این تلاش با هدف به 95 درصد از معامله گران خرده فروشی پردازنده پلت فرم خواهد شد که سهامداران و پورتال اجرا خواهد شد به طور انحصاری توسط معامله گران

معامله گران در بدن کنفدراسیون همه هند معامله گران (گربه) در روز جمعه گفت: آن را به زودی راه اندازی یک ملی تجارت الکترونیکی بازار bharatmarket’ برای همه معامله گران خرده فروشی در همکاری با چندین همکاران فن آوری. بازار را ادغام قابلیت های مختلف شرکت های فن آوری به ارائه end-to-end خدمات لجستیک و زنجیره تامین از تولید کنندگان به مصرف کنندگان نهایی از جمله تحویل در خانه, CAIT گفت: در یک نسخه.تجارت الکترونیکی پورتال شامل خواهد شد در سراسر کشور مشارکت توسط خرده فروشان آن اضافه شده است.

این تلاش با هدف به 95 درصد از معامله گران خرده فروشی پردازنده پلت فرم خواهد شد که سهامداران و پورتال اجرا خواهد شد به طور انحصاری توسط معامله گران CAIT دبیر Praveen Khandelwal گفت. “ما در حال حاضر آغاز شده و این برنامه به عنوان یک خلبان در ابتدا با تعداد محدودی از کالاهای اساسی در شش شهرستانها — Prayagraj, گوراکپور, Varanasi, Lucknow, Kanpur و بنگلور با پاسخ فوق العاده ای از خرده فروشان و توزیع کنندگان و حتی مصرف کنندگان است. “این در حال حاضر به بیش از 90 شهر در عرض دو هفته. این آموخته از خلبان اجازه خواهد داد که ما را به مقیاس به بسیاری از نقاط و به زودی به فراتر از دسته بندی مواد غذایی” Khandelwal گفت.

اخبار مرتبط

او گفت: این طرح تا به حال فعال پشتیبانی و راهنمایی وزارت تجارت و صنعت به عنوان آنها این را به عنوان یک راه موثر برای کالاهای اساسی برای مصرف کنندگان در مستند دوره و در مهار مناطق. معامله گران بدن است که به دنبال به ثبت نام حدود یک کرور خرده فروشان در این e-بازار در سال 2020 و آن را بزرگترین و منحصر به فرد e-marketplace, همیشه, CAIT ملی رئیس جمهور B C Bhartia گفت.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de