همه گیر و تاثیر آن بر جمعیت است که دچار سوء تغذیه مزمن خواهد بود بسیار بالاتر است.

گزارش های اخیر از برنامه جهانی غذا (WFP) و شریک زندگی خود را سازمان نشان می دهد که به عنوان 2019 به پایان رسید 135 میلیون نفر در 55 کشور و منطقه با آن مواجه سطح بالایی از حاد ناامنی غذایی و سوء تغذیه با توجه به عوامل مختلف. حدود 73 میلیون نفر در آفریقا. در حالی که گزارش حساب نمی برای Covid-19 همه گیر بود که آن را پیش نویس, برنامه جهانی غذا هشدار می دهد که جهان می تواند در مجموع 265 میلیون نفر از مردم تحت فشار قرار دادند به ناامنی غذایی حاد.

عوامل موثر در افزایش ناامنی غذایی شامل جنگ اقتصادی سختی جابه جایی شدید آب و هوایی و غیره. حدود 77 میلیون موارد حاد ناامنی غذایی در 22 کشور به وجود آمد به دلیل درگیری; 24 میلیون دلار در هشت کشور به دلیل شوک های اقتصادی و 34 میلیون دلار در 25 کشور به دلیل افراط و آب و هوا. با Covid-19 موثر بر معیشت به شدت همراه با عواملی مانند افت جهانی حواله و اختلال در عرضه مواد غذایی زنجیره ای—تاثیر بر گرسنگی در جهان می تواند مجموعه ای از پیشرفت عقب قابل توجهی.

اخبار مرتبط

همه گیر و تاثیر آن بر جمعیت است که دچار سوء تغذیه مزمن خواهد بود نامتناسب بالاتر با توجه به نحوه تغذیه ضعیف را تحت تاثیر قرار ایمنی و سایر جنبه های سلامت. با افزایش ناامنی غذایی و عدم دسترسی به بهداشت و درمان, مادر و کودک, مراقبت از خواهد شد به احتمال زیاد تاثیر منفی در بسیاری از آسیب های سازمان ملل بربري رشد و سلامت برای نسل دیگری. این گزارش همچنین اشاره می کند که کودکان وابسته به روزانه وعده های غذایی مدرسه در این مناطق خواهد شد وحشتناکی آسیب دیده از نظر مواد مغذی دريافتی و این نیاز دارد که باید توسط همه ذینفعان. نه تنها این بیماری همه گیر شده و باعث اختلال در حمل و نقل مواد غذایی و دیگر کالاهای حیاتی با توجه به جنبش محدودیت. دولت و سایر ذینفعان نیاز به پرداخت توجه به ناامنی غذایی افزایش با توجه به Covid-19 بیماری همه گیر.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de