بانک محور امتیاز: ‘خرید’ — مقررات برابر Covid-19 بازیگران سایه

بانک گزارش 20% y-o-y رشد در سود عملیاتی.

برای Q4FY20 محور گزارش در گیلان 14 میلیارد دلار آن را به عنوان ساخته شده است مفاد تومان 30 میلیارد دلار در برابر Covid مرتبط با استرس است. عملکرد توقف کتاب کلید است که آن را به شکل 25 ٪ از وام. سود در FY21 ضعیف خواهد بود با توجه به افزایش هزینه های اعتباری و ضعیف تر topline; کلید کوسن برای درآمد است که در آن بافر مقررات (در 1 ٪ از وام). قوی واریز حق رای دادن و به خوبی حروف ترازنامه می تواند کمک به بازگشت به رشد در FY22. ما به حفظ ما خرید تماس با هدف قیمت 530 تومان.

NPLs در Q4 قابل کنترل; اما کیفیت از مهلت قانونی کتاب خواهد بود کلید در Q4 تازه NPL تشکیل شد قابل کنترل با بزهکاری درجه کاهش به 3 ٪ از سال گذشته وام و ناخالص NPLs در 4.9% – تنظیم برای توقف آن شده اند که بالاتر فقط با 10bps. اما در زمینه Covid مرتبط مستندات, 10-11 ٪ از وام گیرندگان با 25 ٪ از وام (عمدتا شرکت های کوچک و متوسط و خرده فروشی) به دنبال توقف. این نشان دهنده پتانسیل استرس و تاکید ما نمایش از افزایش شدید در هزینه های اعتباری در FY21.

اخبار مرتبط

بانک در زمان محافظه کار مبنی بر تأمین اضافی برای تخصیص تومان 30 میلیارد دلار نسبت به مشروط مقررات و سهام از جمله مقررات است که در حال حاضر در Rs 59 میلیارد دلار یا 1 ٪ از وام است که کوسن درآمد در برابر خطر در FY21.

سود عملیاتی در خط; ریسک گریزی برای کوتاه مدت

بانک گزارش 20% y-o-y رشد در سود عملیاتی (سابق خزانه داری سود) منعکس کننده رشد سالم در topline و بازیابی از NPLs که برای جبران هزینه های ضعیف. با این حال رشد باید متوسط در کوتاه مدت به عنوان بانک طول می کشد محافظه کار مبنی بر اعطای وام و درآمد هزینه کاهش FY21. بانک سپرده حق رای ثابت مانده با کسا نسبت در 41 درصد از سپرده ها و کاهش هزینه های سرمایه گذاری کمک خواهد کرد که رشد در با کیفیت بالا/پایین-حاشیه بخش با کنترل تاثیر بر NIMs.

خرید باقی می ماند

ما نیشگون گرفتن و کشیدن درآمد برای Q4 نتایج و همچنان به حفظ درآمدی ضعیفی چشم انداز FY21 با جهش در FY22. ما حفظ خرید تماس با هدف قیمت 530 تومان بر اساس 1.8 x FY22 تنظیم PB.
خطراتی: بالاتر slippages در خرده فروشی/شرکت های بزرگ وام بخش نیم فشرده سازی.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر