گفت. د

توسط HONARMANDKHABAR در 15 تیر 1399

Greenville, جولای 5

یک تیراندازی در کارولینای جنوبی کلوپ شبانه دو نفر کشته و هشت مجروح و یک کلانتر رسمی گفت.

دو Greenville County sheriff نمایندگان متوجه اختلال در اسراف سالن فقط قبل از 2 هستم و دیدم جمعیت زیادی در حال اجرا خارج از ساختمان کلانتر هوبارت لوئیس گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. وجود دارد "فعال گلوله از داخل ساختمان", ستوان جیمی پیچ و گفت: در عرضه اولیه بیانیه و لوئیس گفت: همه از کار اخراج شدند عکس داخل.

هر دو Lewis و پیچ در ابتدا گفت: 12 نفر تا به حال کشته شده است---با حداقل چهار نفر در شرایط بحرانی لوئیس گفت:---اما Bolt بعد گفت WYFF-TV که این تلفات کشف شده است تجدید نظر شده است. یک تماس تلفنی و پیام متنی را برای لوئیس و یک ایمیل به پیچ از آسوشیتد پرس به دنبال روشن نیست بلافاصله بازگشت.

هیچ کس بلافاصله به زندان برده شد. کلانتر دفتر بود "برخی گمان می کنند اطلاعات" لوییس در کنفرانس مطبوعاتی گفت: اما مطمئن نیستم اگر وجود دارد چند بورس.

"ما واقعا باید یک فرد مورد علاقه است که ما می توانیم نام" لوئیس گفت: بعد اضافه کرد که مقامات مطمئن نبودند که منجر به تیراندازی.

نام و دقیق شرایط از قربانیان نبودند بلافاصله منتشر شد. لوئیس گفت: قربانیان گرفته شد به Prisma سلامت بیمارستان در گرین ویل برخی از طریق وسیله نقلیه خصوصی.

Prisma سلامت, سخنگوی Tammie اپس نمی تواند بلافاصله نظر که رسید از طریق تلفن.

لوئیس گفت: "بسیار بزرگ جمعیت" بود در کلوپ شبانه برای "برخی از نوع از کنسرت. یک پست در اسراف سالن را در Facebook صفحه آگهی ژوئیه 4 عملکرد دام رپ Foogiano.

یک Instagram پیام مستقیم از AP نبود بلافاصله بازگشت اما یک رزرو نماینده گفت: AP از طریق پیام متنی که Foogiano خوب بود و تیم خود را امن بود.

کلوپ شبانه حدود 5 مایل (8 کیلومتر) در جنوب غربی مرکز شهر گرین ویل در شمال ایالت کارولینای جنوبی منطقه.

Coronavirus موارد در کارولینای جنوبی افزایش یافته است به سرعت و دولت رای مثبت آزمایش سه بار توصیه می شود سطح. در اواخر ماه ژوئن گرینویل---که تجربه کرده است و برخی از دولت بالاترین COVID-19 rates ---شد برای اولین بار در شهرستان به دستور پوشش صورت در کارولینای جنوبی که در آن رژیم صهیونیستی است. هنری مک مستر حاضر به پیاده سازی دولت گسترده ای ماسک مورد نیاز است.

مک مستر به یاد اهالی کارولینای جنوبی در هفته گذشته که او تا به حال اعمال محدودیت بر جمعیت زیادی که عامل کاباره ها به طور غیر قانونی و یا برگزاری کنسرت خود را در برابر دستورات لازم نیست که در عمل به اتهامات اما در عوض می تواند شارژ هفته بعد اگر COVID-19 موارد ترسیم.

یک تماس تلفنی و یک Instagram پیام مستقیم از AP به اسراف سالن نبودند بلافاصله بازگشت.

لوئیس گفت: در کنفرانس مطبوعاتی که او نمی دانست که آیا باشگاه به دنبال معافیت به فرماندار سفارش و یا امن مجوز برای پنج شنبه شب, رویداد, اما گفت: روشن بود که باشگاه مشتریان نیست 6 فوت (2 متر).

"این است که قطعا بهترین وضعیت برای جلوگیری از گسترش این ویروس" کلانتر گفت. --- APtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب