آنها در خانه گیر کرده و در حال اجرا از پس انداز به عنوان مغازه ها و مراکز باقی مانده بسته در ماه رمضان, بزرگترین فصل از تجارت.

“ما در حال از بین برد! خونریزی در هر لحظه!” هلال الدين رئیس جمهور بنگلادش صاحبان فروشگاه ها در’ انجمن گفت: bdnews24.com.

“ما نمی فکر کردن در مورد ضرر و زیان است. ما نگران ما چگونه خواهد بود قادر به خرید مواد غذایی برای خانواده های ما, کودکان بعد از یک ماه یا دو” گفت: با ناامیدی در صدای او.

معامله گران بودند هدف قرار دادن 15 تا 20 درصد رشد در حجم معاملات بود که به ارزش Tk 1 تریلیون دلار در ماه رمضان سال گذشته با توجه به انجمن.

“همه چیز از دست رفته است در حال حاضر. چگونه ما پرداخت اجاره و پرداخت وام های بانکی? چه خواهد شد به کارگران حقوق و جشنواره کمک هزینه? چگونه ما برای زنده ماندن ؟ ” فکر Lipi Khandker که مالک خانه مد Bibiana.

او گفت: آنها در حال اتمام 75 درصد از آماده سازی برای عید کسب و کار.

“در حال حاضر ما در حال گرفتن تعداد بسیار کمی از سفارشات آنلاین, اما این را نمی خواهد به اندازه کافی برای ادامه کسب و کار. ما می رویم به سوی آینده.”

هلال گفت: نگرانی بیش از ضرر و زیان به صاحبان 5.6 میلیون مغازه ها در سراسر بنگلادش خوابی در حالی که این مستندات باید املای بدبختی برای کارمندان خود, بسیاری از آنها در سن بین 15 و 20.

دو سوم از تجارت سالانه متکی سعید فطر و بنگالی سال جدید, او گفت:.

“ما نگران هستند چرا که هیچ تضمینی نیست که این وضعیت را بهبود بخشد اگر تجارت رزومه خود را در یک ماه یا دو. چرا که درآمد مردم است خشک شده اند. آنها لازم نیست که پول را صرف” هلال گفت.

او خواستار حمایت فوری از دولت برای کمک به آنها را از طوفان است.

“من نمی دانم چرا دولت به فکر تنها در مورد کسب و کارهای بزرگ و نه ما. آن است که فکر کردن در مورد 11.5 میلیون نفر که به ‘گرسنه’,” او گفت:.

AB میرزا Azizul اسلام سابق دولت موقت, مشاور نیز با اشاره به این که مردم در حال از دست دادن قدرت خرید خود را.

“شدت این آسیب ممکن است محاسبه می شود اما هر کسی می تواند حدس بزند که آن را ویرانگر” او گفت:.

علاوه بر مد محصولات, فروش کالا, کالاهای الکترونیکی و مبلمان و خودرو و بسیاری دیگر از محصولات قله در طول عید در حالی که معاملات در هر بخش از سفر به مسکن افزایش می یابد.

“اما COVID-19 است ravaging اقتصاد جهان است و به شدت تحت تأثیر بنگلادش و همچنین” میرزا Azizul گفت.

“اقتصاد ما در حال رفتن به صورت واقعا بزرگ بحران,” او اضافه شده است.

علاوه بر معامله گران coronavirus بحران به ارمغان آورده است فاجعه به صدها نفر از هزاران نفر از کارگران درگیر در رسمی داخلی در صنعت مد – از طراحی و گلدوزی به تولید و تحویل.

با توجه به مد Udyog, انجمن کسب و کار در این بخش در حدود 500000 نفر به طور مستقیم بستگی به صنعت است که سود بیشتر از عید و تجارت با استفاده از پول برای حفظ در بقیه سال.

“چه کسی خواهد پرداخت برای محصولات است که قبلا ساخته شده است ؟ خواهد شد که مسئولیت این محصولات ساخته شده در حال حاضر ؟ ” خواسته انجمن, معاون ارشد رئیس جمهور Soumik داس اجرا می شود که با نام تجاری مد زنگ زد.

معامله گران سرمایه گذاری مورد Tk 65 میلیارد دلار در Baishakh و عید فصل در ترکیب با توجه به او.

“چه اتفاق می افتد در حال حاضر است یک فاجعه است. ما هرگز تصور چیزی به عنوان فاجعه به عنوان این خواهد آمد,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de