بیش از 68 سال او ثابت کرد که او یک بازمانده اما نبرد زندگی خود را به شکل در بروکلین واحد مراقبت های ویژه به عنوان جدید کروناویروس جاروب شهرستان.

او تا به حال یک ونتیلاتور برای کمک به تنفس او یک قطعه از تجهیزات هر کس می ترسید خواهد بود در دسترس نیست اگر بيمارستان غرق شد. چه الدين فاقد خانواده اش می گوید: کافی بود دسترسی به دیالیز یک درمان معمول برای اختلال در عملکرد کلیه است که در دسترس نیست در مقادیر کافی برای مقابله با موج پس از موج از COVID-19 بيمار ورود آمبولانس در اتاق اورژانس.

همسرش, Jesmin الدين و پسر Shehran الدين رشد به طور فزاینده ای مضطرب و سپس از جان گذشته بیش از چهار روز در ماه آوریل به عنوان جمال الدين بدون دریافت دیالیز درمان است. “به عنوان یک پزشک این سخت است برای من به درک که حتی امکان,” دکتر گفت: Rasel رعنا یک جراح ارتوپدی و جمال الدين را brother-in-law, که گفت که او و خواهر او خواهش کرد که برای دیالیز در تماس با این بیمارستان به عنوان آزمایش نشان داد بدتر شدن عملکرد کلیه.

در اوج شیوع, تعداد COVID-19 بیماران مبارزه با نارسایی کلیه منجر به افزایش تقاضا برای دیالیز در بیمارستان ها در سراسر شهر نیویورک از جمله در NYU Langone بیمارستان-بروکلین که در آن Uddin شد درمان می شود. Nephrologists صدا زنگ که آنها دارو نیروی انسانی یا ماشین آلات برای مقابله با هجوم غیر منتظره از بیماران.

بیمارستان سوابق خود را نشان می دهد که تخصصی دیالیز شناخته شده به عنوان مستمر کليه درمانی جایگزین در تامین کوتاه مدت زمانی که Uddin به شدت بیمار بود با COVID-19 وجود دارد. توجه داشته باشید در فایل سهشنبه, مارس 14 گفت که “در حال حاضر در دسترس برای بیمار در محل فعلی” حتی به عنوان الدين را در سطح پتاسیم یک شاخص مهم از عملکرد کلیه افزایش یافت و به شدت سطح بالا است.

“هر روز وجود دارد و تصمیم گیری که آیا او پایدار بود که آیا او نیاز اضطراری مداخله در هر یک از این روزها او گفت:” دکتر یوسف Weisstuch, افسر ارشد پزشکی در NYU Langone بیمارستان-بروکلین. “ما رفت بالا و فراتر از مراقبت از یک بیمار به بیمار است.”

Uddin مبارزه با کروناویروس است که وقایع در یادداشت برادر خود را در قانون ناخوانا بر روی یک پد سفید در طول کسانی که نگران تماس های تلفنی با پزشکان و unspools دقیق در جزئیات بیش از 1,403 صفحات دیجیتالی پزشکی سوابق به دست آمده از بیمارستان توسط نیویورک تایمز با رضایت خانواده اش.

با سطح پتاسیم خونتان به جدید خطرناک بالا الدين رفت و به ایست قلبی که شنبه شب اما پزشکان قادر به پرش شروع خود را و قلب او را زنده. سر نفرولوژی درخواست های تخصصی دیالیز برای Uddin که اعضای خانواده گفت: آنها تا به حال التماس برای بیش از تلفن را برای روز. درمان برنامه ریزی شده بود برای شروع تقریبا بلافاصله اگر او فقط می تواند نگه دارید.

NYU Langone-بروکلین بود تنها جایی که کمبود چپ اشتباه پزشکان زندگی یا مرگ تصمیم گیری. “من در واقع فقط تلاش برای نگه floodgates از ترکیدن باز است. آن را پشت سر هم باز چند بار گفت:” یک پزشک در یکی دیگر از شهر نیویورک در بیمارستان درمان بيماران ICU با COVID-19 بدون به اندازه کافی پیشرفته دیالیز ماشین آلات برای تعدادی از بیماران مبتلا به کلیه ها آسیب دیده.

“تا به حال این مردم دریافت آنچه آنها نیاز به برخی از آنها حداقل باید زندگی می کردند دیگر گفت:” دکتر که نخواست نامش فاش شود به خاطر ترس از محل تلافی برای صحبت کردن.

در پاسخ به این غیر منتظره تقاضا برای اورژانس دیالیز دکتر هوارد Zucker, دولت, کمیسیون بهداشت و درمان هفته گذشته درخواست های تخصصی دیالیز ماشین آلات از فدرال ذخایر. این هفته دولت دریافت 50 از ماشین آلات پیشرفته و به دنبال در نحوه توزیع آنها را به جایی که نیاز است بزرگترین.

A patient is brought into the NYU Langone hospital’s emergency entrance in New York, April 26, 2020. Around the country, kidney specialists estimate that 20 percent to 40 percent of Intensive Care Unit patients with the coronavirus suffered kidney failure and needed emergency dialysis. (Maria Carrasquero/The New York Times)

بیمار را به NYU Langone اورژانس بیمارستان ورودی در نیویورک, مارس 26 سال 2020 است. در سراسر کشور کلیه متخصصان تخمین می زنند که 20 درصد به 40 درصد از واحد مراقبت های ویژه بیماران مبتلا به کروناویروس دچار نارسایی کلیه و نیاز به اورژانس و دیالیز. (ماریا Carrasquero/نیویورک تایمز)

این امر می تواند دشوار است برای محاسبه که چگونه بسیاری از بیماران فوت کرده اند در طول شیوع کروناویروس به دلیل عدم کلیه و درمان. بسیاری از به شدت بیمار بودند در برخورد با چند نارسایی ارگان ها و حتی کافی دیالیز خود را به ریه ها و قلب ها و یا ارگان های دیگر ممکن است انجام داده اند بعد.

“آنچه ما دیده ایم با این بیماری و بیش از بیش مردم است که باید گذرا بهبود و تصادف با وجود همه چیز را که ما انجام می دهیم” Weisstuch گفت.

Uddin بیمارستان سوابق جزئیات چقدر تلاش رفت و به نگه داشتن او را: ده ها تن از پزشکان و پرستاران و تکنسین; ونتیلاتور; و داروها از جمله هیدروکسی کلروکین — که اثبات نشده و درمان تبلیغ توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

Uddin در ابتدا دریافت تخصصی دیالیز درمان اغلب استفاده می شود در بخش های مراقبت ويژه. اما در اوج بحران نیویورک بیمارستان ها از جمله NYU Langone شروع به اجرا پایین در بیشتر تخصصی ماشین آلات. بیمارستان تبدیل به یک روش به نام دياليز صفاقی است که می تواند بسیار موثر برای برخی از بیماران است اما نه همیشه مطلوب در بیماران بستری در بیمارستان که شرایط کمتر پایدار است. حتی این که به تعویق افتاد برای چند روز تا زمانی که Uddin وضعیت وخیم شده بود به طور قابل توجهی.

“من فقط می خواهم این را خیلی از مردم در مورد این پس دفعه بعد آنها آماده” Jesmin الدين همسرش گفت: نیاز به بیشتر دیالیز منابع در آینده COVID-19 نقاط داغ. “من نمی خواهم کسی به رفتن را از طریق آن دیگر.”

دیالیز طول می کشد بیش از این نقش اساسی کلیه ها, معمولا, بازی, پاکسازی خون از سموم و از بین بردن بیش از حد مایعات در میان کارهای دیگر. در سراسر کشور کلیه متخصصان تخمین می زنند که 20% به 40% از بيماران بستری با کروناویروس دچار نارسایی کلیه و نیاز به اورژانس و دیالیز. در برخی از بیمارستان ها در شهر نیویورک تقاضا برای دیالیز افزایش سه برابر طول بحران.

“آنها گفت: تعداد بسیار خوب” گفت: Uddin را, گریه را به عنوان او صحبت کرد. “وجود دارد سایر بیماران انجام بدتر از او. ما نیاز به انجام دیالیز دستگاه به آنها” او به یاد می آورد که پزشکان گفتن او.

درد و تب و بدون آزمون

جمال الدين متولد شد و در چیتاگونگ بنگلادش که در آن Karnaphuli جریان رودخانه به خلیج بنگال است. او فقیر نیست اما او می دانست آنچه در آن می خواهم برای به اشتراک گذاشتن یک کاسه کوچک از برنج با برادر خود را به عنوان تنها وعده غذایی قبل از مدرسه. او پس از درگذشت پدر و مادر او با مهاجرت به ایالات متحده جایی که او تا به حال یک عمو.

در سفر به بنگلادش در سال 1985 الدين ملاقات یک زن جوان Jesmin و آنها به زودی ازدواج. او به یاد می آورد چگونه به تازه ازدواج کرده در نیویورک, آنها خواهد درایو در اطراف شهر در Toyota Starlet رفتن به فیلم و یا پارک. آنها نقل مکان به یک خانه آجر قرمز در بی ریج و تا به حال یک پسر Shehran الدين در حال حاضر 23 و آماده سازی برای حضور در دانشگاه شهر نیویورک در دانشکده حقوق در پاییز.

یک منظمی لباس مردی که مورد علاقه, ورزش, کت با یقه باز, جمال الدين به عنوان استاد راهنما در این شهر به HIV/AIDS از خدمات دولت و فعال بود در این اتحادیه وجود دارد. “همه می دانستند که اگر چه او در یک اطاقک خود را درب همیشه باز به هر کسی گفت:” رئیس خود را در دولت Elnora Whitten.

او دوست داشت به تنه زدن در کنار آب زیر Verrazzano-Narrows Bridge و پایین به سمت جزیره ادم ساده لوح. در تعطیلات آخر هفته الدين لذت رانندگی را در محله منهتن برای pastrami ساندویچ در کاتز را در مغازه اغذیه فروشی.

Uddin عاشق سفر و به باغ و ترکیب این دو احساسات با آوردن خانه لاله لامپ از هلند و کاشت آنها در یک طرح کوچک در مقابل خانه در بی ریج که در آن او همچنین کاشته گریه درخت گیلاس.

در 20 مارس الدين به همسرش گفت که بدن خود را ached و او تا به حال یک تب. مانند بسیاری از, در شهرستان, او تا به حال مشکل گرفتن تست شده برای coronavirus. سرفه بدتر شد و تب صعود کرد اما او فرستاده شده بود از ابن میمون در نزدیکی مرکز پزشکی بدون آزمون تی اسکن قفسه سینه. همسر و فرزند خود را نیز بیمار اما نمی تواند تست شده یا نه.

Shehran Uddin holds a photo of his father, Jamal, holding him as a child near their home in New York, April 22, 2020. The case of Jamal Uddin, 68, illustrates what interviews with doctors in overburdened hospitals around the city revealed: that patients died in New York City hospitals during the COVID-19 outbreak at least in part from a sustained lack of dialysis. (Natalie Keyssar/The New York Times)

Shehran الدين دارای یک عکس از پدرش جمال نگه داشتن او را به عنوان یک کودک در نزدیکی خانه خود در نیویورک, مارس 22 سال 2020 است. مورد جمال الدين, 68, نشان می دهد آنچه در مصاحبه با پزشکان در سبب شیوع بیمارستان ها در اطراف شهر نشان داد که بیماران مبتلا به فوت در شهر نیویورک بیمارستان در طی COVID-19 شیوع حداقل در بخشی از پایدار عدم دیالیز. (ناتالی Keyssar/نیویورک تایمز)

در 31 مارس یک oximeter به اندازه گیری عملکرد ریه و یک مخزن اکسیژن برای کمک به تنفس او. آنها کشف کردند که خود را اشباع اکسیژن کاهش یافته بود به 78% و خانواده به نام یک آمبولانس.

Shehran الدين تماشا پدرش پیاده کردن گام به عقب آمبولانس در حالی که مادر خود را جمع آوری داروها. Jesmin الدين گفت: او قرار دادن در کفش خود را “برای اجرا به او” اما paramedic “متوقف شد گفت: من نمی توانستم.” او دست تکان دادند خداحافظی او از درب جلو به عنوان آنها را راندند.

“من گفت:, مبارزه, مبارزه با, مبارزه,’ ” همسر خود را به یاد می آورد.

او روز پنجم در بیمارستان جمال الدين را اشباع اکسیژن خون حال سقوط به پایین 70s. فقط قبل از او تسکین یافته و قرار داده شده در یک, همسر و فرزند خود را به او صحبت کرد.

“ما فقط باید برای دیدن یک دقیقه در FaceTime,” او گفت:. او گفت: “او ما را دوست داشت. ما به او گفت که ما او را دوست داشتم. ما شروع به دعا.”

یک نشانه بد

Uddin ریه ها را بهبود کمی اما عملکرد کلیه شروع به لکنت زبان پیدا کردن.

افزایش سطح پتاسیم می تواند به عنوان یک شاخص چه بد کلیه یک بیمار در حال انجام است. “هنگامی که سطح افزایش می یابد بسیار بالاتر از 5 آن را نشانه ای چیزی اشتباه است” گفت: دکتر آلن Kliger یک ییل نفرولوژیست و همکاری رئیس یک COVID-19 پاسخ در تیم American Society of Nephrology. “اگر آن را همچنان به افزایش و سپس به شما می گویند قبل از آن می شود خطرناکی بالا ما شروع دیالیز.”

Uddin است سطح پتاسیم صعود به 6.3 مارس 7, بحرانی بالا با توجه به سوابق خود را. اما او موفق به دریافت دیالیز برای اولین بار و شماره خود را بهبود یافته است.

“اگر این تنها نگرانی در سمت چپ تنها چیزی که او نیاز به دیالیز, من در نهایت قادر به نفس کشیدن” الدين گفت:. “او خواهد آمد خانه” او به یاد می آورد تفکر است. “این یک چیز ساده است.”

دکتر مایکل کانر استادیار پزشکی و یک نفرولوژیست در اموری دانشکده پزشکی دانشگاه در آتلانتا گفت که در شرایط عادی از بیماران که نیاز به دیالیز به صورت ناگهانی نارسایی کلیه در بخش مراقبتهای ویژه یک مرگ و مير به عنوان کم 40 درصد و به عنوان بالا که 60%.

“همیشه بهتر است به مداخله با تهاجمی بیشتر به معنی حمایت از زندگی قبل از دریافت آنها را در شرایط شدید و این درست در کلیه ها بیش از حد” کانر گفت.

برای جلوگیری از عفونت و بستگان و نمی تواند در دیدار عزیزان در بیمارستان در طول شیوع آن کاهش می یابد و حتی درهم ارتباط بین خط مقدم پزشکی پرسنل و خانواده تصمیم گیرندگان.

Jesmin Uddin near her home in New York, April 22, 2020. The case of Jamal Uddin, Jesmin’s husband, illustrates what interviews with doctors in overburdened hospitals around the city revealed: that patients died in New York City hospitals during the COVID-19 outbreak at least in part from a sustained lack of dialysis. (Natalie Keyssar/The New York Times)

Jesmin الدين در نزدیکی خانه اش در نیویورک, مارس 22 سال 2020 است. مورد جمال الدين, Jesmin است و نشان می دهد آنچه در مصاحبه با پزشکان در سبب شیوع بیمارستان ها در اطراف شهر نشان داد که بیماران مبتلا به فوت در شهر نیویورک بیمارستان در طی COVID-19 شیوع حداقل در بخشی از پایدار عدم دیالیز. (ناتالی Keyssar/نیویورک تایمز)

که روشن شد که سه روز پس از Uddin اول دریافت های تخصصی دیالیز در این بیمارستان برای اجازه خواسته به محل کاتتر در شکم او بنابراین او می تواند دریافت فرم جایگزین درمان شناخته شده به عنوان دیالیز صفاقی. Uddin اعضای خانواده نگران بودند که با لوله در شکم او نمی تواند بیش از تبدیل به افزایش جریان هوا و نمی بینم نیاز برای آنچه که اعتقاد داشت عمل جراحی غیر ضروری.

Uddin دریافت همودياليزی مارس 10 مشترک شکل سرپایی دیالیز. خانواده گفت که دکتر در ICU به آنها گفت که پس از چند دیالیز درمان وجود دارد یک شانس او می تواند در نظر گرفته شود ونتیلاتور. اما هر بار آنها بررسی می شود و در روزهای بعد او دریافت نکرده دیالیز.

NYU Langone-بروکلین بود رو به سه تا چهار برابر تعداد معمول از بيماران بستری و پزشکان مشغول به کار بودند خسته کننده تغییرات تا 18 ساعت در روز است. بیمارستان شد درمان بیماران بیشتر با کسانی که تخصصی ماشین آلات تر از همیشه قبل از “های” یک ماشین بین دو نفر برای 12 ساعت در هر جای معمول 24 — همه با برخی از آموزش پرستاران دیالیز با COVID-19 خود را.

در مارس 12, توجه داشته باشید در فایل نامیده می شود برای درمان تخصصی “امروز اگر در دسترس است” اما الدين نیست آن را دریافت خواهید کرد. او برنامه ریزی شده برای همودیالیز صبح روز بعد اما آن برگزار شد بدون توضیح. مقامات بیمارستان گفت: آنها ساخته شده و تماس های متعدد برای متقاعد کردن خانواده نیاز برای عملیات.

برنامه باز کردن

اعضای خانواده متوجه شدم که Uddin نمی خواهد دریافت کافی درمان بدون عمل جراحی و معکوس دوره موافقت به کاتتر عملیات. تا به حال آنها را درک اوایل که کلیه مراقبت آنقدر کمیاب است که می تواند صفاقی گزینه یا هیچ خانواده گفت: آنها را راضی بلافاصله.

Uddin را کاتتر عمل جراحی برنامه ریزی شده بود در آوریل 13, اما این عملیات به تعویق افتاد, یک روز با آنچه در ظاهر به یک miscommunication بین فولاد و ICU تیم است. هنوز Uddin داده نشده بود دياليز.

“من او” گفت: رعنا برادر در قانون. “من گفتم:” شما رو به او برخی از دیالیز امشب.'”

A photo provided by Shehran Uddin, Uddin, right, and his father, Jamal. The case of Jamal Uddin, 68, illustrates what interviews with doctors in overburdened hospitals around the city revealed: that patients died in New York City hospitals during the COVID-19 outbreak at least in part from a sustained lack of dialysis. (Shehran Uddin via The New York Times)

عکس های ارائه شده توسط Shehran الدين, Uddin راست و پدرش جمال. مورد جمال الدين, 68, نشان می دهد آنچه در مصاحبه با پزشکان در سبب شیوع بیمارستان ها در اطراف شهر نشان داد که بیماران مبتلا به فوت در شهر نیویورک بیمارستان در طی COVID-19 شیوع حداقل در بخشی از پایدار عدم دیالیز. (Shehran الدين از طریق نیویورک تایمز)

Uddin تا به حال عمل جراحی مارس 14, اما سطح پتاسیم شات در بعد از ظهر cresting در 7.2 کلمات “بحرانی سلام!!” در سوابق خود را. به جای انتظار تا صبح برای شروع دیالیز صفاقی به عنوان برنامه ریزی شده آن در اوایل شروع آن شب. Uddin رفت و به ایست قلبی در 8:15 p. m. و تا به حال به زنده کرد.

در نهایت پزشکان برنامه ریزی شده او را به صورت تخصصی دیالیز شروع در 9 p. m. قبل از اینکه او می تواند دریافت درمان الدين flatlined بار دوم. پزشکان نمی تواند او را به عقب. او در زمان مرگ شد رسما اعلام کرد که 9:01 بعد از ظهر

“جمال الدين زندگی اهمیت به آمریکا و مرگ او اهمیت به ما گفت:” دکتر Tanzib Hossain که صحبت با Uddin در زبان مادری خود بنگالی قبل از او انتوبه و بررسی او در شب در حالی که او تهویه مناسب.

“چه چیزی است که گاهی اوقات منجر به ناامیدی و دلسردی در میان برخی از ما این است که به رغم بهترین تلاش های ما برای انجام همه چیز ممکن است بیماران در حال مرگ هستند” گفت: دکتر Tshering Amdo که نظارت ICU در حالی که Uddin یک بیمار است.

مبارزه خود را به احتمال زیاد COVID-19 عفونت مادر و پسر باقی مانده عصبانی با بیمارستان است.

“تنها چیزی که از من خواسته بود به ما بدن پاک” الدين را به یاد می آورد. “لوله بود و هنوز هم وجود دارد,” او گفت: بی اعتقاد تجهیزات چپ تسلیم در پدرش ، “آنها ندارد نجابت به خون پاک خود گونه است.”

او متاثر شده فکر می کردم که پدر خود را نمی خواهد وجود به دیدن او شروع به دانشکده حقوق و یا روزی دیدار با نوه او. او و مادرش آرامش در یک جفت از پرندگان تودرتو در گریه درخت گیلاس جمال الدين کاشته گل صورتی رنگ پریده به عنوان آنها سوگواری.

“شما به همه فرصتی برابر برای زنده ماندن,” او گفت:. “به جای اقدام آنها تصمیم گرفت تا شانس خود را با زندگی خود فقط به کسانی که دیگر مردم یک فرصت است. او کسی بود که قرار بود به خانه آمده است.”

©2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de