کنگره سخنگوی Abhishek Singhvi. (IE)

کنگره در روز جمعه خواست این مرکز به قراضه بلند پروازانه مرکزی ویستا پروژه توسعه مجدد در حالی که متهم اخذ تاییدیه دولت برای ردیابی سریع از آن برای جلوگیری از بررسی توسط دیوان عالی کشور است. کنگره سخنگوی Abhishek Singhvi خواست apex دادگاه برای دادن اولویت به دادخواست علیه این پروژه و از دولت خواسته به حفظ 20 ، 000 تومان کرور روپیه خوبی توسعه طرح گذشته در فهرست اولویت خود را به کل ملت است و وضعیتی وخیم تحت coronavirus بحران است. یکی نباید گمراه این ادعای دولت در این پروژه به عنوان تجدد از هر ساختمان در دو کیلومتری شمال بلوک جنوبی بلوک Udyog Bhawan بنارس بهون و مجلس به پر زرق و جدید مدل های کارآمد خواهد هزینه کمتر از 500 تومان کرور روپیه است.

این پروژه توسعه مجدد از مرکزی ویستا — ملت قدرت راهرو — پیش بینی مثلثی ساختمان پارلمان بعدی به یک موجود مشترک دبیرخانه مرکزی و بازسازی از 3 متر-طولانی Rajpath — از Rashtrapati Bhavan به دروازه هند. جدید مجلس خواهد آمد تا در 9.5 هکتار زمین در نزدیکی ساختمان های موجود. به گفته منابع نخست وزیر اقامت و کار به احتمال زیاد به تغییر در نزدیکی جنوب بلوک و معاون رئيس جمهور جدید خواهد بود در مجاورت شمال بلوک.

اخبار مرتبط

“این 20 ، 000 تومان کرور روپیه پروژه است کسی hobby horse. آن است که نه تنها برای یک مودی محال که شامل یک نخست وزیر جدید را, آن است که قصد ترک به نحوی در یک شیوه ای شخصی خود را تمبر توسط littering کل, سبز, سرسبز چشم انداز Rajpath با ساختمان های جدید در نام دفاتر در نام تسهیلات و نوسازی. “بیشتر وحشتناک حمله بر قلب و روان از دهلی نو نمی تواند تصور” Singhvi گفت.

کنگره رهبر خواست apex دادگاه برای شنیدن این موضوع بر اساس اولویت. “ما می خواهیم صادقانه درخواست دیوان عالی کشور به پرداخت توجه فوری به این. ما درخواست آن را به روشن است که اگر دولت به دنبال ادامه (با پروژه) خود را در آن بخار و سپس آنها را عادلانه اطلاع… حداقل موضوع را به نتیجه اطلاع و هشدار داده می شود,” او گفت:. “ما باید هشدار دولت است که این باید آخرین اولویت است. برای دادگاه باید آن را اولین اولویت را به شنیدن این نوع از ماده” Singhvi اشاره کرد.

روز پنج شنبه دادگاه عالی حاضر به سرگرم درخواست برابر مرکزی ویستا پروژه. یک نیمکت متشکل از رئیس دادگستری S A Bobde و عدالت Aniruddha بوز موافق نبود به تسلیم است که این پروژه در Lutyens’ دهلی نو مورد نیاز به ماند به عنوان بدنه دولت بودند به رویکرد مقامات مربوطه برای ترخیص کالا و تشریفات.

کنگره رهبر گفت: زمانی که تمام ملت در مبارزه با رمان coronavirus آن بسیار شگفت آور است که دولت با برگزاری جلسات در مرکزی ویستا پروژه. “این فقط نشان می دهد که پیچانده شده, تحریف, کاملا پوچ اولویت های این دولت است. در وسط coronavirus بحران آنها برای ردیابی سریع داغ-جای پای این پروژه… کل بودجه برای زیرساخت های تقویت دولت هند است 15,000 تومان کرور روپیه,” او گفت:.

Singhvi گفت: در این مرحله که آینده از نظر اقتصادی و فعالیت به نظر می رسد تلخ “دولت باید نشان بزرگواری و جرات اعلام انداختن این پروژه”. “اگر شما بیش از حد egotistic شما می توانید حداقل اعلام به تعویق افتادن این پروژه است. به جای شما انجام می دهند فقط در مقابل شما به وضوح در تلاش برای ارائه به دادگاه عالی موشکافی این infructuous. شما در حال همانطور که گفتم داغ-جای پای آن و پیگیری سریع آن است. چهره های ما را قطع و سر ما در شرم,” او گفت:.Singhvi گفت: دولت می تواند خریداری کرده اند هزاران نفر از هواکش با این مقدار در مبارزه با COVID19 و یا حتی صرف مقدار کمی از این ارسال کارگران مهاجر در بازگشت به خانه.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de