واشنگتن ممکن است 1

رمان coronavirus که به کشته شدن بیش از 230,000 نفر در سراسر جهان تا کنون و دارای خرد اقتصاد پدید آمده از یک ویروس شناسی آزمایشگاه در شهر ووهان چین رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد که روز شنبه با یک درجه بالایی از اعتماد به نفس.

“بله ، بله من” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در شرق کاخ سفید وقتی پرسید که آیا او را دیده است هر چیزی در این نقطه است که به او می دهد درجه بالایی از اعتماد به نفس است که ووهان موسسه ویروس شناسی است که در آن ویروس نشات گرفته است.

رئیس جمهور اما حاضر به ارائه هر گونه اطلاعات به جز گفت که تحقیقات در آن خواهد بود به زودی.

آنچه خواسته به او درجه بالایی از اعتماد به نفس است که این ویروس نشات گرفته از ووهان موسسه ویروس شناسی, او گفت:, “من نمی توانم به شما بگویم که. من مجاز نیست به شما بگویم که.” رئیس جمهور, اما, نمی, نگه همتای چینی خود شی جینپینگ مسئول این کار است. “من نمی خواهم بگویم که من نمی خواهم بگویم که اما قطعا آن را می تواند متوقف شده است. آن را از چین و آن را می تواند متوقف شده است و من آرزو می کنم آنها متوقف شده بود از آن پس تمام جهان آرزو می کنم آنها تا به حال متوقف شده است.” تکرار کرد که این چیزی است که می توانست موجود در ووهان ground zero او گفت که چین می تواند شامل آن است. “آنها یا قادر و یا آنها را انتخاب نکنید. و جهان به شدت رنج می برد.” یکی از دو چیز اتفاق افتاده است, او استدلال.

“آنها هم آن را انجام نمی, و شما می دانید که آنها نمی تواند آن را انجام دهد از صالح نظر و یا به آنها اجازه دهید آن را گسترش و به من می گویند احتمالا آن را خارج از کنترل است.” “اما وجود دارد یک مورد دیگر که چطور آنها را متوقف و همه از هواپیماها و تمام ترافیک از رفتن به چین, اما آنها متوقف نمی هواپیماها و ترافیک از آمدن به ایالات متحده و از آمدن به سراسر اروپا” گفت: با استناد به نمونه ای از ایتالیا سخت ترین ضربه از کشور های اروپایی.

“این کشور (آمریکا) بسیار خوش شانس است و من بسیار خوش شانس است که من قرار داده ممنوعیت چین همانطور که می دانید در اوایل. در ژانویه ما قرار داده این ممنوعیت در چین که خیلی زود بعد. که نبود در اواخر روز بود که اوایل روز است. سپس ما بعد از قرار دادن این ممنوعیت در اروپا,” او گفت:.

قبل از برگزاری آنها پاسخگو مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او می خواهد برای پیدا کردن آنچه اتفاق افتاده است. “من فکر می کنم ما قادر خواهید بود برای به دست آوردن یک بسیار خوب — بسیار قدرتمند تعریف دقیقا چه اتفاقی افتاده است. ما در حال کار بر روی آن به شدت در حال حاضر و من فکر می کنم آن را می شود بسیار قدرتمند,” او گفت:.

“اما می تواند آنها را متوقف کرده اند آن را. آنها بسیار درخشان ملت, علمی و در غیر این صورت. آن را سست بیایید می گویند و می تواند آنها را دربسته در محیط آن است. می تواند آنها را متوقف کرده اند اما آنها نمی. و آنها را متوقف هواپیما از رفتن به چین, اما آنها نمی شود آنها را از رفتن به بقیه جهان. چه شد که همه چیز در مورد؟”

“ما باید در پاسخ به این در نه چندان دور آینده و این که زیادی تعیین می کند که چگونه من احساس می کنم در مورد چین” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

وقتی پرسیده شد که اگر رئیس جمهور یازدهم گمراه او مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “چیزی اتفاق افتاده است. من نمی گویم گمراه کننده و یا نه. من به شما اجازه می دانم که. منظورم این است که من قادر خواهید بود به شما که جواب در برخی از نقطه در امیدوارم نه چندان دور آینده است.” کل جهان رنج می برد به عنوان یک نتیجه از این, او گفت:.

“ما تا به حال فوق العاده ای مرگ و فوق العاده غم و اندوه, غم و اندوه, و هیچ کس تا به حال دیده می شود هر چیزی مانند آن. پس باید بسیاری از کشورهای جهان است. آنها دچار فوق العاده. این چیزی است که رفتن به آن رسیدگی می شود. ما باید برای دیدن” گفت: رئيس جمهور. PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de